Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14640 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 11 sty 2019, 11:39

Witaj @K.K. na forum. Gdybyś poczytała dokładnie temat, wiedziałabyś jakie są rezultaty takiego zastosowania.
Skóra z tego palca zapewne powoli ci zejdzie, nic już nie zrobisz. Możesz posmarować żelem aloesowym, jeśli masz.
Reakcje na DMSO są osobnicze, skóry także. Wydaje się, że bezpieczne dla delikatnej damskiej skóry jest stężenie 50%, ja jednak jakąkolwiek kurację zaczynałbym od stężenia 30% DMSO.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 11 sty 2019, 16:33

K.K. pisze:
piątek 11 sty 2019, 10:15
PS Proszę nie komentować...
nie wolno podawać nierozcieńczonego DMSO.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » poniedziałek 14 sty 2019, 19:44

K.K. pisze:
piątek 11 sty 2019, 10:15
Proszę o pomoc. Zrobiłam okład z nierozcieńczonego DMSO 99% na palec. Zostawiłam około 15 minut. Po odwinięciu skóra wygląda jakbym siedziała 2 lata w wodzie. Tzn jest pomarszczona do granic i bardzo twarda, napięta.Nie boli ale nie chce się "odkształcić".
Cały czas nawilżam ale minęło około 12h odkąd to się stało i nie ma poprawy.
PS Proszę nie komentować "jak mogłam tak zrobić i tak dalej"...wtedy nie miałam świadomości, że tak silnie zadziała.
Dobrze ze nie wypiłas :D ale ,zeby nie pomyslec skoro ma prawie 100% to ma nie na darmo to podali
spirytusu by nie wypił no chyba zeby nie wiedział tak jak ja hehe ale dawno to było i nie duzo :D
patrzyli na mnie a ja nie wiedziałam co sie stało.
teraz musisz odcierpiec , odczekac ,poczytaj co tu pisali no i czekaj cierpliwie . :D
0 x



K.K.
Posty: 2
Rejestracja: piątek 11 sty 2019, 10:09
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: K.K. » środa 16 sty 2019, 14:09

Po niecałym tygodniu jest już lepiej. Palec wygląda jak palec. Skóra jest sucha ale nie schodzi, nie boli.
Pierwsze dni palec był tak pofałdowany i czerwony, że przypominał mózg.
Nie polecam tego co zrobiłam, post zostawiam ku przestrodze.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14640 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 sty 2019, 20:36

@K.K skóra prawdopodobnie skóra zejdzie, choć nie sądzę aby jakoś spektakularnie np. płatami. Zwykle robi się szorstka i powoli, mało widocznymi cząstkami sobie spada, lub się obkrusza. Może natychmiastowe potraktowanie jej aloesowym żelem nie dopuściłoby do tego stanu, ale najgorsze już minęło, teraz tylko nie próbuj jej usuwać, naskórek sam spadnie i będzie jak nowy, faktycznie wtedy będzie nowy, ale jeszcze z tydzień do dwóch, ten okres jest indywidualny.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
Posty: 1509
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2997 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 24 sty 2019, 19:24

Wlasnie wpadla do domu moja zona,jak oparzona,przelaczyla na TVN i pokazala mi,jak to DMSO kogos w jakies prywatnej klinice zabilo.Jesli nawet tak sie stalo,w co watpie,to za cholere nie POKAZALI tych milionow trupow po chemioterapi. :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 24 sty 2019, 20:09

beadnorsi pisze:
czwartek 24 sty 2019, 19:24
nie POKAZALI tych milionow trupow po chemioterapi. :D
Bo to jest ok ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: kupfer » czwartek 24 sty 2019, 22:24

uważam to za niemożliwe=jestem w trakcie studiowania książki Fischera ;) ,na pewno doszło do jakiegoś uczulenia,alergii na DMSO,ale doświadczony lekarz powinien zrobić test przed przyjmowaniem mniejszych lub większych dawek DMSO,to jasno opisał Hartmut i w prosty sposób można to zrobić,wg. mnie DMSO jest jednym z nielicznych jeśli nie jedynym preparatem o bardzo wysokiej przyswajalności,być może też że w trakcie zabiegu DMSO był czymś toksycznym zanieczyszczony,ale o tym nigdy się nie dowiemy. :?
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » piątek 25 sty 2019, 14:27

Znalezli pożywke ?
w niemczech jest klinkagdzie lecza DMSO i nikt nie robi larum .
Jeden powiedział,ze sie nie wypowie dopiero po sekcji
oby ktos czegos nie namieszał.
0 x



piotrula
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sty 2019, 20:50
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: piotrula » sobota 26 sty 2019, 20:58

Witam, czy ktoś zauważył skutki uboczne po stosowaniu DMSO? Czytałem ksiązke Fishera, ze praktycznie takie skutki uboczne nie występują. Na stosuje DMSO od trzech dni i takie o to skutki uboczne odnotowałem: ból w nerkach, ból w kręgosłupie, ból głowy, katar, rwanie w kościach i mięśniach ogólnie takie samopoczucie jakbym był podziębiony, do tego wzmożona wysypka pryszczy na twarzy. Stostowałem DMSO na skórę w proporcji 7 kropel DMSO + 3 kople wody. Czy ktos miał podobne reakcje po DMSO?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14640 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 sty 2019, 22:07

Witaj @piotrula na forum.
Czyli smarowałeś się 70% mieszaniną DMSO. Niestety nie podałeś na jak dużym obszarze, bo przywołane przez ciebie objawy świadczyłyby o silnym herxheimerze, czyli efektach oczyszczania. Zawsze należy zaczynać wszelkie kuracje od małych ilości, w tym przypadku gdzieś od posmarowania ok 1 dm2 skóry. Takie objawy nie odpowiadają raczej uczuleniu, choć uczulenie nie jest to niemożliwe, to niezmiernie rzadko spotykane.
Jeśli jest tak jak myślę, to znacząco zmniejsz obszar smarowania, jeśli wystąpi tylko lokalne podrażnienie skóry, później swędzenie, to zmniejsz stężenie na 50%.
W przywracaniu zdrowia nic, dosłownie nic, nie robimy "na szybko", bo to zwyczajnie się nie opłaca.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

piotrula
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sty 2019, 20:50
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: piotrula » niedziela 27 sty 2019, 14:06

blueray21 pisze:
sobota 26 sty 2019, 22:07
Witaj @piotrula na forum.
Czyli smarowałeś się 70% mieszaniną DMSO. Niestety nie podałeś na jak dużym obszarze, bo przywołane przez ciebie objawy świadczyłyby o silnym herxheimerze, czyli efektach oczyszczania. Zawsze należy zaczynać wszelkie kuracje od małych ilości, w tym przypadku gdzieś od posmarowania ok 1 dm2 skóry. Takie objawy nie odpowiadają raczej uczuleniu, choć uczulenie nie jest to niemożliwe, to niezmiernie rzadko spotykane.
Jeśli jest tak jak myślę, to znacząco zmniejsz obszar smarowania, jeśli wystąpi tylko lokalne podrażnienie skóry, później swędzenie, to zmniejsz stężenie na 50%.
W przywracaniu zdrowia nic, dosłownie nic, nie robimy "na szybko", bo to zwyczajnie się nie opłaca.
Dziękuje Ci za odpowiedź. Smarowałem się na zgięciu łokcia od strony wewnętrznej. Rozsmarowałem DMSO na mniej więcej takim obszarze jak w załączniku. A to w ogóle ma znaczenie powierzchnia rozsmarowania a nie ilość DMOS i jego stężenie? Ogólnie czuje się chory, jak przy przeziębieniu, niesamowity katar mam, ból w kęgosłupie, w nerkach, boli mnie glowa, czuje sie zmęczony...niesamowite ze az tak moze orgnizm reagować na to. tym bardziej dziwie bo w ksiazek nic nie pisza o tym, ze prawie nie ma skutków ubocznych, jednak gdzuesz na innym forum wyczytałem ze ktos miał podbne objawy.

Jeśli chodzi o smarowanie DMSO, to nie miałem zadnej reakcji na skórze, tylko lekkie zaczerwienienie i to wszystko. Po 3 dniach stosowania DMSO musze zrobić przerwe bo dośc mocno mnie męczy...

Zdjęcie:
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 27 sty 2019, 15:17

piotrula pisze:
niedziela 27 sty 2019, 14:06
Ogólnie czuje się chory, jak przy przeziębieniu, niesamowity katar mam, ból w kęgosłupie, w nerkach, boli mnie glowa, czuje sie zmęczony...niesamowite ze az tak moze orgnizm reagować na to.
Zacznij od jelit, czyli soli i węgla, nie DMSO, to później:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... B3l#p20145

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... wki#p80615

nerki- kasza jaglana, polecam:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... %85#p80483

I inhalacje oraz kąpiele:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... =inhalacje

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... ena#p82963

wszystko dostępne, tanie i skuteczne.

Jaki masz poziom wit D?
PH moczu, kolor moczu?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

piotrula
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sty 2019, 20:50
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: piotrula » poniedziałek 28 sty 2019, 19:58

grzegorzadam pisze:
niedziela 27 sty 2019, 15:17
piotrula pisze:
niedziela 27 sty 2019, 14:06
Ogólnie czuje się chory, jak przy przeziębieniu, niesamowity katar mam, ból w kęgosłupie, w nerkach, boli mnie glowa, czuje sie zmęczony...niesamowite ze az tak moze orgnizm reagować na to.
Zacznij od jelit, czyli soli i węgla, nie DMSO, to później:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... B3l#p20145

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... wki#p80615

nerki- kasza jaglana, polecam:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... %85#p80483

I inhalacje oraz kąpiele:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... =inhalacje

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... ena#p82963

wszystko dostępne, tanie i skuteczne.

Jaki masz poziom wit D?
PH moczu, kolor moczu?
Sól himalajską ogólnie spożywam, czasem do wody sobie dosypie a tak to do wszystkich potraw gotowanych. Kasze jaglaną jem kilka razy w tygodniu, głównie na śniadanie...ale stale od kilku lat jadam kasze jaglada, gryczana, peczak itd. Kolor moczu jest chyba ok, z nocy żólty w ciagu dnia jak pije przezroczysty, biały. Ogólnie trzeci dzień mnie trzyma ale juz lepiej jest...kupiłem sobie kwas l-askorbinowy, to powinno mnie szybko postawic na nogi. Nie mam pojecia jaki mam poziom wit D, bo nie robie badań.
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: dama » piątek 01 lut 2019, 13:51

DMSO to siarka a czym sie rózni od - SIARKA – 32 (S – 32)
https://www.google.com/search?q=SIARKA+ ... QEA#imgrc=_
...
Więcej informacji

Siarka to skuteczny pierwiastek wspierający odtruwanie wątroby, ważny przy chemioterapii czy wydalaniu metali ciężkich i trujących ( ołów, kadm, rtęć stc.) i innych produktów toksycznych, np. produkty radioaktywne, substancje chemiczne zawarte w przetworzonym pożywieniu czy syntetycznych lekarstwach. Siarkę stosuje się między innymi przy ogólnym odczulaniu i odtruwaniu wątroby, wszelkich problemach skórnych, syndromach alergicznych i niektórych problemach astmatycznych, podwyższonym poziomie cholesterolu i trójglicerydów, w przypadku artrozy, zapalenia stawów, bólów artretycznych, problemach reumatycznych, fibromialgii.



Sposób użycia: 15-30 kropli rozpuszczonych w niewielkiej ilości wody przed zaśnięciem

30 kropli zawiera 1,4 mg elementu siarki (S-32)



Skład: 32,5 mg siarki (S-32)

Całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących.
https://chata-zdrowia.pl/glowna/siarka-s-32
....
Czy to moze sie odnosic do DMSO?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14640 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 lut 2019, 19:18

Marketing. Jeśli potrzebna ci rzeczywiście siarka, to polecam utlenioną wersję DMSO, czyli MSM, środek wyjątkowo łagodny, można pobierać do 6 g dziennie, bez żadnych efektów ubocznych. Są też inne specyfiki z siarką, jak np. chelatujący tiosiarczan sodu, a pochodzenia naturalnego, w czosnku i cebuli.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

radek88
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 mar 2019, 10:50

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: radek88 » poniedziałek 11 mar 2019, 10:54

Czesc. Mam wrzody zoladka i pewnie tez w innych miejscach, pewnie jakies krwawienia. Od 3 lat juz sie mecze. Czy picie jakiegos roztworu DMSO z woda pomoze? Czy lepiej kapusta, aloes? Musze uwazac caly czas co jem, bo czesto biegunki, oslabienie, bole brzucha, stany podgoraczkowe itd...dzieki.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 11 mar 2019, 21:09

Czy lepiej kapusta, aloes?
spróbowałeś?
Wrzody żołądka - leczenie. Dr Hubert Czerniak

https://youtu.be/VVLTOsA_5zc
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Pani Wiesia
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 14 mar 2019, 22:49
x 74
x 6
Otrzymał podziękowanie: 103 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Pani Wiesia » poniedziałek 22 kwie 2019, 09:50

Chciałam potwierdzić skuteczność DMSO na łuszczycę. Używam zewnętrznie w małym stężeniu , swędzenie mija , skóra robi się różowa . Moim zdaniem jak do tej chwili , to najlepszy eliksir.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 kwie 2019, 09:55

jaki stosujesz i jak?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Pani Wiesia
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 14 mar 2019, 22:49
x 74
x 6
Otrzymał podziękowanie: 103 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Pani Wiesia » poniedziałek 22 kwie 2019, 10:13

Kupiłam od producenta EMów , pisze na butelce 99,9 P.h.Eur.
Wzięłam 25ml DMSO na 75 ml wody destylowanej. Małe stężenie ale i tak piecze . Zauważyłam , że na dawki prawie homeopatyczne najlepiej mój organizm reaguje :D
Spryskuje skore 5 razy dziennie i już po pierwszym dniu widzę pozytywną zmianę
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 kwie 2019, 11:18

spróbuj połączyć z sokiem z aloesu, nawet 50 na 50 %, doskonałe połączenie.
Może być (nawet lepszy, wyciśnięty na świeżo z liścia:
viewtopic.php?f=17&t=2339&hilit=aloes
sam aloes to doskonały środek.

Tu podawaliśmy inne połączenia, jest ich wiele:
HEMOROIDY- żylaki odbytu, przetoki
Z dyskusji mailowych z @Blu powstał 'nowy lek' na żylaki ;)

—Jod (Lugola, jodyna, SSKI) jest znanym skutecznym sposobem na hemoroidy od dziesiątek lat. DMSO jest relatywnie młode i mało znane, ale na pewno zwiększa wnikanie czynnika (SSKI) w okoliczna tkankę,
Składniki:
Mieszaninę rozrobić na ciepło, a potem smarować , jak smalcem.

Robimy mieszaninę

5% DMSO, 5-10% SSKI i reszta olej kokosowy.

Jeżeli chcemy to rozwiązać kompleksowo to z tej mieszaniny tworzymy
również czopki wlewając w jakieś foremki i do lodówki. Czopki możemy też robić bez DMSO,
ale ono nie przeszkadza.
Smarowanie i czopek i rzadko kiedy hemoroidy przetrwają TYDZIEŃ. (!) 8-)

'Przepis' na SSKI (nasycony roztwór jodku potasu) :

Każde 25 g KI (jodku) mieszamy z 18 ml(g) wody demineralizowanej, destylowanej.
(jak dowolną ilość jodku podzielimy przez 1.384 otrzymamy ilość potrzebnej wody,
np. 10g jodku : 1,384 = 7,22 wody..-wyliczyłem taki stały 'współczynnik' dla ułatwienia)
Mieszamy, po dobie powinien się rozpuścić (w temp. ok. 20 st. C.), na dnie może zostać kilka kryształków, ale to nie problem.
Jeżeli do atomizera, należy wlać całkiem rozpuszczony (bez kryształków), albo dolać odrobinę wody, żeby całkiem się rozpuścił. Żeby go nie zapchać, prawda ;)

Trzeba pamiętać, że kropla SSKI to około 30 mg Jodu, czyli około 5x więcej (!) niż standardowego 5% płynu Lugola! I ze względu na ‚lepkość’ w 1 ml jest 15 kropli, a nie 20 jak w przypadku np. Lugola.

I wszystko co dotyczy Jodu, nie może mieć kontaktu z metalami, czyli albo porcelana, albo szkło albo plastik.—-

Sam spróbuje w otoczeniu bo mam taki przypadek, toż to choroba kierowców i siedzących..
Czyli wielu
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.p ... idy#p42726
tylko tu musi być naprawdę znakomity olej kokosowy, tu może być
problem jak z oliwą z ''oliwek''.
Pani Wiesia pisze:
poniedziałek 22 kwie 2019, 10:13
Kupiłam od producenta EMów , pisze na butelce 99,9 P.h.Eur.
? ;)

szukam właśnie, bo się skończył
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Pani Wiesia
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 14 mar 2019, 22:49
x 74
x 6
Otrzymał podziękowanie: 103 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Pani Wiesia » poniedziałek 22 kwie 2019, 11:43

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 kwie 2019, 21:40

D M S O Każdy Powinien Znać!!!! Bardzo ważny film UDOSTEPNIJ GO!!!

https://www.youtube.com/watch?v=vN8malYO5V8

Opublikowany 19 kwi 2019
https://zdrowiemojapasja.pl/pl/search...
Tresc filmu ma charakter informacyjny nie zastepuje wizyty u lekarza lub specjalisty:-)Nie ponosze odpowiedzialności za złe zastosowanie lub zrozumienie stosujesz na własną odpowiedzialność!!!!Film ma na celu przybliżyć wiedzę jak kiedyś były używane poszczególne rośliny oraz zastosowanie przedstawione w filmie może zostać użyte w sytuacji awaryjnej gdy nie mamy dostępu do lekarza A gdy nie jesteśmy w środku dżungli to idziemy normalnie do lekarza:-)
Nie jestem lekarzem ani terapeutą!nie wystawiam diagnoz ani nie obiecuje ze wyzdrowiejecie:-) Nie opieraj się tylko na mojej wiedzy sprawdź też inne źródła!
1 x



Pani Wiesia
Posty: 104
Rejestracja: czwartek 14 mar 2019, 22:49
x 74
x 6
Otrzymał podziękowanie: 103 razy

Re: DMSO i MSM - wszechstronny uzdrawiacz

Nieprzeczytany post autor: Pani Wiesia » środa 24 kwie 2019, 11:13

@revo , prośbę mam do ciebie. Czy dałbyś radę w weekend trochę częściej pryskać się DMSO i zapytać bliskich o twój zapach z ust? :mrgreen:
Mąż dzisiaj zapytał czy mam problemy z kwasem żołądkowym , bo nieprzyjemny zapach wydzielał się w nocy . Biedny spać nie mógł . Ogólnie nie śmierdzi mi z ust , podejrzewam DMSO ale pewna nie jestem. @Blu pisał o odorze ale po wypiciu , ale żeby przez skore do żołądka?
Revo , proszę poświęć się dla ludzkości i pryskaj się częściej i napisz czy twój oddech też śmierdzi .
0 x



ODPOWIEDZ