Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 13 paź 2018, 11:25

blu ja pojecia nie ma w jakim ty wieku jestes, wiem tylko ze wiesz sporo madrych rzeczy i ja chetnie je od ciebie "wyciagam" ajesli kiedys bede mogla przekaze dalej innym...:)
no ja tez nie umiem tego wyjasnic, rozwazam opcje nerwow , "oberwania zoladka" i inne nawet dziwne pomysly, bol jest i na czco i czasem po jedzeniu, choc mniej, przy piciu, tluszczu , gazach, wzdeciach ,po wyproznieniu ale tez pozniej przechodzi i jest lepeij, jest przy dotyku dlonia jakby skora, tkanka w ok zeber, jakby ranki w przelyku i zoladku polane spirytusem ale nie jest to duzy obszar raczej takie szczypanie punktowo przy zgieciu , np przy siedzeniu z uciskiem na brzuch, jelita byly na kolonoskopii, cale jelito na zywo az do jelita cienkiego i kosmki widzialam na monitorze , wszystko bylo git slona woda czyli konkretnie ? pije wode z duza iloscia soli albo np wode z kokosa i tez sole .
po weglu mi calkiem ok ale nie moge co dnia go lykac...cytrusy jak najbardziej o ile brzuch pozwoli chetnie zrobie
limfa ze problem to chyba od tego zastoju braku normalnego funkcjonowania tak sie babrze, ph badam wode z sola herbatki soki pije, owoce warzywa tez przeciez wode maja
rzadko jest duzo krwi z ust najczesciej odrobina , ale jest zwlaszcza jak zassam
kwas hialurownowy z hanoyu bralam , b 200 bardzo rzadko lykam , raczej sporadycznie
co do pytan to na szybko z borem? a pozniej jeszcze cie "pomecze"
milego, udanego weekendu
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 paź 2018, 21:37

@wolzdro, jestem w wieku słusznym, wczesne pokolenie powojenne, choć pan Jerzy mnie znacząco wiekiem przeskoczył, to do młodzieńców nie należę.
No więc co do podejrzenia tzw, nerwobólów miałem ci napisać. To dość łatwe do sprawdzenia. Kup sobie No-Spa i gdy się zacznie jakaś ostrzejsza jazda weź ze 2-3 tabletki. Przy wyraźnej uldze możemy uznać, że system nerwowy ma w tym swój udział. Swoją drogą zapytam, czy nie miałaś jakichś doznań związanych z kręgosłupem? Skoro masz strzelające stawy, to zbyt dużo dobrego po kręgosłupie też nie należy się spodziewać. A tam łatwo o różne nieplanowane naciski, a ich efekty mogą rzeczywiście być zaskakujące. Dobry masażysta, kręgarz, coś z tej terapii może ujawnić.
Płukanie traktu trawiennego jest opisane w temacie "oczyszczanie organizmu", w skrócie 2 łyżki soli na min. 2l dobrze ciepłej wody, pijemy ciurkiem do skończenia. I już.
Węgiel możesz łykać codziennie, tak jak spirulinę, czy chlorellę, oczywiście tak, aby nie rozładowały się jedzeniem.
Niestety potrzebna jest też autentycznie czysta woda w sporej ilości, aby organizm mógł rozpuścić cokolwiek, gdy mu potrzeba, a nerki miały luz w odfiltrowaniu tego, dlatego pytałem o czystą wodę, na samych sokach i herbatkach możesz zwyczajnie być odwodniona.
Kwas hialuronowy, jak pisałem tylko uwodniony w słonej wodzie (0,9% = płyn fizjologiczny), działa na stawy - w kapsułkach prawie tylko na skórę. Poza tym kwas HA ma 3 wielkości cząsteczek - jedna nie wystarcza. Dawkowanie 2 - 3 razy dziennie ok 50 mg przez ponad 3 tygodnie minimum, lepiej rzędu 5-6 tygodni.
Bor 3 mg to jest tylko dawka podtrzymująca, dawki terapeutyczne boraksu (nie chodzi wyłącznie o bor) to docelowo 400mg, czyli 0,4g dla kobiet. Dochodzimy powoli, używamy tylko w formie rozpuszczonej już wcześniej w wodzie i jeszcze wodą rozcieńczonej. W boraksie jest ok 11% boru. Boraks ma działanie antygrzybiczne, w wymienionej ilości powinien utrzymać candida w ryzach.
Generalnie to jednak polecałbym ci wykonanie analizy pierwiastkowej włosów, bo przy tak wielkich zmianach w żywieniu i suplementacji, na prawdę nie wiadomo czego tam można się spodziewać, a to badanie nie trwa 1 dzień.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 15 paź 2018, 10:25

ale na zdrowie chyba mimo wieku ni enarzekasz... a ja..
nigdy nie biore nospy u mnie kminek, koper robia te robote, nawet bole miesiaczkowe to pomaga, a w tym przypadku rowniez wszelkie uspokajajace ziolka pomagaja
kregoslupe m mam ogromne problemy od wielu lat, ale od czasu kiedy nie jestem sprawna to sie mocno nasililo, w odcinku ledziowym przepukliny piersiowy tez nie bardzo a szyjny totalna masakra i prawie caly czas boli
przeplukac moge sola ukl trawienny, czemu nie moze cos pomoze...
wody pijalam duzo kinga, cisowianka, muszynianka, ustronianka do gotowania, teraz jak chlodniej to malo pije wody z butelki tylko wode przegotowana, ciepla albo w formie herbaty zielonej, albo ziolek, ta przegotowana to tez mineralna, po nocy jestem bardzo odwodniona, , od czasu zmian..tzn to co pisalm wlaczylam pokarmy zwierzece jestem zakwaszona zwlaszcza rano 6 nawet 5,5, pozniej to normuje i wieczorem ph jest ok 7-7,5 dotad na zielsku mialam prawie caly dzian 8, rano tez
z kwasem hialuronowym i borem musze znalzc zrodlo w proszku,
co do tego boru w kapsulkach ja teraz biore go ok 5/6 tabletem dziennie, zastanawiam sie czy nie od tego taka wysuszona jestem? tam sa trzy formy boru ale to nie borax...
apw zrobie , czekalam az mi troche wlosy podrosna, moge miec namiesznae w orgaznizmie, bralam/biore wiele specyfikow a mimo jakichs tam badan nigdy nie ma pewnosci jak na dany organzim zadziala
wczoraj brzuch praktycznie wcale mnie nie bolal, dzis tez , wczoraj nawet zjadla surowej czekolady i kawe do tego wypilam, jakies tam drobne wrazenie/odczucie ale takie chwileczke jakby uklucie i przechodzi, rano pokusilam sie o zjedzenie jablek 4 starte bez skory, mialam ogromna ochote od 3 dni i chce sprawdzic jak i kiedy cos sie zadzieje, minela godzina na razie nic ... jedyne co to przez prawi caly czas, przed jedzeniem, po niewazne mdli mnie , uczucie niesmaku, mdlosci, zwlaszcza po jedzeniu , apetyt mam , nie wymiotuje, nie wiem od czego moze tak byc czy od brzucha czy cos "przedawkowane" moze dawac takie objawy
blony sluzowe bardzo suche, wczoraj w nosie kokosem smarowalam dzis tez, bo az trudno oddychac, kolano dla odmiany spuchlo dzis drugie..., dopiero woda zeszla wczoraj z jednego, znowu w kolko...
na policystyczne jajniki gdybys mogl cos podsunac
mialam napisac o efektach, jeden "piperzyk" odpadl jeszcze jedne co smarowalam ekstraktem z glistnika jest strup, zostala malenska blizna smaruje dmso, ale moze cos lepszego aby sie ladnie zagoilo?
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 15 paź 2018, 10:58

do postu powyzej , bo juz zmienic, dopisac nie moge...jedyne co to przez prawi caly czas, przed jedzeniem, po niewazne mdli mnie , uczucie niesmaku, mdlosci, zwlaszcza po jedzeniu , apetyt mam , nie wymiotuje, nie wiem od czego moze tak byc czy od brzucha czy cos "przedawkowane" moze dawac takie objawy ? ktoras z witamin albo mineralow? w tym momencie praktycznie tylko chlorek mg zostal bez niego sie nie zalatwiam tak jak trzeba...i bor wlasnie to w sumie w celu nieprzedawkowania ca przy duzych ilosciach d3, nawet wit d wczoraj nie bralam bo k2 sie skonczylo i dzis dopiero dokupie? niepokoi to troszke, bo dotad nawet brzuch jak bolal to nie bylo nudnosci, ciaza oczywiscie odpada...skora jest pomaranczowa wiec na pewno betakarotenu duzo , nie wiem jak z wit a , nigdy nie bralam w suplemencie, zoltka, maslo i watrobke ( ok 150g) wczoraj zjadlam, ale to raczejnie takie ilosci toksyczne, a i jest mi tak niedobrze od ponad tygodnia , raczej nie widze zwiazku z a czy d ...ale moze...
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 15 paź 2018, 13:15

blueray21 pisze:
niedziela 14 paź 2018, 21:37
@wolzdro, jestem w wieku słusznym, wczesne pokolenie powojenne, choć pan Jerzy mnie znacząco wiekiem przeskoczył, to do młodzieńców nie należę.
Przecież on młody facet jest jeszcze ;)
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 15 paź 2018, 16:39

cd... mdli, niedobrze caly czas, zjadlam sporo powidel z wisni bez cukru czyli bardzo kwasne i nic ni bolalo nie pieklo, na razie tez nie boli, dziwne to...wrzody raczej by daly o sobie znac, kilka dni bez owocow i juz brakuje...odpukac moglam zjesc , zobacze jak wieczorem, w nocy na razie nawt wzdec nie mam , gazow, od wczoraj zadnych probiotykow
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 15 paź 2018, 22:24

@Jancio, chodziło o naszych użytkowników, a @Jerzego Zdrowie w szczególności, jeśli nie pomyliłem nicka to facet jest przedwojenny, w każdym razie ktoś taki się u nas zarejestrował jakiś czas temu.

@wolzdro, nie narzekam na nic, a na zdrowie w szczególności, bo "zgrzeszyłbym". Ale ja wychowywałem się na wsi, gdy nie było żadnej przetworzonej żywności dostępnej do kupienia, nawet chleba. W sklepie tylko wódka, ocet, cukier, mąka i pewnie coś tam jeszcze, ale nie pamiętam, pamiętam jak to tam było przechowywane i dystrybuowane. Jajka się tam sprzedawało a nie kupowało itd. No i parę kilometrów do sklepu piechotą, lub wozem konnym. Takie czasy.

Ja bym prosił abyś, abyś tylko raz No-spa wzięła, jeśli mocno zaboli, bo inaczej nie mam żadnego odniesienia do twoich herbat, ziół itp., a tu mam działanie i dawkę.
A coś ty kobieto z kręgosłupem robiła, na walcu drogowym jeździłaś, czy co? To i tak trzeba będzie jakoś opanować, bo bez ustabilizowania kręgosłupa wszelkie skojarzenia mogą być odjechane w 100%.
Z tego, co widzę na tą chwilę - po odstawieniu probiotyków brak gazów i bóli - tak jakby gazowanie było przyczyną bólów i nie jest to niemożliwe. Jednak biorąc magnez w tej formie doustnie, zupełne pozbycie się gazów jest raczej niemożliwe. Swoją drogą widać, że probiotyki tam ciężkie walki toczą i niestety padają, nie dają rady. Candida rządzi.
Dobrze, że pijesz ciepłą wodę, może by przegotowana, chodzi o to abyś jej tak z 1,5 l wypijała poza innymi płynami.
PH 6 rano, to nie problem, musi się w nocy obniżać, bo nie wydalisz metali ciężkich i nie tylko. Interesuje nas pH moczu w południe i lekko po południu.
Organizmu nie zakwasza się w tydzień, czy kilka dni, jeśli tak wychodzi, to bufor alkaliczny ledwo wyrabia, jest pusty.
Niestety masz blokady w układzie limfatycznym, dobry masażysta to rozgoni, ale oczyszczanie krwi i limfy trzeba wykonać obowiązkowo. Tylko przy tylu objawach można zgłupieć, nie wiedząc co najpierw robić.
Po glistniku nie wiem jak z bliznami, po wodzie utlenionej i jodynie nie ma problemów, zawsze potrzeba czasu, nic od razu.
Pomijając refluks, te objawy nudności itp. to są problemy z trawieniem i to nie tylko ze strony żołądka, ale i wątroby.
Wspominałem o oczyszczaniu woreczka / wątroby, ale póki co, po mojemu trzeba jakoś ustabilizować jelita.
Wit. D nie ma z tym związku, nigdy nie spotkałem takowego, A w postaci beta karotenu też raczej nie w postaci retinolu prędzej, ale raczej nie w takiej formie.
Propozycja odstawienia "wszystkiego" jest nadal aktualna, jak i kuracja marchewkowa, trzeba tylko jeszcze dokuczyć nieco candida.
APW to jest średnia z ostatnich 6-ciu m-cy 3-4 cm włosów od strony skóry głowy.
Jeżeli w formach boru jest kwas borowy to możesz być mocno wysuszona, to bardzo znany pod tym względem środek, wysusza doskonale mrówki i karaluchy. Choć w tych ilościach nie jest toksyczny, to wysuszać może, ale i tak przy zaburzeniach przepływu limfy to wychodzi "dyskoteka".
Policystyczne jajniki, chyba kłania się niedobór jodu, uzupełnia się wolno, co więcej, zobaczę.
Kwas hialuronowy kiedyś kupowałem Olimpu w kapsułkach i wysypywałem, ale to dość upierdliwe, bo uwadnia się powoli.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 15 paź 2018, 22:48

@wolzdro Mialem sie juz nie wtracac, ale mam pytanie. Jak jesz te szpinaki i inne bomby szczawianowe to nie pali Cie przypadkiem w gardle?

Candida to potwor, ale jest na nia rada. Dla mnie faworytami sa min. surowy miod, czystek, yerba, matcha, rumianek, tymianek, askorbiany, d3k2, witamina e pelne spektrum, chlorek magnezu, soda z octem, duzo dobrej soli, ziemia okrzemkowa, boraks, jod, niacyna, biotyna i caly b complex ale z tym ostroznie i dieta oparta o produkty odzwierzece w 99,9%. Przy dosc sporej infekcji weglowodany roslinne w postaci prostych cukrow z owocow czy bardziej zlozonej skrobii zasilaja tego dziada w bardzo szybkim tempie. Blonnik i substancje antyodzywcze ze skor i nasion oraz lisci tylko utrudniaja leczenie. Organizm niedosc ze walczy z infekcja to jeszcze ma dodatkowa robote z detoksyfikacja z tego koktajlu trucizn. Fermenty zapodawac w krotkim odstepie czasu po bombardowaniach specyfikami. Zmudny proces jesli ktos jest mocno zagrzybiony, ale da sie wyzdrowiec.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 16 paź 2018, 08:47

blu no takie czasy, ale piekne czasy...teraz nawet na wsi a moze i szczegolnie na wsi jest chemicznie...
ok...no spe sprobuje jakby sie cos pojawilo, no kregoslup jest ...do "naprawy" tyle io ile sie da
tak przy braku gazow jest o niebo lepeij to juz ci pisalm kilka razy ze mnie to na jelita wyglada, biore chlorek doustnie ale i smaruje sie oliwka, duzo tego mg raczej pobieram
pije ciepla bo ja zmarzluch jestem i jak temp spada to ja do ciepelka sie garne :) w nocy chce mi sie pic , wstaje i piej czesto, spie niespokojnie, sucho w nosie , gardle oczach...rano ph 6,5 test sody po 14 s, lekkie odpykniecie, mdli mnie po ostropescie jakby lepeij to na watrobe by wygladalo tak jak piszesz, odstawilam wszystko procz magnezu, nawet dmso wczoraj juz nie smarowalm, co do boru to wiem, robactwo tym tepilam...niestety nie znalazlam co tam wcisneli , w opisie trzy formy boru jedynie "triple Boron 3mg 250 kaps (Citrate, Aspartate i Glycinate)", ale tak mysle ze to mnie mocno wysusza, w sumie o to chodzilo bo i w kolanach i brzuchu i plucach i czort wie gdzie jescze opuchniecia woda sie zbiera, no ale jak widac tam nie dociera a w innych tkankach mam sahare
witd pomyslam ze kilka dni odstawie zrobie badanie, bedzie wiadomo co tam jest i pozniej albo kilka dni po 200000-300000 albo z miesiac po 100000 i zobacze, wydaje mis ie ze czuje sie po niej albo po czym s co teraz bralam dobrze duzo lepiej ogolnie, sprawdzic tez chce przy okazji cynk zelazo, tak z grubsza co mi tam w tej chwili plywa :) po jakim czasie nadmiar b sie usuwa z organzimu? to z moczem to raczej dosc szybko a ten pomaranczowy kolorek to tylko od marchewki wykluczajac oczywiscie watrobe, czy inne zielsko z duza zawartoscia betakarotenu tez daje taki kolorek? np jarmuz czy szpinak ? po jakim czasie zacznie schodzic, nie zeby mi to przeszkadzalo bardzo nawet ladnie wyglada...:)

zdro... aj chcialam cie taktownie ignorowac, czytalam wiel twoich postow o twoich problemach ze zdrowiem i ile roznych rzeczy probowales, wiele sie nie roznimy...

nie po szpinakach iinnych takich mnie nie pali w gardle, (a o szczawianach to sie naczytalam juz naprawde sporo, nawet badania robilam...to nie wyglada tak jednoznacznie )jedynie po duzej ilosci sokow, wypitych szybko (bez przezuwania) i przez jakis czas pitych mam jakis taki dziwny zmieniony zapach , pisalm o tym wczesniej, candidy nie widze u siebie , test w szklance ok ,jezyk czysty, w badanich tez mi nie wyszla,
miod uzywam czesto i niemalo, czytstek swgo czasu pijalam na domniemana borelke, yerba ohydna dla mnie, mathy teraz pijam bardzo duzo bo mniej po niej bolal brzuch, ale po wszystkich zielonych cierpkich zwlaszcza na pusty zoladek niedobrze mi , ale tak mialam od zawsze, to chyba ta ilosc polifenowli, tymianek bardzo mi smakuje i od ok miesiaca co wieczor sobie popijam, rumianek czasami , c zazwyczaj u mnie powoduje bol od dawan , kazda proba z c, kalibracja czy nawet posywpywanie czegos to potem kilk adni przynajmniej picia aloesu itp...choc kwasne to ja tak lubie ze moglabym lyzeczka wit c zjadac,d3 k2 od ok 2 tyg po 50-80000 dwa dni przerwy bo sie k2 skonczyla i mdlosci takie ze na wrazie co odstawilam d , ponoc przy nadmiarze sa objawy mdlosci , watpie aby to to , ale dla sw spokoju, e nie suplementuje , ale awokado, acai itp mysle ze jakis brakow tutaj nie mam, o dobrym suplu mysle takim z tokientrolami i roznymi e, chlorek mg to podstawa albo cytrynian bo inaczej wyprozniania nie sa ok i sie mecze, duzo jem, nawet jak nie jem zielska, to opakowanie kaszy np dziennie plus dodatki , jajek z 10,,,no generalnie pokarmu sporo przyjmuje i jesli nie zalatwiam sie regularnie to jest koszmar, a przez to ze niewiele sie ruszam to czasami nie jest tak gladko, wybaczcie taki opis...no ale nic co ludzkie...:)sody nie uzywalam bo przez dluzszy czas mialam na okraglo ph 8 i 8,5 ocet prawie co dnia jablkowy i do slatek rozne rodzaje balsamicznego ,ziemie okrzemkowo niewle raczej do uzupelnienia krzemu , boraksu nie , ale bor o ktorym pisalm swansownowski, jod w formie jodyny na skore, niacyna w formie proszku raz na jakis czas do flasha i co jakis czas w b comleks lub pojedyncze dawki b 6 i b12 z b3 biotyna ,ostroznie?
dieta hm...no to teraz jest mieszana, ale zdro na candide ponoc najlepsza jest czysto roslinna bez tluszczowa prawie i taka dziala i na cukrzyce i na candide...no albo wykluczajaca weglowodany w tym nie tylko te z owocowo, u mnie po odstawieniu probiotykow jest lepeij i to juz ktoras proba...
zdrowka dla ciebie i dzieki za rozpiske suplementacyjna, :) roslinki nie sa zle i naweiel infekcji i nietylko wrecz konieczne a nie na odwrot, nie wszystko jest czarno biale,... blonnik, nasiona...tu pewnei ze mozna by wiele pisac , ale podobnie i o zwierzecych produktach, na marginesie na 811 nie jada sie nasion, kielkow i wielu innych z antyodzywczymi dodatkami
0 x



Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » wtorek 16 paź 2018, 10:08

Chciałabym się poradzić w sprawie mojej mamy. Kilka lat temu zrobiła jej się na twarzy mała zmiana przypominająca prosaka, lekko zaczerwieniona, jednak pani dermatolog stwierdziła , ze to raczej nie jest prosak i trzeba to zbadać. Okazało się, że to nowotwór niezłośliwy i trzeba było to usunąć. Minęło parę lat i prawie w tym samym miejscu pojawiło sie cos podobnego. Znów mama otrzymała skierowanie na usunięcie, ale zastanawiam się czy nie potraktować tego np. woda utlenioną 35% delikatnie na patyczek i przyłożyć punktowo. A może są inne skuteczne sposoby?

@Blueray. Jaką najlepiej mamie kupić lecytynę granulowaną. Sojową czy słonecznikową?
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 16 paź 2018, 10:11

jedna sprawa , troszke sie zdenerwowalam...zauwazylam ze niektore zylki mam nie zielone jak dotad tylko niebieskie i fioletowe i w niektorych miejscach dodatkow jakby tzw pajaczki takie fioletowe , na dloniach od wewnetrznej strony sa tez takie skupiska jakby "wybroczyn" czerwone kropki , punkciki, malo widoczne przy podniesionej dloni, co to i od czego moze byc? procz tych krwawien z dziasla(wczoraj ewidentnie z dziasla, plukanie nawet sola troszke obniza to pojawianie sie ) nie mam ani z nosa ani innych , bralam sporo k2 ok 800/900 z d3 nie przychodzi mi do glowy co jeszcze mogloby wplynac na ukl krwionosny
na udach mam od dawna kilka takich pajaczkow, na powiekach tez miewalam taka jakby siateczke fioletowa i wokol nosa , ale teraz sie nasilily i pod oczami sino , moze po prostu skora jest cienka a te zylki z jakiegos powodu bardzoeij fioletowe i dlatego takie widoczne?
a moze niacyna albo cos innego wywolalo taki nasilony efekt?
twarz tez jak sie schyle np to robi sie szybko czerwona, paznokcie nie sa sine wargi jak zmarzne

teskno mi do czasow...bez zastanawiania sie co , od czeg i dlaczego...ehh... :roll:

lucid jak to wygladalo? ja mam na czole taki punkcik od kilku lat jakby ranka z dziurka w srodku czasem to puchnie wyglada jakby ropialo potem blednie ale ciagle jest i mimo smarowania roznym rzeczami nie znika

na ciele z reszta mam sporo jakich takich czy to wloknaiki czy piperzyki czy inne ustrojstwo plaskie bladoskorny kolor albo lekko brazowawe, tyle innych dziadostw ze akurat skora i estetyka sie nie zajmuje...no ale tez czasem mnie zastanawia co to i jak sie tego pozbyc, badnia markery na czerniaka i plaskonablonkowe niby ok, dermatolog tez kiedys ogladal i nic, ale ta zmiana na czole jest "dziwna"
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 16 paź 2018, 11:21

blu...oczyszczanie wlasciwie wszystkiego by sie przydalo chce sie za to zabrac ale jakos po koei i z sensem...wiel zrobilam ale zapewno nie wszystko tak jak nalezy , o wielu rzeczach nie wiedzialm jaknp sol...pilam duzo wody litrami i odwadnialam sie...ph bylo okragla dobe 8 wiec chelatacja jak piszesz nie miala miejsca no bo jak...mam wiele objawo i wiele dolegliwosci to utrudnia, bo nie wiadomo od czego zaczac ...wszystko na siebie wzajemnie wplywa , zyly ..niewydolnosc..nawet ta opuchlizna kolan zapewne nie pomaga...jest ciagly ucisk na zyly pod kolanami np..doplera robilam rok temu nogi i szyje bylo ok...wtedy echo serca tez ok...ale to sa sprawy ktore moge sie zmieniac, fibrynogen, d dimery byly wysoko pozniej opanowalam i ostatnie byly ok, no ale to tez wartosc zmienna, brzuch na dzis w miare...nawet poki co mdlosci znikome, wiem ze to duza odpowiedzialnosc...ale jesli sie zgodzisz..."poprowadz" mnie troche wiesz duzo, a ja oporna na wiedze nie jestem...i chetnie skorzystam , mysle ze dobrym rozwiazaniem wlasciwie koniecznym jest swierzy biorezonans apw i kilka badan z laboratorium...no i po kolei oczyszczanie narzadow i pozbycie patogenow, obciazen...rownolegle pewnie dozywianie uzupelnienie d i moze jescze kilka innych rzeczy powolutku na spokojnie...
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 16 paź 2018, 11:45

@Lucid, można traktować perhydrolem, będzie paliło za każdym razem jak typowe oparzenie, oczywiście jest to proces powolny, bo perhydrol nie wnika głęboko, ale też nie ma głębokich ubytków po drodze, jednak sporo bólu.
Można też silą jodyną, 10% lub więcej, ale jest mocno widoczne. Mniej pali, ale jest mocno widoczne.
Chyba tylko w Szwajcarii jest dostępna Schwarze Salbe - czarna maść. To jest gotowiec i usuwa nawet czerniaki bez przerzutów. W składzie ma chlorek cynku (tym oszpecano twarze w przeszłości, ludowa nazwa zaj - zajer) to działa relatywnie głęboko, tworzy się gruby strup, który potem odpada. Ale nie ma takiego bólu.
Wszystko wskazuje na to, że te zmiany są pochodzenia wirusowego i są siedliskiem wirusa, dlatego się odnawiają dość łatwo.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 16 paź 2018, 11:46

wolzdro, tak pomojemu to duzo robisz, ale jakos tak od d...strony. Bardziej walczysz z objawami niz tego co powoduje te wszystkie dolegliwosci.
Nasze cialo to wspaniale urzadzenie, ktore potrafi sie samoregulowac, czy samouzdrawiac. I jezeli tego nie robi, to znaczy to ze mechanizmy regulujace nie dzialaja. I mozna sie suplementowac i cuda robic, a to i tak niewiele pomoze. Przywrocenie prawidlowego dzilania samoregulacji to podstawa, zeby wyzdrowiec.
System nerwowy, ktory znajduje sie w kregoslupi nalezy do systemu samoregulacji. Wiec w pierwszym rzedzie zajelabym sie kregoslupem. Tego doswiadczylam na wlasnej skorze. Latami calymi "leczylam" dolegliwosci w krzyzu i posladkach i zadnej stalej poprawy. Wystarczylo zebym zrobila zabieg calego krzyza i juz po dwoch dniach bole w krzyzu prawie zniknely. Trzeba uwzglednic caly kregoslup, bo nigdy nie wiadomo jaki nerw sie zablokowal. Nie zawsze ten zablkowany nerw powoduje bole, ale nie ma kontaktu z przynaleznym mu organem. Taki zablokowany nerw moze powodowac wszelkie mozliwe dolegliwosci jelitowe i innych organow.

Wazne jest tez dotlenienie komorel. Co z tego, ze we krwi ma sie duzo tlenu, jak ten tlen nie moze sie przedostac do komrek i pomoc w usunieciu zanieczyszczen, bo blona komorkowa stala sie nieprzepuszczalna, utwardniona...Cierpi sie na niedotlenienie komorek.
Co z tego jak ma sie we krwi hormonow za dziesieciu jak te hormony nie moga sie przedostac do komorek, bo membrana jest sztywna?
Jest pomoc i to nawet za darmo czy pare zlotych jak sie chce zrozumiec i zglebic temat kupujac ksiazke.
Poczytaj o oddychaniu metoda Butejko i jego zbawiennym dzialaniu.
http://butejko.pl/metoda-butejki/podsta ... IoR3ELJsB4

No i ta woda jonizowana, ktora tez przyklada sie do polepszenia samoregulacji.
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » wtorek 16 paź 2018, 12:42

Wolzdro
Na pewno nie mam takiej wiedzy jak @blu czy reszta doborowego forumowego towarzystwa ale jak na mój chłopski rozum to trzeba by zresetować kompletnie organizm. Odstawić wszystkie suple, superfoody itd bo branie w ilościach hurtowych przesłania obraz i już niewiadomo kto przyjaciel a kto wróg. Trzeba do tego podejsc metodycznie. Nie ciągnąć stu srok za ogon.
Najpierw oczyścić trakt trawienny solanką jak radzi blu. Potem ewentualnie uzupełnić bufory alkaliczne. Na koniec pomyśleć o odzywianiu. Nie działać po omacku, błądząc-zrobic apw i zabrać się metodycznie za to bo teraz to jakiś straszny chaos w tym wszystkim panuje.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 16 paź 2018, 13:25

soma , kolendra dziekuje , zzgadzam sie cos nie gra i to cos trzeba naprawic albo wyeliminowac, miedzy innyi dlatego wlaczylam do diety to i owo ...bo skoro bez tego bylo zle to raczej nie od tego, solanke chce zrobic , dzis planowalam, ale zrobilam na czco test sody i solanke na jutro przelozylam, tak dla pewnosci tylko dopytam 2 l wody 2 lyzki stolowe plaskie soli woda ciepla i wypic na czco , ale rozumiem ze nie w ciagu 5 min to moze byc godzina np? powoli popijac? i jak pozniej z potasem uzupelnic ?
apw koniecznie i biorezonasn,
jesli chodzi o kregoslup i rehabilitacje kolan to ja wiem ze to trzeba zrobic...ale zwyczajnie mnie na to nie stac, mimo moich ograniczen szukam jakiegos zajecia chocby przez net chocby za pare groszy , ale w mojej sytyacji to trudne, i koleczko sie zamka, gdybym miala mozliwosc to masaz, nastawianie, rehabilitacja fizjoterapia sauna trener bylyby codziennie i ruszyloby na pewno, atak ...zadne suple nie zastapia tego, sama cwicze tyle ile moge i potrafie , ale te blokady sa i to wplywa na caly organzim do tego na pewno dochodzi frustracja i stres emocjonalno-psychiczne sprawy no bo trudno zaakceptowac ze stalo sie "warzywem" i niewiele pomaga i zmienia sie mimo tylu prob, kolendro nie mialam nic zlego na mysli piszac do blu o jego wiedzy, oczywiscie ze kazda osoba zyczliwa , ktora bedzie chciala i mogla cos od siebie dorzucic bedzie przeze mnie mile widziana i bede wdzieczna za kazda porade nawet jak z nij nie szkorzystam, czasami taka niby niewielka i niepozorna arada a moze zmienic ogromnie, bardziej chodzilo mi o to ze blu jest tu bardzo aktywny ,udziela sie , wykazuje chec pomocy , nietylko przeciez mnie
somo oddychanie juz od dluzszego czasu chce obczaic, ale jakos nie zabralam sie jeszcze za to , objawy niweluje te ktore utrudniaja funkcjonowanie jak np wielkie buly na kolanach, a tak raczej objawami sie nie przejmuje i szukam doglebnie, patrzac po badaniach to wyeliminowalam sporo ot chociazby chlamydie, mycoplazmy, ebv czy przeciwciala, hormony , niedobory ...nawet na haluksach mialam grudki , narosla , ktore zniknely choc nic z nimi nie robilam, w sensie objawow ...i wiel takich innych spraw , no ale nie wszystkona porzadnie zabralam sie do tego tak naprawde ok 1,5 r temu i to z wieloma potknieciami, zupelnie zielona...wiec czas potrzebny nawet zeby oczyscic sie po latach syfu, a bylo/jest z czego...
a tak app od d strony..dokladnie tak i to akurat bylo wlasciwe posuniecie, bo tam sie problem zaczal i od tego poszlo dalej...dysbioza , nieszczelne jelito lata "cudow" z jelitami, po kolonoskopi poczulam ulge, bo wyobraznia podsuwala koszmary, tak ze jestem wdzieczna mojemu organizmowi za to ze mimo tego wszystkiego co doswiadczyl ode mnie , jest w takim stanie jak jest...i teraz z pokora chce mu tylko pomoc bo tak jak piszesz on sam ma ogromne mozliwosci ozdrowiencze, tylko to zlozone
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: soma » wtorek 16 paź 2018, 13:51

A gluten odstawilas? Bo tak wyczytalam, ze to on powoduje nieszczelnosc jelit. Jak to wyczytalam to od reki go odstawilam i jelita rzeczywiscie poprawily mi sie i mojemu partnerowi tez. To bylo juz wiele lat temu, ale dalej chwalimy sobie to bezglutenowe jedzenie.

Wlasnie, brak pieniedzy moze uniemozliwic terapie, czy zakup jakiegos pomocnika do domu. Ale oddychanie nie musi nic kosztowac. Sa aparaty pomagajace w tym, ale bez aparatu tez da rade. Zarowno ja i moj partnej mamy takie aparaty. On uzywa, ja zadko, ale i tak dobrze mi idzie, a wiec mozna. I na poczatek najlepiej oddychac 5 min 3 razy dziennie, bo inaczej moze sie uwalniac za duzo trucizn i bedzie nieprzyjemnie. To z wlasnego doswiadczenia. Moga sie pojawic opory, no bo jak to wyzdrowiec i znowu musiec to czego sie nie chcialo zanim sie nie zachorowalo? To wtedy wysluchac trzeba co ten opor ma do powiedzenia. Czesto fundujemy sobie choroby, zeby nie musiec tego czego nie chcemy robic. To jest taki mechanizm u wielu ludzi. A jak opor sie zlikwiduje, to moga pojawic sie nowe mozliwosci: nagle moze jakas kasa sie pojawic na zabiegi. Sama to przechodzilam.
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » wtorek 16 paź 2018, 14:34

Wolzdro, a od jakiego czasu Ty tak niedomagasz?
I ciekawa jestem co robiłaś, że doprowadziłaś się do takiego stanu? (bo pisałaś, że ostro dawalas organizmowi do wiwatu, tzn. co - jadłas fastfoody przez lata? Brak snu, stres, fajki? Jak nie chcesz to oczywiście nie musisz odpowiadać).
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 16 paź 2018, 22:08

Więc teraz @wolzdro masz pewien przekrój opinii, spostrzeżeń i ocen twojej sytuacji zdrowotnej.
Osobiście od początku jestem zwolennikiem "resetu", odstawienia praktycznie wszystkiego i podjęcia bardziej systematycznych działań. Ale pojedynczo, nie wszystko, w każdym razie niewiele na raz.
Jednak patrząc na twoje opisy, muszę stwierdzić, że musiałaś popełniać błędy, zwłaszcza w interpretacjach objawów i choć nie jest to usprawiedliwienie, to po mojemu wynikały one z faktu, że zbyt wiele rzeczy próbowałaś jednocześnie.

Oczywiście brak środków jest sporym hamulcem, ale to czego już próbowałaś też nie było za darmo.
Nie na temat, ale zdarzają się okazje i oferty pracy online i z telefonem, ale zwykle potrzeba dobrej znajomości obcego języka. Jest też mnóstwo oszustów i naciągaczy w necie, trzeba uważać.

W kwestii pajączków itp. zwykle uwidaczniają się z powodu gęstej krwi i /lub słabej drożności naczyń krwionośnych.
Jeśli się skaleczyłaś niedawno to opisz krew, lub ukłuj się w palec jak do glukometru i opisz krew, głównie kolor i gęstość jeśli potrafisz zauważyć. Badanie laboratoryjne to poziom fibrogenu.
Z tego twojego zielska i lnu powinnaś mieć dość błonnika i problemów z zaparciami być nie powinno. Możesz dodatkowo pobierać nasionka i łuski babki - dają dużo śluzu i "poślizg". Zaparcia w sporej części są związane z niedoborem witaminy B6. Ciągłe wspomaganie magnezem nie jest tu rozwiązaniem, w każdym razie nie na długo!
Generalnie dasz radę, tylko zejdź z głębokiej wody i małymi krokami, żebyś wiedziała co robisz i jakie masz efekty, choć prawdę mówiąc nie zawsze dobre samopoczucie jest świadectwem uzdrawiania czegoś, ale to inna kwestia.
Z innej beczki, sprawdzałaś sobie homocysteinę? To dość istotne badanie, ale skoro badałaś nagalazę to powinnaś też homocysteinę.
Nie znam nikogo kto reagował nawet na olbrzymie dawki D3, a jest to jedyny sposób obniżania nagalazy naturalnie, bez terapii GcMAF. Efektów ubocznych K2MK7 też nikt nigdy nie obserwował, tym bardziej z dnia na dzień.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 16 paź 2018, 23:01

@wolzdro, jak w odpowiedzi dla @Lucid, sporo zmian skórnych jest powodowanych przez wirusy lokalnie i obciążenia wirusowe, głównie wątroby i jelita grubego. Niektóre są powodowane przez bakterie, nano-bakterie i grzyby (pleśnie).
Obciążeń wirusowych można się pozbyć relatywnie szybko przy pomocy aminokwasów, ale procedury są restrykcyjne czasowo, więc nieco uciążliwe. Lokalnie na wszelkie te rodzaje pasożytów działa woda utleniona, niekoniecznie stężona do 30 %, ale 3% to już niewiele zwalcza. Jednak lokalne działania relatywnie rzadko dają pozytywne rezultaty, grzyby potrzebują dłuższego kontaktu z remedium, stąd lepsze efekty osiąga się w kremach i żelach.
Jednak w sumie najlepiej znać przeciwnika, czyli wiedzieć, co nas atakuje, a przede wszystkim dlaczego może nas skutecznie atakować, bo jak koleżanki wspominały, organizm ma ogrom reakcji obronnych i naprawczych, tylko często nie ma już możliwości ich użycia z bardzo wielu różnych powodów.

Każda wojna, a nawet bitwa wymaga opracowania strategii i po mojemu jest teraz czas (może najwyższy), abyś sobie taką strategię globalną opracowała dla siebie, oczywiście z podziałem na zadania w jakiejś hierarchii, która będzie miała ręce i nogi. Materiałów pomocniczych masz sporo, a nikt tego dla ciebie, ani za ciebie zrobić nie może. Oczywiście strategię można modyfikować w razie potrzeby, ale to już wynika z przeprowadzonych działań, a nie nowych pomysłów, wywracających wszystko do góry nogami, bo to tylko będzie strata czasu. Lepiej mieć schemat i przeprowadzić coś w rodzaju symulacji z wyszczególnieniem środków i efektów do osiągnięcia, a potem to wdrażać, bo twoja sytuacja do prostych nie należy, a ja, ani inni nie wiedzą, co jeszcze możesz mieć w zanadrzu.
To tak ogólnie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » środa 17 paź 2018, 09:39

@Blueray
Znalazłam tą maść.
https://www.apo-discounter.pl/schwarze- ... 63171.html
Jaką lecytynę mamie kupić. Sojową czy słonecznikową?


@Wolzdro

lucid jak to wygladalo? ja mam na czole taki punkcik od kilku lat jakby ranka z dziurka w srodku czasem to puchnie wyglada jakby ropialo potem blednie ale ciagle jest i mimo smarowania roznym rzeczami nie znika.

U mamy jest to maleńkie. Wygląda jak prosak. Lekko zaczerwienione.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 paź 2018, 12:07

@Lucid, wygląda ze składu, że to jednak nie ta maść, może nazwa była zwyczajowa, a nie oficjalna. Spróbuję to sprawdzić, lub skonsultować z kim z Niemiec, to może trochę potrwać. Widziałem też filmik, jak to działa, trzeba pogrzebać.
Ja kupowałem lecytynę granulowaną sojową, czeską. Podobno nie GMO. Ale wszyscy chyba tak piszą, a soja była najwcześniej poddawana modyfikacji GMO. Ale słoneczniki też w USA nie były daleko w tyle. No i tyle na ten temat.

Edit: cytat z korespondencji:
na sobie wyprobowalam „schwarze Salbe”
„Schwarze Salbe” czyli Czarna masc(sklad: Blutwurz, Chaparrai, Graviola,
Galangal, Rotklee, Kurkuma, Pfeffer, Zinkchlorid, Glyzerin, DMSO,
Wasser Ph.Eur.)
Aby przekonac sie jakiego rodzaju jest zmiana naklada sie masc na 24 godz
(ewentualnie na kolejne 24 h). Jesli wyzarlo cos i wchodzi wglab
ciala...zmiana nowotworowa - odpadnie calosc pozostawiajac na ciele krater.
Jesli zmana byla nie nowotworowa - bedzie tylko sparzenie-podraznienie
skory. A dla ciekawosci podsylam film,
http://www.youtube.com/watch?v=FqgaMStzJ7A
polecam zobaczyc
U Niemców nazywają to też indiańską maścią, ale u nich nie ma w dystrybucji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 17 paź 2018, 17:57

Tę maść, którą przywołała @Lucid przypomina mi, patrząc na skład naszą polską maść ichtiolową, która też jest czarna.
W moim domu dawno temu stosowano ją na czyraki.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 paź 2018, 18:25

To chyba celowe działanie Pharmy, gdy jest coś dobre i z naturalnych składników, czego nie da się opatentować, to przynajmniej czymś trzeba "przykryć" stosując np. taką samą nazwę, która nie była zastrzeżona w naturalnym produkcie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Lucid
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 12:40
x 4
Podziękował: 243 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lucid » czwartek 25 paź 2018, 09:52

@Blueray. Tak jak zaleciłeś, mama stosowała EDTA z kwasem jabłkowym i sodą w celu udrożnienia tętnic ponad rok czasu.Chciałam zasięgnąć informacji, jaki przyjąć system stosowania tych specyfików. Teraz zrobiła przerwę już miesiąc. Czy powinna powrócić do stosowania? Jeśli tak to po jak długiej przerwie?
0 x



ODPOWIEDZ