Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 10:30

autor: blueray21 » sobota 07 lut 2015, 20:01

W służbie zdrowia możliwe jest wszystko! Tną, naświetlają, trują chemią - tak ich uczą!
To się szybko nie zmieni, dlatego ci co wiedzą powinni dbać o siebie i bliskich i do takich sytuacji nie dopuszczać.

tu jest patologia na szczeblu państw - te ''systemy'' zdrowotne''..wszędzie b. podobne - tylko w zależności od zamożności różnia się skalą refundacji.
- od kiedy pamiętam mielą problem ''reformy służby zdrowia'' - przymusowe składki będące para-podatkami - rozdziela się w ministerstwach na te patologiczne procedury !
To są budżety przekraczające często zasoby ministerstw siłowych- tu się nic nie zmieni - nic się nie obudzi - każdy ma działkę - wózek się toczy..
Homo patiens nie dość ze płaci przymusowo - to jeszcze w przypadku poważnej choroby - oddaje oszczędności życia żeby ''wyleczyć'' raka ..(zostaje ograbiony- bo ordynator ma akurat wolne łożko - taki szczęśliwy przypadek się panu/pani trafił.. ;) )
Coraz częściej słyszy się o blokowaniu netu - aby zastopować wymianę informacji - bo to zwyczajnie tym systemom wzajemnej adoracji szkodzi..
Ten system dochodowo-szczepionkowy jest wszędzie bez wyjątku pomijając Afrykę - darmowe poletko doświadczalne..
Pozostaje powrót do natury - nasze przymusowe składki są w budżecie ku uciesze tej wesołej ferajny ;)
tak na marginesie - świetny, pewny i dochodowy biznes !

pozdrawiam ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

baba
x 129

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 10 lut 2015, 12:20

Nie znam się za bardzo ale jeszcze pomyślałam o witaminie C w dużych dawkach jako neutralizatorze napromieniowania dla Teresy.
Co o tym myślicie?
Tereso, może poczytaj też tamten wątek.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 14:19

tu są ciekawe rzeczy:
fragment:

Jest łącznie 3 chelaty stosowane na całym świecie są to DMSA, DMPS i oczywiście ALA (kwas alfa-liponowy). Ten ostatni jest najskuteczniejszym chelatem gdyż pokonuje barierę krew - mózg, a inne chelaty tego nie potrafią. Poza tym ALA jest najtańszy i łatwo dostępny w Polsce co najważniejsze jest to substancja naturalna produkowana w niewielkich ilościach przez nasz organizm.

Jak przeprowadzić chelatację?
Trzeba zaopatrzyć się w:
ALA,
wagę z dokładnością do jednego mg (dostępne na allegro po kilkadziesiąt zł),
witaminy z grupy B najlepsza jest kompletna mieszanka witamin z grupy B,
selen (obecny w drożdżach piwnych i orzechach brazylijskich),
cynk,
witaminę C,
potrzebny też będzie budzik lub telefon kom. z funkcją budzika.

Do niedawna brałem ALA do każdego posiłku po 600 mg i to był błąd. ALA po trafieniu do układu krwionośnego (tylko część gdyż większość zostaje wykorzystane przez wątrobę) „poszukuje” metali ciężkich aby z nimi reagować. W efekcie powstaje związek utworzony przez metal i ALA, a następnie związek ten trafia najczęściej do wątroby (tylko część do nerek i moczu) skąd wraz z żółcią do jelita i następnie na zewnątrz wraz ze stolcem.
Wszystko byłoby super gdyby nie to, że związek powstały w wyniku reakcji np. rtęci z ALA jest związkiem chemicznym nietrwałym i ulega rozpadowi już po 3 – 4 godzinach.
Kiedy przyjmowałem ALA co 8 godzin tylko niewielka część toksyn była wydalana, a ogromna większość dystrybuowana, a więc wracała do tkanek gdzie czyniła w dalszym ciągu spustoszenie.
Wniosek jest następujący - aby skutecznie usunąć toksyny należy dostarczać ALA znacznie częściej minimum co 3 godziny aby nie doprowadzić do redystrybucji toksyn.

Gdybym tego nie stosował to nie pisałbym o tym na zasadzie "bo słyszałem".
Ja to stosowałem i teraz przechodzę czwarty cykl. Podczas tego cyklu biorę co 3 godz 300 mg ALA. Stosuję więc nieco wyższe dawki niż zaleca A. Cutler ponieważ ważę 71 kg więc zgodnie z zaleceniem Cutlera powinienem brać około 150 mg. Czuję się doskonale i wyglądam znacznie lepiej niż przed kuracją. Rozmawiałem oraz korespondowałem co najmniej z kilkudziesięcioma osobami, które dzięki tej chelatacji pomogli sobie oraz innym. Niestety wszyscy oni mieszkają w USA.
Nie wiem skąd wzięłaś te informacje ale gdybyś chciała zagłębić się w ten temat to polecam następujące pozycje:

Kolega, który waży 72 kg brał 300 mg co 3 godz. Pierwszy cykl przedłużył do 72 godz. Już tydzień po pierwszym cyklu ustabilizował sobie cukier, a po drugim poprawiła mu się cera oraz włosy. U niego wystąpiły niesamowite efekty myślę, że to zależy od wieku oraz stopnia zanieczyszczenia i uszkodzeń nim spowodowanych.
Ważne jest suplementowanie wit. z grupy B w tym niedoceniana B1.
Wracając do kolegi to miał glukozę na czczo 110 do 120, a już po pierwszym cyklu 78 do 86. Niesamowicie szybkie efekty.


http://davidicke.pl/forum/chelatacja-w-domku-t14757.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

jeszcze
Posty: 77
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 14:26
x 1
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 161 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: jeszcze » wtorek 10 lut 2015, 15:49

baba pisze:Nie znam się za bardzo ale jeszcze pomyślałam o witaminie C w dużych dawkach jako neutralizatorze napromieniowania dla Teresy.
Co o tym myślicie?
Tereso, może poczytaj też tamten wątek.


W Fukushimie podawali duże dawki witaminy C ludziom z elektrowni. Ci, którzy dostali przed ekspozycją na promieniowanie nie odnieśli żadnych szkód, u tych, którym nie podano odnotowano zmiany w DNA, jednakże i u tych ostatnich wszystko wróciło do normy po podaniu witaminy C.
Tak więc jak najbardziej jest sens podania w tym wypadku. A zresztą, kiedy nie ma?
0 x



gags
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 18:43
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: gags » wtorek 10 lut 2015, 19:52

Witam wszystkich.Pytanie do blueray21 odnośnie stosowania boraksu na ranę zewnętrznie a konkretnie jaką ilość rozpuścić np w 100 ml wody.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 19:59

gags pisze:Witam wszystkich.Pytanie do blueray21 odnośnie stosowania boraksu na ranę zewnętrznie a konkretnie jaką ilość rozpuścić np w 100 ml wody.

nie rozpuścisz więcej jak 5 gramów.
dokładnie koło 4.7 w temp. 20 st. i więcej..
na ranę ? .. możesz rozjaśnić ? ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 20:05

gags pisze:Witam wszystkich.Pytanie do blueray21 odnośnie stosowania boraksu na ranę zewnętrznie a konkretnie jaką ilość rozpuścić np w 100 ml wody.

Witaj na naszym, zakręconym forum, >gags<. :D
Jeśli profilaktycznie, rozpuszczamy 30 mg na litr, a terapeutycznie (o co Tobie akurat biega), 45 mg na litr, to łatwo obliczyć (podziel przez 10 i masz wynik).
Osobiście proponowałbym Ci na ranę zastosowac naftę.
Wykonuję taką pracę, w ktorej urazy zewnętrzne, bardziej lub mniej poważne są niemal na porządku dziennym i nafta zawsze się sprawdza.
Nie ma znaczenia jaka jest rana, nafta nigdy mnie nie zawiodła. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

gags
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 18:43
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: gags » wtorek 10 lut 2015, 20:11

Akurat mam problem z torbielą włosową i nie wiem czym się tego draństwa pozbyć.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 20:19

gags pisze:Akurat mam problem z torbielą włosową i nie wiem czym się tego draństwa pozbyć.

Nie wiem co to jest ale współczuję.
Jednak po lekturze tematu dotyczącego nafty dochodzę do wniosku, ze i z tym problemem jest ona w stanie sobie poradzić, tyle, że nie nalezy ograniczac się do samego smarowania, a też dopaszczowego (jak to fajnie ujmuje >ga<) przyjmowania.

Jednak >blu< chyba dokładniej wyjaśni Ci wiele rzeczy. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 20:20

gags pisze:Akurat mam problem z torbielą włosową i nie wiem czym się tego draństwa pozbyć.


Witaj na naszym, zakręconym forum, >gags<. :D
Jeśli profilaktycznie, rozpuszczamy 30 mg na litr, a terapeutycznie (o co Tobie akurat biega), 45 mg na litr, to łatwo obliczyć (podziel przez 10 i masz wynik).

@abcd - precyzja
30 gram na litr ! ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 20:25

gags pisze:Akurat mam problem z torbielą włosową i nie wiem czym się tego draństwa pozbyć.


@abcd z naftą dobrze radzi - a czemu nie powiedział o jodynie.. ? ;)

ja bym to smyrnął H2O2 - na gronkowce rozmaite - tanio i skutecznie !

edit:
blueray21 pisze:
Dermatologicznie, nasyconym roztworem, czasami dopada mnie grzybica stóp - pozostałość po akademikach, jak zapomnę okresowo raz na tydzień czy 2, to draństwo wraca i się uwidacznia.
Teraz to robię nasyconym roztworem wzbogaconym H2O2 do 3%.


edit:
90 ml nasyconego boraksu + 10 ml 30% H2O2 i smyrać zatokę włosową ;)
Ostatnio zmieniony wtorek 10 lut 2015, 20:41 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9758
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14671 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 10 lut 2015, 20:40

Witaj @gags, niestety boraksem tego nie wyleczysz! To zjawisko jest zakażeniem bakteryjnym, nie napisałeś czy to jest postać pierwotna, czy nawrotowa. W sumie to bardzo przykra przypadłość, którą z grubsza można przyrównać do czyraka, ale to może na prawdę być duże.
Jak już jest to smarowanie czymkolwiek jest zbyt "słabe", może tylko z mocnej jodyny coś przeniknie przez skórę. Jest to infekcja bakteryjna i jeśli zmiany ropne już występują to tej ropy trudno się pozbyć bez skalpela.
W bardzo wczesnym stadium (zaczerwienienia) można oprócz smarowania np jodyną z DMSO, brać preparaty przeciwzapalne np. aminokwas L-lizyna 4 x 500 - 1000 mg do południa i 4 x po południu pobierane najlepiej co 55 minut do 5 - 6 dni. Bardzo dobra jest też Serrapeptaza. Oczywiście dużo wit. C,
magnez i jodyna doustnie - przeczytaj w odpowiednich wątkach.
Więcej ci chyba na tą przypadłość poradzić nie mogę, chyba że coś wynajdę.

A te posty, gdy przeczytasz przeniosę do "naszych porad, bo tam ich miejsce.

Edit:
W pewnym sensie @abcd ma rację, bo nafta doustnie jest najszybszym sposobem oczyszczania krwi, więc temu, co będzie się w tym ropniu redukowało nafta pomoże szybciej opuścić organizm i unikniesz wtórnego zatruwania, choć z otorbionego miejsca te "przecieki znaczące nie są.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 20:49

ga pisze:@abcd z naftą dobrze radzi - a czemu nie powiedział o jodynie.. ? ;)

bo mu akurat wyleciało z głowy ale stosuje i chwlali pod "niebiosa", za czy również poleca. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

gags
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 18:43
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: gags » wtorek 10 lut 2015, 20:55

Jest to postać nawrotowa .Chirurg przeciął i tak to się już goi jakiś czas.Cóż spróbuję jakiś czas boraksem ale pewnie bez wycięcia się nie obejdzie.Dziękuje wszystkim za pomoc.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 21:02

Nie załamuj rak.
Poczytaj np. posty >bow<, miał większe zmartwienie i wyszedł z tego.
Pij borak, pij naftę, jodynę i wu (H2O2), a sam się zdziwisz, jakie efekty uzyskasz.
Oczywiście nie będą one tak szybkie jak cięcie skalpelem, ale za to bardziej naturalne i efekty ... nic nie staracisz ze swego ciała - bezinwzyjne. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9758
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14671 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 10 lut 2015, 21:13

Boraks ci absolutnie nie pomoże, silniejsza woda utleniona 5% góra 6%, jodyna, tą z apteki odparować do połowy i te wspomniane wyżej 2 rzeczy zakup sobie np. na Allegro, jeśli chcesz - powinny obniżyć "produkcję" ropy i populację bakterii.
Jeżeli jest to taka postać, to samą ranę polewaj srebrem koloidalnym, tak często, jak możesz o stężeniu 25 - 50 ppm. "Mocniejsze" niekoniecznie musi być lepsze. Tam gdzie srebro dojdzie, bakterie wybije.
Możesz srebro zmieszać też z DMSO np. pół na pół i smarować na około samej rany, wtedy wniknie w tkankę i będzie powoli redukowało stan zapalny ubijając bakterie.
To srebro też powinieneś pić ze 100 ml, 25 ppm na 4 raty dziennie, wtedy część z niego dostanie się tam z krwią od drugiej strony i też będzie robić "porządek", choć to powolny proces.
Na razie tyle.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 21:16

gags pisze:Jest to postać nawrotowa .Chirurg przeciął i tak to się już goi jakiś czas.Cóż spróbuję jakiś czas boraksem ale pewnie bez wycięcia się nie obejdzie.Dziękuje wszystkim za pomoc.

gronkowca skalpelem niestety nie wyleczysz..
tzn, wróci po jakimś czasie....

wejdź w ten temat GRONKOWIEC I PACIORKOWCE :

http://cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=1184&hilit=gronkowiec

edit:
tu dwa fajne linki jeszcze:

http://www.pepsieliot.com/luszczyca-wyleczona-olejkiem-z-oregano-p73/

http://www.pepsieliot.com/fatalne-pasozyty-oraz-tajna-bron-w-tym-olejek-oregano/
Ostatnio zmieniony wtorek 10 lut 2015, 21:22 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 21:22

grzegorzadam pisze:
gags pisze:Jest to postać nawrotowa .Chirurg przeciął i tak to się już goi jakiś czas.Cóż spróbuję jakiś czas boraksem ale pewnie bez wycięcia się nie obejdzie.Dziękuje wszystkim za pomoc.

gronkowca skalpelem niestety nie wyleczysz..
tzn, wróci po jakimś czasie....

wejdź w ten temat GRONKOWIEC I PACIORKOWCE :

http://cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=1184&hilit=gronkowiec

Czyli , że co ..., że torbiel włosowata, to paciorkowiec lub gronkowiec?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9758
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14671 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 10 lut 2015, 21:23

@GA, to wcale nie musi być gronkowiec i prawie nigdy nie jest. Jest dostatecznie dużo rodzajów mikrobów, nie tylko gronkowce i paciorkowce.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 21:23

abcd pisze:
grzegorzadam pisze:
gags pisze:Jest to postać nawrotowa .Chirurg przeciął i tak to się już goi jakiś czas.Cóż spróbuję jakiś czas boraksem ale pewnie bez wycięcia się nie obejdzie.Dziękuje wszystkim za pomoc.

gronkowca skalpelem niestety nie wyleczysz..
tzn, wróci po jakimś czasie....

wejdź w ten temat GRONKOWIEC I PACIORKOWCE :

http://cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=1184&hilit=gronkowiec

Czyli , że co ..., że torbiel włosowata, to paciorkowiec lub gronkowiec?


tak ..
zakażenie bakteryjne wredne i uciążliwe..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 21:27

blueray21 pisze:@GA, to wcale nie musi być gronkowiec i prawie nigdy nie jest. Jest dostatecznie dużo rodzajów mikrobów, nie tylko gronkowce i paciorkowce.

ale mocno powinowate i likwidacja podobna.. chyba gdzieś to już było.. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 21:31

>gags<, to już masz rozwiązanie.
Poza tymi imfo, które otrzymałeś, obowiązkowo musisz wystawić tę torbiel na dym z gałązek brzozy.
Zerwij ich troszkę z tego drzewka i połóż na rozpalonym grilu (najlepiej w jakimś niedużym pomieszczeniu), a po napełnieniu tego pomieszczenia dymem ze spalonych gałązek, wystaw tę torbiel na działanie tego dymu.
Tak trzymaj ile tylko dasz radę i powtarzaj tę "operację".

Edycja:

Nawet, jak twierdzi >blu<, to nie jest bezpośrednio paciorkowiec lub gronkowiec, ale jest to rodzina, pociotki tychże, to warto wypróbować.
Ostatnio zmieniony wtorek 10 lut 2015, 21:35 przez abcd, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

gags
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 18:43
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: gags » wtorek 10 lut 2015, 21:34

Jeszcze raz wam bardzo dziękuje za cenne rady.
0 x



baba
x 129

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 10 lut 2015, 22:24

Ja bym Gags jeszcze dorzuciła do tego srebra okłady z glinki kaolinowej, podobno fantastycznie wyciąga ropne stany, też jest mocno bakteriobójcza, ale powinna być polska bo im bliżej złoża tym lepsze działanie.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Boraks

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 10 lut 2015, 22:40

gags pisze:Jeszcze raz wam bardzo dziękuje za cenne rady.

zapomniałem - zima jest ..
witamina D3 - 20.000 - 30.000 IU - na początek..

dla każdego wszystkim na wszystko - z poważniejszymi rzeczami też..
żeby nie pójść z torbami recepta na Vigantol lub Devikap - kropelki w płynie
dla małych dzieci.. ;)

edit;
- chyba że ktoś umie załatwić na gębę :lol:
lub zza oceanu ..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ