Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Efekt Mandeli

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » piątek 28 kwie 2017, 11:28

Bardzo ciekawe rozpracowanie tematu zborowej (nie)pamięci.
https://www.youtube.com/watch?v=UDm6WNZJzuU
1 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 11 maja 2017, 20:23

Na naszym forum dzieją się jakieś dziwne rzeczy......
wnika z tego,że [b]filiżanka Ostatnio aktywny: 04 lutego 2017, 12:30[/b]

a post wstawiony autor: filiżanka » 28 kwietnia 2017, 10:28

ktoś naprawdę chce nam wmówić inną linię czasową.... 8-) :lol: :lol: nie dało się jej zmienić, to trzeba przekodować fałszywymi informacjami mózg ludzki....

Nic z tego jesteśmy w swojej linii czasowej , wszystko dzieje się normalnie i naturalnie , a że zmienia się informacje w różnych miejscach... wyjmuje prawdziwe, wkłada fałszywe... to stara metoda istnieje od bardzo dawna.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 11 maja 2017, 20:43

Faktycznie tak stoi w zapisach i nie potrafię tego wyjaśnić, a na grzebanie w danych sesji nie mam czasu, to zresztą bardzo upierdliwe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 maja 2017, 21:09

..może "filiżanka" podróżuje w czasie :?: ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » piątek 12 maja 2017, 09:31

Hmm może ja to "nieja"?
to dla podkręcenia atmosfery "mity internetu" cz2
https://www.youtube.com/watch?v=R3AmqO927XE

p.s.
Pzrynajmniej raz w tygodniu jestem zalogowana a bywam częściej
W tej linii czasowej ;)
0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » piątek 12 maja 2017, 10:42

To ciekawe podsumowanie teoretycznych przyczyn tzw.efektu Mandeli
https://www.youtube.com/watch?v=M3Nqk_-FCAA
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 12 maja 2017, 13:53

..jeżeli to co mówi Corey Goode o programie 20lat wstecz jest faktem,-
to takie efekty mogą się pojawiać w naszym matrxie, rzecz w tym, że zmiana,-
w przeszłości powinna wpłynąć na naszą pamięć również lub też nie,-
Corey Goode pisze, że niektórzy pamiętają starą wersję, a inni nie.
Być może jest również tak, że każda taka zmiana powoduje pojawienie,-
się nowej równoległej linii czasowej ze zmianami :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 14 maja 2017, 20:52

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 01 cze 2017, 17:03

songo70 pisze:..jeżeli to co mówi Corey Goode o programie 20lat wstecz jest faktem,-
to takie efekty mogą się pojawiać w naszym matrxie, rzecz w tym, że zmiana,-
w przeszłości powinna wpłynąć na naszą pamięć również lub też nie


Według mnie wpływa na pamięć, i to jeszcze najprawdopodobniej podstawiając nam nowe wspomnienia tym samym kasując stare.
Jakby się tak zastanowić to całkiem sensowne i możliwe bo każdy człowiek ma wspomnieniowe luki w pamięci, ciekawe ile razy zatem zmiany powstawały i dlaczego się nam jeszcze mózgi nie ugotowały od tego skakania, i zmian. :idea:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 01 cze 2017, 23:36

Chyba na poprzednim forum był bardzo ciekawy temat dotyczący pamięci wdrukowanej.
To wiele wyjaśnia.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 25 lip 2017, 08:35

..no więc wczoraj wracając z centrum do miejsca zamieszkania przechodziłem koło sklepu,-
z dużymi TV na wystawie, kiedy poszliśmy dalej odwróciłem się i spojrzałem na nazwę sklepu,-
i uświadomiłem sobie, że go wcześniej nie widziałem, a mieszkam tu już ponad 2 lata :!:
Tak jak kiedyś miewałem deja vu- tak teraz przytrafiają mi się takie historie,-
więc EM. i to co pisze @Kiara o tym, że żyjemy w holograficznej symulacji syntetyków staje się,-
co raz b.prawdopodobne- może matrix się rozpada i zaczyna generować błędy :?:


edit: nie byłem pewny, wiec spytałem kolegę angola, a on stwierdził,-
że ten sklep jest tu co najmniej od 2006 :shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 25 lip 2017, 11:01

Oczywiście struktury Matrix rozpadają się coraz bardziej , bo tracą moc swoich połączeń, ja na początku widziałam to jako coraz większe i cieńsze oczka w siatce... a ją w postaci cieniutkiej grafitowej dziurkowanej folii . Nie wiem z czego dokradnie jest ta energetyczna struktura, ale w moim otoczeniu to już bardzo porozciągane nitki połączeń.

Pomimo,że specjaliści usiłują ją utrzymać nie da się ... bo łączą puszczają globalnie.. to jedno, a drugie podnosząca się wibracja energetyczna w każdym z nas , powiększa osobiste pole energetyczne, zwiększa się perspektywa naszego widzenia , odbioru rzeczy widzialnych i nie widzialnych, bo zwiększą nasza wrażliwość , a tym samym identyfikacja napływających impulsów.

Coraz bardziej przybliżają się do siebie podobieństwa , a oddalają przeciwieństwa... coraz szybciej pękają sztucznie wymuszane łączą utrzymujące nie harmonijne układy... na zasadzie wyłącznie korzyści materialnych.

Tworzymy dla siebie nowe warunki do życia .. zaczynamy zauważ szczegóły, ktorych nie było wcześniej ... bo nie jest to już dokładnie to samo, co było dawniej, pomimo,że nadal jesteśmy w tym samym miejscu kontynuując realizację planu przed urodzeniowego.

Pewne etapy są już za nami, zamknięte, zrealizowane, nowe potrzebują innych elementów, bywa też tak,że chwilowo wchodzimy w inna przestrzeń dokończyć jakiś temat i wracamy do własnej już innej.

Wakacje swoją energią przyspieszają te zmiany jesienią możemy zauważyć ich więcej.

Pojawia się NOWE.... ustalono, że proces będzie łagodny, ale czasami mogą pojawiać się elementy szokujące.. to jak wejście na schodek wyżej.

W moim życiu Ja zauważam TO... jako pojawianie się LUDZI ciepłych, serdecznych, dobrych, prawych ... zawsze w momencie kiedy sa niezbędni.

Już nie zbliżają się do mnie ludzie perfidni, wyrachowani z intencjami krzywdzenia innych i czerpania osobistych korzyści . Tacy bezwzględni , prymitywni o ograniczonych możliwościach rozróżniania dobra i zła odeszli do swoich podobieństw.

Ten etap doświadczeń mam już za sobą ... widać moje nie umiejętności z przeszłości przemieniłam na właściwe rozwiązywanie życiowych zadań.
Dotyczy to nas wszystkich.... po wakacjach każdy z nas wchodzi w energetyczna przestrzeń, która harmonizuje z jego wibracja... następują zmiany.. gdy dodamy do tego szybsze zmiany globalne na Ziemi i dla Ziemi...wrażliwi bardziej zauważą ,że Matrix już ich nie ogranicza.

Pamiętać należy zawsze...że WSZYSTKO co i jak dzieje się w naszych życiach jest PLANEM PRZED URODZENIOWYM NA KTÓRY WYDALIŚMY ZGODĘ.. natomiast JAK TO SIĘ DZIEJE w bardzo dużej mierze zależy od nas... sami kreujemy barwy w jakich wyświetli się sytuacja, czas jej trwania oraz skalę emocji jaka jej towarzyszy.

Zatem, czym większa świadomość i mniej leków , tym szybciej wychodzimy ze scenariusza negatywnych zdarzeń, tym więcej energii zabierzemy z nich dla sytuacji pozytywnych, które szybciej zaistnieją.

Naprawdę MY sami w naszej osobistej przestrzeni "wyświetlamy" jako życiowe dzieje ze świata naszych myśli i uczuć poprzez 3 oko, które jest zarówno skanerem jak i rzutnikiem energii myśli.. materializacja .. to inny temat.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 25 lip 2017, 16:13

..dzięki, o tym sklepie to nie tylko nazwy sobie nie przypominam, ale nawet tego sklepu w tym miejscu,-
to jak w tym filmie "They Live" zakładasz okulary i widzisz coś zupełnie innego
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 23 lip 2019, 15:07

pojawił się właśnie taki wesoły fim:
https://youtu.be/pn64ZJJ_lxQ?list=LLV7C_j61xpNNbt7F10-5c2w
jak ulał pasuje do tematu ;)
https://youtu.be/qlk9A7zcsas
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 28 sty 2021, 12:20

ostatnio modernizowano nam big brother-a, pamiętam kamerke nad drzwiami do mojego budynku,-
ale pare dni temu stwierdziłem, że jej nie ma, nie ma też kabli do niej,-
więc jej nie zdemontowano,-
tylko jakby tam w ogóle nie była...?
to są dwie opcje:

- albo mi się śniło/ w sumie inna linia czasowa
- albo efekt mandeli i ktoś zmienił przeszłość :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 13 kwie 2023, 14:16

https://www.tiktok.com/@kopolska/video/ ... 5513284869

z sercem chyba ok, ale nerki :?:
Joanna Kasperek
Nawet jak mówią że przeziębisz sobie nerki to właśnie o tej dolnej części pleców
Monika
No te nerki ....... kurde dałabym sobie ręce uciąć że zawsze na rysunakch były na dole..... 😳
Natalia Kopciewska
5 lat temu widziałam atlas anatomii ze zdjęciami prawdziwych ciał ludzkich i nerki były pokazane przez wykroje dziury na dole pleców
tysko.paula
Moja mama miała wycinane nerki. Nisko.
Nie rozumiem całego zamieszania jakby nie można tego udowodnić. Lekarze przecież robią operacje
Ktoś pamięta to z nerkami?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Efekt Mandeli

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 kwie 2023, 14:46

z sercem z lewej strony to było hasło SLD - więc ich timeline,- :D (bo gdzie by było lewe płuco?)
a nerki faktycznie niżej ale te rysunki mapy ludzkiego ciała są dość umowne...
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


ODPOWIEDZ