Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 18 lip 2017, 23:09

Opozycja lobbująca bezprawie...

https://www.youtube.com/watch?v=mUsiTaAd_B8

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 19 lip 2017, 13:08

Demagogia i puste słowa. Niestety nie do wszystkich dociera prosty fakt ze większość parlamentarna to nie większość konstytucyjna.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 19 lip 2017, 13:52

Kolejny inteligent inaczej. Czy może to staropanieństwo uwiera
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 58201.html
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 19 lip 2017, 19:16

Szyderstwo bezprawia polega na stosowanie prawa, które jest NIEZGODNE Z interesem narodu POLSKIEGO!!!
Pasożyty, które zagnieździły się na żywej tkance słowian POLAKÓW wmawiają nam swoje "prawa", swoje "konstytucje", swoją wyższość w każdej dziedzinie życia.

Na szczęście doszliśmy do takiego dna, że bardzo szybko odbijemy się i pokażemy gdzie jest miejsce zdrajców i złodziei...

http://www.glosgminny.pl/poszukiwane-3000-000-000-euro/




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 19 lip 2017, 19:40

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 19 lip 2017, 22:33

Thotal pisze:Szyderstwo bezprawia polega na stosowanie prawa, które jest NIEZGODNE Z interesem narodu POLSKIEGO!!!
Pasożyty, które zagnieździły się na żywej tkance słowian POLAKÓW wmawiają nam swoje "prawa", swoje "konstytucje", swoją wyższość w każdej dziedzinie życia.

Na szczęście doszliśmy do takiego dna, że bardzo szybko odbijemy się i pokażemy gdzie jest miejsce zdrajców i złodziei...

http://www.glosgminny.pl/poszukiwane-3000-000-000-euro/




Pozdrawiam - Thotal :)

Przypominam ci ze naród to nie tylko ty i ludzie o podobnych do ciebie przekonaniach, ale także i ci którzy mają zgoła odmienne przekonania od twoich. Nie jesteś pępkiem świata jak prezes, który uważa się za najmądrzejszego i najinteligentniejszego nad Wisła.Takimi wypowiedziami zachowujesz się jak wczoraj prezes w sejmie. Na marginesie jaka masz pewność, że jesteś pełnej krwi Polakiem skoro przez Polskę przetaczały się nieustanie jakieś wojny zarówno od wschodu jak i zachodu a nawet z północy. Chce ci tez przypomnieć ze jedna z mądrości ludowych mówi ze rewolucja zjada swoje dzieci przypomnij sobie co spotkało Robespierre i Berię.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 19 lip 2017, 22:52

>Janciu<, może ciężko to zrozumieć komuś twardo stąpającemu po Ziemi ale nie dostrzegasz pewnych zmian, które już mają miejsce, a o których prawi min. >Thotal<.
Zwiastunów tych zmian mamy aż nadto tylko czy dostrzeżemy je i czy będziemy chcieli się do nich dostosować.
Jane, ze naród jest różny tak jak i świat jest różny i cały urok w tych różnicach, jednak problemem jest w którą stronę owe różnice będą ewoluowały i tu uwypukli się świadomość jednostek, narodów i ras.
Wiele, bardzo wiele wskazuje na to, że duża część ludzkości już wybrała właściwy, pozytywny rozwój jednak wciąż są tacy, którym na rękę rozpierducha i - nie istotne czy fizyczna , umysłowa, duchowa czy jakie tam jeszcze wymyślić - ważne żeby "się działo" - a będzie się działo i od naszego własnego podejścia do tych dziań będzie zależeć co i jak... z nami, nie z sąsiadmi.
Dobrze, że dostrzegasz i uwypuklasz te różnice ale my wszyscy o nich wiemy więc niepotrzebnie się nerwujesz. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 19 lip 2017, 23:39

Prawdopodobnie użyłem zbyt górnolotnych i niezrozumiałych słów dla zaprogramowanych ( m in. przez "prawo") umysłów.

Prawo, do póki nie zostało zawładnięte przez manipulatorów (prezesów też), było naturalną konsekwencją moralnego rozwoju społeczeństwa. To co widzimy dziś, nie ma nic wspólnego, ani z prawem, ani z moralnością - nawet sędziów. W Polsce działa zorganizowana międzynarodowa grupa przestępcza, a tzw "prawo", czyli sprzedajne agentury korporacji miało się dobrze. Na szczęście świadomość wzrasta, zauważam chęć powrotu do PRAWA, gdzie naturalny bieg sprawiedliwości będzie wyższością niepodważalną!!!

Obrazek

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 lip 2017, 00:11

Jancio pisze :
Przypominam ci ze naród to nie tylko ty i ludzie o podobnych do ciebie przekonaniach, ale także i ci którzy mają zgoła odmienne przekonania od twoich. Nie jesteś pępkiem świata jak prezes, który uważa się za najmądrzejszego i najinteligentniejszego nad Wisła.Takimi wypowiedziami zachowujesz się jak wczoraj prezes w sejmie. Na marginesie jaka masz pewność, że jesteś pełnej krwi Polakiem skoro przez Polskę przetaczały się nieustanie jakieś wojny zarówno od wschodu jak i zachodu a nawet z północy. Chce ci tez przypomnieć ze jedna z mądrości ludowych mówi ze rewolucja zjada swoje dzieci przypomnij sobie co spotkało Robespierre i Berię.


Skąd wiesz jakie poglądy ma Thotal ? Wywnioskowałeś to na podstawie jednego posta ? Nie wiem jak Thotal ,ale ja odebrałam twoj post jako groźbę . Przypominam że regulamin forum zabrania ataków personalnych .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 lip 2017, 17:04

chanell pisze:Jancio pisze :
Przypominam ci ze naród to nie tylko ty i ludzie o podobnych do ciebie przekonaniach, ale także i ci którzy mają zgoła odmienne przekonania od twoich. Nie jesteś pępkiem świata jak prezes, który uważa się za najmądrzejszego i najinteligentniejszego nad Wisła.Takimi wypowiedziami zachowujesz się jak wczoraj prezes w sejmie. Na marginesie jaka masz pewność, że jesteś pełnej krwi Polakiem skoro przez Polskę przetaczały się nieustanie jakieś wojny zarówno od wschodu jak i zachodu a nawet z północy. Chce ci tez przypomnieć ze jedna z mądrości ludowych mówi ze rewolucja zjada swoje dzieci przypomnij sobie co spotkało Robespierre i Berię.


Skąd wiesz jakie poglądy ma Thotal ? Wywnioskowałeś to na podstawie jednego posta ? Nie wiem jak Thotal ,ale ja odebrałam twoj post jako groźbę . Przypominam że regulamin forum zabrania ataków personalnych .

Proszę zacytuj ta groźbę.
Thotal pisze:Szyderstwo bezprawia polega na stosowanie prawa, które jest NIEZGODNE Z interesem narodu POLSKIEGO!!!
Pasożyty, które zagnieździły się na żywej tkance słowian POLAKÓW wmawiają nam swoje "prawa", swoje "konstytucje", swoją wyższość w każdej dziedzinie życia.
Pozdrawiam - Thotal :)

Dla mnie poglądy są jednoznacznie jasne po przeczytaniu tego posta. Jeśli ktoś kwestionuje konstytucje, która został zatwierdzona w referendum przez cały naród nie tylko Słowian, ale i inne mniejszości, które wchodzą w skład narodu. To jest nic innego jak nawoływanie do bezprawia a to w konsekwencji prowadzi do rewolucji.
PS
Nie odbieram nikomu praw do zmiany konstytucji jeśli obecna się nie podoba. Tylko niech zdobędzie 2/3 głosów potrzebnych do jej zmiany tak zrobił to Orban
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 lip 2017, 17:29

Jancio pisze :
prosze zacytuj groźbę


proszę bardzo !
Chce ci tez przypomnieć ze jedna z mądrości ludowych mówi ze rewolucja zjada swoje dzieci przypomnij sobie co spotkało Robespierre i Berię.



Dla mnie ( powtarzam dla mnie ) zabrzmiało to jak groźba ,ponieważ powszechnie wiadomo że wyżej wymienieni panowie zostali pozbawieni życia .Pierwszy na gilotynie a drugi uduszony . Masakra jak w ogóle mogłeś przytoczyć nazwisko takiego dewianta i zbrodniarza jak Beria :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 lip 2017, 18:54

Starałem sie jak mogłem by być dobrze zrozumiany dlatego też zacytowałem dwóch panów z różnych epok, którzy w sumie walczyli pod podobnymi hasłami czyli polepszenia bytu proletariatu. Jedynie miały dowodzić słuszności przysłowia, a nazwiska wybrałem przypadkowo miały być znane Jeśli ktoś mi próbuje wmówić, że obecna konstytucje przywieźli nam w teczce "oni" i można ja swobodnie łamać a ja wiem że było inaczej. Powstała na podstawie porozumienia rożnych kultur i przekonań i została zaakceptowana w referendum ogólno narodowym. Nawoływanie do łamania konstytucji to nawoływanie do bezprawia a to do niczego dobrego nie prowadzi czasem do rewolucji. Rewolucja zaś pożera własne dzieci. Rewolucja to nie Wersal i warto o tym przypominać bo niezaprogramowane umysły lepiej rozumieją proste przekazy
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 lip 2017, 19:52

niezaprogramowane umysły lepiej rozumieją proste przekazy


Dokładnie tak jest !
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 20 lip 2017, 20:50

Panowie którzy walczyli dla polepszenia życia "proletariatu", tak na prawdę walczyli o zmianę starej arystokracji na nową...
Starą wymordowali w ilości wielu milionów, a sami będąc zdesperowaną sektą ogłosili się "arystokracją" głoszącą za pomocą nowoczesnej demokracji idee pozbawienia reszty populacji czegoś, co POLACY mają w genach - WOLNOŚCI!!!

@Jancio :D próbuje wmawiać samemu sobie, a przy okazji innym, że prawo "konstytucyjne", które pozwala okradać biednych (poprzez podatki, "ubezpieczenia", czynsze i inne wyimaginowane należności), a dzięki temu mnożyć zyski korporacji międzynarodowych, które to są zwykłą MAFIĄ, jest prawem...?

Toż to jest SZYDERSTWO BEZPRAWIA!!!




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 20 lip 2017, 22:21

Jancio pisze:Powstała na podstawie porozumienia rożnych kultur


Przeczytaj proszę choćby ten artykuł - podaję tylko linka, a całość zamieszczę w temacie dotyczącym konstytucji:

Żydzi będą świętować 20. rocznicę uchwalenia Polakom konstytucji IIIŻydo-RP
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 lip 2017, 22:52

Skoro sobie wmawiam to bądź tak łaskaw i zacytuj mi to artykuły konstytucji. które pozwalają okradać biednych. Może warto poczytać samemu ze zrozumieniem bo Konstytucja nie jest od ustalania czynszy. Czynsze są zazwyczaj wypadkowa popytu i podaży. Ponieważ dążymy do normalności to kończą się czasy kiedy mieszkanie dawała Rada Narodowa za śmieszne pieniądze w czyjejś prywatnej kamienicy. Przez wiele dziesięcioleci te czynsze nie pokrywały nawet podstawowych potrzeb remontowych. Napiszę wprost i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać Jeśli ktoś liczy że dobra zmiana zmieniając SN coś polepszy dla Kowalskiego i Nowaka to jest wielkim naiwniakiem, bo to nie problem w SN a w sądach rejonowych inie dotyczy to li tylko sędziów, ale i procedur. Minister zero reformował już sądy wprowadzaj sądy 24 godzinne i z jakim efektem Inny przykład dobrej zmiany masz na służbie zdrowia. TAk samo jak ci panowie co walczyli o lepsze jutro proletariatu tak samo dobra zmiana walczy o lepsze jutro Polaków. W przyszłym roku będziesz miał podwyżkę wody i prądu bo rząd musi skądś mieć na podarki dla wyborców
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 20 lip 2017, 23:13

No cóż, skoro tak uważasz to twoje uważanie i tego się trzymaj. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 lip 2017, 23:43

abcd pisze:
Jancio pisze:Powstała na podstawie porozumienia rożnych kultur


Przeczytaj proszę choćby ten artykuł - podaję tylko linka, a całość zamieszczę w temacie dotyczącym konstytucji:

Żydzi będą świętować 20. rocznicę uchwalenia Polakom konstytucji IIIŻydo-RP

Wybacz ale ten linkowany tekst ubliża mojej inteligencji. JA dziele ludzi na dobrych i złych mądrych i debili, życzliwych i zawistnych. Dlatego tez nie robią na mnie takie teksty żadnego znaczenia Ten na temat konstytucji jest wybitnie mało ambitny, a stwierdzenie III-Żydo RP to kuriozum ignorancji autora, któremu brak słów na to określenie. Dla mnie Dariusz Kosiur jest dla mnie przykładem "pozytecznego idioty"
Art. 220.
1. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.
Podobne zapisy istnieją w ustawodawstwie każdego państwa Zachodu (?). Zapis ten zmusza do zadłużania państwa i obywateli w żydowskich bankach komercyjnych i bezpośrednio wyłącza rządy z realizacji polityki pieniężnej oraz pośrednio z realizacji polityki gospodarczej (zatem jakikolwiek rozwój jest wykluczony – rząd nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi).

Autor w swej ignorancji nie rozumie oczywistej oczywistości Zaciągniecie zobowiązań w Banku Narodowym to niekontrolowany dodruk pieniędzy Czym się kończy taki dodruk było widać na koniec lat 80( nie ma to nic wspólnego z kredytami Gierka)
Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE, gdy tym czasem Konstytucja RP stwierdza, że Centralnym Bankiem Państwa Polskiego jest NBP. Zatem służący żydowskim interesom TK nie stwierdził oczywistej nielegalności traktatu akcesyjnego, przyjętego przez żydo-władze IIIRP na żądanie Międzynarodowego Żyda.

Tu zaś bezczelnie kłamie bo puki co NIe mamy Euro wiec wszystko jest w zgodzie z konstytucja.
By była jasność pisałem już to wcześniej nikt z nas nie może mieć do końca pewności jaka płynie w nas krew bo przetaczały się po nas pożogi wojenne z różnych stron po których rodziły się dzieci, a ponieważ temat wstydliwy to nikt się nim nie chwali. POlska w swoje historii miała bardzo godnych obywateli wyznania żydowskiego jak i cytując prezesa kanalie. Za sprawą Gomółki żydów pozbyliśmy się w 68 roku
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 20 lip 2017, 23:51

Tak >Janciu<, nie sposób nie zauważyć, że bardzo polegasz na swojej inteligencji.
Nie jest to nic złego ale zawsze znajdzie się ktoś kto Cię przewyższy i przykładem tego są ci od wrabiania/niszczenia nas, jako narodu.
Inteligentów ci u nas dostatek podobnie jak chęci... ;)
Pewne rzeczy, a moze nawet całą otaczającą nas rzeczywistość należy postrzegać już nieco inaczej, a bardzo pomocna będzie w tym intuicja, której inteligencji brak.
Powodzenia i więcej nie wtrącam się w wasze potykanki.
trzymaj się zdrowo. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 20 lip 2017, 23:57

Kiedyś mawiano, czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał,
Teraz twierdzę, że jak Jasia ZAPROGRAMUJĄ, tak Jancio będzie musiał realizować czyjeś programy...




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 21 lip 2017, 12:52

abcd pisze:Pewne rzeczy, a moze nawet całą otaczającą nas rzeczywistość należy postrzegać już nieco inaczej, a bardzo pomocna będzie w tym intuicja, której inteligencji brak.
Powodzenia i więcej nie wtrącam się w wasze potykanki.
trzymaj się zdrowo. :)

BAdrzo nad tym boleje, bo nie rozumiem dlaczego nasza rzeczywistość należy postrzegać inaczej? To ze ktoś jako argumentów używa inwektyw i uważa ze jest Ok, a jak już przejdzie do merytorycznych zagadnień to obnaża swoja ignorancje, wręcz manipuluje faktami wyłącznie dla osiągnięcia poklasku. Byc może w ten sposób próbuje uciszyć sumienie jak Jarek, mogę mu tylko współczuć. Intuicja bez inteligencji nic nie poradzi, bo może opierać się wyłącznie na wierze, a nie logice wyjaśnienia
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 03 sie 2017, 21:33

Thotal pisze:Szyderstwo bezprawia polega na stosowanie prawa, które jest NIEZGODNE Z interesem narodu POLSKIEGO!!!
Pasożyty, które zagnieździły się na żywej tkance słowian POLAKÓW wmawiają nam swoje "prawa", swoje "konstytucje", swoją wyższość w każdej dziedzinie życia.

Na szczęście doszliśmy do takiego dna, że bardzo szybko odbijemy się i pokażemy gdzie jest miejsce zdrajców i złodziei...

http://www.glosgminny.pl/poszukiwane-3000-000-000-euro/




Pozdrawiam - Thotal :)


I nie trzeba było długo czekać. Po OWOCACH ICH POZNACIE.
Córka polityka PiS została wiceprezesem sądu, mimo miażdżąco negatywnej opinii sędziów
Minister Zbigniew Ziobro powołał na wiceprezesa Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej córkę posła i wiceministra w rządzie PiS. Anna Szwed-Szczygieł objęła stanowisko, mimo negatywnej opinii sędziów.

Córka Stanisława Szweda – wieloletniego posła PiS i wiceministra resortu rodziny w rządzie Beaty Szydło - w 2016 roku została wysunięta na kandydatkę prezesa Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Zgodnie z obowiązującą dotychczas ustawą, minister Ziobro musiał najpierw zasięgnąć opinii sędziów orzekających w tym okręgu.

W październiku ubiegłego roku Szwed-Szczygieł została przedstawiona zgromadzeniu sędziów, jednak zdecydowana większość z nich nie poparła jej kandydatury. Jak podaje portal Oko.press, przeciwko głosowało aż 47 osób, 8 wstrzymało się od głosu, a za było jedynie 11.


Minister mógł wówczas powołać Szwed-Szczygieł tylko za zgodą Krajowej Rady Sądownictwa, jednak nie wystąpił o opinię do KRS. Powołał innego sędziego, który zyskał akceptację i w marcu został prezesem Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Nowy prezes sądu, złożył wniosek o powołanie córki prezesa PiS na stanowisko wiceprezesa. Sędziowie w Bielsku-Białej i prezes Sądu Apelacyjnego w Katowicach ponownie wystawili kobiecie negatywną opinię. Mimo to, Zbigniew Ziobro postanowił powołać Annę Szwed-Szczygieł na stanowisko wiceprezesa. Opinie sędziów orzekających są wiążące jedynie w przypadku obsadzania stanowiska prezesa, dlatego powołanie córki polityka PiS było zgodne z procedurami, aczkolwiek zupełnie niezrozumiałe.

Dziennikarze portalu Oko.press zapytali ministra, czy fakt, że Szwed-Szczygieł jest córką polityka PiS miał znaczenie przy nominacji. Zbigniew Ziobro odpowiedział jedynie : "W dokumentach osobowych nie ma informacji dotyczących funkcji sprawowanych przez rodziców."
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 03 sie 2017, 21:54

Cieszę że @Jancio jest takim samym pełowcem jak ja pisiarzem...
Proszę mi nie wmawiać, że szyderstwo bezprawia jest po jakiejś stronie dzisiejszych układów.
SZYDERSTWO BEZPRAWIA JEST ZORGANIZOWANĄ MIĘDZYNARODOWĄ GRUPĄ PRZESTĘPCZĄ!!!

@Jancio, należysz do tej szajki? masz jakiś konkretny interes by bronić MAFII?




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 03 sie 2017, 21:58

Jancio pisze:Intuicja bez inteligencji nic nie poradzi, bo może opierać się wyłącznie na wierze, a nie logice wyjaśnienia


Nie wiem dlaczego przegapiłem tego posta.
>Janciu< wchodzimy na dziwny grunt dla mózgowców.
Intuicja z wiarą ma tyle wspólnego co pięść z okiem.
Podobnie potrafi pogrywać sobie z logiką - logika nakazuje tak i tak, a usłuchawszy intuicji wychodzimy na tym lepiej.
Oczywiście to duże uproszczenie jednak i z logiką/inteligencją nie po drodze intuicji. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SZYDERSTWO BEZPRAWIA!

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 04 gru 2020, 20:14

Dyktat silniejszych. Króluje bezprawie - Jarosław Mydłowski
Nadawane na żywo 110 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=6ON2sg_Rn-k&t=48s

niezaleznatelewizja
0 x



ODPOWIEDZ