Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Korona wirus - jak wyleczyć

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6547
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1148
x 330
Podziękował: 11843 razy
Otrzymał podziękowanie: 12211 razy

Korona wirus - jak wyleczyć

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 14 mar 2020, 23:35

KORONA WIRUS - LECZENIE OSOBY UMIERAJĄCEJ

https://www.bitchute.com/video/8vSM09I4 ... PwLsUHovbI

Instrukcję zamieszczam na prośbę Devana ps.dzięki :) . Podaję link ,ponieważ nie wiem jak wstawić filmik z tej strony .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Zablokowany