Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Wioska
Posty: 7
Rejestracja: środa 15 lut 2017, 13:50
x 5
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Wioska » środa 01 mar 2017, 09:09

Nawet nie wiecie jak się cieszę , za te odpowiedzi. Jak sobie to poukladam to wypunktuje i znowu napiszę, żeby ktoś mnie poprawił, rano mierzylam PH to pasek pokazał tak 6, ale wieczorem 7-8, ze wskazaniem na 8 bardziej, tak wiec nie wiem czy to tak ma byc.
Węglan potasu to w necie kupię? I lizyne? Czy macie jakieś sprawdzone strony co wysyłają za granicę? Usuwać nie chce, bo lekarze nawet nie ukrywają, że grozi "usunięcie wszystkiego"....
Jasne....zobaczymy...
do tej pory piłam krwawnik, i wcześniej medycynę chińską tez stosowalam, nie zmalaly , ale tez i nie urosly, zawsze to jakis plus).
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 01 mar 2017, 09:18

Dowal sobie D3K2 w mega dawkach: szczegóły ogarniesz w dwa popołudnia z tej książki:
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=12&t=113&p=64715#p63530
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » środa 01 mar 2017, 20:22

Wiem ze gdzies o tym było ale nie moge znalezc chodzi o ŁUSZCZYCE bo lekarze nie dali rady
zadne masci a było ich sporo .i koszto szkoda gadac wiecie ja potrafia doic .

Co poradzic na pierwszy rzut czy DMSO lizyna co jeszcze
blue grzegorz co poradzicie ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 mar 2017, 21:39

@dama, najpierw porządne oczyszczanie organizmu, potem chelatacja, a jeszcze przedtem odrobaczanie, alkalizacja, jeśli potrzebna. To podstawy.
Łuszczyca jest często związana z metalami ciężkimi w organizmie, choć nie zawsze. Generalnie jest to przypadłość
pochodząca z niewłaściwej przemiany materii, również na poziomie komórkowym a efekty mają charakter grzybiczny.
Sposobów pozbywania się jest sporo i specyfiki do smarowania tylko łagodzą nieco skutki.
Woda utleniona (20 ml) z dodatkiem boraksu (1/4 łyżeczki) w litrze wody do popijania na cały dzień. Błękit metylenowy, na pusty żołądek rano i wieczorem, MSM 2- 6 g. Zadbać o florę bakteryjną w trakcie trawiennym - prebiotyki, kiszonki itd.
Ale zaczynamy jak wyżej i kuracja jest długa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 01 mar 2017, 22:17

I nawodnienie soloną wodą, hydratacja, już sama sól potrafi zdziałać 'cuda':
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic. ... esz#p38661

Vegatest przydałby się:
Bardzo ciekawe są dane podawane przez osoby diagnozujące na urządzeniach BRT:

* astma jest w 100% wypadków związana z małymi larwami askaryd (glist)
* cukrzyca to następstwo porażenia trzustki trematodami (nie jest to przyczyna wszystkich wypadków choroby, lecz znacznej ich części)
* liszaj (egzema) i łuszczyca – to choroba, wywołana przez glisty.
* żelazodeficytowa anemia – związana jest z zarażeniem tęgoryjcem i glistami.
* pierwotniakowe organizmy jednokomórkowe (chlamydie, rzęsistki, stafilokokki) porażają dzieci już w łonie matki. Łożysko zakażonej kobiety nie jest w stanie przefiltrować toksoplazm i innych pierwotniaków.
* utajone choroby pasożytnicze są przyczyną zatrzymania rozwoju psychicznego i fizycznego dzieci i obniżenia zdolności do pracy u dorosłych ludzi

http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic. ... yca#p57614
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » czwartek 02 mar 2017, 11:05

DZiekuje przekaże ,ale DMSO moze tak wstepnie do smarowania ?
Zanim wiecie kupi paski i te inne zamiast masci robionych na zamówienie a DMSO jest pod reka to moze no i soda ?

.
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: św.anna » czwartek 02 mar 2017, 14:54

Kiedyś wstawiłam tekst o niepokalanku mnisim, ale chciałabym jeszcze dodać krótkie info, bo może ktoś skorzysta, otóż rzeczywiście reguluje on cykl menstruacyjny.
Zaktualizuję to jeszcze za jakiś czas.

Niepokalanek mnisi to lek ziołowy wykorzystywany w leczeniu niepłodności. W wielu przypadkach jej przyczyny określa się terminem „idiopatyczne”, co oznacza, że nie są znane. Jeśli nie zna się przyczyn, trudno wybrać odpowiednią metodę leczenia niepłodności. Wtedy dotknięte problemem pary próbują różnych sposobów w nadziei, że znajdą coś, co im pomoże. Zioła lecznicze mogą okazać się takim sposobem. Ich właściwości znane i cenione są od wieków, a niepokalanek mnisi wielu kobietom pomógł zajść w ciążę.
Działanie niepokalanka mnisiego
Zastosowanie niepokalanka mnisiego jako leku ziołowego sięga czasów starożytnej Grecji. Od wieków kobiety w Europie stosowały go, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, leczyć objawy zaburzeń hormonalnych i problemy skórne, a także łagodzić dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Dzisiejsza medycyna również docenia właściwości niepokalanka mnisiego. Okazuje się, że stymuluje on i stabilizuje poziom hormonów odpowiedzialnych za owulację, prawidłowy przebieg cyklu i jego regularność. Wszystko to sprzyja większej płodności.

Dla cyklu menstruacyjnego najważniejsze są estrogeny, które przygotowują organizm do owulacji oraz progesteron, który podtrzymuje ciążę, jeśli dojdzie do zapłodnienia. Sukces całego procesu jest możliwy dzięki regularności cyklu i owulacji, którą zapewnia równowaga między poziomem tych dwóch hormonów. Niepokalanek mnisi, chociaż sam nie jest hormonem, ma zdolność aktywowania hormonów płciowych. Jego działanie polega na wpływaniu na podwzgórze i przysadkę mózgową, które wydzielają hormony lub wysyłają do innych części ciała sygnał inicjujący ich produkcję. Zioło to podnosi poziom hormonu luteinizującego (LH), jednocześnie hamując wydzielanie hormonu folikulotropowego. Dzięki temu zachowana zostaje równowaga hormonalna.

Niedobór progesteronu w drugiej połowie cyklu może doprowadzić do skrócenia fazy lutealnej lub zespołu policystycznych jajników. Jest to częstą przyczyną niepłodności. Niepokalanek mnisi jest szczególnie pomocny w zachowywaniu prawidłowego poziomu progesteronu w fazie lutealnej, czyli poowulacyjnej, dlatego też pomaga w zachowaniu odpowiedniej długości tego okresu i zapobiega tworzeniu się cyst na jajnikach.

Skuteczność niepokalanka mnisiego
Wyniki badań klinicznych potwierdzają skuteczność niepokalanka mnisiego w podnoszeniu płodności i leczeniu zaburzeń związanych z niepłodnością. W trakcie jednego z badań 67 kobietom z problemami dotyczącymi płodności i owulacji podawano preparat ziołowy na bazie tej rośliny. Okazuje się, że u pacjentek tych znacznie poprawił się poziom progesteronu w fazie lutealnej, pojawiła się wcześniejsza owulacja, a 38 pań zaszło w ciążę.

W ramach innego badania ten lek ziołowy podano pacjentkom z hiperprolaktynemią (podwyższonym stężeniem prolaktyny we krwi). Skutkowało to obniżeniem poziomu prolaktyn i normalizacją poziomu progesteronu w fazie lutealnej.

Niepokalanek mnisi to roślina zalecana również przy takich problemach i dolegliwościach jak nieregularne cykle menstruacyjne, brak miesiączki, obfite krwawienie menstruacyjne oraz zaburzenia poziomu estrogenów i progesteronu.


Co istotne, niepokalanek mnisi jest ziołem bezpiecznym. Nie wywołuje on żadnych efektów ubocznych i można go stosować nawet przez 18 miesięcy bez przerwy. Najbardziej popularna jest u nas forma suchego wyciągu z rośliny dostępna w postaci tabletek. Ten preparat ziołowy stosować może każda kobieta, najlepiej jednak, gdy skonsultuje to wcześniej z lekarzem lub farmaceutą, gdyż niewskazane jest łączenie go z innymi lekami na niepłodność.

https://parenting.pl/portal/niepokalanek-mnisi
0 x



Awatar użytkownika
Teresa
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 15 gru 2014, 09:07
x 1
x 10
Podziękował: 459 razy
Otrzymał podziękowanie: 316 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Teresa » czwartek 09 mar 2017, 12:09

Witam,od jakiegoś czasu budzę się z zapuchniętymi górnymi powiekami, raz jedno oko, innym razem drugie. Ten stan już trwa powiem za długo!!!! Lekarka przepisała leki na odwodnienie, ale ja chciałabym znaleźć przyczynę. Cały czas łzawie, pogorszył sie mi wzrok czy to nie jest zapalenie nerek?? Pozdrawiam
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 09 mar 2017, 13:02

Na jakość naszego wzroku duży wpływ ma wątroba (pomijając kwestie związane z cukrzycą). Opuchlizna górnych powiek i łzawienie może być wynikiem stanu zapalnego zatok bądź podłoże alergiczne a to z kolei jest związane nie tyle z nerkami co z nadnerczami.
A swoją drogą doprowadziłaś już jelita do porządku?
0 x



Awatar użytkownika
Teresa
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 15 gru 2014, 09:07
x 1
x 10
Podziękował: 459 razy
Otrzymał podziękowanie: 316 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Teresa » piątek 10 mar 2017, 17:39

Witam, sadze że z zatokami nie mam nic do czynienia żadnych objawow. Alergia? nie wiem łzy dopadaja mnie najcześciej na powietrzu. Powiem więcej mam problem z zatrzymaniem wody w organizmie, raz jest lepiej z wydalaniem moczu raz gorzej. Co jakis czas odczuwam ból nerki i kołatanie serca.
Pytasz o jelita @Ramzes? to Cie zaskocze od paru miesiecy mam spokuj z nimi, jak i z żołądkiem :D Juz nie sa podziurawione jak duszlak, żołądek sprawny :!: Synkowi mojemu tez naprawiłam i z tego sie bardzo cieszę :D
Jesli bedzie taka potrzeba to napisze więcej.
Gnębi mnie chrypka która mam od maja. Nie mogę się z nia uporać. Jak nie jedno to drugie.
GŁOWA W PEŁNI SPRAWNA , BYŁA I JEST :!: :!: TO TAK DLA NIEKTÓRYCH TU FORUMOWICZOW COŚ CO CHCIELI MI WMÓWIĆ :( Przykre
Pozdrawiam serdecznie
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 10 mar 2017, 20:25

Ale chrypka też mogłaby wskazywać na przewlekły stan zapalny zatok, którego nie odczuwasz w inny sposób.

Na nadmiar wody w organizmie proponowałbym wykonać sobie syrop:
125 g chrzanu
3 cytryny
3 łyżki miodu
Sposób użycia:
Zmiksuj chrzan w blenderze. Wyciśnij sok z cytryn i dodaj go do blendera i miksuj przez kolejne 2-3 minuty.
Dodaj 3 łyżki miodu, wymieszaj, aż do uzyskania jednolitego syropu i umieść go w słoiku.
Spożywaj 1 łyżeczkę 2 razy dziennie przed posiłkami.
Po 3 tygodnia zażywania tego środka zrób przerwę przez kilka dni.
Ma jeszcze inne pozytywne skutki uboczne, m. in. poprawia spalanie tłuszczu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 11 mar 2017, 11:37

@Teresa, w jaki sposób uszczelniłaś jelita? Ja walczę z tym problemem od 2 lat, jest lepiej z trawieniem od czasu jak używam HCL, ale kolejne badanie wykazuje nieszczelność jelit. Od 2 tygodni biorę Colostrum o którym słyszałam że najlepiej pomaga w tym temacie. Może podzielisz się swoimi doświadczeniami?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 11 mar 2017, 14:18

Dr Clark polecała alginian sodu, wiąz śliski oraz zioła:

viewtopic.php?f=17&t=1268&p=59443&hilit=alginian+sodu#p59443
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » niedziela 12 mar 2017, 08:15

Ma ktos pomysl jak odblokowac kanaly oczyszczania? Kilka lat temu chyba zaciagnalem do srodka to co wychodzilo. Nie wiem dokladnie czy zminilem temu bieg, czy jeszcze przez rozne specyfiki antybakteryjne. Przedtem odpluwalem mase sliny z wydzielina, oczy mi dosc mocno lzawily, organizm sie probowal oczyscic. Obecnie jest na odwrot, polykam te wydzieline, malo co odpluwam, oczy nie lzawia, w nosie sucho. Przy herxie czuje sie fatalnie, w glowie odczuwam jakby nadbudowe jakiejs substacji ktora nie ma ujscia i siedzi niosac spustoszenie, szczegolnie w ukladzie nerwowym. Pomagam sobie witaminami z grupy B szczegolnie B3,B6,B12. Ostatnio gdy prowokowalem wymioty ruszylo mnie chwilowo, oczy mialem zalzawione, nos caly zapelniony, ale minelo szybko jak wrocilo.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 12 mar 2017, 09:18

Możesz próbować popsikać przez kilka dni do nosa wodę utlenioną 0,5%. Najlepiej z małej strzykawki tak żeby trafiło wysoko do zatok.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 mar 2017, 09:39

zdro pisze:Ma ktos pomysl jak odblokowac kanaly oczyszczania?


ODBLOKUJ JELITA I NERKI
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 7726,d.d24
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » niedziela 12 mar 2017, 13:51

Inhalowalem olejek terpentynowy i wzialem troche doustnie na oleju kokosowym i pomaga. Niepotrzebnie robilem przerwe zeby dac sie temu namnazac. Sama alkalizacja to niestety nie wszystko, a WU w moim przypadku nie rozwiazuje tego problemu. Terpentyna z kolei robi naprawde niezla robote, rozwala te paskudy i czysci organizm z ich wytworow.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 12 mar 2017, 16:33

Nie lekceważyłbym WU:
CHOROBY

Bóle głowy
Choroba naczyniowa mózgu
Choroba naczyń obwodowych
Choroba Alzheimera
Stenokardia, choroba wieńcowa
Arytmia serca
Choroby
sercowo naczyniowe
Zaburzenie mięśnia sercowego
Przewlekłe obstrukcyjne zapalenie oskrzeli
Rozedma
Astma
Alergia
Grypa
Liszaj
Półpasiec (pasówka)
Kandydoza chroniczna układowa
Cukrzyca insulino-niezależna
Choroby spowodowane wirusem Epsteinne-Barre
Choroby spowodowane wtargnięciem do organizmu wirusa HIV
Skleroza rozsiana
Rak z przerzutami
Reumatoidalne zapalenie stawów
Choroba Parkinsona
Migrena
Cerebrastenia (osłabienie czynności umysłowej na tle uszkodzenia mózgu, neurastenia z przemęczenia umysłowego)
Encefalopatia naczyniowa
Reakcje alergiczne, powodowane działaniem otaczającego środowiska
Zapalenia wirusowe wątroby wszystkich typów
Opryszczka
Zapalenie dziąseł
Zapalenie oskrzeli
Arytmia
Anemia
Choroba górska
Paradontoza

GRZYBY

Histoplasma capsulatum
Candida albicans
Coccidioides
Paracoiccidioides
Blastomyces
Sporothrix
Mucoraceae
Aspergillus fumigatus
Coccodioides immitis

PASOŻYTY (PIERWOTNIAKI)

Pneumocystis carinii
Plasmodium yoelii
Plasmodium berghei
Toxoplasma gondii
Nippostrongycus brasiliensis
Naegleria fowleri
Leishmania major
Schistosoma mansoni
Chlamydia, Chlamydia psittaci
Trichomonas vaginalis
Tepanosoma cruzi
Endameba histoclytica

BAKTERIE

Legionella pneumophila
Treponema pallidum
Escherichia coli
Salmonella typhimurium
Mycobacterium leprae
Staphylococcus aureus
Pseudomonas aeruginosa
Campylobacter jejuni
Salmonella typhi
Streptokokki grupy B
Bacillus cereus
Actinobaccillus actinomyceemocomitans
Bakteroidy
Neisseria gonorhoeae

WIRUSY

Wirus Epteinna-Barra
Wirus cytomegalii
Wirus immunodeficytu człowieka (powodujący AIDS)
Wirus Takaribe (Arenawirusy)
Wirus limfocytowego zapalenia opon i naczyń (LCMV)

NOWOTWORY

Guz Ehrlicha
Neuroblastoma

INNE
Oczyszczanie krwi od pestycydów
...
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 725
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowanie: 744 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 13 mar 2017, 05:05

WU dziala i wcale go nie lekcewaze. Sytuacja w ktorej sie znaduje jest dosc skomplikowana i niestety niektore srodki nie sa w chwili obecnej dla mnie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » wtorek 14 mar 2017, 20:03

Czy przy lekach przeciw zakrzepowych nie mozna czy nie powinno sie uzywac chlorku magnezu do kąpieli
czy jako oliwka magnezowa .
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 14 mar 2017, 21:12

A po co komu środki przeciwzakrzepowe? Jest tyle naturalnych substancji i sposobów, że na prawdę nie potrzeba się truć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » środa 15 mar 2017, 13:09

chyba chodzi o chemioterapie
0 x



Wioska
Posty: 7
Rejestracja: środa 15 lut 2017, 13:50
x 5
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Wioska » piątek 17 mar 2017, 13:21

No nic. Poczytałam. Poszperalam. Popytalam.
Tak wiec, suplementacja jodem plus wit.C, selen,cynk i magnez, do tego kuracje siemiem (siemieniem????) lnianym, i zioła (nagietek, krwawnik i pokrzywa - podsunela mi pomysł stara "zielarka"), kontrolne badania w kwietniu , podobno siemie lniane rewelacyjne na miesniaki....
się okaże :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 mar 2017, 13:27

Rak macicy (mięśniaki – rozrost tkanki mięśniowej):
tatarak błotny, bergenia grubolistna, pąki brzozy, kocanka piaskowa, korzenie i liście tryskawca sprężystego (bardzo trujący, nalewka na wódce), szczwół (trujący), rutewka, dzięgiel, dziurawiec, poziomka leśna, knieć błotna (kaczeniec), pieprzyca, pluskwica groniasta, pokrzywa (korzeń), cebula, przywrotnik pospolity, mięta pieprzowa, jemioła, tasznik pospolity, przytulia zwykła, serdecznik pospolity pięcioklapowy, stokrotka, popłoch kłujący (korzeń), tobołki polne, fiołek pachnący, oset ( kwiaty – szyszki), glistnik.

viewtopic.php?f=60&t=1626&p=61215&hilit=babcine#p61215

Siemię tak, ale polskie, dobre:
http://zielonynurt.pl/pl/product/84/sie ... e--szafir-
http://zielonynurt.pl/pl/product/82/sie ... ty-oliwin-
http://zielonynurt.pl/pl/cat/70/oleje
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Teresa
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 15 gru 2014, 09:07
x 1
x 10
Podziękował: 459 razy
Otrzymał podziękowanie: 316 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Teresa » czwartek 06 kwie 2017, 17:03

Nadal nie mogę ja i mój syn pozbyc sie śluzu zalegającego w gardle. Ja mam śluz gęsty w jakieś czarne kropki :o Noc dla syna to koszmar. Przełykanie śliny jest głosne i duszące. Poduszka na ktorej śpi, po nocy jest brudna. Dymek z brzozy na gronkowca pomaga ale na pare dni. Cały czas do nas powraca.Syn nie chorował na nic przez cały rok. Nie wszyscy mogą brac sól na język czy sodę i ja do nich należe Pozdrawiam
0 x



ODPOWIEDZ