Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ZASTRZEŻENIE - przeczytaj to najpierw!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

ZASTRZEŻENIE - przeczytaj to najpierw!

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 15 sty 2014, 21:31

W dziale "Medycyna niekonwencjonalna" opisujemy, publikujemy i dyskutujemy na temat różnych naturalnych metod leczenia, które przyczyniają się do zapobiegania najróżniejszym dolegliwościom, z jakimi może zetknąć się człowiek również nowotworom, lub wspomagają walkę z nimi i stanowią uzupełnienie tradycyjnych metod konwencjonalnej/akademickiej medycyny (chirurgii, radioterapii, chemioterapii).
Wiadomości podane w tym dziale nie mogą zastąpić opinii lekarza.
Oczywiście, informacje tu zawarte mogą i uważamy, że powinny być wykorzystane przy stawianiu diagnoz lub wybieraniu terapii, jednak to pozostaje już w gestii lekarza prowadzącego.

Celem niniejszego działu jest przedstawienie w prosty sposób współczesnego stanu wiedzy o chorobach również nowotworowych i naturalnych środkach obronnych organizmu.
Oczywiście nie jesteśmy i nie pretendujemy do miana fachowego źródła informacji w tej dziedzinie więc też nie próbujemy opisywać pełnej złożoności zjawisk biologicznych oraz szczegółów kontrowersji dotyczących badań klinicznych. Choć jesteśmy przekonani, że dość wiernie prezentujemy tu ducha badań wielu głównych nurtów medycznych, to przepraszamy biologów i onkologów za uproszczenia tego, co dla wielu z nich stanowi wynik pracy całego życia.


Administracja forum
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12930
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 897
x 319
Podziękował: 12849 razy
Otrzymał podziękowanie: 19553 razy

Re: ZASTRZEŻENIE - przeczytaj to najpierw!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 16 sty 2014, 06:35

Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ

"Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice."


"Każdy ma prawo mieć światopogląd jaki mu odpowiada, wierzyć w co chce i wyrażać swoje przekonania w swobodny sposób, pod warunkiem, że wypowiada się we własnym imieniu („moim zdaniem jest tak”), nikogo nie obraża ani nikomu niczego nie narzuca. Wszelka wszechwiedząca i arogancka nieomylność (zarówno religijna jak i pseudo-racjonalistyczna), a szczególnie agresja intelektualna są na tym forum zakazane."

"Nazywam się: imię;nazwisko i jestem osobą realną, a nie korporacją . Jestem dzieckiem Stwórcy / Boga / Natury, więc podlegam jedynie prawom boskim. Żaden nie/człowiek i żadne ustanowione przez nie/człowieka prawo nie ma nade mną władzy."

http://astromaria.wordpress.com

i jeszcze słowo odemnie: wszelkie prezenowane tutaj treści mają charakter wyłącznie informacyjny i subiektywny, i w żadnym wypadku nie należy się nimi sugerować!PS. dziękuję pani Marii Sobolewskej, za możliwość powielenia tekstów z jej strony bez pytania. ;)

pozdrówka :D
0 x


panta rhei

Zablokowany