Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Awatar użytkownika
layla
Posty: 334
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 10:46
x 8
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: layla » sobota 23 maja 2015, 11:58

Pytanie do euroscana. Jak tylko siądę do kompa wyślę ci te swoje wyniki EAV. Taka rzecz przyszła mi na myśl. Chce sie upewnić. Aparat wykrywa rzeczywiste obciążenia? Czy teoretycznie może wychwycić przeciwciała chlamydii i dać odczyt o bakteriach?
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 24 maja 2015, 20:41

Witam po przerwie ;)
Jestem cały czas na oczyszczaniu-detoksyzacji organizmu. Poprawiłam sobie sodą ph, ale nie spoczywam
na laurach i soda cały czas ale już tylko raz dziennie (rano), bo licho nie śpi.

A teraz zakończyłam właśnie wymiatanie pasożytów (vernicadis), włączyłam do pomocy lewatywy - lekko nie było :o
Kurację chyba powtórzę za ok 2 tygodnie pewnie jeszcze coś wyjdzie. Dodałam zdjęcie czegoś co według mnie było robalem, ma jakieś żyły, było tego z 15 szt ( jakość kiepska bo robione tel kom) ale czegoś takiego nie znalazłam nigdzie w necie, dlatego pytanie co to mogło być :?:

Na wątrobę biorę ostropest plamisty mielony na bieżąco z ziaren, lecytynę, selen, vit B6,B12,Bcomplex
Teraz chciałabym zacząć następny etap tzn pozbycie się metali.
Mam już kupiony kwas jabłkowy, wersenian dwusodowy, NAC N-Acetyl-Cysteine według zalecenia Bluery
ale nie wiem jak to brać, w jakich ilościach i jak długo?
będę wdzięczna za wszelkie wskazówki ;)
Załączniki
1.jpg
(132.26 KiB) Pobrany 307 razy
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 25 maja 2015, 10:18

Ktos wie co to jest na zdjęciu ?? :shock:
A może warto to zbadać w laboratorium ?

włączyłam do pomocy lewatywy - lekko nie było

Jak robiłaś lewatywy?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 10:35

za późno, zanim pomyślałam wyrzuciłam.
Jedynie zrobiłam fotkę bo to było zadziwiające
0 x



Awatar użytkownika
evoque
Posty: 24
Rejestracja: piątek 27 lut 2015, 13:53
x 4
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: evoque » poniedziałek 25 maja 2015, 10:40

Witajcie, czytam dział medycyny niekonwencjonalnej od pewnego czasu, a teraz postanowiłem opisać swoje problemy. Mam 22 lata i moje problemy odkąd pamiętam, zaczęły się w gimnazjum. Największym problemem, który mi zmarnował lata młodości jest brzydki zapach z ust. Nie wiem czy to wina stresu czy złego odżywiania-dużo pieczywa i niezdrowej zywnosci, ale myślę, że obu rzeczy. Oprócz tego mam problem z przytyciem i w związku z tym niedowagę. W 2010r stwierdzony refluks dwunastniczo żołądkowy i żółciowe zapalenie śluzowki żołądka,test hp ujemny. W 2012r kolejna gastroskopia- zapalenie dwunastnicy, opuszka dwunastnicy z kilkoma drobnymi nadzerkami,test hp ujemny. W 2013r prostowanie przegrody.Kontaktowałem się z kilkoma osobami z tego forum, m.in Blue polecił mi zrobić test EAV.

Co mi wyszło: czynniki chorobotwórcze:
-jelito cienkie, skora,zoladek, stawy, kregoslup
-alergia, procesy autoagresywne":gluten gliadyna TR38, bialko mleczne
-naruszenie rownowagi kwasowo zasadowej
-kamienie nerkowe
-chlamydia pneumonia
-streptococus pyogenes, gronkowiec zlocity-staphylococcus aureus, staphylococus hemoliticus, staphylococcus saprophyticus, staphylococcus epidermidis
-ureaplaza
-helicobacter pylori
-enterobakterie- aspergillus, mucor, rhizopus (sprezniaki) candida
-ascaris lumbricoides )glista, wirus opryszczki pospolitej1/herpes simplex (hsv1 i hsv2),wirus brodawczaka papilloma virus
Proces: procesy autoimmunogoliczne: streptococcus pyogenes, chlamydia pneumonia

Nadczynność- widoczna
-uklad tetniczy lewa czesc serce -dwunastnica -nerki -stawy
Nadczynnosc dosc widoczna
-ukl.tetniczy lewa czesc serca -pluca -sledziona -nadnercza

Ponad rok zero nabiału i słodyczy. Ograniczenie glutenu tez ponad rok, a od ok 3 tyg. prawie 0.
Moj jadłospis ogranicza się do kasz ziemniakow miesa i warzyw, rzadko jakiś owoc.
Przeważnie moje wizyty w toalecie to biegunki, w której widać niestrawione rzeczy.

Z pomocą i wskazówkami BLu:

Za sobą mam:
-płukanie traktu trawiennego- solanką (raz) -wybijanie pasozytow para herbs (kaps)
-kwas bołotowa, (robię już kolejny) -kuracja sokiem z ziemniaka

Obecnie od 2 miesiecy
-soda na czczo+cytryna+ocet jablkowy (codziennie 1x)
-15 kropli dziennie plynu lugola, wit C, magnez, d3 (codziennie)
-olejek oregano
-probiotyki w kaps.
-ziemia okrzemkowa (od kilku tyg,)
- Black walnut 15kropli 2xdziennie przez okres 2 tyg (zostal mi tydzien potem przerwa i znowu)
- ostropest mielony i czystek (od tyg.)

Mam boraks i srebro, których jeszcze nie włączyłem "do kuracji" a chciałbym po skonczeniu brania kropli black walnut.

Wyniki badań robionych w zeszłym tyg.:
Mocz-badanie ogolne
Barwa jasno zółta, przejrzysty, odczy PH 5,0 (KATASTROFA) ciężar wlasciwy 1.013, reszta w normie lub nie wykryto
TSH 3 (icd9:l69) 1,94 mlU/l
OB (ICD9:C59) 3mm/h
Morfologia krwi obwodowej (icd9:c53)
leukocyty (icd9:c53) 6,6
erytrocyty (icd9:c02) 5,44
hemoglobina (icd9:c19) 16,8
hematokryt % 47,4%
mcv 87,1
mch 30,9
mchc 30,9
płytki krwi 219
rdw-sd 36,5
rdw-cv 12,9
lym% 35,4
mxd% 9,8
neu% 54,8

Czy coś jeszcze mogę zrobić? Oddech (nie tylko z buzi ale i z nosa) już mi tyle życia zmarnował i nadal niszczy więc zrobię "wszystko" zeby normalnie żyć.
Za każdą opinię i propozycję będę wdzięczny.pozdrawiam!
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 10:57

lewatywa wbrew pozorom wcale nie jest taka straszna, ja potrzebowałam sporo czasu żeby się przekonać,
ale wystarczy się przemóc a potem to już "bułka z masłem"
lewatywy robiłam różne z sokiem z cytryny, węglem aktywowanym ale głównie z kawy
bo po nich czułam się najlepiej i wtedy dużo szło.
Robiłam oczywiście z letnią wodą, zestaw do lewatywy kupiłam w sklepie medycznym
ale robiąc lewatywy należy brać priobiotyki bo ona wymiata też dobre bakterie
Naprawdę polecam :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 25 maja 2015, 11:24

Myślałem, że z sodą (temp. wody - 41 st.C) - tak jak prof. Ogułow zalecał - ciekawe:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0T1KDG0Mmz4
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
layla
Posty: 334
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 10:46
x 8
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: layla » poniedziałek 25 maja 2015, 11:57

@Basiu, osobliwie to wygląda... ale czy na pewno robalek, jakie duże to było - w cm??

Ja po vernicadisie niczego nie przyuważyłam ale mam wc bez półeczki tak więc mogłam coś przeoczyć. Nie czuję się zawiedziona :D wolę nie widzieć a wywalać. Zresztą Blu pisał, że glista to przy wywalaniu maleje bardzo a mnie EAV właśnie ją z żyjątek wskazał.

WRÓCIŁAM DO SIEBIE i czuję się dobrze. :D hurrra. Dziś pierwsze wc - żadnych odchyleń. Tzn pierwsze było już wczoraj ale starałam się je zrobić, troszkę wymysiłam, bałam się zatwardzenia, dziś poszło gładko, konsystencja i kolor dobry, żadnych resztek.
Zero kataru, praktycznie zero kaszlu, sporadycznie kaszlnę na sucho, bardziej z dołu, pewnie chladydia płucna jeszcze podskakuje. Nadal małe porcje muszę jeść, jak dla dziecka, większa ilość na raz = ból głowy, mdłości. Enzymy pomagają. Wczoraj już normalny obiad. Ten rosołek bardzo pomógł!

Wróciłam do podstawowych supli: D3, magez, K2, lugol, kw. foliowy, wit C.
Chcę wrócić na boraks i pytanie: JAKA DAWKA? -zaczynam od początku? miałam ok 2 tyg przerwy..

Dziś wprowadzam znów sodę. Wreszcie przyszedł zakupiony potas (do tej pory łykałam apteczny), muszę znów poczytać jak mam zmieszać z sodą.
Zaczęłam ssać olej. Mam uszkodzone dziąsło, czasem tak się dzieje, jak coś ostrego lub twardszego (np skórka chleba, jabłko, kalarepa) zahaczy się.. przynajmniej tak mi się wydawało. Gryzłam z reguły lewą stroną bo mój kłopot jest z prawej. I takie coś przyszło mi na myśl:
- problem dziąsła z prawej strony (wys. 5 zęba)
- swędzenie uszu po zaczęciu varnicadisu - prawa ucho
- zapalenie ucha ( od którego swego czasu zaczęły mi się infekcje, które po kilku mies. rożnych leczeń jedna za drugą, skończyły się zapaleniem skóry w szpitalu - prawe ucho!)
- infekcja grypowa, z katarem żółtym który zwalczałam dzięki Wam... zatoka bardziej zajęta- prawa strona
- polip/ torbiel zatoka usuwana w dzieciństwie - prawa strona!
- zabieg udrożniania tej samej zatoki 4 lata temu (źle skończona operacja z dzieciństwa)- prawa strona...

To chyba te moje uszkodzenie dziąsła to nie przypadek? Ząb nie plombowany, zdrowy. Dentystę odwiedzam co pół roku. Zaczęłam od oleju kokosowego ale czytam, że sezamowy lepszy? dentosept nie pomaga.
Wcześniej po sukcesie boraksowym pisałam, że język pozbywał się nalotu, nie zeszedł do końca, mimo dawki 20 ml prawie. Oczywiście te 20 ml było jeden dzień bo potem już lawina grypowa poszła. Nalot jest na środkowej części języka pionową kreską i kolor biały.
Google pokazuje, z tablic "punktowych" że to typowy kłopot, czyli przewód pokarmowy.. Kandydoza w EAV nie wyszła. Myślę, że coś siedzi mi w zębach/dziąsłach. Mogą to być owe paciorki? One lubią kłopoty układu oddechowego robić.

Pierwszy raz ssania oleju wyzwolił coś z zatok, musiałam wydmuchać. Nadal przeszkadza mi gula w gardle. Mam zamiar to stosować.
Następną apirynową kurację o której myślałam, sobie podaruję ale czosnek będę brała.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 maja 2015, 12:25

@Basiu,
Nie jestem pewien, ale wygląda mi to na polipy, które umiejscawiają się w jelicie grubym.
Podczas lewatyw, odrywają się od jelita...
Jeśli ktoś ma dużą ilość polipów, to charakterystycznym objawem tego jest posiadanie na powiekach, szyi, pod pachami "korali" - małych wypustów skórnych.
Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, bo polipy przekształcają się po pewnym czasie w guzy nowotworowe.
Jeśli to jest to o czym mówię, to się ciesz, pozbyłaś się ogromnego zagrożenia!
Moim zdaniem, zabiegi tego typu należy powtórzyć przy pomocy urynoterapii o której szczegółowo pisze Gienadij Małachow, czyli lewatywy z wygotowanej, zagęszczonej uryny.


http://ekurjerwarszawski.pl/zdrowie/cos ... oru,3.html

https://www.google.pl/search?q=polipy+j ... CAYQ_AUoAQ


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 13:52

o rany o polipach w ogóle nie pomyślałam,
wywalałam pasożyty i byłam ciekawa co we mnie siedziało
dlatego obserwowałam ale tylko po lewatywie.
Tu na zdjęciu to wygląda duże ale w rzeczywistości to taka większa fasolka
Ale czy to możliwe żeby polipy same odpadały po lewatywie?
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 maja 2015, 13:55

Tak, możliwe...
i jest to mniej inwazyjna, bardziej bezpieczna metoda niż wycinanie podczas kolonoskopii.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 14:05

jeżeli było tak jak podejrzewasz...to może niechcący uczyniłam dla siebie wiele dobrego :?:
ale może być tak że nie wszystkie odpadły to powinnam to powtórzyć?
faktycznie mogłam to dać do zbadania :cry:

ps. miałam zamiar zrobić sobie lewatywę z wygotowanej uryny ponieważ czytałam dużo dobrego o tej metodzie
ale to podobno trzeba mieszkać na odludziu, taki fetor daje i się nie zdecydowałam
Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 maja 2015, 14:11 przez Basia7, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: euroscan » poniedziałek 25 maja 2015, 14:08

@evoque
- jakim to było robione aparatem, programem ?
-naruszenie rownowagi kwasowo zasadowej

- ale w którym kierunku, zasadowym, kwaśnym ?
- a możesz wyniki podesłać na euroscan@poczta.fm
Załączniki
3.jpg
(34.93 KiB) Pobrany 243 razy
2.jpg
(42.41 KiB) Pobrany 243 razy
1.jpg
(30.64 KiB) Pobrany 243 razy
Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 maja 2015, 14:29 przez euroscan, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » poniedziałek 25 maja 2015, 14:10

Basia7 pisze:za późno, zanim pomyślałam wyrzuciłam.
Jedynie zrobiłam fotkę bo to było zadziwiające

Szkoda ze z tych 15 nie zachowałaś ani jednej bo można by w słoiczek i na pogotowie albo do sanepidu byle zbadac co to jest.
Wyglada to dziwacznie , nie dała nic obok np zapałka ziarno grochu ,fasoli jasiek ? itp ,dla porównania jakie to wielkie .

Dobrze ze toto wyłazi ze organizm sie oczyszcza.
0 x



Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » poniedziałek 25 maja 2015, 14:23

@evoque oddech to moze byc i stres i cos z żoładkiem ,ja tak mam kiedy zbiera mi sie żółc tzn jak czuje oddech
to znaczy ze cos bedzie sie działo pecherzyk żółciowy np.
tedy biore tabletki chinskie i przechodzi .
U ciebie to jest tego sporo i az dziwne bo nie jadasz słodkości a jednak jest tam i grzyby i inne takie.
Boraks mozesz właczyc napewno pomoze i srebro koloidalne tez .

napewno ci tu udziela dobrych porad :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 25 maja 2015, 16:24

>evoque<, osobiście doradziłbym Ci jeszcze naftę i jaskółcze ziele.
Nafta totalnie wzmacnia i wymiata paskudztwa z organizmu (fachowo nazywa się to chyba chelatacją), glistnik (jaskółcze ziele) zaś wzmacnia i uśmierca całą masę świństwa, które w nas siedzi.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 19:05

abcd
mam pytanie, ja piłam naftę jakieś 3 tygodnie ale po niej bolała mnie głowa i to bardzo
(z prawej strony za uchem) dlatego odstawiłam.
Zastanawiam się ponieważ, od dziecka choruje na uszy czy to może mieć związek z nimi?
Może coś mi leczyła a ja się za szybko poddałam?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 maja 2015, 19:50

Nafta akurat właściwości chelatacyjnych nie ma. Za to jest najszybszym sposobem oczyszczania krwi, jaki znam. Więc w pewnym zakresie efekt jest podobny, ale działanie inne.
Przyjmijmy zasadę: jeżeli po użyciu jakiegokolwiek specyfiku mamy negatywną reakcję np. w postaci wspomnianego uporczywego bólu - to oznacza, że specyfik działa. Należy tylko zmniejszyć dawkę, w pierwszej fazie do połowy - bo nie ma sensu się katować. Jednak objaw trzeba też dobrze zweryfikować, tu u Basi mamy jakieś zadawnione historie z uszami, może też zwiększoną ich wrażliwość. W tym przypadku brałbym do ucha ze 3 krople zwykłej wody utlenionej(3%) - 2 - 3 razy dziennie.

Może @Thotal poprawnie zidentyfikował tą "grudkę", ja nie mam w tym doświadczenia, wiem tylko, ze żaden z "robali ludzkich" nie ma takiego ukrwienia, a najczęściej nie ma krwi jako takiej.

@evoque ma stwierdzone i ewidentne nadżerki zwieracza tylnego, nie bardzo wiem co oznacza w diagnozie przepuklina, przypuszczam, że chodzi o niedomykanie się tamtego zwieracza.
Choć nie ma w opisie to po mojemu objawy wskazują, że przedni zwieracz jest również w jakiś sposób "zaatakowany" jakąś formą grzybiczną (stwierdzona candida) lub bakteryjną i wszystko wskazuje na to, że również w 100 % się nie domyka. Na dodatek okoliczności wskazują na istniejące nadżerki żołądka, choć wcześniej ich nie było. Ma potwierdzone helicobacter. PH 5 to rzeczywiście tragedia. Trzeba to wyprowadzić przynajmniej o ponad 1,5. W pierwszej kolejności.
W teście wyszła również Chlamydia. Zobacz co radziłem @layla na taką okoliczność, tego też powinieneś próbować pozbyć się jak najszybciej. I nie antybiotykami.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 maja 2015, 21:11

Nadżerki w części przedodwziernikowej powodują przedostawanie się gazów fermentacyjnych jelit do żołądka i przełyku, stąd bierze się nieprzyjemny zapach z ust...
Prawdopodobnie owrzodzenie żołądka i dwunastnicy jest znaczne, dlatego należy, jak pisze Blu, ustabilizować Ph i pozbyć się helikobaktera.
Antybiotyki absolutnie wykluczone!!!
Może być miód MANUKA.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 21:21

Może @Thotal poprawnie zidentyfikował tą "grudkę", ja nie mam w tym doświadczenia, wiem tylko, ze żaden z "robali ludzkich" nie ma takiego ukrwienia, a najczęściej nie ma krwi jako takiej.

Blu
Twoja wypowiedź mnie przekonała że to rzeczywiście mogły być polipy jak podejrzewa Thotal
Nie miałam pojęcia że mogę je mieć, a przy okazji wywalania pasożytów "niechcący" się ich pozbyłam"

Natomiast do nafty chyba jeszcze wrócę ale z mniejszą dawką (piłam 2x łyżeczkę) ale to za jakiś czas.
Na uszy zachorowałam w wieku 2 lat z winy lekarza
zrobił mi się czyrak na głowie i lekarz podobno przepisał mi antybiotyk w dawce dla dorosłej osoby, owszem wyzdrowiałam bardzo szybko ale padło mi na uszy i całe lata miałam stany zapalne aż skończyło się to operacją prawego ucha w wieku 20 lat ( to właśnie za tym uchem bolała mnie głowa po nafcie)

Blu jakbyś mi jeszcze zapodał jak mam brać ten kwas jabłkowy, wersenian sodu i NAC na pozbycie się metali :roll:
potem chciałabym się zabrać za wątrobę
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 maja 2015, 21:39

Już gdzieś było o tej chelatacji. Moim zdaniem wystarczy po 1/2 g jednego i drugiego, nigdzie się ie spieszymy.
Ja robiłem roztwór na 4 dni i trzymałem w lodówce. Więc do litrowej butelki daję 2 g kwasu jabłkowego i ok 0,25 l wody. Rozpuszczam, dodaję tyle sody, aż przestaje bąblować, mam dość obojętny odczyn, dodaję 2 g wersenianu sodowego i uzupełniam wodę do 1 l. To jest na 4 dni. Możesz brać w systemie 4 dni pod rząd i 3 dni przerwy. Zwykle przez 2 - 3 miesiące.
Bierzesz z dala od wszystkiego - na pusty żołądek, ale nie zimne wprost z lodówki. Trzeba porcje nieco ogrzać aby była letnia.

Suplementacja magnezu, potasu regularnie cały czas. Jeżeli masz bardzo rzadką krew to warto sprawdzić poziom wapnia, jak @sandra pisała. I pewnie suplementować wapń również. Wprawdzie dawki są mikroskopijne, ale badania krwi powinnaś mieć dość świeże. Gdyby były jakiekolwiek "efekty", jakieś odczuwalne zaburzenia, to suplementujemy natychmiast wapń i potas.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 21:47

wielkie dzięki Blu
a NAC jak brać? raz czy 2 x dziennie?
mam 600mg
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 maja 2015, 21:52

Raz, łącznie z chelatacją.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 25 maja 2015, 21:56

czyli litrowy roztwór dzielę na 4 dni to wychodzi po szklance dziennie
czyli szklankę wypić rano na czczo + NAC
dobrze zrozumiałam?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 maja 2015, 22:16

Niekoniecznie rano, ale na pusty żołądek, co oznacza min. 2 godz po posiłku, jeżeli nie masz niedoboru kwasu solnego w żołądku. I nie jeść do 1 godz. po pobraniu tej szklanki.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ