Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NESARA

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

NESARA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 20 lut 2013, 20:12

NESARA jest najbardziej przełomową w swoim zasięgu reformą, nie tylko w tym kraju, ale również na całej naszej planecie w przeciągu całej jej historii. Ustawa ta eliminuje Bank Rezerwy Federalnej, IRS (urząd podatkowy), sekretny rząd i wiele więcej.

NESARA wprowadza następujące zmiany:

1. Zeruje wszystkie karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowe i inne należności z powodu nielegalnej działalności banków i rządu. Jest to najgorszy koszmar Rezerwy Federalnej – „Jubileusz” albo umorzenie długu.

2. Znosi podatek dochodowy.

3. Znosi IRS (urząd podatkowy). Pracownicy IRS zostaną przeniesieni do oddziału podatku w Skarbie Państwa w dziedzinie podatków od sprzedaży krajowej.

4. Tworzy 14% zryczałtowany podatek dla rządu od przychodów ze sprzedaży mniej istotnych – „nowych tylko przedmiotów” – . Innymi słowy, żywność i leki nie będą opodatkowane, ani też nie będzie opodatkowania za materialne rzeczy, takie jak domy z drugiej ręki.

5. Zwiększa korzyści finansowe dla emerytów.

6. Powraca do Prawa Konstytucyjnego we wszystkich sądach i sprawach prawnych.

7. Przywraca oryginalną Poprawkę do Tytułu Szlachty. Setki tysięcy Amerykanów, którzy są pod kontrolą obcych krajów straci obywatelstwo, oraz będzie deportowanych do innych krajów z zakazem ponownego powrotu do końca ich życia. Miliony ludzi wkrótce odkryje, że ich świadectwa wyższego wykształcenia będą bezwartościowym papierem.

8. Ustanawia nowe wybory Prezydenckie i Kongresowe w terminie 120 dni od daty ogłoszenia NESARA. Rząd przejściowy zanuluje wszelkie „Narodowe stany wyjątkowe” i wróci nas z powrotem do Prawa Konstytucyjnego.

9. Monitoruje wybory i zapobiega nielegalnej działalności wyborczej grupom, którzy mają w tym interes.

10. Tworzy nowy Skarb Państwa i „walutę tęczową” popartą takimi metalami szlachetnymi jak złoto, srebro, platyna , zakańczając bankructwo Stanów Zjednoczonych zainicjowane przez Franklina Roosevelta w 1933 roku.

11. Zakazuje sprzedaży amerykańskich zapisów aktu urodzenia, używanych jako ruchomych obligacji własnościowych przez Departament Transportu.

12. Inicjuje nowy System Bankowy Skarbu USA z dostosowaniem się do Prawa Konstytucyjnego

13. Eliminuje System Rezerwy Federalnej. W okresie przejściowym, Rezerwa Federalna będzie mogła operować równolegle ze Skarbem USA na okres jednego roku w celu usunięcia wszystkich banknotów Rezerwy Federalnej z obiegu.

14. Przywraca prywatność finansową.

15. Ponownie przeszkala wszystkich sędziów i adwokatów w Prawie Konstytucyjnym.

16. Wstrzymuje wszelkie agresywne działania wojskowe rządu USA na całym świecie

17. Zawiera pokój na całym świecie.

18. Uwalnia ogromne pieniądze na cele humanitarne.

19. Pozwala na uwolnienie ponad 6000 patentów stłumionych technologii, które są ukrywane przed oczami publicznymi pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, w tym urządzeń wytwarzających darmową energię, anty-grawitacyjnych, oraz maszyn do uzdrawiania dźwiękiem.

Ponieważ Prezydent Clinton nie miał żadnego zainteresowania w podpisaniu NESARA jako prawa, w dniu 10 października 2000 r., na rozkaz Generałów armii amerykańskiej, jednostki elitarne Marynarki Wojennej Seals oraz Delta Force, szturmem wzięły Biały Dom i pod groźbą użycia broni Bill Clinton został zmuszony do podpisania NESARA. W tym samym czasie, personelowi bezpieczeństwa i agentom z Secret Service stacjonującym w Białym Domu rozkazano opuścić broń, rozbroić się i stać się świadkami tego wydarzenia pod rozkazem gagu milczenia.

Od samego początku poczęcia NESARA, Bush Sr, rząd korporacji US, właściciele dużych grup bankowych i grupa Carlyle sprzeciwiali się temu konceptowi. Dla zachowania tajemnicy o szczegółach sprawy, numer zapisu w oficjalnym rejestrze Kongresowym został zmieniony i zamknięty przed wglądem pod pretekstem odzwierciedlenia okolicznościowej monety, a następnie, ponownie został zmieniony jeszcze niedawno. Dlatego też nie ma żadnych publicznych zapisków w Archiwach Kongresu i dlatego poszukiwanie do tego Prawa nie przyniesie prawidłowych wyników do czasu kiedy wiadomości o reformie nie staną się dostępne dla publiczności.

Prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście na temat tego prawa ze względu na bardzo restrykcyjny nakaz milczenia narzucony na polityków, pracowników mediów i funkcjonariuszy banków. Nawet Alex Jones i Ron Paul nie mówią na ten temat. Prawo nadal obowiązuje.

Nawet członkowie Kongresu mają zamknięte usta, ponieważ dostali nakaz zaprzeczania istnieniu NESARA, narzucony przez sędziów Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych pod groźbą zarzutów o zdradę, które są karalne śmiercią. Niektórzy członkowie Kongresu zostali oskarżeni o „przeszkadzanie”. Gdy Senator Minnesoty Paul Wellstone zdecydował się złamać nakaz milczenia, jego mały prywatny samolot rozbił się zabijając żonę, córkę i Senatora zanim zdążył on publicznie wyrazić swoje opinie.

Jeśli strach nie wystarczy do utrzymania Kongresu pod kontrolą, pieniądze to zrobią. CIA rutynowo daje łapówki dla Senatorów z łupów kradzieży dokonanych przez operacje bankowe. Każdy Senator został przekupiony za minimum $ 200 milionów dolarów zdeponowanych na kontach w Bank of America w Kanadzie. Nigdy nie usłyszycie wiadomości o NESARA podanych przez siecie mediów. Aby zachować milczenie, wielkie siecie nowości, takie jak CNN opłacane są w wysokości $ 2 bilionów dolarów rocznie. Niektóre z tych łupów są czanelowane przez Kościół Mormonów w stanie Utah używając fasady urzędu senatora Orina Hatcha i Bank of America.

Nie tylko Kongres jest przekupiony, ale również całe Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, łącznie z wyższym poziomem rządu i Prezydentem, wszyscy otrzymują łapówkarskie płatności. Tylko Provost Marshall ma prawo legalnego aresztowania tych osób, ale niestety nawet on nie wykonuje swojej pracy. Wygląda na to, że armia wojska Stanów Zjednoczonych jest pełna polityków, którzy popychają papiery i bardziej dbają o awans osobisty, niż wykonywanie swojej pracy.

I nic dziwnego, że wiele dezinformacji na temat NESARA można znaleźć w Internecie. Do znanych sceptyków należą; strona internetowa quatloos.com, która, jak plotka niesie, jest maską dla CIA;nesara.org która jest prowadzona przez rodzinę Bushów; Sherry Shriner; oraz różni inni czanelers w Internecie, którzy otrzymują telepatycznie wiadomości od duchów również przyczynili się do zamieszania.

Nawet informacje w Wikipedii są błędne. Wikipedia prezentuje historię Aktu NESARA, przedstawioną z punktu widzenia agenta CIA Harveya Barnarda. Jeśli przyjrzysz się uważnie, prawo to oznacza National Economic Stabilization and Recovery Act, które dokonałoby reformę gospodarki i zastąpiło podatek dochodowy podatkiem od sprzedaży krajowej. Ustawa ta została odrzucona przez Kongres w 1990 roku. Ale Wikipedia niewiele wspomina o National Economic Security and Reformation Act lub jego konsekwencjach.

11 września 2001

Następnym krokiem stałoby się ogłoszenie NESARA na cały świat, ale nie było to łatwe zadanie do wykonania. Wiele wpływowych grup próbowało zapobiec wdrożeniu NESARA.

Prawo NESARA wymaga, aby przynajmniej raz w roku podjąć wysiłek zmierzający do ogłoszenia tego prawa do wiadomości publicznej. Trzech sędziów obecnie siedzących na ławie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych kontroluje komisję, której zadaniem jest ogłoszenie NESARA. Sędziowie ci wykorzystali swoje wpływy, aby potajemnie dokonać sabotażu w ogłoszeniu NESARA.

Po ciężkich negocjacjach w 2001 r., wielu sędziów Sądu Najwyższego nakazało obecnemu wtedy Kongresowi podjęcie uchwał „zatwierdzających” NESARA. Miało to miejsce w dniu 9 września 2001 roku, osiemnaście miesięcy od momentu kiedy Akt NESARA stał się obowiązującym prawem. W dniu 10 września 2001 roku, George Bush Sr. udał się do Białego Domu, aby skierować syna na tor blokady ogłoszenia. Następnego dnia, 11 września 2001 roku, o godzinie 10 rano Wschodniego Czasu, Alan Greenspan miał zaplanowane ogłoszenie nowego systemu Bankowego wprowadzonego przez Skarb USA, umorzenie długów dla wszystkich obywateli USA i zniesienie IRS jako pierwszą część ogłoszenia NESARA.

Tuż przed ogłoszeniem, o godzinie 9 rano, Bush Sr. wydał rozkaz na zburzenie World Trade Center, aby zatrzymać międzynarodowe komputery bankowe zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze w północnym wieżowcu, które miały rozpocząć nowy system Bankowego Skarbu US. Ładunki wybuchowe w World Trade Center zostały wcześniej założone przez agentów CIA i Mossadu, po czym zostały zdalnie zdetonowane z budynku nr. 7, który został później zburzony tego samego dnia w celu zatuszowania ich przestępstw.

Aby dostarczyć ładunek wybuchowy na Pentagon w dokładną lokalizację nowego Centrum Dowodzenia Marynarki Wojennej, w którym ‘Biali Rycerze’ koordynowali działalności wspierające wdrożenia NESARA na cały świat, użyto technologi zdalnego pilotowania. Poprzez wstrzymanie ogłoszenia NESARA, George Bush Sr. zniszczył w tamtym czasie jakiekolwiek nadzieje na zwrócenie rządu z powrotem do rąk narodu amerykańskiego.

http://galacticchannelings.com

Tłumaczenie: Zbig N

http://krystal28.wordpress.com/
Cały artykuł ;

http://soulowicz.wordpress.com/nessara- ... obfitosci/

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xPiluhargura
x 115

Enhance Your Style With Designer Handbags

Nieprzeczytany post autor: Piluhargura » czwartek 07 mar 2013, 06:13

Just after the death of Guccio Gucci in 1953, his family members opened suppliers in a few crucial areas all the way through the society, as well as Beverly Hills, Paris, Tokyo, London, and Palm Seashore. Throughout the 1960s, the brand liked an grow in recognition and prestige when numerous noteworthy celebs and public figures -- Grace Kelly, Audrey Hepburn, Peter Sellers, and Jackie Kennedy, to identify a few -- lent their personas to selling the Gucci manufacturer. Grace Kelly even sported a custom made lora?foulard designed specially for her by Rodolfo Gucci. It was during this time that the now universally recognizable G?brand was formulated in honor of the late founder Guccio Gucci. Eventhough I've obtained realised these particular superb issues, Doable not make it attainable to turned out to be pleasantly surprised whereas discovering imitation Hermes Birkin purse.Mentor Outlet On the internet He or she is benefic, yet, if affiliated just by benefics not to point out malefic nonetheless, if identical by malefics. Without delay next Odysseus has received got to a shoreline about Phaecia Athena applications their functionality to appear up with Odysseus appear exquisite even despite the fact that standing on the drinking water just for a terrific variety of days. Which you will most certainly want to absolutely understand ahead of commencing investing.

To embrace the coming drop winter 2009 manner period, Gucci style home has unveiled a sequence of lovely new products. This Gucci Steel Studs Clutch is just one of them.

You can reveal to at the incredibly very first sight that this bag is numerous from its initial variation of Gucci handbags. As a substitute, it is very much even more sturdy and metallic, revealing a form of tension of vogue. This bag has detachable wristlet strap for conveniently carrying and a detachable vital case. Moreover, it attributes zip closure, steel studs, hand braided leather-based chains, Gucci trademark patch, front snap pocket, inside zipped mobile phone telephone and PDA pockets. It is sized at 39.5 x 28 cm.

This Gucci clutch is readily available at two different charges due to their diverse supplies. The a single priced at ?60 is built by black multi-color patent leather-based with black leather-based and black patent leather trim as clearly as ruthenium components. Though the edition priced at ?600 is crafted in dark blue shaded python with black patent leather-based trim and ruthenium hardware. If experienced adult females want to get some wonderful and practical accessories, handbags with common styles are all that they need to have. These remarkable purses have a variety of kinds, amazing layouts and various dimensions. Mature adult females can select from all forms of supplies. At this time, all females wish to have Hermes purses which complement their dresses and satisfy so several instances. Experienced gals can have additional than 1 purse to take pleasure in lives for each occasion, for every time and for every dress. Handbags with vintage styles are symbols of experienced women's preferences, social lessons and life models.

The Gucci Bronze Python Tote has good quality with 100 best python skin. It is offered in bronze colour. With bronze python, brown leather-based trimming, gold hardware and double handles, this bag brings quite a few positive aspects to its operator. Even while it is not as eye-catching as some other trendy equipment, the charms of the shade and the materials appeal to most females. Measures 15 x nine x . 98 inches, the bag is just appropriate for some girls to carry outdoors for buying. With magnetic closure and inside pockets, this just one also appears to be luxurious. Even assumed it looks straightforward, it is not low-cost at all. On the contrary, the cost of is $two, 678too high for most men and women. But it is a good product for a individual to invest in as a current for a girl. She will like its style and fashion, and most importantly, its functionality. Let's facial area it, who won't want to search chic and stylish when they're carrying a handbag or sporting a trendy pair of boots. And what improved way to do it than with a new Franco Sarto! So who's with me? Just appear at all these yummy hues and styles! And just for more interesting, I have thrown in a couple of Franco Sarto shoes. So love!broc blogging site

We just got pursepatterns.com up and operational and it is 100 % loaded with purse designs (in excess of 1,000 to choose from)! There are over ninety various bag pattern designers ranging from Amy Butler to Australian designer Janelle Wind.E2 primrose blog site

I really enjoy all forms of purses and actually like experiencing the selection of producing my very own bags by using exclusive material combinations and kinds. ?Do you love to sew and are you ridiculous about purses? This site is all about making your possess handmade handbags and the latest in bags fresh from new designers. Locate out the very best sites to find designer bags or even to lease handbags at the finest costs or facts about making your private purses!E3 brynn web site

http://www.insaneenergy.com.au/node/872745
http://samvad.in/blog/urlhttpwwwlouisvu ... cheapurl-0
http://heraldbulletin.neighborsink.com/node/266981
http://latifaalfares.com/node/68318
http://uktdb.com/person/urlhttpwwwlouis ... ittonurl-0
http://meekercountydfl.org/node/72802
http://auctions.hertlein.cc/node/48392
http://www.freeart.in.ua/index.php?q=node/19965
http://www.joyandshine.com/yogalight/?q=node/75520
http://h7.hu/hh/?q=hu/node/167807
http://maplestudent.com/node/99644
http://pianotune.com.au/node/2039273
http://thinking.suwatbanlue.com/node/33983
http://meekercountydfl.org/node/71572
http://www.vamv-lebach.de/cms/content/t ... onbagusurl
http://www.pressemitteilung.in/urlhttpw ... url-198914
http://www.truskavec.com.ua/node/41513
http://mail.dbase.hu/node/23513
http://tridge.slug.org.au/node/791665
http://drupal.p118859.webspaceconfig.de/node/213428
http://old.pensieri-erotici.net/node/59251
http://auctions.hertlein.cc/node/48954
http://www.programr.com/urlhttpwwwlouis ... ittonurl-1
http://samvad.in/blog/urlhttpwwwlouisvu ... andbagsurl
http://www.planetaru.ru/node/22629
http://thuocvasuckhoe.com/node/34984
http://thinking.suwatbanlue.com/node/33430
http://chausle.com/?q=node/77200
http://beta.sweetorweak.com/node/144507
http://prkoncert.ru/node/67454
http://www.inequitalia.it/node/82199
http://drupal.p118859.webspaceconfig.de/node/212529
http://cw.iq.pl/urlhttpwwwlouisvuittonb ... ittonurl-0
http://academictheses.eu/?q=node/19980
http://events.ajurvedske-lazne.cz/node/30741
http://plantimals.org/drupal/?q=node/50080
http://vidatechplus.com/drupal/content/ ... vuittonurl
http://myoptionscommunity.com/content/u ... dbagsurl-0
http://thuocvasuckhoe.com/node/35849
http://carterservicesplus.com/Portal/node/58408
http://winiarenka.pl/content/urlhttpwww ... vuittonurl
http://n-crowd.net/content/urlhttpwwwlo ... ittonurl-5
http://www.seti-argentina.com.ar/node/81959
http://pianotune.com.au/node/2038894
http://www.abudhabi-mobile.com/node/1654647
http://old.pensieri-erotici.net/node/59270
http://www.planetaru.ru/node/22595
http://le9.dk/?q=node/278506
http://teachers-shop.ru/node/28747
http://events.ajurvedske-lazne.cz/node/31185
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 06 paź 2013, 07:37

to takie małe NESARA..;)
OCT 5 Szwajcaria może udzielić bezwarunkowego dochodu dla wszystkich -04.10.2013


Gotówka z Bern: Swiss /Szwajcaria może udzielić bezwarunkowego dochodu dla wszystkichZdjęcie Rain
Zgłoszony przez deszcz naSat, 05/10/2013 - 05:28Opublikowane 04 października 2013 przez RT
Obrazek
http://www.ozforex.com.au/upload/curren ... _franc.jpg

Szwajcarzy żądają zasadniczej zmiany w konstytucji, naciskają na wprowadzenie gwarantowanego dochodu dla każdego. RT współpracuje z RUPTLY wideo i tą śledzi hitorię.RT 's Peter Oliver jest w Bernie, gdzie zwolennicy podstawowej idei bezwarunkowego dochodu dla wszystkich zebrali się na wiecu. RT LIVE http://rt.com/on-air Zarejestruj się w temperaturze pokojowej! http:/ / http://www.youtube.com / subscription_c ... Polub nas na Facebooku http://www.facebook.com/RTnews Śledź nas na Twitterzehttp://twitter.com/RT_com Śledź nas na Instagram http://instagram.com / rt Śledź nas na Google+http://plus.google.com/+RT RT (Russia Today) jest globalną sieć nadawanie wiadomości z Moskwy i Waszyngtonu Studios. RT to pierwszy kanał informacyjny do przełamania 1000000000 odniesienia YouTube odsłon.
Szwajcaria zagłosuje, czy każdy obywatel ma dostawać 2,5 tys. franków
Obrazek
Dziecko bawi się w monetach wysypanych przed siedzibą szwajcarskiego parlamentu. Wysypali je orgniaztorzy zbiórki podpisów pod referendum
Dziecko bawi się w monetach wysypanych przed siedzibą szwajcarskiego parlamentu. Wysypali je orgniaztorzy zbiórki podpisów pod referendum (Fot. DENIS BALIBOUSE / REUTERS)
W Szwajcarii odbędzie się referendum na temat wprowadzenia bezwarunkowego dochodu podstawowego 2,5 tys. franków (8,5 tys. zł) miesięcznie dla każdego obywatela. Ma być to krok, który zapobiegnie rosnącym nierównościom finansowym, które nasiliły się w kraju od czasu kryzysu.
Wprowadzenie bezwarunkowego dochodu podstawowego wysokości 2,5 tys. franków ma zapewnić finansowe bezpieczeństwo mieszkańcom Szwajcarii. Pomysłodawcy zebrali już wymagane 100 tys. podpisów, które niezbędne jest do ogłoszenia referendum.

Wczoraj wysypali z ciężarówki 8 milionów monet przed budynkiem parlamentu w Bernie. Symbolicznie, po jednej dla każdego mieszkańca Szwajcarii.
Tyle Szwajcaria .
a co na świecie. podobne rozwiązanie proponuje Premier Cypru i to już od początku 2014 roku..wNiemczech jest w parlamencie dyskusja i w Parlamencie Europejskim też jest taka inicjatywa i tu jest mowa o wszystkich mieszkańcach UE.

Tak bezawarunkowy dochód dla wszystkich .. to jeden z podstawowych Programów Prosperity NESARA
to jest te 10 milionów dla każdego mieszakńca Ziemi.
Oczekujemy na Światowy Reset Walut..
Jak zaistnieje już fakt walorów pieniężnych w pokryciu w złocie .. to daje stabilną wartość każdego pieniądza , a szczególnie przywrócenie wartości walut tam gdzie sztucznie dotychczas te waluty mają zaniżoną wartość.. Irak,Wietnam, i inne ( Polska waluta też) .To wspólny przelicznik spowoduje ,że każda osoba na świecie otrzyma swoje osobiste konto Bezwarunkowy Dochód i co miesiąc przez 10 lat będzie im dopisywana do konta kwota ,część z 10 milionów. /Ponieważ będzie ten proces rozłożony w czasie bo nie wszystkie kraje natychmiast rozpoczną procedurę zakładania KONT BEZWARUNKOWEGO DOCHODU.W każdym razie ta kwota będzie jednakowa dla wszystkich /.
Najprawdopodobniej mamy wszystko gotowe ,ale są zależności .. i decyzja kiedy nastąpi ten proces nie należy od nas nikogo na ziemi .. to jest decyzja Nieba .Cieżko przełknąć tym co cały czas bawili się w dzielenie dobrobytu, że to nie oni będą dobroczyńcami ,stąd też wszystkie ich inicjatywy i propozycje nie są prawdziwe i mają szans zaistnieć.
Dwie sprawy są tutaj istotne ..
Każdemu na Ziemi należy się dobrobyt i jest to bezdyskusyjne.. będziemy musieli pozbyć się zachowń i nawyków myślowych ,niskich wibracji: podziału na biednych i bogatych,podziału na zasługujączych i nie zasługujących..np tych paskudnych nierobów, albo tych co niezasłużenie biorą wysokie zapłaty..... .
Druga bardzo ciekawa sprawa, to umorzenie zadłużenia , i osobistych i wszekich innych. Mieszkanie jak spłaca,ktoś raty kredytu, to już ma je na własność i nie musi już nic spłacać.
W skali świata ,poszcególne regiony otrzymają pomoc z Programów Pomocowych , kraje będą miały umorzone zadłużenia i wyrównane poziomy "stopy życiowej" .. / tutaj mamy okazję jeszcze ponarzekać na Rostkowskiego .. i jego zadłużaniu .. ale przecież wiemy ,że wszystko to będzie anulowane.. Ta ekipa wie dobrze o tym co się dzieje i co jest planowane ,bo w 2011 roku dołączyli do Porozumiena Monaco 2011. To ta grupa państw ..dziś około 180, plus kraje BRICS ,nadają ton przygortowaniu zmian.. Nie ma takiej siły na ziemi ,która by zaincjowała wojnę światową,i nadal uciskala ludzi w strachu i biedzie.. To już jest przeszłość.
Szykują się potężne zmiany i ogrom zaskoczy wszystkich , oczywiście te zmiany są tylko na lepsze .. czyli jak mamy jakieś żale czy uwagi ,czy oczekiwania... możemy sobie odpuścić.. przestać walczyć , bo nie tą drogą pójdziemy ..
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... owego.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 paź 2013, 18:52

Niech się stanie !!!
To takie wspaniałe że aż niemożliwe ,ale zawsze trzeba mieć nadzieję ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 07 paź 2013, 10:23

Moim zdaniem to kolejna pułapka mająca za cel skuteczniej trzymać nas za pyski (przepraszam za dosadność). ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 07 paź 2013, 13:33

Jest to pułapka do której nie trzeba wchodzić, jest to pułapka która daje nowe możliwości zrozumienia rzeczywistości...
Przed wejściem do pułapki trzeba pomyśleć, czy to co jest w środku i co nas nęci nie znajduje się obok, być może sama idea jest realna...
:)


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 07 paź 2013, 14:54

Idea jak najbardziej trafna, natomiast prezentowany sposób jej realizacji maksymalnie chybiony. :evil: :ugeek:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 paź 2013, 17:05

Dariusz pisze:Moim zdaniem to kolejna pułapka mająca za cel skuteczniej trzymać nas za pyski (przepraszam za dosadność). ;)


Moim zdaniem masz coraz większe wyczucie sytuacji, to dobrze! Nikt nam nic nie da, sami mamy być twórcami naszej coraz lepszej rzeczywistości, staje się ona taka , jak potrafimy tworzyć dobro!

Góry pieniędzy..... przecież nie o pieniądze chodzi, co z tego ze ktoś je posiada, co z tego, kiedy w swoim życiu ma ciągły strach przed ich utrata i chce mieć więcej i wiece... ;) :D

A czy potrafisz być szczęśliwy "tracąc", niewiele osób potrafi, bo niewiele rozumie glebie starego cygańskiego przysłowia... " nie ciesz się gdy zyskujesz i nie smuć kiedy tracisz.... " zysk, bywa często ciężarem nie do uniesienia, odpowiedzialność za posiadane dobra bywa olbrzymia, , złe rozumiana posiadania staje się wielka blokada radości ludzie miast korzystać z nich, często staja się ich niewolnikami.

Natomiast tracąc coś... często wychodzimy z niewoli zobowiązań ponad miarę, ciezaru ponad siły i niewolnictwa , blokującego radosna wolność....
Zatem nie liczy się co i ile mamy.... liczy się co te posiadane rzeczy tworzą w nas i z nas, co dzięki nim dajemy innym ludziom, coś , czy nic, radość , czy smutek? Można się podzielić , wszystkim co się ma , nawet szklanka wody, a można tylko o dzieleniu się snuć długie opowieści....

Materialna wartość czegoś, nawet pieniędzy i złota , nadawana jest tym rzeczom przez radość człowieka, to on ciesząc się z czegoś , określa wartość, gdy zmienia zainteresowanie wartość mogą mieć zupełnie inne rzeczy... zatem pieniądze? One są złudzeniem wartości, chcącym zatrzymać nasza uwagę na sobie, kolejny podstęp!

Najbliższa przyszłość opowiada się za określeniem najwyższej wartości jako DOBRO, jego skala mierzyć będziemy wartość wszystkiego. Dobra będą ludzie poszukiwać, nim się cieszyć , je cenić najbardziej.Zatem wszystko co dobro tworzy i z niego ono płynie będzie miało największa wartość.

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 paź 2013, 17:20 przez Kiara, łącznie zmieniany 4 razy.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 07 paź 2013, 17:12

No właśnie :)
Wolność i niewola są miernikami naszej zasobności...Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9309
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13441 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 paź 2013, 18:13

No dobrze, gdy ustaliliśmy poglądy na zasobność i wolność, to może trochę odprężenia.
Właśnie pani dr Kathryn May ( ta od Nowego Pisma Sanandy) opublikowała ostatni channeling Saint Germain'a. Tym razem przepowiednia jest konkretna. W tym tygodniu ma nastąpić (w/g St. Germain) rewaluacja walut! Jak wiemy jest to zapowiadany pierwszy etap reformy systemu finansowego całego świata, gdzie NESARA jest jednym z kolejnych etapów. Biorąc pod uwagę różne dywagacje tutaj, to oczywiście pieniądze nie mają znaczenia ... dla tych co je mają. Jednak, gdy ktoś walczy o przetrwanie w lepszych lub gorszych warunkach to mają one zasadnicze znaczenie - na tyle żeby zablokować myślenie o jakiejkolwiek drodze duchowej. Więc faktem jest, że nawet drobne wsparcie w niektórych przypadkach miałoby i ma zasadnicze znaczenie. Nie musi to być od razu wspominane 10 000 000 dolarów dla każdego, bo wygenerowałoby całkowitą anarchię, a siła nabywcza spadłaby adekwatnie.
Jednak pozbycie się mechanizmów handlu pieniędzmi, dałoby niesamowitego kopa tym krajom, które wdepnęły ostatnio, jak choćby Grecja.
Oczywiście można żyć bez pieniędzy i myślę, że do tego wrócimy, jednak na razie nie may szans się od nich wyzwolić, a przejście musi być łagodne, bo inaczej oznacza to duże straty w ludziach.


Adnotacja od Saint Germain

Pozdrowienia, Ukochani,

Wiadomością dnia jest dziś przeszacowanie walut. Stanie się to w tym tygodniu z tego, co widzimy. Wstrzymujący ją stwierdzili, że nie mają już wyboru, tylko iść do przodu. Na przykład, ich opcja obejmuje uzgodnienie, że będą mieli ich długi spłacone, albo zbankrutują w ogniu skandalu i wstydu. Jeden wybitny gracz jest naszym starym znajomym, JP Morgan. Jest to stopniowa zmiana warty, gdy niektóre z dawnych bastionów władzy są opanowywane przez nowe, oświecone przywództwo. Inne przestaną istnieć i znikną z pamięci tak szybko, jak to zrobiły Enron i WorldCom. Brak ośrodków chciwości i wyłączności pozostanie, gdy dowody ich niszczycielskich efektów zostaną całkowicie ujawnione.

Jesteśmy ciągle na spotkaniach. Amerykański sekretarz skarbu, Jack Lew, Obama, Putin i inni światowi liderzy pracują gorączkowo. Przy okazji, Ben Bernancke jest na swoim miejscu, ale nie ma mocy teraz. Zdecydowano, utrzymać go w biurze przez krótki czas, aby wszystkie decyzje były przepchane przez niego bez oporu z jego strony, bo jest teraz całkowicie nieskuteczny w tej roli. On teraz robi, jak mu powiedziano, i nie ma uprawnień do działania na własną rękę.

Fundusze Prosperity są na miejscu, zaczną powoli mieć wpływ, gdy zaczniemy finansować organizacje, o których mówiliśmy wcześniej - te, których zadaniem jest naprawdę Większe Dobro. Wiemy, kim są, więc nie ma potrzeby, aby ktokolwiek ubiegał się o dotacje. Będą dawane dowolnie, kwestie głodu, wody i podstawowych potrzeb mieszkaniowych mają najwyższy priorytet.

Słyszymy prośby Lightworkers aby ulżyć ich obciążeniom, co uwolni ich - dla wykonywania swojej prawdziwej pracy. Tak się stanie, gdyż rewaluacja walut pozwoli tym spośród was, którzy mieli trochę pieniędzy na inwestycje, aby stali się beneficjentami środków, aby podzielić się z innymi. To będzie wspaniały dzień dla tych, którzy lubią pomagać. Znajdą się w sytuacji bycia w stanie przynieść prawdziwą ulgę potrzebującym.

Proszę Lady Portia o przyjęcie obowiązków dystrybucji funduszy. Ona stworzyła podstawy dla tego celu, i będzie w stanie zatrudnić osobę do pracy w pełnym wymiarze czasu, aby pomóc rozdzielać fundusze, dając niewielkie dotacje dla osób potrzebujących. Ona będzie w stanie działać jako biuro dla darowizn od osób, które będą chcieć wspierać jej Fundację i którzy woleliby, aby dary ich dobroci były rozdawane przez Fundację. Skupieniem pierwszej fali pomocy, będzie pomoc Lightworkers i ich rodzinom. Będzie to jedyna organizacja w swoim rodzaju, specjalnie zaprojektowana, aby pomóc tym, którzy oddali swoje serca pracy Ducha.

Jest to z wielką miłością w naszych sercach, że dajemy tę wiadomość wam teraz. Wiemy, w jaki sposób wasze przewidywania utrzymywały was w niewoli przez wiele miesięcy, czekając, żeby obiecane dobre nowiny, stały się namacalne. Mogę was zapewnić, że ta monumentalnie złożona układanka, którą jest system gospodarczy na świecie w końcu została wniesiona pod nasz bezpośredni nadzór. Chociaż istnieją jeszcze Ciemne Kapelusze ( ale nie Gady ) na miejscu, ich moc stopniowo zanika, gdy nasza wzrasta. Napisane to jest na ścianie, jak lubicie mówić. Równowaga zostanie osiągnięta, przewaga nigdy nie wróci na ciemną stronę.

Podjęliśmy wiele trudu, aby umożliwić, żeby to skomplikowane rozwiązanie globalnego problemu rozwijało się stopniowo, aby nie stworzyć chaosu, który zaprasza anarchię. Macie przykład tego w rządzie USA, co może się zdarzyć, gdy najgłośniejsze łobuzy mają wolną rękę w ich sztucznie skonstruowanych partiach politycznych. To jest dobry katalizator zmian, ten etap - gry, który stał się tak oczywisty w jego fałszu. Oczywiście, impas, który zamyka część rządu jest niewygodnym scenariuszem w krótkim terminie, ale stanie się jasne dla wszystkich, jak mało realnej mocy tzw rząd rzeczywiście ma.

System wasz działa na zasadzie dobrej woli i pamięci demokracji, którą ludzie wciąż noszą w sercach. To nie zależy od egzekwowania z każdego polityka, lecz jedynie wymaga, aby ludzie utrzymali ducha demokracji w ich sercach jako szablon, który stworzy prawdziwy system zarządzania, do którego macie prawo, od założenia swoich narodów Ameryki Północnej.

W następstwie wolności gospodarczej, prawdziwa wolność polityczna będzie podążała. A ludzie, którzy mogą swobodnie działać z pragnienia serc, nie wybiorą uciskania innych. Może to zająć wam trochę czasu na dostosowanie się do pełnego efektu tej zmiany, w której zostaniecie zatopieni, ale jesteście elastyczni, a ci, którzy żyli w prawdziwej nadziei demokracji i tego, co ona obiecuje już mają możliwość wejść w wolność z radością i pewnością siebie, gdy będzie ona wam przedstawiona.

Chciałbym dodać wyjaśnienie tutaj do dyskusji, którą zacząłem w czasie zeszłotygodniowej rozmowy, co wielu uważa za sprzeczność lub wyzwanie dla poprzedniej informacji podanej przez mnie i przez Boga Ojca. Zapewniam as, że nie. Ja wyjawiłem w tym momencie wrażenie, które zawsze miałem o niebezpieczeństwach handlu walutami i obrzydzeniu jakie miałem wobec jakiegokolwiek obrotu mocą, który może stanowić zagrożenie dla kraju i jego mieszkańców.

Tutaj jest podstawa mojego filozoficznego stanowiska : Pieniądz sam w sobie, a handel walutą w szczególności był wyrazem chciwości i instrumentem władzy, który został ustanowiony przez Ciemne Kapelusze w celu zdobycia władzy nad całymi państwami i ich narodami. Manipulacja walutami pomyślnie doprowadziła kilka krajów na kolana w ostatnich czasach. To nie jest dobrze znana lekcja ekonomii, tego, co znacie, jako "ekonomia", a co jest w istocie umocowaniem budowania gadziej potęgi. Sam handel walutami powinien być nie do przyjęcia w żadnej formie. Nie ma dobrego powodu, w realnym świecie, aby waluty były kupowane i sprzedawane, ten sposób, właśnie pozwala na zakup i sprzedaż całych krajów. Handel rzeczywistymi produktami i usługami nie wymaga handlu walutami, a żadna transakcja nie musi być wykonywana z udziałem pieniędzy, jeśli nie ma zaangażowania prawdziwej pracy lub produktu. Sama ta zmiana przywróciłaby siłę klasy sprzedawców – tradycyjnej lokalnej średniej klasy – zastępując bankierów, którzy mogą manipulować całymi branżami, a ostatecznie całą światową gospodarką, na dystans.

Ja nie zamierzałem wrzucać do jednego worka lihtworkers, którzy inwestują w dinary podżegani chciwością przeszłości. Ja tylko chciałem podkreślić, że jest rozsądne, aby być ostrożnym, bo używając narzędzi handlu walutami Ciemnych Kapeluszy, trzeba być bardzo ostrożnym i zrozumieć, że to jest właśnie taka - taktyka, w której korzystamy ich własnych metod przeciwko tym Ciemnym inicjatorom. Nie powinno to być traktowane jako naprawa czegokolwiek innego niż do krótkotrwałego ubóstwa, które ci Ciemni spowodowali. Chcę podkreślić, że będzie to pułapka dla niczego nie podejrzewających lightworkers, aby byli pochłonięci ideą, po raz kolejny, że pieniądz jest niezbędnym i skutecznym rozwiązaniem dla problemów w ich życiu. Tak nie jest. Teraz, gdy Gady odeszły, manifestowanie tego, co wam potrzeba będzie znacznie łatwiejsze niż to było tylko krótki czas temu, a wielu z was będzie w sytuacji dawania i otrzymywania, co jest prawdziwym lekarstwem na stare problemy.

Z wielką przyjemnością informujemy, że jestem w stanie ogłosić wam, że lata ciężkiej pracy wszyscy przetrwaliśmy opłaciły się sowicie, teraz, gdy mamy swobodę prowadzenia działalności na otwartym polu, gdzie kiedyś kołysały się Gady. Zrobiliśmy już ogromne postępy - i pamiętajcie, to jest tylko teraz 6 tygodni od czasu ich odejścia. Reedukacja rządzących zajmie nieco więcej czasu, ale gdy stracą swoje wpływy, to ich działania będą przejrzyste pierwszy raz, nagrody za manipulacje, oszustwa i chciwość są coraz szczuplejsze. Trzymajcie się mocno swojej miłości i światła, drodzy. Moc waszej wysokiej energii wibracyjnej dosłownie przenosi góry. To jest tym, co sprawia, że nasze postępy idą do przodu tak szybko i pewnie. W tym tygodniu zaczniecie czuć przesuwający się grunt pod waszymi stopami, a niebo będzie naprawdę uśmiechało się do was wszystkich.

Ja wysyłam wam nieskończoną Miłość. Jestem waszym sługą zawsze, tym już znanym jako St Germain.


Via Kathryn May,
6 października, 2013
http://whoneedslight.vpweb.com/apps/blog/entries/show/33544112-a-note-from-saint-germain

0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 07 paź 2013, 18:27

..ja tylko dodam, że cała ta heca z nieuchwalonym budżetem w USA jest nierozłącznie związana z w/w sytuacją,-
tzn.- wszyscy wiedzą, że doszli już do ściany ze spekulacją instrumentami pochodnymi(finansowymi) i już po prostu nie da się wszystkich oszukiwać,-
bo wszyscy mają tego świadomość, i jak pisze
blue musi nastąpić etap pośredni zanim pożegnamy znane do tej pory klasyczne środki płatnicze.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 08 paź 2013, 09:24

@Blu, kcika ode mnie masz za swoją wypowiedź nie za doniesienia S.G. ;)
A w temacie. Nie ufam tym Germain'owym lobby. Całą ta sytuacja dotycząca finansów jest szyta bardzo grubymi nićmi i ma na celu przejście do globalnej kontroli nad mamoną tylko kilku instytucjom w jeszcze skuteczniejszy sposób. To wszystko tylko zagrania obliczone na wprowadzenie bezgotówkowego systemu - jeszcze większa kontrola. :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 08 paź 2013, 10:03

Nie musi to być od razu wspominane 10 000 000 dolarów dla każdego, bo wygenerowałoby całkowitą anarchię, a siła nabywcza spadłaby adekwatnie.
Jednak pozbycie się mechanizmów handlu pieniędzmi, dałoby niesamowitego kopa tym krajom, które wdepnęły ostatnio, jak choćby Grecja.
Oczywiście można żyć bez pieniędzy i myślę, że do tego wrócimy, jednak na razie nie may szans się od nich wyzwolić, a przejście musi być łagodne, bo inaczej oznacza to duże straty w ludziach.


Blu za to masz ode mnie kciuka :) Zgadzam się z tobą. Człowiek ma już dość wyzysku i przydał by się całkowity reset rządów i gospodarki. Zasługuje na to ,każde zadłużone państwo i każdy zadłużony obywatel Ziemi.Wcale nie chcę tych 10 000 000 ml dolców ,chcę żyć w stabilizacji i pokoju żeby zająć się np. podziwianiem świata przyrody czy zwiedzaniem pięknych zakątków naszej planety.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 wrz 2016, 16:58

mamy kilka sprostowan co do RV I jego konsekwencji:

Wiadomość od Zorra z Wewnętrznej Ziemi (Hollow Earth) - 19 września 2016


Ukochani Mistrzowie, zostałem poproszony , żebym rozjaśnił i przyniósł prawdę o pewnej dezinformacji tam dotyczącej rzekomego zamknięcia banków, które poprzedzą swoje ogłoszenia RV, Nesara / Gesara i GCR. Po pierwsze, znaczna część dezinformacji została dana w 2013 roku, mamy obecnie wrzesień 2016 i nadal jest ta dezinformacja. Co ci to mówi? Informacje wtedy spowodowały strach i obniżyły wibrację. Musisz również zrozumieć, że informacja pochodzi od 3D myślenia, w której myślenia nie ma więcej. Dlaczego wprowadzają to do waszej rzeczywistości i serca. Musisz zrozumieć, że komunikacja wtedy i teraz o zamknięciu banków na 3-15 dni nie nastąpi. Faktem jest, że banki są w systemie cyfrowym i były już przez wiele lat. Oznacza to, że ich zmiany zachodzą w minutach i sekundach, nie dniach. To co słyszysz to dezinformacja.To ważne wydarzenie nie ma na celu doprowadzić do braku równowagi, spowodować zakłócenia, strachu i chaosu w twoim świecie. To Wydarzenie będzie odbywać się w pokojowy i subtelny sposób. Nie musisz się stresować na zewnątrz, lub panikować. My, Galaksjanie, i nasi sojusznicy na waszej planecie utorowaliśmy drogę, by rozwijać wasze błogosławieństwa w harmonijny i spokojny sposób. Bądź przygotowany i bądź wdzięczny i ciesz się , co będzie błogosławione, które jest już w zasięgu ręki.Niech harmonia, pokój, radość, miłość i śmiech będą z wami, Zorra.Link:http://inteldinarchronicles.blogspot.com/2016/ 09 / ważne-intel-message-z-Zorra-for.html? m = 1

i

Archanioł Michał a Hoarding - Chomikowanie
22 września 2016 przez Steve Beckow
Pogłoski krążą tam i z powrotem o tymczasowych zamknięciach banków oraz potrzeby przetrwania okresu x tygodni i zaopatrzenie się w różne podstawowe artykuły.

Zapytałem Michała Archanioła w moim ostatnim czytaniu z nim przez Lindę Dillon, 2 września 2016, czy potrzebujemy gromadzić zapasy .

Steve: Pogląd, że musimy zaopatrzyć się w potrzeby do życia na miesiąc, czy to właściwe?

AAM: To nie jest dokładne.
Jest to strach ....

Widzisz, stare wzory pojawią się na pierwszym planie. To, co obserwujemy to ci, którzy mają bardzo wyraźne wspomnienia, aktualną i długą historię zniewolenia, mówiąc: "mistrzowie" - którzy przybierają wiele różnych form, Cabal, Illuminati, rządzących, na tych nie zgadzam się - robią nam paskudne rzeczy i tak jest potrzeba wejść w sferę ekstremalnej ochrony tak, że można się schować.

Teraz w tym samym czasie mówimy, że jest ogromna zmiana. Wiosna już przyszła. Te śluzy są otwarte.

Nowe paradygmaty są zakotwiczone i rozwijają się w sercach ludzi. To wasze systemy zmiany biegów. Wy oczekujecie błogosławieństw wszelkiego rodzaju.

Jest tu dychotomia, czyli polaryzacja starego dualizmu. Więc są ludzie, którzy mówią: "Tak, jesteśmy angażowani w nowe, a przy okazji my naprawdę boimy się, i zamierzamy odejść i ukryć się."

To nie jest zadanie lub ścieżka Światła.

Czy istnieją braki w niektórych obszarach twojej planety. Tak, i były przez długi czas.

Ale celem tych zmian, jest bardzo aktywne zaangażowanie, i wszyscy jesteśmy z wami, pracujemy wspólnie jako zespół wdrożeniowy, my jako Backup - pozytywnie nastawieni. [Nie jest to właściwa postawa] by kulić się po kątach ze strachu . To jest stare.

Zatem otwarcie tych śluz oznacza potrzebne środki i potrzebne środki polityczne - i użyj ich w małym "p" polityczne - aby upewnić się, że żywność jest dostępna dla każdego. Bardzo praktyczny to przykład.

Więc kiedy gromadzisz, robisz to, że wzmacniasz stare - że jesteś w biedzie, że nie można stworzyć, że nie można kreować.


Jest zawsze mądre, aby mieć wodę i trochę jedzenia pod ręką, wystarczy w przypadku, gdy chcesz spędzić dzień w spokojnej refleksji. Ale aby chomikować, nie ma sensu. To nie są nasze wytyczne. Nie jest to konieczne.http://goldenageofgaia.com/2016/09/22/a ... -hoarding/

http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/#! ... wanie.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9309
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13441 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 25 wrz 2016, 19:55

Ja tam temu archaniołowi zbytnio bym nie wierzył. Może tam gdzie Steve Beckov przebywa większego sensu to nie ma, ale już za granicą, w USA - jak najbardziej.
I nie jest to tylko kwestia strachu, to naiwne tłumaczenie, jest to raczej kwestia przezorności, bo jak wiemy w USA jest bardzo wiele możliwości wystąpienia np. klęsk żywiołowych o olbrzymim zasięgu terytorialnym.
Więc rodacy w USA - jak najbardziej powinniście sobie zabezpieczyć żywność na te minimum 2 tygodnie i oczywiście gotówkę na wydatki domowe na jeszcze nieco dłuższy okres, bo jak wam wyłączą prąd to bez gotówki już nic nie dokupicie. Poziom zabezpieczenia średniej rodziny to 10 - 15 tysięcy USD.
Jeden z analityków zapowiadał ekonomiczne zamieszanie, spadek wartości dolara o połowę, już na 30-go września 2016 - jest to koniec roku budżetowego w USA.
W Europie powody do robienia drobnych zapasów są nieco inne, ale efekty wszelkiego zamieszania takie same, więc warto o tym pomyśleć, dlaczego kanclerin Makrela to zapodała, ale dotyczy całego "Zachodu".
W Polsce zabezpieczenie sobie gotówki powinno wystarczyć, ja osobiście zalecam trzymanie znaczących sum tylko w polskich silnych bankach, bo zagraniczne mogą zostać w pewnym momencie "wyłączone" i pieniądze znikną! Sprawdzajcie który bank do kogo należy ostatecznie, bo nasze banki zostały "wykupione", co oznacza rozkradzione i palec na guziku trzyma ktoś znacznie dalej niż Warszawa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 lip 2017, 08:59

Historia" - GCR / RV Intel SITREP - wtorek - 25 lipca 2017 r.Prezentowany wpis

"Malevolent / Benevolent" - GCR / RV Intel SITREP - wtorek - 25 lipca 2017 r

Jak do diabła tu dotarliśmy? Wszystkie miesiące i lata nadziei, modlitwy i marzenia zbudowały naszą wspólną drogę cegłą z cegły ... potem su ...


"Historia" - GCR / RV Intel SITREP - wtorek - 25 lipca 2017 r
25.07.2017 16:45:00 Emaliowanych , Intel , SITREP

Otrzymano pocztą o 15:19 EDT do publikacji. ~ Kroniki Dinara

Z Wiceprezydentem Mike Pence głosujący potwierdzili uchylenie się od opieki zdrowotnej i zastąpienie debaty ... on również oznajmił, że USA, Inc. rezygnuje ze starego fiat USD na korzyść nowego wspieranego złotem USN.
Obrazek
Wraz z podpisem Prezydenta Trumpa, jutro wieczorem przywrócenie republiki zostanie uznane za kompletne przez Starszych( Przywódców) i kody emisji wprowadzone z Pekinu.

Także w odniesieniu do międzynarodowego traktatu i prawa krajowego USN jest obecnie uważany za jedyną suwerenną walutę kraju i może być uwalniany globalnie w różnych warstwach kontrolowanego przez rządy Azjatów kontrolujących system finansowy.

Historia została dokonana. Życie nigdy nie będzie takie samo.

Mam nadzieję, że jesteś fizycznie, emocjonalnie i duchowo przygotowany na to, co nadchodzi.

Bóg jest z namiWith Vice President Mike Pence voting in the affirmative of healthcare repeal and replace debate... he also declared the USA, Inc.'s surrender of the old fiat USD in favor of the new gold backed USN.

With President Trump's signature sometime tomorrow night, the restoration of the Republic will be deemed complete by the Elders and the release codes entered in Beijing.

Also per international treaty and domestic law, the USN is now considered the lone sovereign currency of the land and may be released globally across tiers of the Asian controlled financial system.

History has been made. Life will never be the same.

Hope you are physically, emotionally and spiritually prepared for what comes next.

God is with us.

http://inteldinarchronicles.blogspot.co ... -july.html

http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... ek-25.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 lip 2020, 23:46

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12936
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12857 razy
Otrzymał podziękowanie: 19563 razy

Re: NESARA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 16 lis 2020, 09:19

0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ