Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Awatar użytkownika
tom1ek
Posty: 44
Rejestracja: środa 05 kwie 2017, 22:40
x 2
x 8
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 119 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: tom1ek » wtorek 25 lip 2017, 16:27

z informacji które ja posiadam wynika, że powód niełączenia tej metody z lekami jest taki, iż potęguje ona w znacznym stopniu działanie leków. Powoduje to często objawy jak przy przedawkowaniu danego leku. Bierzesz jedną tabletkę a bsm wzmacnia jakbyś wziął np. osiem.
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 25 lip 2017, 18:18

Tak wlasnie jest. Na dodatki w suplementach tez trzeba uwazac. Wczoraj wzialem B12 ktora ma w skladzie mannitol. W wiekszych dawkach uzywa sie tego cukru by min. obnizyc cisnienie srodczaszkowe. Musialo podbic dzialanie bo dostalem bardzo silnej reakcji.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 17 sie 2017, 10:12

SAMOLECZENIE METODĄ B.S.M. - "Będziesz żyć długo i zdrowo" - Piotr Lewandowski - 11.04.2017 r.
https://youtu.be/PAOG3IZE0pA
https://www.youtube.com/watch?v=PAOG3IZE0pA&t=1053s

STUDIO - VTV1
Opublikowany 11 kwi 2017
Spotkanie z Piotrem Lewandowskim promującym metodę samoleczenia B.S.M., autora książki "Samoleczenie Metodą B.S.M."

KSIĄŻKA: http://www.samoleczeniebsm.pl/jak-zam...

KONTAKT:
tel. 605 435 917
metoda@samoleczeniebsm.pl
Kategoria
Rozrywka
Licencja
Standardowa licencja YouTube
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 28 sie 2017, 23:28

SAMOLECZENIE B.S.M. - O TYM POWINIENEŚ WIEDZIEĆ - Piotr Lewandowski 28.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=pwwH35-7UN0

Opublikowany 27 sie 2017

Piotr Lewandowski w rozmowie o metodzie samoleczenia B.S.M.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 lip 2018, 23:37

Prostota i niezwykłe efekty stosowania metody BSM - Piotr Lewandowski

https://www.youtube.com/watch?v=T_h7oTwSw-Y

Opublikowany 13 lip 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 26 lut 2019, 18:07

GRYPA i BEZSENNOŚĆ?- JAK SOBIE RADZIĆ (Metoda Samoleczenia B.S.M.) - Piotr Lewandowski© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=4SCPGkW9d5M

Data premiery: 24 lut 2019
Piotr Lewandowski, autor książki "Samoleczenie Metodą B.S.M." omawia poszczególne układy dłoni dla tej metody w czasie radzenia sobie z różnymi dolegliwościami.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 18 paź 2019, 23:28

Samoleczenie BSM na poważnie i na wesoło - Piotr Lewandowski w rozmowie z Januszem Zagórskim

https://www.youtube.com/watch?v=q1qTEiv_c5E

Premiera rozpoczęła się 5 godzin temu
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 01 lut 2020, 23:20

1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 26 lut 2020, 20:33

Czy w aż tak prosty sposób możemy się uzdrowić? - rozmowa z Piotrem Lewandowskim

https://www.youtube.com/watch?v=BlsDyazinqw

Opublikowany 26 lut 2020
Niezależna Telewizja
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 mar 2020, 19:00

Metoda BSM przeciwko wirusom z koroną i bez - Piotr Lewandowski

https://youtu.be/zlKAk9wyQH0
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 30 kwie 2020, 17:04

Pisałem o tym w temacie 5G, ale tylko dostałem nominację na "kolegę Billa G."
W rzeczywistości w ogóle nie zdajemy sobie sprawy jak wielkie możliwości naprawcze i sprawcze drzemią w naszym ciele, a zwłaszcza w umyśle.
Temat warto nieco podrążyć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

lukaszk
Posty: 25
Rejestracja: środa 25 gru 2019, 20:22
x 1
x 5
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: lukaszk » niedziela 10 maja 2020, 19:31

Co do metody samoleczenia bsm, to sam nie wiem co o niej myśleć. Parę tygodni wstecz widziałem podwójnie, tzn. dwie linie tekstu zamiast jednej, bodajże też rozmazane. Włączyłem sobie muzykę, ułożyłem lewą rękę w pozycji 8 i ustawiłem minutnik na 20 minut. Zamknąłem oczy. Nie zasnąłem podczas tego "zabiegu", mimo to w pewnym momencie oczy zaczęły łzawić. Po zakończeniu "sesji" spojrzałem ponownie na tekst, wszystko było w porządku. Mam wadę wzroku, ale nie stosuję tej metody. Może warto do niej wrócić?
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 maja 2020, 22:58

Oczywiście że wróć .Metoda sprawdzona przeze mnie wielokrotnie ale musisz trzymać na przemian .Lewe oko prawa ręka i na odwrót ,prawe oko lewa ręka .Na pierwszy raz co najmniej 35 minut na jedno oko. Są jednak zastrzeżenia ,nie wolno ci pić kawy herbaty i alkoholu podczas leczenia. Tylko woda mineralna lub soki .
Osobiście jeszcze nie stosowałam na oczy ale mam zamiar jak będę mieć urlop ,bo ja w pracy bez kawy nie funkcjonuję.Metodę stosowałam na grypę i przeziębienia .
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 29 wrz 2020, 14:35

ŻYCIE PO TOTALNYM RESECIE - METODA B.S.M. W NOWYM ŚWIECIE - Piotr Lewandowski © VTV
Premiera rozpoczęła się 17 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=PaVJicIpJOQ
0 x



gqx
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2023, 20:56

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: gqx » poniedziałek 02 sty 2023, 21:42

Ja niestety nie mogę stosować BSM bo mam psychiczne schorzenie Aspergera, a próbowałem tą metodą leczyć jak pan Lewandowski mi napisał zwrotnie. Nie wiem czy nie działała metoda na mnie bo za rzadko używałem czy po prostu nie wszystkim pomaga ta metoda.
Przydałoby się poznać sposób odstawienny aktualnych leków psychotropowych by móc wrócić do bsm bez uszczerbku na psychice.
Chociaż płaci się raz albo raz na kilka lat w zależności od aktualizacji informacji to jednak jest problem z tą metodą taki że trzeba trzymać w bez ruchu aż 20 minut, leki się często kupuje droższe niż ta książka ale stosuje się w kilka sekund częśto a nie tyle minut na raz
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 02 sty 2023, 22:16

@gqx, zaprzeczasz sam sobie. Skoro metoda ci nie odpowiada, to po co kupowałeś książkę? Przecież we wszystkich możliwych miejscach jest opisane, jak terapia wygląda. Czy myślisz, że 20 minut terapii pan Lewandowski wziął z księżyca? Na pewno nie, długość sesji optymalizował wielokrotnie dla różnych pacjentów i dolegliwości i przyjął najbardziej optymalną średnią. Jest praktykiem, a nie teoretykiem.
Pewnie, że szybciej jest wziąć tabletkę, a potem będziesz się musiał odtruwać, żeby móc jej nie brać - twój wybór. Jeśli ktoś decyduje się na jakiś farmaceutyk, zawsze proszę aby dokładnie przeczytał jego ulotkę ze skutkami ubocznymi i jeśli może, poszukał naturalnych substancji zastępczych, lub w ogóle naturalnego, holistycznego podejścia do problemu.
Zespół Aspergera, to nie jest jakikolwiek wyrok, to zestaw różnych zakłóceń rozwojowych, kłopot w tym, że medycyna nie szuka przyczyn i ich nie eliminuje, tylko tłumi objawy, dlatego należy szukać alternatyw.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 05 mar 2023, 21:54

beadnorsi pisze:
wtorek 21 lut 2023, 22:17
https://www.youtube.com/watch?v=EfjwHmyElSQ


Samouzdrawianie metodą BSM
mam tę książeczkę gdzieś w szufladzie, warto odszukać 8-)

edit:
znalazłem, właściwie to na nią ''wpadłem'', ale znalazłem takie coś, z czego można
wysnuć, że BSM, masaże, światłolecznictwo, leczenie podczerwienią jest powiązane bezpośrednio
EMITOWANYM CIEPŁEM, czyli własnością tego zakresu fali EM - niewidzialnej

ze strony Lewandowskiego:
https://www.samoleczeniebsm.pl/naukowe-wyjasnienie/
Ręce tutaj stanowią swoisty inkubator gdzie wykorzystujemy wypromieniowywane ciepło
i wilgotność celem powstania warunków do silniejszego działania pola elektro magnetycznego, które buduje i kształtuje nasz organizm abyśmy się urodzili. Tak więc jest to ciągłość, którą Bóg zaprojektował w tworzeniu nowych organizmów; a my już świadomie możemy z tego projektu korzystać celem usuwania chorób i ich przyczyn.


TO JEST TO SAMO.
TRZY KLUCZOWE ODKRYCIA

Metoda BSM dotyka zjawisk, które w połowie ubiegłego stulecia badał uczony z uniwersytetu Yale dr Harold Saxton Burr (Badania swoje Burr opublikował w książce “Blueprint for Immortality.

The Electric Patterns of Life” wydanej w Londynie w roku 1972). Wedle jego teorii każdy żywy organizm podporządkowany jest ogólnemu wzorcowi, w postaci pola elektromagnetycznego, które nakazuje mu zachowywać prawidłowy kształt. Jest to konieczne, ponieważ materiał z którego organizm się składa stale się zużywa i jest zastępowany nowym, pobieranym z pożywienia. Pole elektromagnetyczne nazwane przez Burra polem “L” nakazuje organizmowi odbudowywać tkanki według właściwego wzorca. Dlatego od prawidłowego funkcjonowania pola “L” zależy zdrowie i życie organizmu.

Zdaniem Burra, takie pole, które posiada każda forma życia, zarówno roślinna, jak i zwierzęca, można mierzyć za pomocą zwykłego woltomierza. Burr wykorzystywał dokładne pomiary pola życia do diagnozowania chorób, których wczesne wykrywanie jest dla dzisiejszej medycyny trudne a ma ogromne znaczenie np. nowotworów organów wewnętrznych. Okazało się, że zmiany w polu elektromagnetycznym organizmu można obserwować jeszcze zanim pojawi się np. nowotwór, chociaż nie widać żadnych zmian fizycznych badanego organu.

METODA BSM POLEGA
Na wpływaniu na to pole “L” tak, aby usprawnić jego działanie.
Dzięki temu organizm jest zdolny sam się uleczyć.
W skrócie działanie tego pola można przybliżyć na zasadzie skojarzenia działania pola magnesu na opiłki żelaza na kartce papieru. Jeśli pod kartkę podłożymy magnes to opiłki ułożą się w piękny wzór, który rozsypie się jeśli magnes oddalimy.
Przy samoleczeniu B.S.M. osiągamy poprawę wzoru , który buduje kształtuje i oddaje naturze w pełni sprawny organizm.
https://taloenergy.pl/podczerwien-zagad ... odstawowe/
Obrazek
Promieniowanie podczerwone jest rodzajem fali elektromagnetycznej, która ma dłuższą długość fali niż promieniowanie widzialne.
Ponieważ posiada właściwości transportowania efektu cieplnego dlatego nazywane jest promieniowaniem cieplnym.
Obrazek

...........
Obrazek
Ogólny efekt
Promienie podczerwone są najkorzystniejszymi falami w ludzkim ciele i skutecznie wspomagają procesy leczenia.

Kiedy podczerwień promieniuje na cząsteczki, takie jak woda stanowiąca komórki w ludzkim ciele,
infiltruje w skórę do głębokości 4-5 cm, czyli o 80 razy więcej niż inne ciepła.
Dodatkowo nasze komórki ulegają wibracjom,
nieco ponad 2000 razy na minutę,
co w efekcie je ożywia i ożywia czynności życiowe.

Proces ten generuje energię cieplną i wydziela dużo potu. Aktywizuje krążenie i przemianę materii, wydala trucizny i substancje odpadowe, mobilizuje siły obronne organizmu, wzmacnia system immunologiczny organizmu.

Fale leczące
Leczenie ciepłem wykorzystywane jest w wielu schorzeniach w celu: zmniejszenia bólu, poprawy miejscowego krążenia krwi, szybszego gojenia ran, a nawet terapii niektórych stanów zapalnych występujących zarówno miejscowo, jak i ogólnie.
Najlepszym generatorem promieniowania jest Słońce.
Ważną rzeczą jest, aby aparatura generująca promieniowanie podczerwone wytwarzała je w sposób najbardziej zbliżony do widma słonecznego, zwłaszcza dla długości fal leżących w bliskiej podczerwienie.
Te długości fal są najkorzystniejsze dla wymienionych wcześniej funkcji leczniczych.
AdamW pisze:
niedziela 28 cze 2015, 16:15
...Właśnie, nie wierzę by można było zaszkodzić sobie trzymając dłonie o kilka milimetrów źle,
nie tak jak zaleca Pan autor. Ten apel typu: ''koniecznie kupcie książkę bo sami możecie sobie zaszkodzić'',
/quote]
też w to nie wierzę, ale jak widać fizyka trochę to pojaśnia 8-)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

gqx
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2023, 20:56

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: gqx » wtorek 05 wrz 2023, 17:09

blueray21 pisze:
poniedziałek 02 sty 2023, 22:16
@gqx, zaprzeczasz sam sobie. Skoro metoda ci nie odpowiada, to po co kupowałeś książkę? Przecież we wszystkich możliwych miejscach jest opisane, jak terapia wygląda. Czy myślisz, że 20 minut terapii pan Lewandowski wziął z księżyca? Na pewno nie, długość sesji optymalizował wielokrotnie dla różnych pacjentów i dolegliwości i przyjął najbardziej optymalną średnią. Jest praktykiem, a nie teoretykiem.
Pewnie, że szybciej jest wziąć tabletkę, a potem będziesz się musiał odtruwać, żeby móc jej nie brać - twój wybór. Jeśli ktoś decyduje się na jakiś farmaceutyk, zawsze proszę aby dokładnie przeczytał jego ulotkę ze skutkami ubocznymi i jeśli może, poszukał naturalnych substancji zastępczych, lub w ogóle naturalnego, holistycznego podejścia do problemu.
Zespół Aspergera, to nie jest jakikolwiek wyrok, to zestaw różnych zakłóceń rozwojowych, kłopot w tym, że medycyna nie szuka przyczyn i ich nie eliminuje, tylko tłumi objawy, dlatego należy szukać alternatyw.
Zaprzeczeniem to jest praktyka, ja przez ponad 3 tygodnie leczę łojotokowe zapalenie skóry, alergię i bolącą nogę z niewiadomego powodu.Swędzenie alergiczne ustąpiło, ale nie wiem czy to przez koniec okresu pylenia roślin, noga nadal boli co jakiś czas, na twarzy nie widac efektów jeszcze nabawiłem się łupierzu, bo przecież przeciwłupieżowego nie można stosowac równocześnie, więc używam żelu do ciała. I gówno! Jak zauważyłem nie jestem sam z tym problemem na innych forum np. To że wam działa, jak nie kłamiecie, nie znaczy że każdemu będzie działać, jak sam Lewandowski cały czas powtarza. 2000 ludzi pomoże a następnym tysiacom już nie!😡
0 x



gqx
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2023, 20:56

Re: BSM - BIOEMANACYJNE SPRZĘŻENIE Z MÓZGIEM

Nieprzeczytany post autor: gqx » wtorek 05 wrz 2023, 20:53

Poprawka nadal mam alergię bo jak w domu jestem to znowu mnie swędzi😡🤦‍♂️
0 x



ODPOWIEDZ