Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowy paradygmat

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1226
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 218
x 128
Podziękował: 4113 razy
Otrzymał podziękowanie: 2442 razy

Nowy paradygmat

Nieprzeczytany post autor: BABA » poniedziałek 23 lis 2020, 10:39

Tak nazwałam ten temat bo wykład tego wspaniałego lekarza faktycznie całkowicie odchodzi od starego punktu spostrzegania Naszego zdrowia oraz Nas samych. Zaznaczam, że choć ten punkt widzenia jest Mi bardzo bliski intuicyjnie obejrzałam to wideo już trzykrotnie i dalej nie wszystko pojmuję... ;)

Być może nie jest to jedyny nowy paradygmat więc zapraszam też innych chętnych do uzupełniania.

"Projekt Nuntucket" - niezwykły film o świadomości, mikrobiomie i kondycji ludzkości

https://youtu.be/QwrDipdQr30
0 x


Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić - Terry Pratchett

ODPOWIEDZ