Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Alicante
Posty: 43
Rejestracja: środa 02 gru 2015, 19:21
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: Alicante » czwartek 23 cze 2016, 21:47

Coś jest nie tak,
Ok., Prawie 4x tygodnie temu, w sobotę zrobiłem sobie lewatywe, z wody z łyżką soli himalajskiej, jak co tydzień ostatnimi czasy.
Po jakimś czasie zaczęło mi się kręcić w głowie, lekkie mroczki przed oczami, wystraszyłem się że zaraz zemdleje, a ze mieszkam sam, to wyszedłem z domu, pomyślałęm ze może drastycznie mi spadł poziom cukru, gdyż od 3lat raczej unikałęm wszystkiego słodkiego, więc podjechałęm kawałek do sklepu, kupiłem loda, wafelka i czekoladę, po 1h-2h poczułem się lepiej, uspokoiłęm się i podjechałęm do szpitala z prośbą żeby mi zmierzono ciśnienie, wyszło 140/80, dziwne pomyślałęm, bo zawsze miałem książkowe 120/70 albo za niskie raczej.
Miałem 3tygodnie spokoju. Przez które nie żałowałem sobie słodyczy

W ostatnią sobotę, wstałęm rano, też zrobiłęm lewatywę, wypiłem kawę, po jakimś czasie wypiłęm napój energetyczny i znowu się zaczęło,
Zawroty głowy, mroczki, ból i silne puslowanie lewej skronii, trudności w skordynwaniu ruchów, troche jak na kacu, wyszedłem z domu, znowu kupiłęm 2x batony, poszedłem na obiad, zjadłęm i chodziłęm po miescie ze 2h, zastanawiając się czy zaraz nie zemdleję?, po prostu koszmar, męczyłęm się tak ze 3h i powoli zaczęło się poprawiać.
Następny dzień rano znowu ból i pulsowanie lewej skroni, podjechałęm do szpitala z prośbą o pomiar ciśnienia, 130/
stwierdzono ze wszystko ok

Podczas zawrotów poprawia mi się jak chodzę, dotleniam się.
Teraz codziennie mam w ciągu dnia zawroty głowy siedząc w biurze, zazwyczaj tak ok. godz. 10-11h się zaczyna przez jakiś czas, ze 2h dziwnie się czuje i przechodzi powoli.
Pytanie mam, co to możę być?
Czy za malo potasu? Piłęm dotychczas codziennie rano miksture alkalizującą soda potas ocet jabłkowy
Teraz mam pytanie, czy mogę rozpuszczać w wodzie sam potas?
Czy tak mogą wyglądać objawy zaburzonej gospodarki cukrem? Cukrzycy?
Czy to może być od allegrii i lekarstw z tym związanych?
Czy to mogą być pasożyty?
Czy to może być jakieś uszkodzenie kosmyków jelitowych i złe wchłanianie?
Czy to niedotlenienie i stress?
Widze ze nie ma żartów i wybieram się na badania, ale tak orientacyjnie chciałęm się zorientować co to może być?
Wczesniej walczyłęm z Candidą i brałęm rano na czczo soda potas ocet jabłkowy,
Popołudniu Wit.C mieszanka soda potas ocet jabłkowy?
Wilciakora Probiotyki Wit. D B kompleks, Betaine HCL

Teraz już nie wiem co brać? Sam potas w kapsułkach uzupełniam i Betaine do posiłków
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 23 cze 2016, 22:41

Batoniki, napoje energetyczne...
Powodzenia.
Czytałeś może książkę J. Zięby pt. "Ukryte terapie - czego ci lekarz nie powie"?
Jeśli nie to z całego serca polecam, jeśli zaś czytałeś to dziwię się, że stosujesz taka dietę.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 23 cze 2016, 23:26

Bez badań to możesz się udać tylko do jasnowidza, mówię poważnie.
Niedobór potasu powoduje skurcze, podobnie niedobór magnezu. Nadmiar potasu problemy kardiologiczne, arytmia częstoskurcz itp. Podobnie z magnezem, jeśli ktoś ma Hashimoto.
Tego typu objawy mogą wskazywać na niedotlenienie mózgu, czyli niedokrwienie mózgu. Powody mogą być różne od picia zbyt malej ilości wody, po gęstą zakwaszoną krew - batoniki jeszcze to potęgują, jeżeli byłyby to objawy "cukrzycowe" musiałbyś je obserwować wcześniej. Sprawdź sobie poziom cukru we krwi, jeśli masz znajomych z glukometrem. Dla spokoju sumienia.
Trzeba sprawdzić ogólną wydolność krążenia - stopy i ręce nie marzły ci zimą? Jeśli coś takiego wystąpi spróbuj położyć się na chwilę z nogami uniesionymi powyżej głowy.
A ciśnienie krwi 140 to normalnie nie tragedia i takich efektów nie daje, musi być coś jeszcze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 24 cze 2016, 21:00

- dziwne są te stałe godziny, co by wskazywało na problemy blokady geopatycznej, radioaktywnej lub elektromagnetycznej.
- geopatyczną łatwo sprawdzić, przenieść się do innego pokoju lub w ostateczności zmienic położenie głowy z nogami.
- na efekt należy poczekać około 7 - 14 dni.
- a ile pijesz wody dziennie, nie herbatek, kawy, płynów tylko czystej nisko mineralizowanej wody ?
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 04 kwie 2019, 20:09

Facet nie jadł cukru, zaczął dopiero, jak mu te zawroty głowy z mroczkami zaczęły się robić. To objaw hipoglikemii, też to miałam na diecie dr. Bednarczyk-Witoszek, a nawet jakiś czas po niej.
A te stałe godziny to by wskazywały na uaktywnienie się pasożytów.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 kwie 2019, 21:50

Niekoniecznie, choć nie niemożliwe.
Pierwsza pomoc to dostarczenie tlenu - np. w postaci inhalacji wodą utlenioną.
Oczywiście cukier (prosty - glukoza) jest potrzebny dla mózgu, ale organizm ma mnóstwo możliwości wyprodukowania go.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 04 kwie 2019, 21:57

Jak ja miałam te zawroty głowy, to prosiłam swojego anioła, by mi pokazał przyczynę i rozwiązanie - pokazał 2 białe bułeczki :lol: Poleciałam po nie do sklepu i faktycznie pomogły :-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 kwie 2019, 22:18

Czyli zamieniłaś mąkę pszenną na glukozę w organizmie.
Istnieje również możliwość przemiany tłuszczu w glukozę, tylko to proces powolny i mocno energochłonny dla wątroby.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Zawroty głowy, mroczki, uczucie ze zaraz zemdleje

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 05 kwie 2019, 00:12

Występowanie problemów w godz. około 10 - 11.00 zgodnie z zegarem biologicznym człowieka wskazuje na organ trzustki - śledziony.
Opisane objawy wskazują na neuroglikopenię:
Neuroglikopenia, czyli objawy mózgowe, wyraża się poprzez:

osłabienie,
zawroty głowy,
zaburzenia równowagi,
problemy z koncentracją,
bełkotliwą mowę,
zaburzenia widzenia,
zmiany zachowania,
splątanie, brak orientacji w terenie,
utratę przytomności.

Funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego uzależnione jest od ciągłego dopływu glukozy. Jej niedobór prowadzi do szybko postępujących zaburzeń kresomózgowia, móżdżku i śródmózgowia. Przedłużająca się neuroglikopenia może się wiązać z trwałymi zaburzeniami neurologicznymi. W przebiegu ciężkiej hipoglikemii mogą wystąpić także nietypowe objawy przypominające np. padaczkę.
https://apteline.pl/cukrzyca/artykuly/h ... ia-objawy/

W jednym z wykładów dr Jaśkowski twierdzi, że zakłócenie flory bakteryjnej jelit jest m.in. przyczyną powstawania cukrzycy typu II. W przypadku Alicante lewatywa najwyraźniej uruchamia wymienione przez niego problemy zdrowotne.
0 x



ODPOWIEDZ