Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 06 mar 2021, 11:11

Przedstawiam historię mojej znajomej.

Od stycznia 2021 pacjentka przygotowywała się do zabiegu chirurgicznego usunięcia zespołu cieśni nadgarstka (operacja 19 lutego 2021), który miał polegać na wycięciu części zbyt rozbudowanego mięśnia, który uciska nerw powodując ból oraz ograniczony ruch palców i dłoni. Przygotowania polegały na rozpoczęciu suplementacji we własnym zakresie według informacji z naszego forum (suplementacja jest kontynuowana również po zbiegu). Pacjentka brała (dobowo) D3 50-100 tys.UI, zestawy multiwitamin (Now Foods Special Two), A 50-100 tys.UI (naturalny beta karoten), K2 300-500 mcg, B-complex (Visanto), Kolagen NatiCol (Podkowa), selen, magnez, sód, potas, rutynę.
Bezpośrednio przed zabiegiem poziom D25OH wyniósł 112 ng/ml (rok wcześniej 25 ng/ml przy suplementacji 4 tys.UI), pozostałe wyniki krwi w normie.

Po zabiegu Pan Doktor Chirurg Ortopeda przepisał następujące środki (Brawo ! są też suple):
  • Doreta 37,5mg+325mg (1 tabletka = tramadol 37,5mg + paracetamol 325mg - tramadol - syntetyczny, opioidowy środek przeciwbólowy)
  • ALANerv ON (1 kapsułka = kwas ALA 300mg, kwasy NNKT 180mg, honokiol 27mg, selen, witaminy B1, B2, B5, B6, E)
  • Urazym (1 tabletka = bromelaina 100mg, papaina 50mg, rutozyd 50mg)
Pacjentka po zabiegu i w czasie powrotu do zdrowia wzięła leki przeciwbólowe (jakiekolwiek) w ilości równej 0. Tak - zero, nul, nic. Jak tylko pojawiał się ból, natychmiast brała wspomnianą wyżej witaminę A 50 tys.UI, co dobowo dawało dawkę do 200 tys.UI, ewentualnie również witaminę C 5-10gram. Aktualnie, po zdjęciu szwów, pacjentka dodatkowo smaruje bliznę mieszanką wyciśniętą z witamin A oraz E full spektrum.

Odczucia ogólne - szybszy powrót do zdrowia, wcześniej po innych zabiegach (usunięcie migdałków, usunięcie guza z piersi) pacjentce łamały się paznokcie i wypadały włosy, teraz tego nie ma.
Ogólne samopoczucie jest lepsze, więcej siły i energii życiowej. Praktycznie bardzo łagodny powrót do zdrowia. Lepszy sen i mniejsze zapotrzebowanie na poranną kawę, łagodniejsze objawy menstruacyjne (mniejsze bóle i krwawienia).

Na zdjęciu - stan po 14 dniach od zabiegu. Widać jeszcze niewielkie siniaki i opuchliznę.
Załączniki
20210305_213038_1.jpg
Blizna 14 dni po zabiegu - tuż po zdjęciu szwów.
20210305_213038_1.jpg (57.68 KiB) Przejrzano 5576 razy
IMG_20210907_190246_928.jpg
Blizna pół roku po zabiegu.
IMG_20210907_190246_928.jpg (64.34 KiB) Przejrzano 5576 razy
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 09 mar 2021, 21:19

Witam.Mam prosbe od mojej dobrej znajomej ,ktora ma dziecko z zespolem Downa.Jak mozna najlepiej pomoc takiemu dziecku?Chodzi o suplemacje,zeby zredukowac do minimum te chorobe.Dzieki Wielkie.
Oto suple,ktore chce zamowic dla dziecka:

1.nutrivene-d
2.kurkumina
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 09 mar 2021, 22:37

Napisz chociaż w jakim wieku jest dziecko.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 10 mar 2021, 09:14

1-1,5 roku,wiecej nie ma.Po operacji serca,bardzo silny chlopiec.Pani Doktor stwierdzila,ze gdyby nie choroba,nie dalby rady.Z drugiej strony dzieci z Downem w wiekszosci maja wlasnie chore serce,wiec Ameryki nie odkryla.
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 10 mar 2021, 15:57

0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 11 mar 2021, 08:28

Słyszałam, ze Dzieci z Downem mają bardzo źle działający pierwszy czakram - są oderwane od Ziemi. Więc może też jakiś bioenergoterapeuta? A z pewnością w trakcie Ich rozwoju dobrze robią kontakty z dużymi, spokojnymi zwierzętami. Hippoterapia, pies typu labrador w domu, jeśli jest możliwość pływanie z delfinami itp.
0 x


Ascezo minD

Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » sobota 13 mar 2021, 23:35

Delfinoterapia jest dosyć droga i nie każdemu dostępna. Nawet nie wiem gdzie w Polsce można popływać z delfinami.

Znam jej zamiennik. Niedrogi bo 108 zł + przesyłka.

Wygląda tak:
Obrazek

Jest do nabycia tutaj: http://cem-altermed.ru/produkcia-sem-te ... -sem-tesn/

Opis:
WISIOREK NA GRZEJNIK "DOLPHIN"

Ten emiter pozwala doświadczyć dobroczynnych efektów delfinoterapii w domu. Kryształ zastosowany wewnątrz emitera jest w stanie rejestrować częstotliwości elektromagnetyczne dowolnego żywego obiektu. Dzięki tej zdolności wykonaliśmy zawieszkę z zapisem częstotliwości delfinów (prace zostały wykonane na bazie delfinarium w Hurghadzie w Republice Egiptu).

Odpowiedni na:
porażenie mózgowe;
autyzm wczesnodziecięcy;
Zespół Downa;
minimalna dysfunkcja mózgu;
zaburzenia czynnościowe ośrodkowego układu nerwowego;
upośledzenie umysłowe;
zaburzenia mowy, słuchu, utrata słuchu;
nerwice, stres;
zaburzenia depresyjne;
Choroba Alzheimera;
zaburzenia pamięci, trudności w uczeniu się;
maksymalna skuteczność przejawia się w leczeniu schorzeń związanych z zaburzeniami czynnościowymi różnych układów organizmu, zaburzeniami metabolicznymi itp.

Emiter może być używany indywidualnie i zbiorowo. Możesz go nosić jako wisiorek, zawieszając go w okolicy mostka lub w dowolnym miejscu problemowym. Osobom starszym zaleca się rozpoczęcie od 5 minut (przyzwyczajanie się do wysokich wibracji) do 3 godzin dziennie do 3 tygodni. Możesz schować go pod poduszkę na noc. Następnie, jeśli konieczne jest kontynuowanie leczenia, robi się tygodniową przerwę i cykl się powtarza.

Podczas stosowania emitera „Dolphin” obserwuje się stopniowe równoważenie układu nerwowego - zanikają nerwice i depresja, wyrównuje się nastrój, poprawia się sen. Obserwuje się wzrost wydolności, zwiększa się próg zmęczenia i znużenia oraz poprawia się pamięć.
Mam go, jednak na razie nie mogę potwierdzić jego skuteczność bo nie mam kiedy stosować. Kupiłem jako część większego zakupu. Mogę jedynie potwierdzić, że inne wynalazki (emitery) z tego sklepu działają. Widzę to na sobie i na żonie.

Jeżeli ktoś spodziewał by się efektu leczniczego po delfinoterapii to niewiele ryzykuje. Jest tani.
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 14 mar 2021, 14:45

Fajne Yurek! Dzięki, może się przydać, w zestawie dolegliwości widzę i takie "Moje". Co do "wiary" w skuteczność jakiejś metody to są różne opcje. Czasem coś dobrze działa kiedy to robimy i to pomimo tego, że w to kompletnie nie wierzymy, a czasem jest przeciwnie i sama wiara wystarcza na to, żeby placebo Nam na coś pomogło. Z tego powodu chyba lepiej jest próbować i sprawdzać jak to działa w konkretnym przypadku. Nie, żebym miała jakąś presję i namawiała do czegokolwiek, stosuję tylko luźną "wymianę informacji" - kiedy mamy za duży opór do jakiejś metody - też nie ma sensu na siłę jej próbować bo nawet zaszkodzić może. Tylko mówię jakie mam do tego sama podejście. 8-)
0 x


Ascezo minD

Gibkla
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 cze 2019, 06:42
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » poniedziałek 15 mar 2021, 15:28

Yurek czy możesz napisać jakie u Ciebie przyniosła rezultaty kuracja antywirusowa aminokwasami i czy miałeś podczas niej mocne Herxy? No i czy udało Ci się pokonać arytmię, bo też się z tym zmagam.
Na razie biorę tauryna i pije codziennie herbatkę z głogu. Ale może jeszcze coś można dorzucić.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » poniedziałek 15 mar 2021, 22:36

Abym w sposób odpowiedzialny mógł powiedzieć, że w wyniku kuracji antywirusowej aminokwasami wybiłem wirusy w moim organizmie musiałbym przed jej zastosowaniem zrobić jakiś biorezonans i stwierdzić że je posiadam i gdzie są. Następnie po zakończeniu kuracji zrobić ponownie rezonans. Tylko wtedy miałbym pewność że kuracja mi pomogła wybić wirusy.
Ja tego nie zrobiłem. Mieszkam w Anglii a tutaj wszystko działa inaczej i inaczej kosztuje.

Mam swoje lata i trochę poważnych dolegliwości. Założyłem sobie, że taka kuracja mi nie zaszkodzi, a pomóc może.
Kuracja antywirusowa aminokwasami obejmuje: Treonina, Lizyna i Glutamina, a ja w jednym koktailu biorę dodatkowo NAC, Bromelainę, Glicynę Taurynę. Razem 7 składników. Argininę czasowo zawiesiłem. Herxy miewam ale nie umiem powiedzieć z powodu działania których w w/w. Poza tym biorę naprawdę wiele innych rzeczy i ich składowa moc wywoływania Herxów jest o wiele większa niż tylko trzy antywirusowe aminokwasy.
Poza tym siła Herxów jest wprost proporcjonalna do ilości "zgromadzonych dóbr" - jak to kiedyś ktoś napisał. Dlatego dobrze jest zaczynać stopniowo i obsewować reakcję organizmu.

Herxy są czasami naprawdę okropne ale ja robię lewatywy z kawy i dlatego nie przerażają mnie. To najlepszy sposób jaki znam. Pij duuużo wody.

BTW. Jakieś 30 lat temu miałem kolkę nerkową i wylądowałem w szpitalu na 2 tyg. Po badaniach stwierdzono że mój kamień nie nadaje się do rozbijania falami. Musiałem go "urodzić". Jakie bóle miałem wie tylko ten kto to przeżył. Raz nawet dali mi morfinę. Jednym z urologów na oddziale był mój kolega z dzieciństwa. Tylko dlatego dałem się przekonać, że w moim przypadku najlepszym sposobem urodzenia kamienia jest picie duuużej ilości wody i skakanie po schodach w dół na piety. Od tego czasu wiem, że jest możliwe wypicie 5, 6 a nawet 8litrów wody dziennie.
Nie znaczy to oczywiście, że polecam Ci to jako jedyne remedium, ale wiem co mówię bo osobiście to przeżyłem.
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 15 mar 2021, 22:56

Dzisiaj przy kamieniach nerkowych nie ma sensu tak katować organizmu. Wystarczy kupić chińską herbatę antylipidową z Tiensu oraz naturalny antybiotyk o nazwie Cordyceps. Kiedy kamienie są większe niż przewód moczowy robi się mniejsze stężenie tej herbaty i powoli rozpuszcza je. Po zmniejszeniu kamieni sporządzamy silniejszy roztwór i kamyki schodzą w dość szybki sposób nawet z kielichów nerkowych.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » poniedziałek 15 mar 2021, 23:54

Gibkla pisze:
poniedziałek 15 mar 2021, 15:28
No i czy udało Ci się pokonać arytmię, bo też się z tym zmagam.
Na razie biorę tauryna i pije codziennie herbatkę z głogu. Ale może jeszcze coś można dorzucić.
Taurynę bierze się zazwyczaj w towarzystwie Argininy. Poczytaj proszę: viewtopic.php?p=75739#p75739
Herbatka z głogu dobra profilaktycznie dla tych, którzy jeszcze nie mają arytmii. Gdy już ona jest, czas sięgnąć po mocniejsze trunki np. nalewka z głogu.

Pierwszy napad migotania miałem w marcu 2011 roku. Przez te 10 lat próbowałem już wszystkiego o czym usłyszałem lub przeczytałem gdziekolwiek. Każdy nowy specyfik pomagał na 2 lub 3 tygodnie i potem migotanie wracało. Przy czym nie spotkałem jeszcze niczego co by zatrzymało migotanie doraźnie. Tzn. zażywam i po np. 1-2 h praca serca się stabilizuje.

Jednak wygląda na to że w końcu znalazłem remedium na arytmię. To urządzenie Spinor LCD. Działa ono na kilka sposobów.

Jako jedyne co spotkałem w życiu pomaga "od ręki".

W moim wykonaniu wygląda to tak.
- Nalewam do wanny wodę o temp. 41 stopni. Po położeniu się w wannie woda obejmuje całe ciało i temp. spada do 40 stopni.
- Wsypuję miarkę chlorku magnezu i pół miarki sody do wanny. (miarka oznacza pojemnik po litrowym/kilogramowym jogurcie)
- Spinerem (tryb 1, trwa 10+5 min.) strukturyzuję 7 litrów wody (bo taki mam słój).
- W tym czasie żółtym emiterem sczytuję pracę serca (tryb 2, trwa 1 min).
- Sczytaną pracę serca przekazuję do wody w słoju (emiter nie podłączony do urządzenia, trwa to 10 min.) Od tej chwili jest to woda lecznicza.
- Teraz woda w słoju została zestrukturyzowana i posiada informacje o moich dolegliwościach. Wylewam ją do wanny.
- Dwa żółte emitery oddalone od siebie o ok. 1 metr mocuję plastrami do boku wanny. Z zewnętrznej strony wanny. Podłączam do nich Spinor LCD. Będą dodatkowo dwukrotnie strukturyzowały wodę w czasie mojej kąpieli.
- Pomiędzy tymi emiterami mocuję plastrem emiter z sczytanymi informacjami ze mnie. Będzie dodatkowo "doładowywał" sczytane informacje do wody w wannie w czasie mojej kąpieli.
- Kąpiel trwa 40 minut. Pot spływa po głowie dosłownie ciurkiem. Cały czas jestem całkowicie zanurzony.

Stosowałem tą procedurę trzy razy, gdy już migotanie utrwaliło się i wiedziałem że następna doba będzie przeje...na. Nie będzie spania w nocy i nie będzie czym oddychać. Z kąpieli wychodziłem już bez migotania.
Podkreślam że przez 10 lat mojej choroby, nie spotkałem niczego co ustabilizowało by pracę serca zaraz po zażyciu.

Mam świadomość, że dodatkowo wpływa chlorek magnezu i soda. Wylany pot też pomaga. Jednak uważam że są to tylko czynniki wspomagające. Głównym czynnikiem pomocnym jest woda zestrukturyzowana/lecznicza. Chlorek magnezu i sodę kupuję workami po 25 kg i wielokrotnie stosowałem takie kąpiele z użyciem różnych dawek. Nigdy nie było takich efektów jak teraz.

Wiem, że dla tych, którzy nie zetknęli się z tematem fal milimetrowych może to wyglądać na bełkot. Ale zapewniam - jestem trzeźwy :lol: :lol: :lol:

O tych kąpielach czytałem gdzieś. Wzbogaciłem dodatkową strukturyzacją całej wanny i ciągłym procesem przekazywania sczytanych informacji o stanie organizmu.

O spinerze można poczytać tutaj: http://cem-altermed.ru/
i tutaj: https://spinor-m.com/
Ostatnio zmieniony wtorek 16 mar 2021, 00:07 przez Yurek, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » wtorek 16 mar 2021, 00:01

Ramzes3 pisze:
poniedziałek 15 mar 2021, 22:56
Dzisiaj przy kamieniach nerkowych nie ma sensu tak katować organizmu. Wystarczy kupić chińską herbatę antylipidową z Tiensu oraz naturalny antybiotyk o nazwie Cordyceps. Kiedy kamienie są większe niż przewód moczowy robi się mniejsze stężenie tej herbaty i powoli rozpuszcza je. Po zmniejszeniu kamieni sporządzamy silniejszy roztwór i kamyki schodzą w dość szybki sposób nawet z kielichów nerkowych.
Zapewne.
Ale w 1990 r. nie było jeszcze forum cheops. :lol:
Dzisiaj gdy czasem zdarzy mi się mieć "znajomy" ból nerki piję zestaw ziółek H. Clark. Mam je w zapasie razem z kroplami z nawłoci. Zapobieganie lepsze od najlepszego leczenia.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 16 mar 2021, 17:58

W tej ksiazce o magnezie doczytalam sie (gdzies przy koncu ksiazki), ze jak ma sie problemy z nerkami to nie powinno sie zazywac za duzo magnezu, bo nerki nie beda w stanie wydzielic nadmiaru. No ale to przeczytalam po niewczasie.
Zafascynowana magnezem wzielam juz nie tylko sol magnesium a do tego wysmarowalam nogi i pupe chlorkiem magnezu. Nadgorliwie chcialam uzupelnic braki. No i to byl poczatek do tygodniowego piekielka. Po nocach nie moglam spac, tak mnie nogi bolaly. I to trwalo kilka dni. Tak wiec przy problemach z nerkami trzeba miec umiar z przyjmowaniem magnezu.

Trzy dni temu zaczelam przyjmowac sol NR. 16 Litium i poczulam sie bardzo pozytywnie nastawiona.

Moj partner zaczal brac sol NR 15 kalium jodatum D6, zeby uregulowac cisnienie bo ma wysokie i bierze lekarstwo. Od trzech dni odstawil lekarstwo i dzisiaj mial cisnienie 144, to dobrze jak na jego wiek i bez lekarstwa. Kalium jodatum jest dobre na uregulowanie cisnienia, na glowe, serce i wyrownuje poziom hormonow tarczycy zarowno przy niskim jak i za wysokim.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » sobota 20 mar 2021, 22:23

Gibkla pisze:
poniedziałek 15 mar 2021, 15:28
No i czy udało Ci się pokonać arytmię, bo też się z tym zmagam.
Na razie biorę tauryna i pije codziennie herbatkę z głogu. Ale może jeszcze coś można dorzucić.
Bogatszy o wieloletnie doświadczenie choroby mogę powiedzieć, że gdybym ona zaczęła się dzisiaj wdrożył bym od razu wszystkie znane mi środki pomocne. Od zmiany diety poczynając. Nie odpuszczałbym w tygodniach/miesiącach poprawy. Bo choroba sama nie ustąpi. Lata niepostrzeżenie mijają, organizm coraz słabszy i mamy coraz mniejsze szanse na jej pokonanie.

Opisana przeze mnie kąpiel w wodzie strukturyzowanej z przekazaną informacją o stanie zdrowia/chorób sczytaną z np. chorego organu, moczu itp. Traktuję jako doraźne remedium na zatrzymanie arytmii. Nie jako leczenie arytmii ale doraźna pomoc w jej zatrzymaniu gdy już wystąpi.
Coś jak tabletka od bólu głowy. Stłumi ból, poprawi samopoczucie ale nie wyleczy przyczyny.

Żebyśmy się dobrze rozumieli. Pisałem już o tym ale powtórzę: uważam że w opisywanym przypadku kąpieli głównym czynnikiem leczniczym jest woda strukturyzowana i dodatkowo doładowana informacjami sczytanymi z mojego ciała. Nie kąpiel jako taka, magnez czy soda. Kąpiel jest tylko przekaźnikiem, sposobem na natychmiastowe i w masowej skali dotarcie do mojego organizmu informacji i natychmiastowe strukturyzowanie wody w ciele. Mówi się że woda stanowi ¾ naszego ciała. A więc ¾ mojego ciała zostaje w krótkim czasie strukturyzowane.
Tak to rozumiem.

Pierwsze wrażenia z zastosowania fal milimetrowych opisałem tutaj:
viewtopic.php?p=127756#p127756
i tam zapraszam na ciąg dalszy.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 21 mar 2021, 00:56

Yurek, ja mysle, ze brak magnezu moze tez byc przyczyna arytmi. W moim przypadku po zazyciu soli magnezowej arytmia ustala chyba juz po pierwszym dniu. Wode strukturyzowana pije dlugo. Na arytmie robilam zabiegi na biorezonansie i pomagalo na 2-3 dni.
Mysle ze to brak soli mineralnych jest przyczyna wielu dolegliwosci. Taki wniosek wyciagnelam po probach z roznymi terapiami.
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Yurek » niedziela 21 mar 2021, 20:48

Braku magnezu wykluczyć nie mogę. Jednak jest to mało prawdopodobne.
Książkę Sircusa o magnezie kupiłem dobrych parę lat temu i od tego czasu stosuję różne formy suplementacji przez niego polecane. W tym smarowanie dosłownie całego ciała olejem magnezowym na "długość oglądanego akurat filmu". Wiem jakie to jest ważne dla serca. Obecnie biorę zestaw soli Schuslera na rytm serca w tym 14 tab. nr. 7.
Przydał by się miarodajny test na zawartość magnezu komórkowego ale Sircus lub Zięba (już nie pamiętam) wymienił jakie specjalne testy trzeba zrobić i jest to wcale nieproste i na pewno nie tanie.

Zgadzam się że brak soli mineralnych jest przyczyna wielu dolegliwości. Jednak myślę, że same sole nie wyleczą długotrwałej poważnej choroby. Ale oczywiście mogą być ważnym środkiem wspomagającym.

Każdy jest inny. Tobie arytmia ustała po pierwszym dniu zażycia soli a mnie od lat tylko się pogarsza pomimo stosowania wszystkiego co kiedykolwiek usłyszałem na ten temat. Aktualnie interesuję się różdżkami Horusa. :D :D Chyba je sobie zafunduję.

W wątku o falach milimetrowych opisałem jak podziałały na mnie i moją żonę pierwsze szklanki wody strukturyzowanej. Sporo czytałem o tej wodzie i dotarło do mnie jaką ona spełnia rolę w organizmie. Dodatkowo jest to woda lecznicza poprzez przyjęcie informacji o moich dolegliwościach. Dlatego wierzę że to ona działa uzdrawiająco.

Pod wpływem H. Clark kupiłem zamrażarkę do -45 stopni. Kiedyś gdy żona chorowała, mroziłem dla Niej wodę wiadrami i wykruszałem tą strukturalną część do picia. Było to upierdliwe.
Jednak wypicie choćby 2 litrów wody na dobę to nie to samo co zanurzyć organ (skórę) o powierzchni 2,5 m2 na 40 min. Następuje wówczas natychmiastowa zmiana struktury w 3/4 naszego ciała. I do tego dochodzi drugi czynnik - ona leczy bo ma w sobie wszystkie informacje.
Wode strukturyzowana pije dlugo.
A czy sczytujesz info z porannego moczu i wprowadzasz je do tej wody?

Kupiłem Spinor pod Twoim wpływem i prawdę mówiąc nie wiedziałem co kupuję. Dziękuję za inspirację. Od zakupu ciągle czytam, głównie po rosyjsku i ciągle odkrywam nowe rzeczy.
0 x



Gibkla
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 cze 2019, 06:42
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » niedziela 28 mar 2021, 17:10

Witajcie.
Mam pewien problem i może będzie ktoś mi w stanie pomóc zanim skończy mi się izolacja żeby móc iść do lekarza albo przynajmniej ulży w bólu. Mój mąż przyniósł do domu covida albo inny wirus, przeszedł to w miarę ja również tym bardziej że akurat byłam na kuracji antywirusowej Blueray21. W międzyczasie brałam wyciąg z pestek grejpfruta 2 razy dziennie, inhalacje z wody utlenionej j wszystko było ok. Aż koło 3 dnia choroby napilam się jeszcze kawy z lugolem i przeczyscilo mnie tak że masakra. Od tego czasu mam ciągle bóle brzucha: raz boli mnie cały, raz po prawej stronie, raz po lewej. Czasami piecze cały a czasami kłucia w pewnych miejscach. Nie mogę sobie z tym poradzić do tego wzdęcia, i brak apetytu mogłabym nic nie jeść. Biorę węgiel i probiotyk, chlorella i witamine d, zaprzestałam terapi antywirusowej i pije herbatki z rumianku, na wątrobę do tego sporo wody i ostropest. Jem łyżeczkę oleju kokosowego dziennie i dwa razy dziennie piję pyłek kwiatowy.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 28 mar 2021, 18:48

@Gibkla ,cos tam podraznilas,cos rozwscieczylas ;) Tak powaznie,olej z ostropestu,enzymy trawienne,swiezy sok z kapusty,marchewka gotowana na masle,trzeba podleczyc obolale jelita.
Przeciwbolowo dziala gaszona soda z cytrynianem potasu+ swiezy sok z cytryny i od tego bym zaczal.
0 x



Gibkla
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 cze 2019, 06:42
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » poniedziałek 29 mar 2021, 15:53

Dzięki za pomoc, mam nawet jakieś enzymy więc pobiorr je troszkę. Staram się właśnie regenerować jelita. Rano na czczo rosołek, znalazłam też jakieś zioła ojca Grzegorza na jelita i jest w sumie troszkę lepiej. Do tego masełko, zastanawiam się tylko czy spożywać kapustę kiszoną i ogórki kiszone czy lepiej trochę poczekać jak się mikroflora odbuduje?
0 x



Gibkla
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 cze 2019, 06:42
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Gibkla » czwartek 01 kwie 2021, 08:01

Witajcie.
Niestety z dnia na dzień jest co raz gorzej. Nie mogę nic jeść, rano mam odruchy wymiotne z takimi beknięciami że masakra. W nocy moje jelita mają takie skurcze że spać nie moge. Codziennie pijje tylko pyłek i pochlipie jakiejś zupki a po nich wzdęcia i jeżdżenie w brzuchu takie że masakra.
Spróbuję dokwasic żołądek carska bolotowa i codziennie gotowana marchewka. Ale innych pomysłów już nie mam. pH moczu bardzo różne ale raczej po południu jest powyżej 6,5. Jeszcze mam w głowie siemię lniane ale nie mam rozdrabniacza więc będę gotować i spożywać w całości.
Do tego herbatki z rumianku, na wątrobę, olej lniany gimnastyka mikulina. Sama już nie wiem co mam robić.
0 x



kudłatek
Posty: 72
Rejestracja: piątek 03 sty 2020, 09:29
x 16
x 23
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowanie: 125 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: kudłatek » czwartek 01 kwie 2021, 11:27

To nie jest porada lekarska,nie śmiałbym komuś zalecać,polecać cokolwiek czy stawiać diagnozy.
Zwracam tylko uwagę na węgiel aktywowany,który z takich przypadkach może okazać się pomocny.
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 22
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » poniedziałek 12 kwie 2021, 19:51

Ostatnio zobaczylam na fb, że Jerzy Zięba strasznie ''pojechał'' po piciu soku z selera:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... composer=0

Nie wiem, co o tym sądzicie, ale wydaje mi się, że gościu strasznie odleciał. Są świadectwa bardzo wielu ludzi, którzy latami nawet piją i bardzo sobie zachwalają działania terapeutyczne tego zielonego napoju.

Ja już ponad miesiąc piję i żadnych skutków ubocznych nie odnotowuję (inna sprawa, że nie widzę póki co jakichś korzyści no ale chcę właśnie jeszcze pociągnąć tą zabawę, bo może za krótko piję żeby osiągnąć spektakularne efekty).

Co o tym sądzicie? Mnie się wydaje, że Zięba cytuje jakieś źródła związane z farmacją. Myślę oczywiście o zdrowym, normalnym odżywianiu poza piciem soku a nie odżywianie się wyłącznie selerem, no i oczywiste jest, że pije się sok z selera organicznego.
0 x



Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Skóra swędzi na brzuchu i plecach

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » środa 21 kwie 2021, 20:16

Cześć wszystkim,
Po kilku tygodniach kuracji płynem Lugola zaczęła mnie swędzieć skóra. Zmniejszyłam dawkę ale swędzenie było coraz gorsze. W końcu odstawiłam Lugola kompletnie.
Minęły 2 miesiące a skóra nadal sucha i mnie swędzi na plecach i brzuchu. Po prostu już cholery można dostać😭

Odstawiłam też niacynę, którą brałam 2 miesiące i doszłam do 500mg
(Biorę teraz tylko 50mg niacyny w B50 raz dziennie; czasem mam flusha a czasem nie)

Zawsze miałam przesuszoną (ale nie swedzącą) skórę na łydkach ale nigdy na plecach i brzuchu.

Czy ktoś ma jakieś pomysły?
@Blue?
0 x



Jules
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 21 mar 2019, 20:17
x 7
x 1
Podziękował: 146 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jules » czwartek 22 kwie 2021, 22:03

@Lawinia,
A czy pokrzywka w Twoim przypadku, nie jest jednym z objawów oczyszczania z bromu? Nie wiem, jaką dawkę jodu brałaś i czy przed piłaś wodę z solą. Taki stan, mogłaby złagodzić kąpiel w soli klodawskiej. Może warto spróbować 🤔
0 x



ODPOWIEDZ