Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

cedric
Posty: 5391
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3144 razy
Otrzymał podziękowanie: 7968 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 26 maja 2020, 22:39

https://raypeatforum.com/community/thre ... ion.34509/
Co powoduje i leczy BPH, zapalenie prostaty
Dyskusja w „Male Issues” rozpoczęta przez ecstatichamster, 18 maja 2020 r.
Podsumowanie - Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania bromokryptyny 7,5 mg na dobę badano w badaniu z podwójnie ślepą próbą w porównaniu z placebo u 32 pacjentów z kłopotliwymi objawami łagodnego przerostu prostaty. Różnice między metodami leczenia w odniesieniu do uroflowometrii, resztkowego moczu i parametrów bezpieczeństwa nie były statystycznie istotne. Różnice w zakresie nokturii, częstotliwości w ciągu dnia i ogólnej skuteczności były statystycznie istotne na korzyść bromokryptyny. Może być miejsce na bromokryptynę w paliatywnym leczeniu niepełnosprawności funkcjonalnej spowodowanej łagodnym przerostem gruczołu krokowego, gdy odmawia się operacji lub jest przeciwwskazana.

Paliatywny wpływ żelatyny na łagodny przerost prostaty

Przetłumaczone: „Dzienne spożycie 25 g żelatyny szybko łagodzi objawy moczowe towarzyszące łagodnemu przerostowi prostaty. Żelatyna może być bardzo przydatna w leczeniu tego zaburzenia”.
Pokrzywa (korzeń, nie liść - ale podwójna kratka) może być obiecująca. Warto również przyjrzeć się ćwiczeniom Kegla.
Spróbuj także poszukać „Łaźni Sitz” (w odniesieniu do BPH), które zawierają również sól Epsom, najwyraźniej proces trwa około 20 minut.

Zbanowany z Google:

TERAPEUTYCZNY WPŁYW JODU NA ŁAGODNĄ LUDZKĄ HIPERPLAZJĘ PROSTATY

„14 mężczyzn zostało losowo przydzielonych do grupy otrzymującej jod (5 mg / dzień) lub placebo przez 8 miesięcy. Międzynarodowy wskaźnik objawów prostaty (IPSS) i wskaźnik jakości życia (QOL) oceniano na początku i na końcu badania Maksymalny przepływ moczu, antygen specyficzny dla prostaty w surowicy (PSA) i stan tarczycy
(TSH, T4, T3) mierzono co 2 miesiące. Nasz wynik wykazał, że suplementacja jodu znacząco poprawiła (30%) objawy (IPSS i QOL) pacjentów, zwiększyła szybkość przepływu moczu o 100% i obniżyła poziomy PSA o 30% pod koniec leczenia. Leczenie jodem nie miało znaczącego wpływu na stan tarczycy ani na ogólny stan zdrowia. Porównanie z obecnymi terapiami farmakologicznymi, takimi jak antagoniści antyandrogenów lub antagonistów receptora alfa-1 adrenergicznego, skłoniło nas do zaproponowania suplementu jodu jako leczenia preferencyjnego, ponieważ wykazuje podobne korzyści bez szkodliwych skutków ubocznych charakterystycznych dla innych terapii. Obecnie analizujemy wpływ jodu na objętość prostaty i ilość resztkowego moczu. Konieczne są dalsze badania w celu analizy mechanizmów molekularnych zaangażowanych w te terapeutyczne działania jodu ”
Badania zostały sfinansowane w Meksyku, a wyniki nie zostały opublikowane, ale zostały przedstawione na kongresie: ponieważ dotyczy jodu, jest niezwykle destrukcyjny i cenzurowany

Myślę, że często jest to związane z żylakami. Prawdopodobnie może to powodować żylak powrózka. Źródło.

Zaparcia pogarszają się, a czasem aktywność seksualna może zrobić to samo. (Czysto anegdotyczne)."

https://www.tena.pl/mezczyzni/jak-zacho ... ie-czekaja

https://www.poradnikzdrowie.pl/seks/szt ... -Xzmw.html

https://dimedic.eu/pl/wiedza/jak-cwiczy ... -i-erekcje
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 16 cze 2020, 22:57

Braco Fenomen przewodnictwa duchowego - rozmowa z dr Januszem Kołodziejczykiem

https://www.youtube.com/watch?v=lmOJ4YuG5oc

Nadawane na żywo 2 godziny temu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 17 cze 2020, 20:00

Moc spojrzenia Braco - rozmowa z dr Mathias Kamp
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=hZM7ZI3XLSs

Transmisja rozpoczęta 34 minuty temu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 24 cze 2020, 19:38

Bezpośredni przekaz energetyczny - Spojrzenie Braco
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=ZNPtwK_kZ8k

Nadawane na żywo 36 minut temu
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12950
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19588 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 lip 2020, 01:27

Metoda Dwupunktu : "Choroby są iluzją" - jeśli wszystko jest energią? Publikacje o dwupunkcie.

https://youtu.be/UHYhZ_6_-bk
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 5391
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3144 razy
Otrzymał podziękowanie: 7968 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 02 sie 2020, 17:33

http://haidut.me/?p=1153

Podanie / wchłanianie do pępka rywalizuje z drogą dożylną, inne drogi skórne niedaleko
23 lipca 2020 r.przez haidut
Jedno z najczęstszych pytań, które otrzymuję od moich czytelników, brzmi: „Jaki jest miejscowy współczynnik wchłaniania Twoich produktów?” Istnieje szereg badań wykazujących, że mieszanina rozpuszczalników DMSO / etanolu osiąga prawie 100% wchłanianie bez względu na to, w którym miejscu na skórze jest stosowana. Jednak zaprzestaliśmy stosowania DMSO / etanolu w większości naszych produktów i chociaż zmniejszyło to obawy dotyczące zapachu i podrażnienia skóry spowodowanego DMSO, zaczęły napływać pytania o skuteczność nowego rozpuszczalnika SFA / etanol (a także tokoferol / oil one) przy stosowaniu miejscowym. Moje doświadczenia z obydwoma rozpuszczalnikami, potwierdzone badaniami krwi, pokazują stopień wchłaniania około 65% -70% produktów po nałożeniu na skórę, ale ludzie wciąż proszą o referencje, które potwierdziłyby te szacunki, a także wciąż proszą o zmiany w rozpuszczalnikach, które jeszcze bardziej zwiększyłyby szybkość wchłaniania. Cóż, poniższe badanie wydaje się odpowiadać na oba pytania / wątpliwości. Potwierdza, że ​​wchłanianie testosteronu (T) przez skórę (przedramię) wynosi około 50%, gdy jako rozpuszczalnik używany jest tylko aceton. Jednak wiele innych badań wykazało, że aceton jest gorszy jako nośnik przezskórny w porównaniu z etanolem. Ponadto badania wykazały również, że stosowanie tylko lotnego rozpuszczalnika zmniejsza wchłanianie substancji czynnej przez skórę, ponieważ rozpuszczalnik odparowuje zbyt szybko, zanim będzie miał szansę znacznie zwiększyć przepuszczalność skóry. W związku z tym badania zasugerowały połączenie lotnego rozpuszczalnika z nielotnym, który pozwoliłby lotnemu rozpuszczalnikowi pozostać na skórze dłużej i jako taki uzyskać lepszą absorpcję. To podejście polegające na połączeniu lotnego (etanolu) + nielotnego rozpuszczalnika zostało już sprawdzone jako skuteczne w przypadku innego steroidu - cholekalcyferolu - znanego ogółowi społeczeństwa jako witamina D. Jeśli chodzi o osiągnięcie jeszcze wyższego wchłaniania, poniższe badanie również pokazuje, że zastosowanie T rozpuszczony w acetonie bezpośrednio do pępka ma współczynnik wchłaniania około 80% i nie jest tłuszczem w porównaniu z szybkością „wchłaniania” drogą dożylną (IV) - złoty standard w farmakologii klinicznej (definiowany jako zapewniający 100% wchłanianie). Biorąc pod uwagę, że 80% szybkość wchłaniania przez pępek została osiągnięta przy użyciu tylko acetonu jako rozpuszczalnika i mając na uwadze powyższą dyskusję na temat lotnych / nielotnych aspektów dostarczania przezskórnego, połączenie SFA / etanol, którego używamy jako rozpuszczalnika w większości naszych produktów, może bardzo dobrze dostać się na odległość szerokości włosa współczynnika wchłaniania trasy IV.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6707906/

„… Oceniliśmy przezskórną biodostępność testosteronu przez tkanki skóry w okolicy pępka2 i porównaliśmy dane z danymi uzyskanymi po podaniu transderma1 na obszarze przedramienia (powierzchnia grzbietowa), używając czterech małp rezusów jako zwierzęcia modelowego. [14CC] -Testosteron [5 pCi (25 pg)], w 100 µl acetonu, nakładano na obszar skóry (kontrolowany przy 0,2 cm2 metalowym szablonem) przez 5 dni. Rozpuszczalnik szybko odparowano, a miejsce podania leku pokryto kawałkiem plastikowego kleju, który pozostał nienaruszony przez całe badanie. ”

„… Uzyskane dane (ryc. 1) sugerują, że podanie przez pępek skutkuje stosunkowo szybszym wchłanianiem, a także większą ogólnoustrojową biodostępnością testosteronu [14C] niż podanie przez przedramię. Obie drogi wchłaniania przezskórnego zapewniają dobrze zdefiniowaną kinetykę eliminacji pierwszego rzędu, która jest bardzo podobna do tej po podaniu dożylnym. Warto zauważyć, że ogólnoustrojowa biodostępność testosteronu „[14C] przez wchłanianie z pępka jest stosunkowo bliska poziomowi uzyskanemu po dożylnym podaniu równoważnej dawki i jest znacznie większa niż poziom osiągany po podaniu na przedramię. Obliczone z równania. 1, wchłanianie testosteronu [I4C] w pępku osiągnęło względną biodostępność 79,9%, w porównaniu z 49,9% po podaniu na przedramię. ”

„… Względną biodostępność testosteronu [„ C] przez wchłanianie z pępka i przedramienia można również porównać przy użyciu danych dotyczących odzysku moczu. Wyniki (ryc. 2) wskazują, że w ciągu 5-dniowego okresu podawania leku łącznie 57,3,45,2 i 33,2% podanej dawki testosteronu [14C] zostało odzyskane z moczem, odpowiednio, z dożylnego, pępkowego i administracje przedramienia. Na podstawie danych dotyczących odzysku w moczu po podaniu dożylnym (57,3%) jako odniesienia do porównania szacuje się, że względną biodostępność 78,970 osiągnięto po podaniu do pępka i 57,9% po podaniu na przedramię. Wyniki są zgodne z przedstawionymi danymi dotyczącymi osocza (odpowiednio 79,9 i 49,9%). Zarówno profile w osoczu, jak i dane dotyczące odzysku w moczu wykazują, że wchłanianie z pępka powoduje większą biodostępność przezskórną [„Cltestosterone” niż podanie na przedramię (79.9 and 78.970 uersus 49.9 and 57.9%).”
0 xcedric
Posty: 5391
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3144 razy
Otrzymał podziękowanie: 7968 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 02 sie 2020, 19:56

http://www.tvproducts.pl/instrukcje/suszarka.pdf

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA
Urządzenie jest przeznaczone do suszenia produktów ( owoców, warzyw, ziół, grzybów).
ZASADY SUSZENIA
Podczas suszenia produktów dochodzi do ich dehydratacji – odparowania wody.
Zasadę suszenia produktów znali już nasi przodkowie i należy ona do najstarszych
i najpopularniejszych metod konserwowania produktów. Elektryczna suszarka produktów spożywczych wykorzystuje zasadę równomiernego obiegu ciepłego powietrza,
dzięki czemu produkty nie są przypalane a jednocześnie podczas procesu suszenia nie
zdążą się zepsuć. Produkty podczas suszenia nie tracą także swoich cennych witamin
(zachowują ich aż 80%!). Ponieważ podczas suszenia nie używa się żadnych substancji
konserwujących ani cukru, mamy do czynienia z bardzo zdrowym sposobem konserwowania produktów. Polecamy suszenie owoców w suszarce elektrycznej także dlatego, iż
proces ten jest względnie prosty i nie wymaga mnóstwa naczyń – produkty jedynie kroimy a następnie wystarczy tylko użyć suszarki elektrycznej. Dzięki odpowiednim sitom,
które się ze sobą składają, suszarka nie zajmuje dużo miejsca.[...]

Owoce można moczyć w roztworze:
• Naturalną alternatywą zmniejszenia brązowienia owoców jest zanurzenie ich w soku
ananasowym lub cytrynowym. Pokrojone owoce zanurzyć w soku na około 2 minuty.
Owoce można także zanurzyć w miodzie, przyprawach, soku z limetki lub pomarańczy
i posypać kokosem. Należy puścić wodze fantazji i zrobić wyjątkowe kawałki.
Roztwór wodorosiarczan sodu (bisiarczan sodu): używać tylko wodorosiarczan sodu
przeznaczonego do przygotowywana potraw. Rozpuścić 1 małą łyżeczkę do herbaty
wodorosiarczan sodu w 1,13 litra wody. Owoce zanurzyć w roztworze na około 2
minuty. Takie przygotowanie pomaga zachować witaminę C i jasny kolor owoców.
Wodorosiarczan sodu jest dostępny w aptekach.

• Roztwór soli kuchennej.
• Roztwór kwasku cytrynowego lub kwasku askorbowego: można używać także
antyoksydacyjnej mieszanki z zawartością kwasu askorbowego, który jest dostępny
w sklepach spożywczych, jednak nie jest już aż tak skuteczny jak naturalny kwasek
cytrynowy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wodorosiarczan_sodu

" Zastosowanie
jako środek obniżający pH, m.in. wody w basenach[4]
jako dodatek do żywności o numerze E 514ii, służący m.in. do obniżania pH wyrobu (bez pozostawiania kwaśnego posmaku w przeciwieństwie do np. kwasku cytrynowego)[5]"

https://allegro.pl/oferta/wodorosiarcza ... -zEALw_wcB
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12950
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19588 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 sie 2020, 10:17

BIAŁY SAI BABA O RAKU I BORELIOZIE - "WYLECZYŁEM SIĘ SAM" - Grzegorz Śleziak © VTV

https://youtu.be/d-nJzBv9yps
0 x


panta rhei

soma
Posty: 471
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 45
Podziękował: 676 razy
Otrzymał podziękowanie: 739 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 07 wrz 2020, 11:58

Zapisalam sie na online kurs o szamanizmie. Tu jest pierwsza lekcja, ktora jest ogolnie dostepna prze 48 godzin. To jest zupelnie inne myslenie, inne podchodzenie do problemu chorob. Moze mozna to sciagnac, zeby bylo tu na stale. Ja tego nie potrafie, moze ktos? Jezyk: angielski (oraz szwedzki)

https://albertovilloldosweden.com/lesson-1/
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9312
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13444 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 wrz 2020, 13:05

Ściągnij sobie takie rozszerzenie do przeglądarek po nazwą "Video DownloadHelper" .
Po zainstalowaniu będziesz miała dodatkowy przycisk na pasku narzędzi, po kliknięciu wyświetli pełną listę plików medialnych na stronie z podaniem formatu i wielkości. W każdy, który chcesz ściągnąć musisz kliknąć i za chwilę jest w twoim komputerze.
Nie widzę aby ta strona miała wersję angielską, na którejś z podstron jest wprawdzie lista z angielskim, ale i tak nie działa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 471
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 45
Podziękował: 676 razy
Otrzymał podziękowanie: 739 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 07 wrz 2020, 13:17

Jak wkleilam to dzialalo. Widocznie maja zainstalowane jakies blokady.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 22 wrz 2020, 14:00

KOHERENCJA SERCA I MÓZGU - WPŁYW NA ZDROWIE PSYCHICZNE Władysław Batkiewicz BIOLIT 2020
Data premiery: 8 wrz 2020

https://www.youtube.com/watch?v=no3XtkgM0Bw

aTVBe Zdrowy Kanał
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 24 paź 2020, 12:35

AKCJA UZDRAWIANIE PRZEZ WIDZÓW NTV - Beata Peszko
Premiera rozpoczęła się 14 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=94SlW82MH8U

niezaleznatelewizja

AKCJA UZDRAWIANIA PRZEZ WIDZÓW NTV - Halina Bujko
Premiera rozpoczęła się 15 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=aU3qjdnt5-w

niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 paź 2020, 23:45

A. William - Autor bestsellerów New York Times - "Medium Medycyny"

https://www.facebook.com/195406377227344/videos/1323770224627964

Niezależna telewizja
2 godziny temu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 06 lis 2020, 19:50

Zabiegi Bars i skuteczność tej metody - Rozmowa z Alicją Dominiak
6 lis 2020

https://www.youtube.com/watch?v=n7kIQ1va7Oo

niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 lis 2020, 20:01

AKCJA UZDRAWIANIA PRZEZ WIDZÓW NTV - Gabriela Kaim
Premiera rozpoczęła się 22 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=U0Rh6BBAoCI

niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15567
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29125 razy
Otrzymał podziękowanie: 23429 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 20 sty 2021, 15:47

ODMŁADZANIE KOMÓRKOWE. Prezentuje Beata Miłkowska
Data premiery: 22 lis 2020

https://www.youtube.com/watch?v=63Kqvdc6e_s

ATNtelewizja

Oto kuracja, która odmładza nas, chroni i zabezpiecza przed wirusami oraz zarazkami a co najważniejsze metoda dzięki której choroby cywilizacyjne znikają, pozwalając jednocześnie przywrócić naszemu ciału i umysłowi prawidłowe funkcjonowanie na wielu poziomach. Nagranie zostało zrealizowane podczas III Międzynarodowego, Letniego Festiwalu Zdrowia i Radości jakie odbyło się sierpniu br. w ANPOLU - Stare Olesno.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12950
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19588 razy

Re: Alternatywy klasycznego leczenia chorób i przypadłości

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 07 lut 2021, 18:41

02/07/21 | HUNA STAROZYTNA WIEDZA | Joanna Pilatowicz i Andy Choinski Live

https://youtu.be/zvSG-lJ4Pso
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ