Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Awatar użytkownika
Baro063
Posty: 291
Rejestracja: sobota 28 mar 2015, 15:32
x 14
x 1
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowanie: 247 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: Baro063 » środa 06 sty 2016, 17:01

Witam was! ;) Filmiki na temat detoksykacji organizmu. (Napisy PL)
Życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia najskrytszych marzeń!
https://www.youtube.com/watch?list=PLkHOhNtAPeo6hoGHSw66uht2je_yKF-bj&v=kqggYT3H8Js
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 08 sty 2016, 19:05

Post @Zafonka o pasożytach wylądował we właściwym miejscu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 16 lut 2016, 12:40

Wracam do tematu bo powtarzam kurację oczyszczania ze śluzu. I co prawda dawno to było ale pojawiło się pytanie dotyczące podawanej przeze mnie kuracji. Swoją drogą dobrze, że ją tu umieściłam bo notatki mi gdzieś się chwilowo zawieruszyły. A na forum chociaż też mamy bałagan można dzięki wyszukiwarce znaleźć to co potrzebne. Szkoda, że w domu takiej wyszukiwarki nie mam, bardzo by mi się przydała. :D

Powtarzam recepturę:

1 część nasion kopru włoskiego
1 część nasion kozieradki
1 część nasion lnu
1/4 części korzenia lukrecji

1 łyżeczkę mieszanki gotować na małym ogniu 30 minut w 6,5 szklankach wody, pić 3xdziennie ciepłe.

W podawanej recepturze odpowiadam na pytanie - TAK na jedną herbacianą łyżeczkę mieszanki używa się aż sześć i pół szklanki wody i nie należy wody wygotowywać/odparowywać. Wywaru po odcedzeniu powinno być półtora litra plus troszkę i to jest ilość na dwa dni 3 x dziennie po szklance (podgrzanego). Proszę pamiętać że korzeń lukrecji, którego tam się w niewielkiej ilości też używa jest silną trucizną. Dodatkowo ta mieszanka jest niejednorodna bo np nasiona kozieradki są duże a korzeń jest najczęściej w postaci proszku. Więc się rozdzielają i drobniejsze opadają na dno pojemnika. Być może można by to zmielić ale nie jestem pewna bo mielone nasiona się szybko utleniają. Więc po prostu przed każdym użyciem i nabraniem łyżeczki suszu należy porządnie to wszystko wymieszać. 8-)

A poza tym mamy tak dużą ilość kuracji zdrowotnych, że nie sposób ich wszystkich zrobić. Osobno czy tym bardziej razem. Więc wpadłam na pomysł, żeby je przenieść do "kuchni" skoro nie mam żadnej poważnej choroby w ciężkim stanie. A co mi bardziej doskwiera to "przeleczyć" mocniej. I tak np mielę wszystkie przyprawy typu liść laurowy (kuracja na stawy) czy inne i w takiej postaci dodaję do gotowania, też mam "kurację" może lajtową ale za to systematyczną. Kwas jabłkowy używany do oczyszczania z metali rozpuszczam w wodzie i używam jako "octu" w dodatkach do potraw. Boraksu dodałam do własnej roboty przecierów pomidorowych, witaminy C dodaję do soków czy ostudzonej herbaty jako "cytrynki", z taniną chcę dzisiaj zrobić ketchup. Standardowo wszyscy używamy różnych ziół jako przypraw, z innymi też można to robić. W tym stylu myślę, że można większość rzeczy gdzieś pododawać. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 17 lut 2016, 11:07

- ktoś może stosuje środek zeolite clinoptilolite do oczyszczania , szczególnie jelit i kosmków jelitowych.
LavaVitae is made from 100% natural, activated zeolite clinoptilolite volcanic mineral in combination with magnesium and calcium

- jest dość drogi, 125 gram to koszt 40 Euro + transport z Austrii.
- jelita nasze mają około 250 m2, 1 gr tego specyfiku starcza na około 1000 m2.
- żelatynowych kapsułek jest 180 sztuk, waga około 125 gram, czyli trzeba dzielić zawartość.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

matata
Posty: 64
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 19:54
x 2
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 111 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: matata » środa 17 lut 2016, 21:58

euroscan pisze:- ktoś może stosuje środek zeolite clinoptilolite do oczyszczania , szczególnie jelit i kosmków jelitowych.
LavaVitae is made from 100% natural, activated zeolite clinoptilolite volcanic mineral in combination with magnesium and calcium

- jest dość drogi, 125 gram to koszt 40 Euro + transport z Austrii.
- jelita nasze mają około 250 m2, 1 gr tego specyfiku starcza na około 1000 m2.
- żelatynowych kapsułek jest 180 sztuk, waga około 125 gram, czyli trzeba dzielić zawartość.


tego nie stosowałem, wiec nie wiem jak działa.
a próbowałeś może taki związek jak nadtlenek magnezu (grzegorzadam kiedyś wrzucał w formie informacji). występuje pod inną nazwą handlową ale cena za 100g coś koło 60 zeta. jak coś to mogę wysłać Ci nazwę handlową na priva albo wrzucić do polecanych. w sumie jestem ciekawy jak by to na Ciebie zadziałało ;)
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » czwartek 18 lut 2016, 08:13

- a czy ten nadtlenek magnezu zrobi to co robi zeolit clinoptilolite ?
- zeolite clinoptilolite dostarcza wodę strukturyzowaną, wszystkie minerały (79), pierwiastki śladowe.
- czyści jelito cienkie z patogenów i osadów, jest wydalany w ciągu doby.
- podczas jego stosowania ilość wypróżnień się zwiększa oraz nie odczuwamy takiej potrzeby najadania się.
- to tyle reklamy, teraz zostosujemy i zobaczymy efekty, transport do Polski, 10 Euro.
- nie ma efektów ubocznych, nie można przedawkować.
- ważne aby pierwszą transzę zeolitu brać na czczco , popić wiekszą ilością wody.
- wada to taka , że dla nasilenia i nasycenia w minerały, chyba trzeba brać do końca życia.
p.s.
- poniżej informacja od klienta.
- po rocznym stosowaniu zmienił sie kolor włosów z siwego na lekkiego bruneta.
- szkoda tylko, że jeszcze kawy nie robi.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 18 lut 2016, 08:59

- zeolite clinoptilolite dostarcza wodę strukturyzowaną, wszystkie minerały (79), pierwiastki śladowe.

A sól kamienna dostarcza przecież pierwiastków 80.. ;)
Nawadnia, oczyszcza, energetyzuje..
I za 10 ojro można tej soli kupić 130 kg..
I ma b. podobne działanie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » czwartek 18 lut 2016, 09:33

I ma b. podobne działanie.

- dlatego szukam informacji o tym nowym środku.
- przy złym obchodzeniu sie z solą, matka załatwiła sobie nerki na dłuższy czas.
- w tamtych czasach nie było jeszcze książki Siemionowej " Szkoła Zdrowia".
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 18 lut 2016, 09:46

- przy złym obchodzeniu sie z solą, matka załatwiła sobie nerki na dłuższy czas.

Jakieś szczegóły?
Jaka to była sól?
W jakich dawkach?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » czwartek 18 lut 2016, 12:08

- niestety brak danych , byłem wtedy "mały"
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

tadwoj
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 09:59
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 34 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: tadwoj » czwartek 18 lut 2016, 12:15

euroscan pisze:
I ma b. podobne działanie.

- dlatego szukam informacji o tym nowym środku.
- przy złym obchodzeniu sie z solą, matka załatwiła sobie nerki na dłuższy czas.
- w tamtych czasach nie było jeszcze książki Siemionowej " Szkoła Zdrowia".


A co wprowadziłeś z tej Siemionowej w życie, bo też czytam teraz i trzeba by wywrócić całe swoje życie do góry nogami, nie wspomnę o wywróceniu na drugą stronę całych jelit, w celu wyczyszczenia ich.
A może właśnie tak trzeba zrobić, a nie myć się tylko zewnątrz.
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 19 lut 2016, 16:31

- z Siemionowej to na razie "nawilżam" kręgosłup, moczę nogi i zbieram (mierzę) mocz.
- probowałem stosować te 500 ml wody na początek, ale od razu miałem efekty "braku nawodnienia".
- poniżej reklamówka zeolite clinoptilolite i ich motto

Oczyszczanie organizmu i stworzenie podstaw dla zdrowia, jednoczesne uzupełnianie niedoborów istotnych menarałów.
A to wszystko w jednym produkcie.
Załączniki
The Stone of Health.pdf
(87.99 KiB) Pobrany 222 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

matata
Posty: 64
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 19:54
x 2
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 111 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: matata » sobota 20 lut 2016, 16:08

@euroscan
no to rzeczywiście ten środek ma funkcji jak szwajcarski scyzoryk :), także jak będziesz używać to koniecznie napisz jakie odczucia z Twojej strony, jak to na Ciebie zadziałało :)
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » sobota 20 lut 2016, 19:04

- pewnie że chętnie opiszę, środek ma dotrzeć dopiero po 24 lutego.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

baba
x 129

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 26 lut 2016, 05:05

A mieliśmy coś na temat sauny i wydalania z organizmu toksyn z potem? Bo to chyba mało doceniana w naszym społeczeństwie metoda. A pożyteczna i zdrowa, odciąża nerki, hartuje organizm, poprawia stan skóry itdp. I wcale niedroga. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » wtorek 22 mar 2016, 15:01

Witojcie ;) Właśnie jestem po drugim oczyszczaniu wątroby, woreczka i dróg żółciowych metodą Clark. Trochę ciężko było z głodówką tym bardziej jak ktoś Ci robi pod nosem smakołyki :D ale wytrwałem 8-) Tym razem wyszły ze mnie tylko kulki koloru zielonego czyli udało się. Ale za pierwszym razem były też żółte. Za dwa tygodnie zaś :)
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 22 mar 2016, 17:49

zafonek...ale Ci zazdroszczę,
ja też robiłam w sobotę oczyszczanie ale nie dałam rady wypić całej osolonej wody i oliwy - tzn wypiłam ale nie całe ilości jak jest zalecane. Czułam potężne bulgoty/strzelania w wątrobie i byłam dobrej myśli. Niestety wyszło parę zielonych groszków i lipa. Pierwsze robiłam na jesień to byłam w szoku tyle wyszło, ale wypiłam wtedy wszystko jak należy. Mój organizm chyba zapamiętał-znienawidził te płyny i odrzuca :lol:
Zastanawia mnie gdzie podziały się te kamyszki co mi strzelały w trakcie bo czułam je :o
Jest może jakiś inny sposób na oczyszczenie wątroby?
0 x



Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » wtorek 22 mar 2016, 18:39

Też mi gorzej podchodziło picie mikstur, trochę mnie nawet naciągało na wymioty. Basiu trzeba było zatkać sobie nosek i pić ;D i później szybko przepłukać usta wodą.
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 23 mar 2016, 12:10

Sok z cytryny z sodą oczyszczoną ratuje życie 1000 osobom rocznie.

Obrazek

Od 1970 r. przeprowadzono ponad 20 eksperymentów laboratoryjnych, które udowodniły, iż sok z cytryny z sodą niszczy komórki nowotworowe w 12 typach nowotworów. Zapobiega również przerzutom komórek rakowych i jest 10000 razy silniejszy niż chemioterapia i typowe leki na raka.

Dlaczego sok z cytryny?

Sok mimo tego, że jest kwaśny po wypiciu tworzy zasadowe środowisko w organizmie. To łagodzi dolegliwości trawienne takie jak: zgaga, zaparcia, wzdęcia.

Sok z cytryny bogaty jest w witaminę C i B, jest naturalnym środkiem antyseptycznym, co pomaga zapobiegać kamicy nerkowej.

Dzięki zawartości fitochemikalią limonoides, ( które znajdują się w wielu owocach cytrusowych) wykazuję właściwości anty-rakotwórcze.

Wysoka zwartość witaminy C wykazuję silny efekt przeciwbakteryjny, zwalcza bakterię i grzyby. Ponadto zabija również pasożyty i reguluję poziom ciśnienia we krwi.

Dodatkowo to potężny środek przeciwdepresyjny, który skutecznie redukuję stres.

Przepis:

– szklanka wody mineralnej

– sok z ½ cytryny

– 1 łyżka sody oczyszczonej

Wszystko razem zmieszać, pić przed śniadaniem na pusty żołądek. Stosować przez 2 tygodnie, po czym zrobić 2 tygodniową przerwę.


http://motywatordietetyczny.pl/2016/03/ ... m-rocznie/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 12 kwie 2016, 23:39

Środek na rozpuszczanie kamieni nerkowych.

Obrazek

Jeśli masz problemy z kamieniami nerkowymi i kamieniami woreczka żółciowego, to zastosuj.....

składniki:

250 g cukru pudru

0,25 l oliwy z oliwek

250 g cytryny ze skórką

250 g korzenia pietruszki ( masa)

250 g miodu

Przygotowanie:

Umyć dobrze cytrynę, pokroić na drobne kawałki i rozdrobnić w blenderze .
Następnie obrać korzeń pietruszki i pokroić w plasterki.Zblendować z miodem ,
oliwą z oliwek, oraz cukrem pudrem.Mieszać,aż masa stanie się jednorodna, dodać cytrynę.
Spożywać 1 łyżkę tego środka codziennie rano na czczo i wieczorem przed pójściem spać .
Należy umieścić miksturę w szklanej butelce i przechowywać ją w lodówce.

W celu pozbycia się z piasku i kamieni z nerek lub pęcherzyka żółciowego ,
zaleca się spożywać 2 dawki tego środka. Aby środek zachował swoje właściwości,
nie zaleca się przygotowywania od razu obu dawek.
Środek ten ma równiez działanie przeciwbakteryjne, zalecany jest w różnych
infekcjach pochodzenia bakteryjnego.

W czasie kuracji należy pić duże ilości wody.

http://naturalnaapteka.blog.pl/2014/12/ ... nerkowych/
0 x



wrocstan
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 07 cze 2016, 13:56

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: wrocstan » wtorek 07 cze 2016, 14:04

euroscan pisze:- pewnie że chętnie opiszę, środek ma dotrzeć dopiero po 24 lutego.


i jakie wrażenia?
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 07 cze 2016, 16:35

- 2-3 krotne opróżnianie na dzień, to niby dobrze, norma to chyba 3 wypróżnienia.
- ilość spożywanej kalorii oraz masy jedzenia nie zwiększyłem, to chyba idą masy kałowe lub okolice kosmków jelitowych wydrapywanych przez Alfa Vitae.
- kolor kału taki jaki ma być.
- niestety z początkiem maja/2016 dodatkowo zastosowałem Laminine i chyba jej zalety przekryły zalety AlfaVitae (w moim przypadku czyli 60 +).
- nie spodziewałem się szczególnych zjawisk, ponieważ stosuję permanentny detox generatorem Spooky2, 5 dni w tygodniu.
- ale ta ilość wypróżnien jest warta tego, dodatkowo nie odczuwam takiej potrzeby jedzenia, naturalnie przy posiłkach stosuję metodę godzinową (terminową) spożywania
- ostanie badania 25(OH ) dały spodziewany wynik 80 ng/mL, to tak na marginesie brania dzienne 40.000 IU D3.

p.s.
- chyba jednak zrezygnuje z Laminine, trochę drogo wynosi suplementacja tym środkiem, szkoda bo tam są fibroplasty a dla tej grupy wiekowej w sam raz.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 15 cze 2016, 14:40

Jak usunąć fluor z organizmu?


Przez wiele lat eksperci debatowali nad tym, czy fluorek sodu jest toksyczny dla naszego zdrowia czy nie. Niewielkie ilości stosowane miejscowo mogą zapobiegać próchnicy zębów, ale jest niewiele dowodów mówiących, że doustne spożywanie fluoru poprawia zdrowie.
Fluor obniża inteligencje

Zgodnie z medycznym czasopismem The Lancet, fluor jest rzeczywiście toksyczny i klasyfikowany w tej samej kategorii co: arsen, ołów i rtęć. Jest on zwykle dostarczony do organizmu poprzez fluoryzowanie wody w pokarmach i w paście do zębów. Badacze uważają, że dodatek ten przyczynia się do globalnych „pandemii rozwoju neurotoksyczności”.

Powodują one liczne niepełnosprawności, takie jak: zaburzenia uwagi związane z nadmierną ruchliwością, dysleksję, i inne zaburzenia funkcji poznawczych.

Raport ten pokrywa się z ustaleniami metaanalizy przeprowadzonymi w 2013 roku przez Harvard University, które były finansowane przez National Institutes of Health. Badacze doszli do wniosku, że dzieci w obszarach, gdzie woda jest bardzo fluoryzowana mają „znacząco niższe” IQ niż dzieci, które mieszkają w obszarach o małej ilości fluoru w wodzie.

Ponadto, na stronie internetowej Harvarda czytamy:

„bardzo wysokie poziomy fluorków przyczyniają się do neurotoksyczności u dorosłych, i negatywnie oddziałują na pamięć i uczenie się”.

Pomimo tych ustaleń, fluorek dodawany jest do wody. Jest to szczególnie niepokojące wiedząc, że fluorek sodu był kiedyś używany jako trucizna na szczury.
6 sposobów pozbycia się fluoru z organizmu

Uzyskaj odpowiedni poziom Jodu w organizmie

Jod jest ważnym elementem w procesie prawidłowego metabolizmu komórek, zwłaszcza hormonów tarczycy. Wydala on fluor z organizmu wraz z moczem. Dobrymi źródłami jodu są wodorosty (nori, dulse, Wakame, etc
), żurawina, organiczny jogurt, ziemniaki, organiczne truskawki i organiczne groszki fasoli.

Spożywaj więcej boru

Bor jest naturalnym elementem, który pomaga wydalić fluor z organizmu. Bor znajduje się w pokarmach takich jak: orzechy, daktyle, śliwki, miód, brokuły, banany, awokado.

Jedz Tamarind

Ten afrykański owoc i przyprawa jest szeroko stosowana w medycynie ajurwedyjskiej. Może on być stosowany w nalewce lub herbacie do oczyszczania ciała z fluoru.

Zwiększ spożycie wapnia i magnezu

Większość ludzi ma niedobór magnezu, ponieważ gleba została uszczuplona z tego minerału za pomocą nowoczesnych metod uprawy rolnej. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie i syntezie składników odżywczych w komórkach. Hamuje także wchłanianie fluorków do komórek. Wraz z magnezem, wapń pomaga odciągnąć fluorek od kości i zębów, pozwalając organizmowi go wyeliminować.

Wapń i magnez powinny być brane razem, a można to łatwo osiągnąć poprzez spożywanie ciemno zielonych warzyw, orzechów, nasion, ryb, fasoli, produktów pełnoziarnistych, awokado, organicznych jogurtów, bananów, suszonych owoców i ciemnej czekoladzie.

Ogólne oczyszczanie wątroby

Najważniejszym krokiem do detoksykacji od nadmiaru fluoru jest oczyszczanie wątroby. Wątroba jest odpowiedzialna za ponad 400 funkcji w organizmie, a kiedy jest przeciążona, może spowodować szereg objawów. Ponieważ fluorek nie jest produktem występującym naturalnie w organizmie, niektóre źródła twierdzą, że może on utknąć w wątrobie.

Jeśli pijesz wodę z cytryną zaraz po wstaniu rano i jesz przyjazne wątrobie pokarmy, takie jak: czosnek, kurkuma, cytryny, limonki, awokado, to organizm będzie miał łatwiejsze zadanie w usuwaniu metali ciężkich i toksyn.

Przebywaj w saunie

Sauny są świetne na usunięcie toksyn z organizmu, ponieważ powodują „wypacanie” toksyn. Należy pamiętać, aby pić dużo wody przed i po, w celu zapobiegania odwodnieniu. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Po więcej informacji na temat sauny zapraszam do artykułu Marty Brzozy: “Sauna szkodzi czy pomaga?”.

Co jeszcze pomaga w utrzymaniu czystości organizmu?

Regularne ćwiczenia, dużo słońca w ciągu dnia, pozytywne myśli, które utrzymują poziom stresu w ryzach. Te dodatkowe wskazówki poprawią zdolność organizmu do detoksykacji fluoru, jak również innych toksyn z ciała.

Uwaga: Na początku detoksu mogą wystąpić objawy takie jak: bóle głowy, ospałość lub inne bóle. Jest to znak usuwania toksyn z organizmu.

źródło: trueactivist.com


Kasia Brzoza

http://onalubi.pl/toksyny/jak-usunac-fluor-z-organizmu/




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 15 cze 2016, 14:48

100-150 mg dziennie roztworu boraksu dobrze sobie z tym fluorem radzi.. ;)
I witalność wzmaga..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 15 cze 2016, 19:00

Pobieranie jodyny także eliminuje fluor, chlor i brom. Wystarczą pojedyncze krople na dzień. Jak widać są alternatywy, tylko trzeba działać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ