Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 19:05

soma pisze: Autorka ksiazki ostrzegala, zeby nie kupowac z jakichs podejrzanych zrodel, bo oni moga robic preparaty nie w/g zasad homeopetycznych.
Zakładam że miała na myśli jakieś wyroby typu "homemade". Widziałem coś podobnego na eBa'u
soma pisze:Jeszcze Ci napisze o tych potencjach. Cytat z ksiazki:
Dla materialow rozpuszczalnych w wodzie Schussler zalecal szosta potencje dziesiatna (D6). Materialy nierozpuszczalne w wodzie Calcium fluoratum (Nr1), Ferrum phosphoricum (Nr3) i Silicea (Nr 11) sa przyswajane w/g niego w 12 potencji (D 12). Wyjatkow od tej reguly nie preferuje sie w domowym stosowaniu. W praktyce sprawdza sie optymalne stosowanie w zalecanych przez Schusslera proporcjach.
No to mamy odpowiedź na pytanie w jakich potencjach kupować. W D12: Nr. 1, Nr. 3 i Nr. 11. Pozostałe 9 pozycji w potencji D6.
soma pisze: Ja mam jeszcze inna ksiazke po szwedzku i w niej zalecaja zeby Ferrum phosforicum zazywac w kazdej kuracji, na co ona by nie byla. Takiego zalecenia nie ma w tej ksiazce po polsku. Dobrze chyba poczytac rozne zrodla i sobie zrobic kuracje, ktora najbardziej do kogos przemawia. Bo w tej polskiej ksiazce autorka pisze, ze jej dawki to propozycje. Z czasem nauczymy sie jakich soli i jak duzo przyjmowac.
Oj dobrze, dobrze.
Takim omnibusem to ja nie jestem niestety, żeby czytać tą samą książkę w kilku językach i jeszcze porównywać i analizować treści, i wyciągać wnioski. Ukłony i szacun.

Co chodzi o marki producentów, zapewne masz na myśli DHU. W chwili obecnej jest to najdroższa marka w tej aptece. Najtańsza to "NESTMANN Pharma"
https://biomedicine.com/ourproducts/nestmann-pharma

Całkiem skromnie piszą o sobie cytuję
"Profesjonalna linia niemieckich złożonych homeopatycznych i ziołowych preparatów Nestmann Pharma jest znana w Europie ze swojej wyjątkowej jakości i skuteczności od ponad 50 lat. Ta reputacja sprawiła, że ​​Nestmann stał się znany jako „ludzie drenażu” w Europie i są lekami preferowanymi przez niemieckich lekarzy."

Już dzwoniłem do tej apteki. Jutro od 9.00 będzie polskojęzyczny pracownik. Dopytam o różne szczegóły.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 19:20

@Blueray
Zwrócę uwagę na te wirusy w pierwszej kolejności.
Jutro wysyłają do mnie aparat SPINOR LCD który jest europejską wersją CEM TECH.
https://spinor-m.com/product/devices/sp ... f-therapy/
Będę miał czym ich "załatwić"

W kwestii rozrzut przypadłości.
Nie pisałem dotychczas, ale ostatnie kilka tygodni a szczególnie ostatni tydzień mam okropne bóle w dużych stawach. Biodra i obojczyki. Prawy obojczyk dosłownie pali mnie żywym ogniem.
To było jakby "od Sasa" więc nie wspominałem.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 02 lut 2021, 19:28

Takim omnibusem to ja nie jestem niestety, żeby czytać tą samą książkę w kilku językach i jeszcze porównywać i analizować treści, i wyciągać wnioski. Ukłony i szacun.
To nie jest ta sama ksiazka. Na ten sam temat, ale nie ta sama.

Tak, to jest DHU, nie PHU cos mi sie pokrecilo.

Ten link, ktory podales jest jakis dziwny, trudno cos znalezc.
Zamawialam z tego:
https://www.arzneiprivat.de/category/bi ... 1.224.html
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 02 lut 2021, 19:39

Tym ich nie załatwisz to wymaga wielu innych zabiegów. Masz stany zapalne stawów, może wspominane patogeny ale odczytaj też z badań poziom kwasu moczowego we krwi (dna moczanowa) - nie musi być klasyczna, każde stawy mogą zostać zaatakowane.
Lizyna obniża poziom zawirusowania, ale trzeba ją brać razem z treoniną i glutaminą, ca 1 g, 4 x do południa, co godzinę i 4 x po południu, co godzinę, oczywiście na pusty żołądek, przez 4 dni. Potem można te dawki brać 2 x dziennie dla podtrzymania sytuacji. Wirusy EBV i opryszczkowe usuwa się trudno bo chowają się w lipidach, ogniska organizm próbuje ograniczać wapniem, stąd ludzie mają guzki na tarczycach i nie tylko.
W usuwaniu pomaga zastosowanie BHT podczas intensywnego pobierania lizyny i reszty.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 20:53

soma pisze: Ten link, ktory podales jest jakis dziwny, trudno cos znalezc.
Po prostu podałem link do "NESTMANN Pharma GmbH" producenta m. in. soli Schusslera. Jego produkty są najtańsze w www.arzneiprivat.de.
Zgadza się. Też mam zamiar tam kupić.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 21:27

Niestety. Mimo obszernych badań krwi kwasu moczowego nie zbadano. Jest za to mocznik 5,9 mmol/L, prz dopuszczalnym zakresie 2,5 - 7,8.
Jak wspominałem, wszystkie wyniki mieszczą się w granicach normy.

Lizynę i BHT gdzieś mam. Treoninę i glutaminę zaraz kupię.

BTW.
Może poradzisz mi jak podnosić tętno. Często jestem słaby przez to. Piję mocną kawę. Pomaga trochę. Wolałbym ją zastąpić czymś bardziej naturalnym. Ciśnienie jest prawidłowe jak na mój wiek. Rzadko powyżej 140/80.

Moje średnie tętno to 50. A wcale nierzadko 45. bywało nawet 40-42. A wtedy przeważnie spada saturacja do lub poniżej 90 i żona wzywa ambulans.

Częściowo jest to zasługa mojego leku na serce. Spowalnia pracę serca. Bisoprolol Fumarate 2 x 2,5 mg. No ale bez niego długo bym nie pociągnął.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 02 lut 2021, 22:02

To niestety takie są skutki uboczne brania tego leku - przeczytaj ulotkę.
Wygląda na to, że przyjmujesz dawkę nieco zbyt dużą do potrzeb twojego organizmu. Nie można tego leku odstawić całkowicie i nagle, organizm się już do niego przyzwyczaił. Spróbuj zredukować dawkę np o 1/4 tabletki i zobacz co się będzie działo. Powinno się nieco poprawić tętno i ciśnienia.
W Polsce był i jest Glucardiamid, takie landrynki do ssania, połączenie glukozy i cardiamidu, który ma pochodzenie ziołowe. Jeśli znajdziesz coś podobnego, możesz brać spokojnie, ale ja powalczyłbym z dawką leku najpierw, co powinno zredukować wiele odczuwalnych jego skutków ubocznych. To jest blocker sprzedawany chyba pod 30-ma nazwami w różnych dawkach. On spowalnia tętno i zmniejsza siłę uderzeń serca (studzi organizm).
Trudno mi dochodzić skąd było nadciśnienie i wysokie tętno, często jest to kwestia gęstej krwi, ale w organizmie wszystkie układy i organy są powiązane, więc odpowiedzialność za taką sytuację może leżeć w tarczycy, wątrobie, czy nawet w układzie trawiennym.
A'propos, wirus EBV zasiedla mocno wątrobę w 2-m stadium, nie miałeś kiedyś diagnozowanej mononukleozy?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 22:45

Mam świadomość skutków ubocznych lego leku.
Czasami gdy mam dobre dni ograniczam jego dawkowanie np. 1 tab/dzień. Jednak nigdy nie pomyślałem żeby ograniczać aż takimi małymi kroczkami. Tj. o 1/4 tab. Na pewno spróbuję.

blueray21 pisze: Trudno mi dochodzić skąd było nadciśnienie i wysokie tętno, często jest to kwestia gęstej krwi, ale w organizmie wszystkie układy i organy są powiązane, więc odpowiedzialność za taką sytuację może leżeć w tarczycy, wątrobie, czy nawet w układzie trawiennym.
Jeżeli dobrze zrozumiałem, to z tego cytatu wynikałoby że zakładasz, że Bisoprolol przypisano mi z powodu nadciśnienia i wysokiego tętna.

Nigdy nie miałem większych problemów z ciśnieniem.

Około 8 lat temu zaczęło się u mnie napadowe migotanie przedsionków i lekarz przypisał mi Bisoprolol na nazwijmy to "regulację pracy serca". Najpierw mniejsze dawki.
Nawet mówiłem mu, że mam w Polsce siostrę, która też ma migotanie. Pokazywałem jemu co ona przyjmuje w Polsce bo też to chciałem. (nie pamiętam już tych nazw) Mój lekarz wygooglał te leki i powiedział że tego mi nie przepisze bo one mają jeszcze gorsze skutki uboczne. Ż w obecnych czasach na moją chorobę tych leków się nie stosuje.
Na przestrzeni lat, wiele razy z nim o tym leku i jego osłabiającym wpływie na mnie rozmawiałem. Kazał mi manipulować dawkami. Czyli mówił to co Ty.
Jak już wspomniałem, robiłem to. Tylko nie aż tak małymi kroczkami. Teraz spróbuję zmniejszać ćwiartkami.

Mononukleozy nigdy nie miałem.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 02 lut 2021, 22:59

Yurek, Jezeli chodzo serce to ja tez mialam straszne migotania. Monicor raz za razem diagnotyzowal mi arytmie serca, choroby serca. Po zabiegu serce sie uspokajalo ale za dwa dni bylo to samo. Teraz, od czasu gdy zaczelam brac magnesiu. pfhos to serce sie uspokoilo, ani razu nie mialam kolatania. Monicor tez przestal pisac o chorobach serca. Moze tak niewiele potrzeba do szczescia...
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:19

@Yurek WU,soda czy sok z buraka,to wszystko obniza cisnienie.
Natomiast NIA(dziura Aszkara )reguluje i to.
Polecam.Mam jeszcze jedno na mysli--pasozyt serca -loa loa, i ten drugi,zapomnialem,jeden przenosza koty,drugi psy.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:23

Co do magnezu,polecam taurynian magnezu,mleczan magnezu ale i asparaginian magnezu.

A tu masz cos ekstra;
https://www.abundanceandhealth.de/de/al ... onate.html

Oczywiscie wszystko ma swoja cene,Nfz za nic nie zwraca z tej listy. :(
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 02 lut 2021, 23:30

Nadciśnienie tętnicze i tętno świetnie reguluje preparat ziołowy o nazwie "Serpina" z firmy Himalaya.
Niestety w połączeniu z lekami na nadciśnienie może nadmiernie potęgować działanie np. za bardzo obniży ciśnienie lub tętno. Osobiście tym specyfikiem wyregulowałem sobie ciśnienie i tętno w trzy dni!
Od czasu do czasu zażywam go wspólnie z żoną tylko w razie potrzeby bez konieczności systematycznego łykania.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:31

Jaskowski poleca strofantyne na serce,mozna kupic w Niemczech.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:32

-Robert Greene, lat 60, miał za sobą pięcioletnie leczenie dwoma zastrzykami insuliny dziennie
w dawkach po 25 jednostek każdy, a mimo to poziom cukru w godzinach rannych wynosił 288. Podniesienie
dawek do 30 jednostek nie przyniosło widocznej poprawy. Ból w nogach był tak silny, że pacjent
musiał chodzić o kulach. W trzustce wykryto Loa loa , co jest kolejnym przykładem pasożyta zadomawiającego
się nie w swoim naturalnym środowisku, w tym przypadku - sercu - co, jak wierzę, dzieje się
za sprawą obecności rozpuszczalników. Znaleziono również wirusy świnki, ospy wietrznej, grypy, pałeczek
czerwonki, adenowirusy, mikoplazmę i wirusy brodawek HA. Przyczyną takiej ilości pasożytów
w jednym narządzie było nagromadzenie w nim metanolu pochodzącego z napojów i słodzików.
Po ich odstawieniu i zniszczeniu bakterii za pomocą generatora, cukier wynosił rano niecałe 100, natomiast
dawki insuliny udało się zredukować do dwudziestu jednostek. Kuracji, w trakcie której z wątroby wyszło
2000 kamieni, towarzyszyło zażywanie chromu w ilości 200 pg dwa razy dziennie. Po upływie roku pacjent
mógł poruszać się bez problemu i podjął pracę na pól etatu.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:34

- Alyce Dold, lat 64, zgłosiła się do nas, ponieważ zaniepokoił ją podwyższony poziom cukru oraz bóle
w klatce piersiowej. I rzeczywiście, badanie krwi wykazało cukier na poziomie 136, co wskazywało na
początki niedoboru insuliny. W trzustce wykryto przywry, metanol a także wirusy świnki i HA.
Ponadto wykryliśmy sześć rozpuszczalników pochodzących z otrąb oraz produktów zbożowych spożywanych na
zimno.
Pacjentka zgodziła się zmienić rutynową dietę i od tej pory urozmaicała ją jajkami z herbatnikami
lub chlebem na przemian z płatkami i kaszami, lecz tym razem przygotowywanymi na gorąco.
Ból w klatce piersiowej spowodowany był przez psiego pasożyta serca oraz gronkowca złocistego mającego
swe źródło w zębach: 16, 17, 1 i 32. Pasożyty oraz bakterie zniszczone zostały przy pomocy generatora
częstotliwości, natomiast zębami zajął się dentysta. W dalszej kolejności przystąpiono do oczyszczania
nerek przy pomocy ziół. Dwa tygodnie później ból w okolicach serca utrzymywał się w niewielkim
stopniu (zabiegi stomatologiczne nie zostały jeszcze wykonane). Podawano pacjentce chrom w ilości
600 ug dziennie, co miało pomóc regulować poziom cukru. Na skutek stresu poziom LDH (dehydrogenaza
mleczanowa - jeden z enzymów wskaźnikowych stosowanych przy chorobach serca - patrz Testy)
utrzymywał się na dość wysokim poziomie, lecz Alyce i tak osiągnęła juz sporo, a zamierzała doprowadzić
terapię do końca.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 23:43

@Soma. Bardzo liczę na sole Schlusslera i biorezonans. Tak coś przeczuwam, że w całym organizmie mam totalny bałagan. Wszystkie złe objawy u mnie mają charakter przewlekły.
Trzeba zacząć od podstaw. Trzeba wszystko "poustawiać na swoje miejsca"
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:47

komora normobaryczna.

O tym zapomnialem.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 lut 2021, 23:48 przez beadnorsi, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 02 lut 2021, 23:48

beadnorsi pisze:
wtorek 02 lut 2021, 23:31
Jaskowski poleca strofantyne na serce,mozna kupic w Niemczech.
Mam też Strofantynę Jako kapsułki i jako nalewka-matka służąca do produkcji Strofantyny homeopatycznej. Pomagała jakiś czas. Potem zobojętniałem na nią.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:52

NIA -@Yurku,widze,ze probowales juz wielu rzeczy.
Znam kilku ludzi,ktorzy uratowali sie ta metoda.
Otwieramy @Yurek?Dolaczam do Ciebie/Was(zona )
Bedziemy nagrywac ,a co tam.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 02 lut 2021, 23:55

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 lut 2021, 00:00

"moczopędnymi, które są przepisywane osobom z niewydolnością mięśnia sercowego w celu zapobiegania obrzękom zmniejsza się. Przeprowadzono badania na pacjentach chorych na serce, którzy otrzymywali dziennie 200 mg leku moczopędnego – furosemidu. Niektórym z nich podawano jednocześnie tiaminę, natomiast pozostałym placebo. Po sześciu tygodniach w grupie zażywającej tiaminę zaobserwowano poprawę aż u 22% pacjentów.

Działanie tiaminy:

u osób cierpiących na chorobę wieńcową zwiększa siłę z jaką serce pompuje krew,
działa korzystnie na nerwy,"


B1.Tiamina
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » środa 03 lut 2021, 00:00

beadnorsi pisze:
wtorek 02 lut 2021, 23:47
komora normobaryczna.

O tym zapomnialem.
:D :D
Gratuluję weny.
Ja nie zapomniałem.

Byłem przez 6 dni podczas urlopu w Polsce. Na całe noce. Po 10-12 godzin. Wytargowałem świetną cenę. Na zasadzie że co ma stać pusta komora, w której i tak wszystko pracuje, to dobrze i choć trochę zarobić. Płaciłem mniej niż wynosi stawka w dzień za seans 2 godzinny.
Ogólnie za droga zabawa żeby stosować jako lekarstwo, które nie daje trwałych efektów.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 lut 2021, 00:03

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 03 lut 2021, 00:08

Oj uparty jestescie Towarzyszu ;)

NIA-czyli tzn "dziura w nodze z cieciorka"

Czyli odblokowanie ukladu limfatycznego,dasz rade?

5 minut z ranca i 5 minut wieczorem,


Jakis kot/pies w domu?Stawiam na te sercowe pasozyty
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » środa 03 lut 2021, 00:30

:lol: :lol:
Tak się zastanawiam.
Czy przeżyłbym gdybym na raz zastosował wszystkie proponowane przez ciebie sposoby/metody leczenia.
:lol: :lol:
0 x



ODPOWIEDZ