Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Podróże w czasie

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 04 sie 2013, 21:09

Podróżnicy w czasie, dowody...?

Obrazek
Źródło: www.utaot.com

Czy podróże w czasie są możliwe ? Ciężko jest na to pytanie odpowiedzieć w kilku zdaniach. Do niedawna byłem bardzo sceptycznie nastawiony do twierdzeń o możliwości przemieszczania się poprzez jeden z wymiarów rzeczywistości zwany „czasem”. Jednak po ujawnieniu (prawdopodobnie przypadkowym) artefaktu zegarka szwajcarskiego, znalezionego w chińskim grobowcu zacząłem się poważnie zastanawiać nad przyjęciem takiej możliwości.
Przyjmijmy na chwilę, że ten zegarek faktycznie jest zegarkiem z naszych czasów, czyli z 20 wieku, i że znaleziono go faktycznie w chińskim grobowcu, który jak twierdzą archeologowie nie był otwierany od 400 lat.

Obrazek

Można by założyć kilka wersji skąd ten przedmiot z 20 wieku się tam znalazł:

1. Ktoś go podrzucił archeologom podczas restauracji zabytku (archeolodzy twierdzą, że nie było możliwości takiego zdarzenia-świadkowie)
2. Przedmiot został zmaterializowany-aportowany z przyszłości przez „magów chińskich” w dalekiej przeszłości.
3. Przedmiot ten był w posiadaniu ludów które zbudowały chińskie piramidy, urządzenia nieznanego przeznaczenia, urządzenia wykorzystujące nieznane prawa fizyki oraz energie które nie zostały jeszcze odkryte. Zegarek został przeniesiony w czasie przez jedną z piramid chińskich.
4. Zegarek został zostawiony przez „podróżników w czasie”- ludzi z przyszłości.
5. „Ktoś z UFO” zostawił go w przeszłości.
6.Nieznane procesy fizyki czasoprzestrzeni spowodowały przypadkowe przemieszczenie się zegarka w przeszłość na tereny obecnych Chin (eksperymenty wojskowe ?)

Każdy może dopisać dalsze punkty jeżeli ma jakieś inne pomysły. Występują następujące problemy i pytania związane z „podrożami przez czas:

Czy przemieszczanie się poprzez czas przedmiotów martwych jest takie samo jak istot żywych ? oraz "Paradoks dziadka"

„Paradoks Dziadka”, polega on na następującym rozumowaniu, podkreślam na „ROZUMOWANIU” ! Oto ten tzw paradoks:

Jeśli ktoś podczas podróży w czasie wstecz zabije własnego dziadka przed poczęciem swojego ojca, to ten ktoś się nie narodzi i nie odbędzie podróży w czasie i nie zabije własnego dziadka.

Paradoks dziadka jest szczególnym przypadkiem sytuacji, gdy podczas podróży w czasie uniemożliwia się ją. Jednak jest proponowanych kilka rozwiązań tej sprzeczności, jaką jest paradoks dziadka, mających uczynić ją sprzecznością pozorną:

A - podczas podróży w czasie wstecz podróżnik przedostaje się tunelem czasoprzestrzennym do alternatywnego wszechświata, więc zabicie dziadka spowoduje jedynie to, że podróżnik nie narodzi się we wszechświecie, do którego się dostał i w którym zabił dziadka, a nie nienarodzenie się podróżnika we wszechświecie, z którego przybywa;

B - podczas podróży w czasie wstecz nie można dokonać niczego, co mogłoby ją uniemożliwić, gdyż nie zrobiło się tego w przeszłości; (również wskazuje się na niemożność zmiany tzw „lini świata”. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mechaniką kwantową to niech wpisze w goglach zwrot „linia świata” Jest to zbór skomplikowanych twierdzeń na temat budowy naszej czasoprzestrzeni z punktu fizyki oraz mechaniki kwantowej.

Inną kwestią dotyczącą możliwości podróży w czasie jest istnienie wehikułu czasu. Argumentem za tym, że on nie istnieje i nigdy nie powstanie, jest to, że w przeciwnym razie obecnie żyliby podróżnicy z przyszłości i dali tego świadectwo.

Spróbujmy tutaj trochę się zastanowić nad punktami A i B.

Punkt A i B mówi nam o wszechświecie „fizycznie płaskim” czyli takim w którym istnieją prawa fizyki rozumiane przez istoty humanoidalne z planety Ziemia. Nie uwzględnia on pojęcia „Duch” i „Dusza” oraz Umysł. Jeżeli przyjmiemy za składowe naszej rzeczywistości, której doświadczamy te mało rozpoznane elementy, to wtedy pojęcie czasu staje się bardziej skomplikowane, mgliste. Ma to zasadnicze znaczenie dla naszego wywodu. Możliwość podróży w czasie, jeżeli taka istnieje mogła by się okazać trudniejszym zadaniem ze względu na efekty występujące podczas takich podróży, efekty dotykające „Umysł i Ducha”. Nie znamy budowy rzeczywistości pod względem wielowymiarowości oraz budowy Człowieka jako zbioru Ciała, Umysłu, Ducha i Duszy. Czy przemieszczając się przez czas nie zostawia się Umysłu lub jego części w danej czasoprzestrzeni czy rzeczywistości !? Dziwne zbieżności z tym poglądem występują podczas spotkań z UFO III i IV stopnia, gdzie następuje zatrzymanie procesów myślowych, zmiana rzeczywistości wokół świadka bądź ofiary porwań przez UFO, "podróżników poprzez czas" ?.

Jeżeli UFO są pojazdami podróżującymi przez czas i wywołującymi zmiany w naszej rzeczywistości w nas, w naszych umysłach (jako składowej tej rzeczywistości) a mające na celu dokonanie zmian w przyszłości przez dokonanie korekcji terazniejszości to ofiary tych „spotkań” oraz część lub cała ludzkość mogła by odczuwać dotkliwe konsekwencje wpływu tych zmian przyszłości. Objawiać by się one mogły w dziwnych zmianach psychiki danego człowieka, danej grupy ludzi. Nagłe wybuchy depresji lub stany społecznego niezadowolenia. Zmiana obecnej rzeczywistości tak by osiągnąć dany skutek w przyszłości może być przyczyną tak częstych wizyt UFO w naszym świecie.
Czy jest możliwe zabicie własnego dziadka w przeszłości przez podróżnika posiadjącego wehikuł czasu ? Jest to wysoce możliwe jeśli uwzględnimy niezależność Duchowo-Umysłową tej przemieszczającej się przez czas osoby. Osoba, człowiek z Umysłem, Duszą stanowi odrębną Istotę w tej rzeczywistości, osobny mini wszechświat. Dana osoba jest połączona z „fizycznym wszechświatem” swoim biologicznym ciałem. Jeżeli by się dany podróżnik znalazł w przeszłości i zabił swojego dziadka, jego ciało fizyczne, to mogło by nastąpić w wyniku tego zdarzenia szereg zjawisk Umysłowych które byłyby „zaworem bezpieczeństwa” (Stwórcy) przed zmianą przyczyny i skutku w obecnym wszechświecie, z którego wyruszył podróżnik zabójca. Efektem takiego zdarzenia mogłyby być zmiany w umyśle zabójcy, objawić by się mogła w postaci amnezji, problemów z zapamiętywaniem, w postaci zmiany osobowości, zabójca-podróżnik w czasie stałby się umysłowo kimś innym ! Przejął by inną osobowość, nie pamiętał by siebie jako tego, który wyruszył z zamiarem zabicia swojego dziadka, albo by pamiętał, ale jego ciało przedstawiałoby-zawieraoby inną osobowość, byłby to mechanizm zmiany Umysłu-osobowości tego kto by chciał zmienić rzeczywistość poprzez podroż w czasie. Po powrocie dany człowiek nie byłby sobą, rzeczywistość „fizyczna” tego osobnika pozostała by bez zmian, lecz „świadomość wasnej osobowoci” podróżnika zmieniła by się diametralnie. Innymi słowy podrónik w czasie "zabiłby się" "zabiłby" swoją pamięć lub osobowość. (Czy dlatego nikt z podróżników nie dokonuje tego typu eksperymentów ?) Omawiany przypadek jest przypadkiem skrajnym, lecz opisującym możliwość wywołania zmian w przeszłości tak by ominąć „teorię paradoksu dziadka”. Najważniejsze w rozpatrywaniu możliwości podróży poprzez czas jest jaki model człowieka przyjmiemy. Człowiek jest elementem rzeczywistości, dlatego zmiana rzeczywistości przez składową czasu powinna mieć wpływ na nasz umysł i Duszę. Może to mieć potwierdzenie w kontaktach z UFO. Podczas wizyt ufonautów jak i po, występują zmiany osobowości, zmiany stanów umysłu porwanych. Czy jest to efekt zatrzymania czasu jaki obserwują ludzie w kontakcie z UFO podróżnikami ?
Z filmiu który, obejrzałem dzięki linkowi na stronie innemedium.pl o tytule: „Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749 [PL] [FULL]”

Link: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fazk#at=19 ...dowiedzieć się można , że opisuje ten pan (podróżnik w czasie) efekty jakie wywołać by mogła podróż w czasie, problemy z pamięcią, podróż do alternatywnego wszechświata (szpital z podobnym oprzyrządowaniem co dzisiaj), zaabsorbowanie innego umysłu z czasu, w którym się znalazł podróżnik !.
Wielu tzw. przypadków podróżników w czasie opisanych przez badaczy zawiera problemy ze świadomością lub pamięcią tych, którym udało się przenieść w czasie. Z tego filmu wydaje się, że problemy jakie napotkała przyszła ludzkość nie mogą być rozwiązane przez ich ingerencję w naszej rzeczywistości, ale przez poinformowanie nas o czymś, a poprzez to zmianę naszego myślenia ! Istota Niebiańska przybyła 2000 lat temu na Ziemię wyraznie i stanowczo nawoływała do „zmiany myślenia” ! Obecne tłumaczenia Biblii przekształciły ten zwrot jako „nawracanie się”
, nie wiem jaki cel mieli tłumacze w takim ujęciu tego zwrotu, ale oryginał w języku greckim mówi nam o „zmianie myślenia”. Możliwe, że było to nieświadome wyrażenie by „nawracać się” w czasie, w linii czasu, by nasze życie biegło poprawnie do celu poprzez przyczynę i skutek ! Jak zwykle Vatykan oraz wtajemniczeni kapłani wiedzą więcej niż nas informują ! Ufo może wywierać na naszą cywilizację takie zmiany, że przyczyna i skutek przestają działać, następuje rozerwanie czasoprzestrzeni
?
Super Byt, który stworzył ten Wszechświat wbudował w niego „system” bezpieczeństwa, jest nim ukryta wiedza, (system religijny) która pozwala się wyzwolić od wpływu podróżników wykorzystujących wehikuły czasu, by dokonywać co jakiś czas zmian, lub próbować poprzez czas wpływać na nasze zachowania tak by osiągnąć nie rozpoznane dla nas swoje ukryte cele w ich świecie lub w przyszłości.
Istnieją badacze przeszłości, niezależni naukowcy, którzy poprzez swoje badania nad skrywaną wiedzą doszli do niezwykłych wniosków. Stwierdzają oni, że Super Byt oraz wybrane jednostki stały się podróżnikami poprzez czas, lub złamały dzięki swoim kontaktom z Niebem barierę czasu, takim badaczem jest Gary Stearman, wydał on ostatnio książkę o tytule: „Biblijni podróżnicy poprzez czas: Jak hebrajscy prorocy złamali bariery czasoprzestrzeni", tytuł w oryginale brzmi: „Time Travelers of the Bible: How Hebrew Prophets Shattered the Barriers of the Time-Space”. Szczerze jestem ciekaw co autor odkrył na temat możliwości tych niezwykłych Świętych hebrajskich ? Oto okładka tej książki:

Obrazek

Dziwnym trafem w 2011 roku rząd chiński zakazał wyświetlania holiłudzkiego filmu o podróżach w czasie, jak wszyscy wiemy film ten przedstawiał naukowca oraz jego wynalazek zdolny przenosić się w czasie wraz z pasażerami, film nosi tytuł „Back to the future”, „Powrót do przyszłości”. Nie będziemy się tu zastanawiać na oficjalnymi tłumaczeniami chińskich władz odnośnie tego zakazu, natomiast możemy się zapytać co posiada rząd chiński w swoich archiwach, że posunął się do takich środków prewencji, by uniemożliwić Chińczykom myślenie o możliwości istnienia podróżników zmieniających koleje losu dzięku wehikułom czasu?

Obrazek

Czy starożytni wiedzieli o możliwościach zmiany czasu, o możliwości wpływu na teraźniejszość i przyszłość poprzez ingerencję w przeszłość ? Czy piramidy z Giza nie są tym co miało bronić ludzkości przed zmianami dokonywanymi za pomocą wehikułów UFO ? Może piramidy wytwarzały pole obejmujące wszystkie wymiary, z których składa się rzeczywistość ? Może część ludzkości obroniła się przed UFO manipulatorami i poszła innym torem rozwoju oraz rzeczywistości ? Temat jest skomplikowany i obejmuje swoim zasięgiem szereg dziedzin nauki, tutaj przedstawiłem kilka trudności związanych z tym ciekawym zjawiskiem jakim jest możliwość zmiany przyczyny i skutku za pomocą podróży w czasie. Rozpatrywanie tego zjawiska powinno obejmować wszystkie aspekty rzeczywistości, jak i człowieka, człowieka związanego z daną rzeczywistością, z rzeczywistością umysłu, Ducha, Duszy i ciała, którym się przemieszczamy w tej wielowymiarowej rzeczywistości. Rzeczywistość w której wielu żyje obejmuje płaską fizyczność składającą się z czterech wymiarów: długości, szerokości, wysokości i czasu. Wielu ludzi na ziemi nie jest w stanie uznać innego poglądu na otaczający nas świat. Na tej stronie, dzięki jej twórcy możemy się podzielić naszymi poglądami oraz zapoznać z innymi punktami widzenia.Tematy podobne znajdziecie na moim blogu: http://popotopie.blogspot.com/Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/ ... years.html

http://business.blogs.cnn.com/2011/04/1 ... elevision/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_%C5%9Bwiata

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czasoprzestrze%C5%84

http://arxiv.org/abs/1007.2615

http://technologie.gazeta.pl/internet/1 ... ednak.html

http://innemedium.pl/wiadomosc/podrozni ... ody?page=2
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9314
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13455 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 04 sie 2013, 22:55

Dopowiem tutaj, że praktycznie wszystkie powyższe materialne dywagacje rozwiązuje jedynie teoria równoległych światów, czy nawet wszechświatów, a właściwie jest to teoria równoległych linii czasowych, których ilość jest nieograniczona.
Z filmem to rzeczywiście ciekawostka i dociekanie, czego naprawdę władze się bały może być ciekawe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 19 gru 2013, 10:30

Myślę podobnie Blu ,to znaczy że istnieją równoległe światy i mam swoją teorię co do zjawiska deja vu .Wydaje mi się ,że to jest własnie dowód na potwierdzenie światów równoległych.

No to mam jeszcze ciekawostki:
Time Traveler in 1938 film

Obrazek

https://youtu.be/UKkde5GAWb8

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9314
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13455 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 gru 2013, 10:46

Najdziwniejsze jest to, że kobiety w obydwu przypadkach ruszają ustami. Choć z drugiej stron, prawdę mówiąc - to one ruszają zawsze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13000
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12947 razy
Otrzymał podziękowanie: 19665 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 gru 2013, 10:52

b.chyba zagadkowe jest to, że wtedy nikt nie zwrócił na to uwagi.. :?:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 19 gru 2013, 11:15

blueray21 pisze:Najdziwniejsze jest to, że kobiety w obydwu przypadkach ruszają ustami. Choć z drugiej stron, prawdę mówiąc - to one ruszają zawsze.

Ha ha ha ....bardzo śmieszne :D :D :D :D nie wszystkie blu ja na przykład lubie czasem pomilczeć ,ale tylko czasem :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9314
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13455 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 gru 2013, 11:25

Songo, może wtedy komórki były tak popularne jak dzisiaj, tylko ... nieco większe.
Chanell. miało być śmieszne :lol: , czyż sama nie twierdzisz, że tylko czasami ... lubisz pomilczeć?
Śmiech to zdrowie, a dobry żart ... no tu pojęcie "dobrego" może niestety być zasadniczo różne.
Oczywiście nie chodzi o obrażanie płci, ale uwidocznienie cech charakterystycznych, pewnie o płci przeciwnej można powiedzieć jeszcze więcej tego, czego ja nie zauważam.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 20 gru 2013, 11:21

Ależ, Blu ja się nie obrażam ,rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem i tylko się z tobą przekomarzam :P :D

Twierdził, że jest podróżnikiem w czasie. Ujawnił, co stanie się w przyszłości

Temat podróży w czasie to jedno z najbardziej wdzięcznych zagadnień poruszanych przez kino oraz literaturę. Kwestią tą na poważnie zajmuje się też fizyka - oczywiście tylko teoretycznie. Założenie, że można by się przenosić z epoki do epoki, jawi się jako fascynujące zjawisko i jednocześnie niemożliwe do zrealizowania zadanie. Czy aby na pewno niemożliwe? W 2000 r. pojawił się ktoś, kto twierdził, że pochodzi z przyszłości. Nazywał się John Titor, a w jego historię uwierzyło wiele osób.
Uznawany jest za jedną z najbardziej zagadkowych postaci, które kiedykolwiek udzielały się w internecie. Mimo że od czasu, kiedy po raz ostatni opublikował wiadomość na jednym z forów, minęło już kilkanaście lat, pamięć o nim jest wciąż żywa. Nie wiadomo, kim tak naprawdę był, ale jego osobowość okazała się dla wielu na tyle intrygująca, że już wkrótce rozpocznie się nawet realizacja filmu inspirowana jego opowieścią.

Obrazek
Niektórzy uważają, że mężczyzna na zdjęciu to John Titor / Kliknij, żeby powiększyć (fot. PD)

Trzynaście lat temu, kiedy posiadane dostępu do internetu jawiło się jeszcze jako coś dość elitarnego, pojawił się on - gość z przyszłości, jak sam o sobie mówił. Najpierw podpisywał się jako "TimeTravel_0", a później zdradził, że nazywa się John Titor. Wszystko zaczęło się dokładnie 2 listopada 2001 r., kiedy "podróżnik" zamanifestował swoją obecność po raz pierwszy. Później, ujawniając się, powiedział, że pochodzi z roku 2036. Środkiem, który pomógł mu cofnąć się w czasie niemal do epoki swojego dzieciństwa - Titor twierdził, że urodził się w roku 1998 - miał być wehikuł czasu.

Obrazek
Fragmenty maszyny odnalezionej w mieszkaniu Johna Titora (fot. johntitor.com)

TimeTravel_0, ktory dopiero w styczniu 2001 r. przedstawił się jako John Titor nie zdradził od razu swojej historii. Ślady pierwszej jego aktywności znalazły się na jednym z forów w wątku poświęconym teoretycznej budowie maszyny czasu. Dopiero potem zaczął odsłaniać kolejne informacje na temat swojej historii. Tajemniczy forumowicz twierdził, że jest amerykańskim żołnierzem, który w 2036 r. został wysłany do roku 1975. Jego misja polegała na odnalezieniu oraz dostarczeniu komputera IBM-5100, który miał być niezbędny do rozwiązania problemów, jakie pojawiły się w przyszłych dla nas czasach. Z powodów osobistych zatrzymał się jednak w roku 2000, m.in. po to, by odzyskać zdjęcia utracone w przyszłości oraz odwiedzić swoich bliskich.

Do najbardziej niezwykłych należały opowieści Titora, które dotyczyły świata przyszłości. Z ujawnionych przez niego informacji wyłaniał się przerażający obraz świata jutra. Do najbardziej destrukcyjnego i mającego wpływ na losy całej ludzkości wydarzenia miało/ma dojść w 2015 r. Właśnie wtedy wybuchnie III wojna światowa, która pochłonie życie 3 miliardów ludzi. Według jego zapowiedzi, rozpocznie się ona od ataku nuklearnego przeprowadzonego przez Rosję na Stany Zjednoczone, Chiny oraz niektóre ośrodki europejskie, w którym ucierpią najważniejsze miasta. Stany Zjednoczone odpowiedzą na atak i zatriumfują. Unia Europejska oraz Chiny zostaną jednak zniszczone.
Jednym z ogniw zapalnych, które doprowadzą do wybuchu III wojny światowej, będzie konflikt pomiędzy Izraelem a krajami arabskimi. Titor zapowiedział, że w czasie globalnego kryzysu wykorzystane zostaną różne rodzaje broni, m.in.: nuklearna, chemiczna i biologiczna. Straty powstałe podczas wojny mają być niewyobrażalne i sprawić, że ludziom przyjdzie żyć w rzeczywistości postapokaliptycznej, gdzie nie będą mieli nawet dostępu do wody pitnej, a środowisko naturalne będzie skażone.

Według zapowiedzi Titora, w 2036 r. nic nie będzie już takie samo. Ludzie będą względem siebie nieczuli, a przyrost naturalny zostanie znacznie ograniczony. Największym problemem, jaki będzie gnębił ludzkość, będzie choroba wściekłych krów. Ważną rolę w życiu człowieka znów zacznie odgrywać natomiast religia.
Czy wizjom Titora można ufać? Już dziś wiadomo, że wiele z nich się nie sprawdziło. "Podróżnik w czasie" zapowiadał np. wcześniej, że w 2004 r. rozpocznie się kolejna wojna secesyjna w Stanach Zjednoczonych, która doprowadzi do poważnego podziału kraju. W 2012 r. Chiny miały wyjść z projektem anektowania m.in. Korei, Japonii i Australii. Jedno z najdziwniejszych wydarzeń, które przybliżył internautom, także miało mieć miejsce w 2012 r. Titor twierdził, że dojdzie wówczas do sytuacji podobnej do tej, która została zaprezentowana w biblijnej Księdze Wyjścia i dotyczyła przejścia Mojżesza oraz Izraelitów przez Morze Czerwone.

Tajemniczy internauta pomylił się także w kwestii igrzysk olimpijskich, które po 2004 r. nie miały być już rozgrywane.

Krytycy zarzucają mu znacznie więcej błędów, a także nieścisłości, które pojawiały się w jego wypowiedziach. Nie brakowało głosów, że jego historia to hybryda opowieści, które zostały uwiecznione w filmie i literaturze. Wskazywano na podobieństwo przejawiających się w jego słowach wątków z motywami, które znane są z "Terminatora", "12 małp" czy książki Pata Franka "Alas, Babylon".
Trzeba jednak wspomnieć, że Titor wciąż ma wielu entuzjastów, którzy twierdzą, że jego opowieść wcale nie musiała być zmyślona. Podróżnik nie ukrywał, że przemieszczanie się w czasie, dla którego podwaliny zostały stworzone przez CERN, miały pomóc w zmienianiu świata na lepszy. I tak być może stało się właśnie w tym przypadku. Bieg czasu został zmieniony, więc żaden z apokaliptycznych scenariuszy się nie dokonał.

John Titor po raz ostatni zaistniał w wirtualnej rzeczywistości 24 marca 2001 r. Właśnie wtedy zapowiedział, że przyszedł na niego czas i wraca do swoich czasów. Od tamtej pory słuch po nim zaginął.
Mimo wielu prób, do dziś nie udało się ustalić, kim tak naprawdę był Titor. Czy była to jedna osoba, zespół, a może firma? Prowadzone dochodzenia pozwoliły na wysnucie kilku hipotez. Jedna z nich powstała na podstawie śledztwa przeprowadzonego w 2008 r. przez włoską telewizję. Zatrudniony przez nią prywatny detektyw odkrył, że nie ma żadnych śladów istnienia ani Johna Titora, ani żadnych potencjalnych członków jego rodziny. Była natomiast firma, która powstała w 2003 r. i nosiła nazwę John Titor Foundation. Nie posiadała ona jednak swojej siedziby, a jedynie skrytkę pocztową na Florydzie. Na czele John Titor Foundation stał Larry Haber, który jako jedyny potwierdził istnienie Titora. Według prywatnego detektywa, Johnem Titorem mógł być w rzeczywistości John Rick Haber, ekspert komputerowy oraz brat dyrektora John Titor Foundation.

Postać Johna Titora i jego historia szybko przebiły się do kultury popularnej. Na deskach teatru wystawiona została sztuka przedstawiająca jego losy. Do tej pory pojawiła się też książka o podróżniku w czasie, a wkrótce powinny ruszyć też zdjęcia do filmu o nim. Najdalej poszli do tej pory Japończycy, których Titor zainspirował do stworzenia gry komputerowej, mangi, powieści oraz serialu.

(ao/ac/niewiarygodne.pl)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 20 gru 2013, 12:25

A czy te rewelacyjne fotki, to nie są zwyczajnie zdjęcia z kręcenia jakichś filmów epokowych..... ;) bardo często zdarzają się jakieś wpadki aktorom na planie , które łapie kamera ( na "Krzyżakach " niektórzy maja zegarki bo zapomnieli zdjąć.... :lol: ), owszem czas odległy nie da się powiedzieć ,iż filmy jako zapis zdarzeń były wówczas na porządku dziennym , ale to teraz, a co być może za 1000 lat? :lol: :lol:

Nie mniej jednak takie fajne ujęcia z przed kilkudziesięciu lat ( niby...) mogą być zabawą dla niektórych żartownisiów z poczuciem humoru.
Ja tego nie kupuję jako pewnik. ;) :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13000
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12947 razy
Otrzymał podziękowanie: 19665 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 30 cze 2014, 14:44

może ktoś zna/rozumie dialekt niemiecko-frankoński z 2114,-
bo jak nie kumam za wiele..
:lol:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15634
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 832
Podziękował: 29195 razy
Otrzymał podziękowanie: 23523 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 lip 2014, 21:50

Obrazek :idea:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15634
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 832
Podziękował: 29195 razy
Otrzymał podziękowanie: 23523 razy

Re: Zaświaty czy światy równoległe?

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 mar 2015, 17:25:D
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15634
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 832
Podziękował: 29195 razy
Otrzymał podziękowanie: 23523 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 mar 2015, 21:27

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 02 sie 2015, 21:08

KURSK – PRZYBYSZ Z PRZESZŁOŚCI?

W Kursku (miasto w południowo-zachodniej Rosji) znaleziono człowieka, który trzydzieści lat wcześniej został porwany przez Obcych.

Na początku września 2013 roku dyżurny jednego z miejskich oddziałów policji odebrał telefon: Na dworcu kolejowym w Ryszkowie (rejon Kurski) spaceruje jakiś osobliwy mężczyzna w milicyjnym mundurze z czasów Związku Radzieckiego i ze zdziwieniem rozgląda się dokoła.

Policjant z kurskaMężczyzna wyglądał elegancko – spodnie i koszula dokładnie wyprasowane, buty wypastowane, na pasie kabura. W kieszeni munduru miał nowiutką legitymację służbową na nazwisko Wiktora Agiejewa, wydaną przez Wydział Spraw Wewnętrznych miasta Tambowa (460 km na południe od Moskwy) w 1984 roku! Ku ogromnemu zdziwieniu policjantów z patrolu, mężczyzna przez długie lata w ogóle się nie zmienił – wyglądał kropka w kropkę jak na zdjęciu w dokumencie.

Kurscy policjanci zadzwonili do Tambowa, gdzie ich poinformowano, że rzeczywiście Agiejew był ich pracownikiem, ale już prawie od trzydziestu lat jest uważany za zaginionego bez wieści. To co usłyszeli wprawiło funkcjonariuszy z Kurska w osłupienie; gdzie człowiek mógł się znajdować przez tyle czasu, dlaczego się nie postarzał, w jaki sposób jego mundur zachował się w tak idealnym stanie? Sam mężczyzna początkowo niczego powiedzieć nie potrafił, nie pamiętał nawet swojego nazwiska. Można było odnieść wrażenie, że przeniesiono go z odległych czasów radzieckich, niczym eksponat muzealny.

I jak tu nie wierzyć w światy równoległe? Tym bardziej, że nasz bohater wkrótce przypomniał sobie tajemniczy epizod z przeszłości. Według niego, przez jakiś czas znajdował się na niewielkim statku okrągłego kształtu, gdzie razem z nim przebywały nieznane istoty. Od ludzi różnili się przede wszystkim dużym rozmiarem głowy i wielkimi, prawie na jedną trzecią twarzy, oczami. Przybysze porozumiewali się z mężczyzną w poprawnym języku rosyjskim, interesowali się jego pracą i życiem prywatnym.

Usłyszawszy tę fantastyczną opowieść kurscy stróże porządku mocno się ubawili. Ostudził ich jednak głośny okrzyk majora: „Spokój! Spójrzcie lepiej, co on ma na szyi!” Widok zaszokował wszystkich: pod skórą widać było wszyty implant, który później chirurgicznie usunięto.

Początkowo wyglądało tak, jakby policjanci po raz kolejny zetknęli się z nieszczęśliwym, chorym człowiekiem. Ale podobnych historii można znaleźć bardzo wiele, jak choćby przykład znanego na Zachodzie ufologa Budd’a Hopkins’a. Opisał on niezwykły przypadek, który miał miejsce 30 listopada 1989 roku w Nowym Jorku:

Tego dnia, na oczach wielu obserwatorów, trzech humanoidów przemieściło w powietrzu Lindę Cortile. Zabrali ją z okna mieszkania na dwunastym piętrze i wysłali do wiszącego nad mostem Brooklińskim latającego talerza. Są relacje świadków – wielu z nich sądziło, że trafili przypadkowo na plan jakiegoś filmu. Można odnieść wrażenie, że porwanie człowieka Obcy celowo zademonstrowali przy udziale publiczności. Kiedy Linda Cortile została przeniesiona na ziemię, w stanie hipnozy opowiedziała szczegóły swego pobytu u humanoidów. Z jej nosa usunięto wszczepiony tam obcy przedmiot. Według opinii Hopkinsa, porywanie ludzi przez załogi statków pozaziemskich zasługuje na poważne badanie: trudno sobie wyobrazić, aby tysiące ludzi na naszej planecie fantazjowały jednakowo, a poza tym – na pewno sami sobie nie wszczepiają pod skórę identycznych chipów.


Ale wróćmy do naszego bohatera. Wiktor Agiejew, jak mówią jego przyjaciele, to dobry człowiek, ojciec dwójki dzieci. Jego żona jest znaną w Tambowie prawniczką. Koledzy z pracy wyrażają się o Wiktorze, jako o rozsądnym fachowcu i porządnym człowieku. W dniu zaginięcia zachowywał się normalnie. Wieczorem zaszedł na posterunek zdać do sejfu broń. Jednak nikt nie widział go wychodzącego z budynku! Potwierdzili to zarówno dyżurni milicjanci, jak i koledzy Wiktora, którzy tego wieczora znajdowali się obok wejścia na oddział.

Następnego dnia żona Wiktora podniosła alarm. Koledzy przeczesali całe miasto, ale milicjant przepadł, jak kamień w wodę! Później nieszczęśliwa kobieta opowiadała rodzinie, że miewała jakieś tajemnicze sny, jakby jej mąż żeglował gdzieś w obłokach w otoczeniu dziwnych istot. Ona prosiła, aby opuścił się na ziemię, a on odpowiadał: jeszcze nie czas. Miesiąc przed powrotem Wiktora, wielu mieszkańcom Tambowa również zaczęły śnić się niezwykłe, ale podobne w treści sny. Otóż widzieli oni we śnie, jak jakiś milicjant stoi na peronie dworca kolejowego, a od niego szybko oddala się świecący obiekt
Nic więc dziwnego, że kiedy powiadomiono krewnych Agiejewa o jego powrocie, oni jednym głosem powtarzali: „Czekaliśmy na wasz telefon z wiadomością, że naszego Wiktora znaleziono na dworcu”.

Jak to wyjaśnić? Jedno, co się nasuwa, to przekonanie, że takich zjawisk nie należy przemilczać. Przecież to nasze życie. A im więcej będziemy otrzymywać informacji, tym szybciej zbliżymy się do zrozumienia wielkich tajemnic kosmosu.

http://www.olabloga.pl/kursk-przybysz-z-przeszlosci
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 wrz 2015, 10:30

Alfred Bielek - Podróżnik w czasie czy sprytny oszusthttps://www.youtube.com/watch?v=tK1ow2A ... e=youtu.be
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 paź 2017, 19:49

Mężczyzna twierdzi, że został przysłany z roku 2048, aby ostrzec ludzkość przed inwazją obcych


https://youtu.be/Gg_XBBQAonw

Obrazek
Bryant Johnson - zdjęcie policja w Casper

http://innemedium.pl/wiadomosc/mezczyzn ... m=facebook


No i mamy następnego podróżnika w czasie ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 23 lis 2017, 11:04

Mężczyzna twierdzi, że przybył z 2028 roku! Podróżnik w czasie opublikował szokujące ostrzeżenie!

Mężczyzna imieniem Noah, oświadczył że cofnął się w czasie o ponad 10 lat i ryzykował życie, by ostrzec ludzkość na temat przyszłości. Całą swoją wypowiedź nagrał w szokującym filmie, który zamieścił w sieci.
W transmisji wideo na kanale YouTube Paranormal Elite, anoniomwy mężczyzna, który przedstawił się jedynie jako Noah, twierdzi że ryzykował życie aby cofnąć się w czasie i ostrzec ludzi przed tą technologią.

„Nie próbuję nikogo oszukać, moim jedynym celem jest udowodnienie, że podróż w czasie istnieje i że ja sam podróżuję w czasie. Podróże w czasie stały się możliwe w roku 2003, są wykorzystywane wyłącznie przez ściśle tajne organizacje. Możliwość tych podróży nie zostanie udostępniona publicznie aż do 2028 r.” - powiedział Noah
Stwierdził też, że z powodu lat podróży w czasie cierpi na anoreksję i depresję. Powiedział, że zażywał leki, które przywróciły mu młodzieńczy wygląd, jednak w rzeczywistości ma 50 lat. Podróżnik w czasie, zdradził też kilka przepowiedni na temat przyszłych zdarzeń.

„W 2020 roku Donald Trump zostanie wybrany na drugą kadencję na prezydenta USA. W 2021 roku pojawi się naprawdę popularne urządzenie, coś jak Google Glass, które będzie wyglądać jak normalna para okularów, ale będzie miało moc obliczeniową dzisiejszych komputerów. W 2028 r. rząd przyzna, że podróże w czasie są prawdziwe, a następnie staną się one możliwe dla wszystkich.”
Organizacje zajmujące się badaniem zjawisk paranormalnych zorganizowały nawet zbiórkę pieniędzy, aby pomóc Noah dostosowanie się do życia w 2017 roku.
Podróże w czasie są możliwe i wiadomo to od dawna. W pracy astrofizyków Johna i Mary Gribbin, dowiedziono, że nie istnieją prawa fizyki, które zapobiegają możliwości podróżowania w czasie. Może to być niezwykle trudne do zrealizowania, ale jest to możliwe. Z badań pani Gribbin wynika, że ​​obecnie potrzebne do tego jest lepsze zrozumienie ogólnej teorii względności Alberta Einsteina oraz teorię czarnych dziur.

„Możliwość podróżowania wymaga użycia najbardziej ekstremalnych obiektów, czyli czarnych dziur, a ponieważ teoria Einsteina jest teorią czasu i przestrzeni, nie powinno dziwić, że czarne dziury oferują sposób podróżowania nie tylko w przestrzeni, ale również w czasie.” - twierdzą Gribbinowie.
Ponieważ rozróżnienie czasu i przestrzeni otaczającej czarną dziurę jest niemal niemożliwe, eksperci uważają, że te tajemnicze byty mogą być kluczem do podróży w czasie. Drobiazg polega na tym, że jeden z jego końców trzeba by było ropędzić do prędkości światłla, a nie jest to takie proste. Istotnym problemem jest też to, że wszystko, co zbliża się do czarnej dziury znika w niej. Jednak w pewnych warunkach czarna dziura, może stanowić portal czasu.

https://youtu.be/ag8E-p4v_24

Czy to możliwe, że odpowiednia technologia do skoków w czasie będzie dostępna już za 10 lat i Noah jest jednym z jej użytkowników? Niestety o wiele łatwiej stwierdzić, że może mieć on ze sobą jakieś problemy, co zresztą przyznaje on sam, niż potwierdzić że to rzeczywiście wynik "podróży w czasie" .

https://youtu.be/FA0bICiVG9U

http://innemedium.pl/wiadomosc/mezczyzn ... m=facebook

O co chodzi ?? Inwazja podróżników w czasie :shock: Może to znak że coś ważnego się teraz wydarzy ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 gru 2017, 12:10

John Titor - UDOKUMENTOWANY prawdziwy podróżnik w czasie? - Nowe fakty!

https://youtu.be/BVLJLJh4j8M

wideoprezentacje
Opublikowany 6 gru 2015
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 25 gru 2017, 19:19

Podróżnik w czasie twierdził, że Stany Zjednoczone zostaną zalane!

Alfred Bielek, to amerykański naukowiec który w pierwszej połowie XX wieku, ściśle współpracował z amerykańskimi siłami zbrojnymi. Dzisiaj znany jest on głównie jako uczestnik słynnego eksperymentu Filadelfia oraz rzekomy podróżnik w czasie. Jednak kim tak naprawdę był ten człowiek?
Zacznijmy od odrobiny kontekstu. Eksperyment Filadelfia to nazwa rzekomego amerykańskiego tajnego projektu prowadzonego w latach czterdziestych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych. Został podobno przeprowadzony 28 października 1943 roku, a jego celem miało być uzyskanie niewidzialności okrętu USS Eldrige. Liczne spekulacje na temat istoty tego eksperymentu biorą się stąd, że zaangażowano w jego przygotowanie największych specjalistów w zakresie fizyki, takich jak Einstein czy Tesla. Jego celem było zbadanie właściwości tak zwanego "jednobiegunowego pola magnetycznego".
Skutki okazały się jednak zaskakujące. Eksperyment zakończył się niepowodzeniem, a większość załogi zginęła. Alfred Bielek aka Edward Cameron twierdzi, że wraz ze swoim bratem, Duncanem Cameronem wyskoczyli z okrętu próbując dopłynąć do brzegu. Jednak zamiast wskoczyć do wody znaleźli się w czymś, co nazwali chmurami, po czym stracili przytomność. Bielek twierdzi, że ocknął się w szpitalu ze śladami poparzeń na skutek promieniowania jonizującego.

Obrazek

Nie wiadomo dokładnie gdzie ani kiedy się znalazł, ale z jego słów wynikało, że trafił do przyszłości, do roku 2137. Opowiadał o niezwykłych technikach leczenia jego poparzeń jakie stosowano. Miały to być jakieś specjalne urządzenia wibrujące i sprzęt emitujący światło. Jego kuracja trwała 6 tygodni. W tym czasie dowiedział się, że na Ziemi po 2025 roku nastąpiły znaczne zmiany klimatyczne, które zapoczątkowały wiele zmian geograficznych. Linia brzegowa zupełnie się zmieniła i była uderzająco inna od tej jaką znamy obecnie. Jego zdaniem odpowiadało za to podwyższenie się poziomu wody w oceanach.

Obrazek

Poziom morza wzrósł tak bardzo, że z Florydy prawie nic nie zostało, a Atlanta leżała praktycznie nad oceanem. Twierdził też, że Wielkie Jeziora stały się jednym wielkim morzem śródlądowym. Jego zdaniem infrastruktura USA została niemal zupełnie zniszczona. Narody, takie jak Amerykanie czy Kanadyjczycy praktycznie przestały istnieć. To jednak nie wszystko, ponieważ opowieść Bieleka staje się jeszcze dziwniejsza. Jak twierdzi, niedługo potem został on przeniesiony w jeszcze odleglejszą przyszłość do roku 2749 gdzie rzekomo przebywał przez dwa lata. Jak twierdził, dopiero tam spotkał swojego brata i wraz z nim został przeniesiony do 2013 roku a następnie powrócił do 1983.
Jego opowieści o świecie w XXVIII wieku brzmią intrygująco. Przykładowo, oświadczył że widział tam latające i pływające miasta nad którymi to władzę sprawuje jakaś forma sztucznej inteligencji. Coś jak wielka struktura krystaliczna, z którą komunikacja odbywa się za pomocą telepatii. Strukturę społeczną żyjących tam ludzi nazwał rodzajem socjalizmu bez pieniędzy i chciwości. Każdy miał tam odpowiednio dużo produktów niezbędnych do życia, ale ludzie różnili się w zachowaniu.
Mężczyzna twierdzi, że w międzyczasie na Ziemi doszło do III wojny światowej, która radykalnie zmniejszyła populację, do około 300 milionów mieszkańców. Bielek jeszcze na początku 1990 roku dowodził, że New World Order stopniowo będzie opanowywać planetę i w pewnym momencie tajne stowarzyszenia sprowokują wielką wojnę pomiędzy USA i sprzymierzonymi Rosją i Chinami. Opisywał też apokaliptyczne skutki starcia, którego to konsekwencją było zniszczenie wielu amerykańskich miast.
Alfred Bielek zmarł w październiku 2011 roku więc już chyba nigdy nie dowiemy się, czy był rzeczywistym podróżnikiem w czasie czy raczej zwykłym oszustem. Faktem jest jednak to, że mimo iż jego opowieści brzmią niesamowicie to wykazują się dużą spójnością. A zatem jeśli rzeczywiście kłamał, to robił to niesamowicie dobrze. Kwestia prawdziwości jego zeznań na zawsze pozostanie przyczyną wielu sporów choć jeśli do 2025 linia brzegowa Stanów Zjednoczonych nie ulegnie znaczącym zmianom odpowiedź na to pytanie nasuwa się chyba sama. No chyba, że wierzymy w teorię wieloświata...

http://innemedium.pl/wiadomosc/podrozni ... m=facebook
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13000
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12947 razy
Otrzymał podziękowanie: 19665 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 08 sty 2018, 13:39

W tym odc. Jessie spotyka jedną z osób z s.tajneo pr. Podróży w czasie i przestrzeni:

http://www.dailymotion.com/video/x18ti5r

Program "Pegasus" działa od czasu budowy pierwszej bomby atomowej, a odkrywcą energi "radialnej" umożliwiającej te podróże był N.Tesla. Nasz bohater jest prawnikiem i kandydatem na prezydenta USA w 2026, którym ma zostać tak jak to wie ze swoich podróży:

https://youtu.be/GPV8lPvDsFA
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15634
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 832
Podziękował: 29195 razy
Otrzymał podziękowanie: 23523 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 12 mar 2018, 00:05

Podróżnik w czasie z 3300 roku nie uwierzysz co nas czeka ! SZOK !

https://www.youtube.com/watch?v=HogzneZONmg

Opublikowany 9 mar 2018
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 14 mar 2018, 17:00

Bańki Czasoprzestrzenne. Anomalie Tworzone m.in. przez CERN i HAARP

https://youtu.be/TZs7yyEP_0M


Ciekawa teoria ,uważam że takie bańki czasoprzestrzenne mogą się pojawiać.Wtedy można by jakoś wytłumaczyc tajemnicze zaginięcia osób ,statków czy samolotów
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 cze 2018, 21:54

Władimir Putin Nieśmiertelny Podróżnik w czasie Reptilianin Sobowtór - Spiskowe Teorie

https://youtu.be/Ols_WfhW4SI
Podróżnik w Czasie Zdał Test Na Wykrywaczu Kłamstw - CO MÓWIŁ

https://youtu.be/V_9QNCP9V-Q

wideoprezentacje
Opublikowany 24 cze 2018
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13000
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12947 razy
Otrzymał podziękowanie: 19665 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 cze 2018, 22:18

..tutaj taka krótka refleksja wynikająca z podróży w czasie i możliwości tym samym zmiany wydarzeń,-
otóż tylko sam fakt takiej możliwości powoduje to, że nie można znać dokładnie przyszłej linii czasowej,-
bo przecież można ją zmienić- taki paradoks :!:
Dwa- co do filmów SF i nie tylko, wczoraj obejrzałem znowu "Deja Vu" z D.Washington, w Star Trek IV: The Voyage Home
cofają się do l.80-tych.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1090
x 320
Podziękował: 11567 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Podróże w czasie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 cze 2018, 22:40

Otóż to songo ;) a ja ciągle wracam do Powrotu do przyszłości ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ