Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PLASTRY

Zochna
Posty: 1757
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 3
x 37
Podziękował: 1222 razy
Otrzymał podziękowanie: 1634 razy

PLASTRY

Nieprzeczytany post autor: Zochna » poniedziałek 28 sty 2013, 00:06

Otrzymaną wiadomość na temat poniżej opisanych plastrów, uważam za interesującą, więc przekazuję ją na Forum.
Jeśli tę informację zamieściłam na nieodpowiednim miejscu, proszę o przeniesienie.
pozdrawiam Zochna


Cześć, nie wiem, czy słyszałe/aś już o firmie LifeWave
Produkt to plastry wykonane w nanotechnologii, które używa się na zasadach akupunktury.
Plastry działają jak bioelektrody. Kiedy przyklei się je do ciała, aktywują organizm do samoleczenia.
Plastry są naturalne, bez chemii. Poza tym nic z plastra nie wnika do organizmu.
Plastry działają natychmiast!!! w ciągu kilku sekund, względnie kilku, 2-5 minut.
Działanie polega na odblokowywaniu zablokowanych kanałów energetycznych w organizmie.
Jest kilka rodzajów plastrów, są znakomicie przebadane i używane na wiele sposobów, np. błyskawiczne usuwanie bólu!, zwiększenie odczuwalnego poziomu energii (poprzez przeczyszczenie kanałów energetycznych ciała), obniżenie poziomu stresu, oczyszczanie ciała z toksyn i metali ciężkich, zrównoważenie układu nerwowego, opóźnianie efektów starzenia, głębszy i regenerujący sen (lek na bezsenność), naturalna i zdrowa redukcja apetytu. Albo na przykład zsynchronizowanie półkul czy błyskawiczne usprawnienie przepływu energii czakramów.
Dzięki oparciu o punkty akupunkturowe ciała – możliwość użycia ich na wiele różnych sposobów, różnych schorzeń. Przeprowadzono na nich 40 badań naukowych i opisano wiele protokołów użycia.


Zacytuję znajomego, który polecił mi te plastry:
„Przykleiłem wczoraj takie dwa plastry ojcu, który bardzo narzekał na zdrowie, kości, stawy, plecy - reumatyzm, rwa kulszowa...
po minucie cały ból zniknął.
Zastosowałem też plaster glutation, który jak pewnie wiesz, jest najlepszym antyutleniaczem produkowanym przez organizm. Glutation wyciąga toksyny z komórek, neutralizuje wolne rodniki.
Pisałem pracę magisterską na temat glutationu.
To samo zrobiliśmy u Kamili, z jej ojcem. Efekt podobny. Zwyrodniałe kręgi lędźwiowe przestały boleć po minucie.”


Materiałów informacyjnych jest dużo. Plastry te używają m.in. znani sportowcy (jak poczytasz kto – to będziesz zdumiony). Produkty są rewolucyjne. Co ważne, w moim ujęciu, to, że produkt jedynie poprawia komunikację wewnątrz organizmu, organizm sam się leczy bo wie jak to zrobić.

Poczytaj, obejrzyj filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=fGNdu2cG_v4
http://lifewavepolska.pl/
Plaster po cenie dystrybutorskiej kosztuje ok 6 zł. Plastry działają 12 h. Zostać dystrybutorem jest łatwo (korzystasz wtedy z cen hurtowych a możesz używać plastrów dla siebie i rodziny). Jak chcesz na tym zarobić to możliwości zarobkowania są świetne – są 4 sposoby zarabiania.
Szczegółowo i łatwo opisane są tutaj: http://szkolenialifewave.pl
A kiedy już zdecydujesz się zakupić dla siebie produkt lub zostać dystrybutorem - oficjalna strona LifeWave: http://www.lifewave.com/erazdrowia/

P.S. Czekam na zamówione plastry z pakietu startowego. Jak wypróbuję – nie omieszkam dać znać co do efektów.
P.S. 2 W czwartek 24 stycznia 2013 jest spotkanie informacyjne w Bydgoszczy w Hotelu Brda na 17:30. Jak jesteś zaciekawiony/a, poczytaj informacje, pooglądaj filmiki i daj znać, że jesteś chętny przybyć. Będę też, można będzie na miejscu zakupić plastry na próbę, że przekonać się samemu.
Może ktoś z rodziny bądź Twoich znajomych ma jakieś chroniczne bóle, dolegliwości, kłopoty ze snem i wiele innych – pomyśl o nim i przekaż info lub sprezentuj plastry. Efekty Was zaskoczą w przeciągu paru chwil.
0 x



leslys
Posty: 2
Rejestracja: sobota 02 lut 2013, 23:58

Re: PLASTRY

Nieprzeczytany post autor: leslys » niedziela 03 lut 2013, 00:03

Witam! Jestem bardzo zainteresowana kupnem tych plastrów.Przekonuje mnie to,że wyniki potwierdzono naukowo. Ja tez stosuję karnozynę ale w tabletkach. Podobno dzieci z autyzmem dobrze na nią reagują.Dziękuję za wiadomość. Pozdrawiam :P

leslys1@wp.pl
0 x



ODPOWIEDZ