Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Coronawirus

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13452 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 29 kwie 2020, 20:58

Nie zauważyłeś, że nazwa jest COVID, nie COWID?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13452 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 29 kwie 2020, 21:21

W pomnażaniu ilości zmarłych przy okazji zarażenia się koronawirusem przoduje Nowy Jork. Udało im się dopisać 3 700 zgonów ludzi, którym w ogóle nie zrobiono testów na koronawirusa.

Podobne do wspomnianego nieco wyżej badania na zakażenie wirusem, wykonano wcześniej w Nowym Jorku na 3 000 ludzi chodzących po ulicach bez objawów zakażenia, tylko nasze media tego nie przywołały, bo w mediach głównego ścieku nie publikowali, a producenci filmików nie zauważyli. Zrobiono im testy i o ile pamiętam, ca 17% miało pozytywne wyniki, co w przełożeniu na populację Nowego Jorku dawało 2, 7 miliona zakażonych, bez tych zdiagnozowanych i hospitalizowanych, jak również tych, którzy mając lekkie objawy pozostawali w domach.
Jeżeli przeliczyć śmiertelność wobec ilości zakażonych to wyjdzie, że coroczna sezonowa grypa odprowadzała na tamten świat co najmniej 3 razy więcej ludzi.
Wygląda na to, że Nowy Jork szybciej osiągnie "odporność stada" niż Sztokholm.
Z drugiej strony w NY w szpitalach nagminnie stosują respiratory, bo za użycie respiratora rząd płaci szpitalowi 3 razy więcej niż bez tego. Więc wielu ludzi niepotrzebnie odchodzi z tego powodu. Niektórzy lekarze protestowali przeciwko tej procedurze w szpitalach, jedna lekarka nawet popełniła samobójstwo. Nieoficjalnie mówi się również o eutanazji zakażonych ludzi w szpitalach w Nowym Jorku.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 30 kwie 2020, 08:36

JKM, jak zwykle, logika:

z https://nczas.com/2020/04/30/nie-ma-zad ... e-w-sieci/
Nie ma żadnej „epidemii” ani „pandemii”.
Jest histeria wywołana przez dziennikarzy i polityków.
Janusz Korwin-Mikke wywołał burzę w sieci


Przez AW -30/04/2020
Obrazek

Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że nie ma żadnej pandemii, a my masowo ulegliśmy histerii polityków i dziennikarzy. Na potwierdzenie przedstawia dane dotyczące zgonów i logiczne argumenty.

– Nie ma żadnej „epidemii” ani „pandemii”. Jest histeria wywołana przez dziennikarzy, którzy uwielbiają trupy (w dużych ilościach) – i polityków, którzy wykorzystują tę okazję by wziąć pod but zastraszoną ludność; której Większość sama nalega, by ją zastraszać, a potem ratować
– napisał Korwin-Mikke na swoim facebookowym profilu.


Pisałem: „W 90% gmin nie ma ANI JEDNEGO przypadku śmierci na koronawirusa”. Epidemia to jest, gdy średnio w gminie jest sto trupów.

Tu kol.Dawid Lewicki cytuje wypowiedź szefa ZOZu w Łukowie (film pod artykułem – redakcja).


Proszę odsłuchać: w całym powiecie ZERO nieboszczyków, siedmiu chorych – z czego dwóch już wyzdrowiało; pozostali mają się dobrze.
Tyle z epidemii.


– P. Mariusz Furlepa mówi o swoim powiecie. Ale przedsiębiorcy pogrzebowi mają dane z całej Polski. I jest jeszcze ciekawiej: liczba pogrzebów SPADŁA o ±20%.


Janusz.Korwin.Mikke
@JkmMikke
To jest DOWÓD, że miałem rację; jest nawet lepiej, niż myślałem: ludzie zaczęli się bardziej troszczyć o zdrowie, więc... mniej umierają! https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w- ... 253785217a
Ta "epidemia" to czysty "fakt dziennikarski".
Ale jak teraz odkręcić te wszystkie głupoty, jakie zrobili politycy?!?

Obrazek
Koronawirus w Polsce. Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii. Spadek liczby pogrzebów
Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce. W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów. W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc
.

wiadomosci.wp.pl
347
21:47 - 28 kwi 2020
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 117

– Dlaczego? Ludzie zamiast denerwować się w pracy siedzą na luzie w domach. W domach siedzą kobiety, zapewniające mężom spokój i normalny obiad po pracy.
No, i zgodnie z przewidywaniami o 33% spadła liczba wypadków drogowych (od 16 marca do 27 kwietnia http://tiny.cc/n2lznz):

Obrazek

– Last but not least: pieniądze. Kol. Karol Wilkosz podaje, że straty „z powodu koronawirusa” wynoszą w/g WCzc.Jarosława Gowina ok.200 zł dziennie na osobę.
W rzeczywistości parę razy więcej – jeśli uwzględnić straty trudno przeliczalne i długofalowe.


Jednak nie są to straty „z powodu CoV-19” lecz

„z powodu kretyńskich ustaw i rozporządzeń”
(a po trosze i wskutek panikarstwa ludności).


– Tymczasem, jak dowodzę w artykule dla „Rzeczypospolitej” (jeszcze nie opublikowany), na tej „epidemii” powinniśmy ZARABIAĆ.
Przy racjonalnym podejściu do sprawy. Ale to nie w Polsce? Nie – to nie w socjalizmie i w d***kracji. Taki stwarzają klimat…


https://youtu.be/c_k34-Xrfbk

poniżej, jaki mundry :lol:
z 2 strony- jest precedens, p. kierowniku, będziemy pamiętać,

z https://nczas.com/2020/04/30/szef-sanep ... tkowego-2/
Szef sanepidu nie przyjął mandatu za brak maseczki.
„Są nielegalne. Nie mamy stanu wyjątkowego”

Przez SG -30/04/2020

Obrazek
Patrol policji z żandarmerią. / foto: PAP

Dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy dał się złapać bez maseczki. Policjanci chcieli wlepić mu mandat, jednak ten go nie przyjął twierdząc, że ta sankcja jest nielegalna. „Nie mamy stanu wyjątkowego” – bronił się.

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce panuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
Temu kto się nie zastosuje grożą kary od 5 000 do 30 000 zł nakładane przez GIS.

W samym GIS jednak zdania co do potrzeby zakładania masek są podzielone. Dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy przechodził przez park – gdy parki były jeszcze zamknięte – i funkcjonariusze przyłapali go z odkrytą całą twarzą.

Reklama
Za pierwszym razem dostał pouczenie. Pojechał też drugi raz – parków wciąż nie otworzono. Wtedy już dostał mandat. Kary nie przyjął, a tłumaczył się tak jak ci wszyscy, których sanepid karze.

– To jest sankcja ze stanu wyjątkowego, którego nie mamy – mówił.

Co ciekawe Sanepid, którego legnickiego oddziału mężczyzna jest dyrektorem, od początku epidemii nałożył na Polaków ponad milion zł kary za podobne „wykroczenia”.


Źródło: TVP Wrocław
bezczelny jest, dyrektorek :D

a prawo jest równe dla wszystkich :lol:

z https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,3 ... agana.html
Nagana dla szefa sanepidu, bo był w parku bez maseczki.
Dotkliwszą karę musiałby wymierzyć sobie sam


Dyrektor sanepidu w Legnicy, który bez maseczki był w parku, gdy obowiązywał tam zakaz wstępu, dostał naganę. Grozi za to też kara administracyjna. Problem w tym, że nakłada ją inspektor powiatowy. Szef sanepidu musiałby więc sam ją sobie wymierzyć.
Nagana dla dyrektora za brak maseczki i siedzenie w parku
tak chociaż z 5 tysi dla przykładu :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 30 kwie 2020, 09:16

Sepulcro pisze:
środa 29 kwie 2020, 20:45
"COW ID" PL "iDENTYFIKATOR BYDŁA"
z https://spartakus.neon24.pl/post/154260 ... zas-zaczac
COW ID – zachipować bydło (GOIM) czas zacząć!

Obrazek
2019 na zebraniu grupy Bilerberg zostały wydane wytyczne żołnierzom Koshernostry, plany i decyzje zapadły ponad 2000lat temu.

Kończy się era RYB, a zaczyna WODNIKA.


COW ID 2019 – w zeszłym roku zapadła decyzja o znakowaniu bydła.Masz oczy, a nie widzisz, masz uszy, a nie słyszysz.Czyli jesteś bydłem, pędzonym przez pasterza na ubój.GOIM to bydło, za to nas mają "starsi i mądrzejsi"; jak ich filosemici nazywają.Właśnie jesteśmy świadkami, że odwołano święto zmartwych wstania Jeszue.. co ja wiem od dawna, że to kłamstwo (czytałem biblię), era RYB czyli chrześcijaństwo kończy się!Trochę o medialnym świrusie:

Co roku umiera w Polsce ok. 400.000 osób

Codziennie na drogach umiera 11 osób.

Z przekazów lekarzy wynika, że w zeszłym roku śmierć z powodu zapalenia płuc była kwalifikowana jako zapalenie płuc, a w tym roku to koronawirus.

Koronawirus jest z nami od dawna, od lat 60-tych zdiagnozowany.

Ok 80% społeczeństwa jest nosicielami jakiegoś wirusa z grupy korona.

Testy to potwierdzają, jakby przebadać społeczeństwo, to by 80% było chorych.

Testy nic nie mówią, badają tytlko jakiś marker, jestem pewien, że test na mnie wyszedłby pozytywny, chociaż chory nie jestem.


Zmiany prawa od dawna zmierzają do chwycenia ludzi za mordę (chociaż bydło ma pysk).

Dodatkowe uprawnienia policji i straży więziennej zostały przepchnięte z "tarczą antkryzysową", ustawy o przymusowych szczepieniach jak i kary do 35000zł idą w tym samym kierunku.Medialna polityczna epidemia to świrus, który ma nas zachipować!Obecnie każdy będący na kwarantannie, czyli w areszczie domowym, ma obowiązek posiadania aplikacji na telefonie sprawdzającej jego obecność w domu. Jakie to niewydolne, jakie skomplikowane.. Jeżeli każdy będzie miał chip podskórny widzialny przez sieć 5G, było by dużo prościej i taniej, a rząd światowy pod egidą prywatnego WHO miałby nas wszystkich pod kontrolą.Zasada kija i marchewki.. kiji dużo wymyślili, moim zdaniem dochód gwarantowany będzie marchewką.. tak tylko gdybam..

Tagi: świrus mediawirus covid

nie dadzą ludziom spokoju :!: :!:
żniwa 'se' zaplanowali, a my na grilla i pocałujta misia w d.
nie trzeba masecki, majtki teściowej też mogą być.
w tv jak oddychają głąby przez te masecki białe, się samo z bielizną damską kojarzy :D

z https://www.biznesinfo.pl/maseczki-300420-pt-policja
Zaczęło się właśnie dzisiaj i potrwa do końca tygodnia. Jeśli cię zatrzymają, nie będzie ci do śmiechu
Maseczki w samochodzie nie musimy mieć założonej, ale trzeba ją przy sobie mieć. Policja będzie to sprawdzać podczas majówki. Od dziś ruszają wzmożone kontrole. Na drogi wyjadą nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami i laserowymi miernikami z rejestracją obrazu.


Maseczki i prędkość. Policja nie daruje kierowcom
Jak co roku podczas majówki policja intensyfikuje kontrole drogowe. Od 30 kwietnia do 3 maja każdego dnia pracować będzie ponad 4 tys. funkcjonariuszy policji drogowej. Policjanci będą sprawdzać prędkość i stosowanie się do obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Chodzi m.in. o maseczki.


Choć natężenie ruchu drogowego znacznie się zmniejszyło, to nie spada za to liczba odebranych praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.
Podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego KGP powiedział dziennik.pl, że od początku roku do 28 kwietnia takich przypadków było 16 249, a to oznacza wzrost o 1569 w stosunku do tego samego okresu w 2019 roku.

Za brak maseczki dostaniesz mandat
Policjant przypomina, że powinniśmy nosić maseczki. To może zostać sprawdzone przez funkcjonariuszy. - Jeśli już dojdzie do kontroli drogowej, wtedy policjant może przeprowadzić badanie trzeźwości, stanu technicznego pojazdu oraz zweryfikować respektowanie zasad związanych z przemieszczaniem się w okresie pandemii, w tym używania maseczek - mówi dziennik.pl podinsp. Kobryś.Niemcy: Mandat za Yanosika i Google Maps. Polskich kierowców może czekać niemiła niespodziankahttps://www.biznesinfo.pl/yanosik-290420-pt-niemcy


Wynika to z obowiązku zakrywaniu ust i nosa. Maseczki trzeba zakładać, gdy podróżujemy środkami komunikacji miejskiej, ale nie tylko - dotyczy to także rowerów, skuterów czy motocyklów. Obowiązek ten mają także osoby podróżujące samochodem, gdy jadą nim osoby obce, czyli takie, które nie mieszkają wspólnie. Maseczki nie są obowiązkowe w przypadku osób niezdolnych do samodzielnego zakrycia ust i nosa oraz dziecka do 4. roku życia.

Mandat za brak maseczki to jeszcze nic. Dostaniesz grzywnę
W trakcie kontroli policjant może zażądać zdjęcia maseczki. Funkcjonariusze przyznają jednak, że mandat za brak maseczki to rzadkość. NIezależnie od tego, maseczkę powinniśmy mieć. Jeśli pouczenie nie wystarczy, to policja może wystawić mandat 500 zł.
Ale konsekwencje mogą być znacznie większe - grzywna w postępowaniu administracyjnym wyniesie od 5 tys. zł do 30 tys. zł.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 30 kwie 2020, 09:27

0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1016
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2261 razy
Otrzymał podziękowanie: 2251 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » czwartek 30 kwie 2020, 15:14

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29181 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 30 kwie 2020, 19:46

Koronawirsus jest ZMYŚLONY? WIRUSOLOG Włodzimierz Gut ODPOWIADA

https://www.youtube.com/watch?v=67MFIr5z4vk

Opublikowany 28 kwi 2020
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29181 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 maja 2020, 14:21

KU POKRZEPIENIU SERC - Ewa Pawela
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=aL0DWadgPLw

Premiera rozpoczęła się 15 godzin temu
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1016
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2261 razy
Otrzymał podziękowanie: 2251 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 01 maja 2020, 15:31

0 xeinie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » piątek 01 maja 2020, 16:28

ciekawe kiedy nagrano.. maseczek nie widac, physical distancing tez nie zachowany
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 maja 2020, 16:50

WIRUS ZNIKA, MESJASZ I QANON PILNIE POSZUKIWANI - Ewa Pawela

https://youtu.be/QAa5Yn1GzCY
0 x


panta rhei

einie
Posty: 80
Rejestracja: środa 13 lut 2019, 22:04
x 12
x 4
Podziękował: 381 razy
Otrzymał podziękowanie: 191 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: einie » piątek 01 maja 2020, 19:12

einie pisze:
piątek 01 maja 2020, 16:28
ciekawe kiedy nagrano.. maseczek nie widac, physical distancing tez nie zachowany
wiec nagranie jest stare, jak sie okazuje, dzis ten lekarz mowi troche inaczej:
https://www.termedia.pl/mz/Prof-Simon-N ... 37497.html

"Czy ograniczenia nakładane przez rząd na społeczeństwo są pana zdaniem słuszne?
- Tak, i gorąco zachęcam do ich przestrzegania, choć nie wszystkie zalecenia rozumiem. Upieram się przy noszeniu maseczek przez wszystkich w przestrzeni publicznej, myciu i dezynfekowaniu rak, ewentualnie noszeniu rękawiczek w każdym sklepie. Natomiast ganianie przez policję ludzi po lasach, bo nie przestrzegają zakazu wstępu, rowerzystów i biegaczy po parkach czy łapanie ludzi w myjniach samochodowych, uważam za niepotrzebną demonstrację siły i popisywanie się pseudoaktywnością w zwalczaniu epidemii. W rzeczywistości, przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności nie ma to większego wpływu na zakażenie. "

EDIT: tak, zachecam do stostowania, choc nie rozumiem... ale mamy elity medyczne :)
0 xAwatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 5
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 01 maja 2020, 21:06

grzegorzadam pisze:
czwartek 30 kwie 2020, 08:36
JKM, jak zwykle, logika:

– P. Mariusz Furlepa mówi o swoim powiecie. Ale przedsiębiorcy pogrzebowi mają dane z całej Polski. I jest jeszcze ciekawiej: liczba pogrzebów SPADŁA o ±20%.

Spadek liczby pogrzebów
Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce. W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów. W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc[/i].

„z powodu kretyńskich ustaw i rozporządzeń”
(a po trosze i wskutek panikarstwa ludności).[/size]
Brawo. Nareszcie ktoś dotarł do statystyk. Ja do podobnych wniosków doszedłem jakiś czas temu obserwując matrycę. Ale nie mam dostępu do statystyk więc nie mam argumentów. Dziwi mnie to, że my mówimy o tym od pary miesięcy a do osób powiedzmy decydujących to dopiero dociera. O co tu chodzi, oto pytanie:)

Nie byłbym tak optymistyczny z powodu odwołania cv, wznowienie gospodarki nie nastąpi. Chiny do dziś nie uruchomili większości przedsiębiorstw. Prawie 80% gospodarki Chin to są małe firemki podwykonawcze.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 01 maja 2020, 21:40

Luc Montagnier, światowej sławy wirusolog twierdzi,
ze korona wirus powstał w laboratorium.


https://youtu.be/tKFE__oE5rA

Z https://naszapolska.pl/2020/05/01/bulga ... -maseczek/
Bułgarzy od dzisiaj bez maseczek!

Bułgarski minister zdrowia Kirił Ananiew zniósł w piątek obowiązek noszenia maseczek na otwartych przestrzeniach. Trzeba będzie je nosić wyłącznie w pomieszczeniach. Maski będą też obowiązkowe dla wszystkich pracowników medycznych.
Z https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... -covid-19/
rzeczpospolitapolska
30 kwietnia 2020 o 18:27
Żydo-medialna propaganda szwankuje i oskarża o szerzenie teorii spiskowych niewierzących w żydowską propagandę pandemii Covid-19
__________________________________________________

„Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce.
W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów.
W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc.”
,
informuje portal Wirtualna Polska.

https://www.pch24.pl/spada-liczba-pogrz ... 659,i.html
Edwards
30 kwietnia 2020 o 19:28
Panie Darku,

ta cała branża funeralna w naszym kraju pewnie zacierała już ręce na wieść o żydowskiej pandemii, a tu masz babo placek – gojów umiera mniej podczas epidemii, jak zwykle.

To jedna z nielicznych branż, która liczyła na olbrzymie zyski, a tu okazuje się, że kryzys też ich nie ominie.


Wniosek z tego taki, że im mniej chodzisz do lekarzy, tym dłużej pociągniesz … .
:D

z https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... imu-iiirp/
paziem
23 kwietnia 2020 o 11:10
Z korespondencji prywatnej:
FACET NA ULICY ZAPYTAŁ MNIE , DLACZEGO NIE MAM MASKI ? KAWAŁ CHŁOPA .

POWIEDZIAŁEM ŻE MASKĘ MAM W DUPIE .NIE OBRAZIŁ SIĘ I SIĘ NIE ODEZWAŁ …………….
piotr
23 kwietnia 2020 o 15:39
Jeżeli o mnie chodzi nie będę ryzykował 500 złotych kary bo wolę to wydać na inne cele
a nie pasienie bydlaka rydzowego z Torunia.

Nie chodzę do miasta czekam az mi przyjdzie strój na twarz kolarza w masce chodzić nie będę.
paziem
23 kwietnia 2020 o 17:21
Do Piotra:

nie chodzi o to żebyśmy szukali sobie modelu maski, w którym ” bardziej do twarz”, ale żebyśmy w końcu podjęli działania zmierzające do niezwłocznego zdjęcia masek i postawienia winowajców przed sądami i znaleźli im miejsce w więzieniu.

Postępując bowiem wg. hasła ” nie wychylaj się” jestem pewien, że w następnym roku pozostanie do wyboru jedynie formę „zaszczepienia” nas przez psychopatów, zbrodniarzy i kryminalną swołocz spod znaku PiS i innych ” namaszczonych” przez Jahwe, Rothschilda lub Gates’a.
Piotr
23 kwietnia 2020 o 17:38
Panie prezesie Pawle mimo że ja już do 70 lat dochodzę mało brak to chętnie odpalam moje auto jadę ponad 300 km do Warszawy na protesty nawet takie niewielkie jakie są obecnie w USA.

Daje słowo honoru że pojadę głownie dla swojej wnuczki bo już nie dla mnie bo ja już tak czy owak długo nie pożyje ze względu na wiek.

Tak jak pisałem nigdzie z domu nie wychodzę bo nie mam maski.Spotkałem jednak sąsiada nie musi chodzić w masce schorowany na astmę opowiadał mi jak się baby stare i sprzedawczyni w sklepie na niego rzuciły bo nie miał maski.Panie Pawle tu nie trzeba policji z mandatami 500 złotych aby człowieka zasztyletowali bo niczym wezwana policja przyjedzie same ludzie na wsi go zabiją.To jak z tą Jagną z ” Chłopów”.

Widzi pan co te gnidy mówią.Nawet 1, 5 roku chodzenia z maską albo inną szmatą na gębie to chyba lepiej jakąś normalną szmatę mieć niż maskę tak mi się wydaje.

Chętnie i tej maski ani żadnej innej szmaty nie założę bo jak pan wie mi staremu naprawdę to przeszkadza i nie jest to dla mnie żadna przyjemność ale niech pan powie co robić rozmawiać z ludżmi uświadamiać robiłem to nic nie dało.

Umierać mam za nich chodzić bez maski to albo sami ludzie mnie na ulicy zakatrupią albo w sklepie i nawet gliny nie zdążą przyjechać aby mnie ukarać a cały PIS w więzieniu.
To jest moje marzenie życia i nie tylko PIS ale także PO ,SLD i śmieci szabasgoje także które też bym chętnie w wiezieniu zobaczył a nawet posłał bym do ciupy adminów portali którzy PIS popierali bez dwóch zdań i mrugniecia okiem.

Polubione przez 1 osoba
Odpowiedz
rzeczpospolitapolska
23 kwietnia 2020 o 17:35
Syjonistyczna swołocz nie obawia się Covid-19

Obrazek
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 01 maja 2020, 21:47

jestem rozczarowany....
już tylko batiuszka się ostał :D
Premier Rosji ma koronawirusa.
Putin zagrożony zakażeniem? Rzecznik Kremla zabrał głos


Obrazek
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin. Foto: PAP/EPA

Chronienie zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina jest na „maksymalnym szczeblu” – zapewnił jego rzecznik Dmitrij Pieskow. Była to odpowiedź na pytanie o środki ostrożności podejmowane przez Kreml w związku z wykryciem koronawirusa u premiera Rosji Michaiła Miszustina.
„Jest jasne, że w tych dniach, szczególnie jeśli chodzi o głowę państwa. Chronienie zdrowia jest maksymalnie wysokie” – powiedział Pieskow w programie telewizyjnym.

Wiadomość o chorobie Miszustina pojawiła się w czwartek wieczorem. W informację przekazano w transmitowanej przez telewizję rozmowie z Putinem, odbywającej się przez łącze wideo. Szef rządu poinformował, że test wykazał u niego obecność koronawirusa.

Reklama
Miszustin jest obecnie w szpitalu. Jego obowiązki przejął pierwszy wicepremier Andriej Biełousow. Jest to pierwsza sytuacja we współczesnej Rosji, od połowy lat 90., gdy z powodów zdrowotnych konieczne jest zastąpienie osoby z najwyższych kręgów władzy.

Źródła: PAP, ITAR-TASS
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1409
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 01 maja 2020, 22:40

Wygra ! Chuck Norris wygrał, to on nie wygra ?
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29181 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 maja 2020, 23:03

ROSYJSKA TELEWIZJA O ANGIELSKICH EKSPERYMENTACH Z WIRUSAMI - rozmowa z Robertem A. Gajdzińskim

https://www.youtube.com/watch?v=gLrA01CRy5E

Nadawane na żywo 112 minut temu
https://www.dailymail.co.uk/news/arti...

http://armswatch.com/salisbury-attack...

https://www.dailymail.co.uk/news/arti...

https://news.sky.com/story/coronaviru...
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1016
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2261 razy
Otrzymał podziękowanie: 2251 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 01 maja 2020, 23:29

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29181 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 02 maja 2020, 00:07

Już 20 lat temu coś kombinowali z wirusami...

https://www.youtube.com/watch?v=pmpejiu-jqk
Project Camelot, Wrocław - Poland 18.10.2009 - 25/29

4 minuta - pomysł redukcji populacji ziemskiej :shock:
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 02 maja 2020, 10:09

janusz pisze:
sobota 02 maja 2020, 00:07
Już 20 lat temu coś kombinowali z wirusami...
kombinują, nawet sobie pocztą viruski-śviruski zamrożone posyłają, obrońcy ludzkości :D

z http://ram.neon24.pl/post/154384,w-reka ... -szalencow
W rękach złodziei, zbrodniarzy i szaleńców...

«Teraz musimy iść i szukać w rodzinach, i znaleźć tych ludzi, którzy mogą być chorzy, i odizolować ich w sposób bezpieczny i godny..."

Obrazek
Capua – oskarżona w roku 2014 o nielegalne przekazywanie szczepów wirusowych firmom farmaceutycznym do celów produkcji szczepionek weterynaryjnych oraz nielegalne wykorzystywanie praw patentowych DIVA poprzez utworzenie w latach 1999-2006 kartelu weterynaryjnych firm farmaceutycznych w celu kontrolowania epidemii H7 u drobiu – po przeniesieniu dochodzenia z Rzymu do trzech prokuratur w regionie Veneto, w ramach dochodzenia prokuratury we Veronie,

w lipcu 2016 roku – została oczyszczona z zarzutu "nielegalnego handlu wirusami".


Po tymże incydencie, 28 września 2016 roku, Ilaria Capua opuściła Izbę Deputowanych i postanowiła przenieść się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przyjęła rolę dyrektora centrum eksperckiego na Uniwersytecie Florydy.
Obrazek

oczyszczona, normalnie biała lelija, oczyścił ją sąd z proku-rw-aturą, to samo w 3rp,
system stabilny :lol:
― David Rockefeller, «Memoirs»
https://www.goodreads.com/work/quotes/17899-memoirs

Żeby było śmieszniej, Henry Kissinger ostrzegł co tylko globalistyczną klikę wiadomego pochodzenia, że cały jej kunsztowny plan może spowodować rezultaty przeciwne do zamierzonych.

Na stronie Wall Street Journal, Kissinger pisze, że «globalny porządek neo-liberalny znajduje się w niebezpieczeństwie».
"COVID-19 wystawi na szwank światową gospodarkę, powodując anachroniczny powrót do przeszłości w okresie, gdy dobrobyt całkowicie uzależniony jest od przepływu ludzi i towarów. Globalny handel ucierpi znacznie z powodu pandemii".
Warto także odnotować, że szaleństwa WHO nie wyczerpują się.

30 marca 2020, Michael Ryan (Executive Director of the World Health Organization's Health Emergencies Programme), jeden z hersztów lewackiej pro-zboczeńcowej i pro-skrobankowej koterii (przyglądnąć się dobrze tej prymitywnej facyjacie) powiedział:

"In most parts of the world, due to lockdown, most of the transmission that's actually happening in many countries now is happening in the household, at family level. In some senses, transmission has been taken off the streets and pushed back into family units, now we need to go and look in families and find those people who may be sick and remove them, and isolate them, in a safe and dignified manner".

"W większości części świata, z powodu blokady, większość transferu infekcji, która obecnie ma miejsce w wielu krajach, odbywa się w domu, na poziomie rodziny.
W pewnym sensie, transfer został usunięty z ulic i przeniesiony z powrotem do jednostek rodzinnych, teraz musimy iść i szukać w rodzinach i znaleźć tych ludzi, którzy mogą być chorzy i odizolować ich, w sposób bezpieczny i godny".


Obrazek
https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_J._Ryan_(doctor)
co innego może wymyślić kanalia..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 994
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 13
x 50
Podziękował: 2050 razy
Otrzymał podziękowanie: 981 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 02 maja 2020, 10:44

już tak chrzani jak potłuczony żeby tylko coś mamrać. może ma płacone od bredzenia. dalej chcą straszyć właśnie nawet przez takie wypowiedzi ale to już nie przejdzie.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 02 maja 2020, 12:00

Premier Rosji ma koronawirusa.
Putin zagrożony zakażeniem? Rzecznik Kremla zabrał głos
ponoć siedzi w bunkrze przeciwatomowym pod Moskwą(prezydent)
w końcu na coś się przydał :lol: 8-)
0 x


panta rhei

zdro
Posty: 581
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 21
x 36
Podziękował: 515 razy
Otrzymał podziękowanie: 443 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 02 maja 2020, 12:42

MUST SEE: How Bill Gates Monopolized Global Health
https://youtu.be/wQSYdAX_9JY
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 02 maja 2020, 14:55

z https://naszapolska.pl/2020/05/01/duzo- ... h-stanach/
Amerykanie wyszli na ulice! Fala protestów w całych Stanach!

Paweł SkuteckiPaweł Skutecki1 maja, 20207 min
Przez całe Stany Zjednoczone przetoczyła się ogromna fala protestów przeciwko obostrzeniom związanym z koronawirusem. Protestujący domagają się natychmiastowego „odmrożenia” gospodarki i prawdy na temat epidemii. Najbardziej gorąco jest w Michigan.

Obrazek
People participate in a reopen Illinois rally and protest outside the James R. Thompson Center that houses offices of the Illinois state government in Chicago, Illinois, USA, 01 May 2020. Illinois remains under stay at home orders that has been extended through the end of May but will allow for reopening of golf courses with playing restrictions and state parks on 01 May. (EPA/TANNEN MAURY)

Domagający się otwarcia gospodarki uzbrojeni demonstranci weszli w czwartek do parlamentu stanu Michigan w Lansing. W piątek prezydent Donald Trump wezwał gubernator Michigan do porozumienia z protestującymi i nazwał ich „dobrymi, ale zdenerwowanymi” ludźmi.

„To są bardzo dobrze ludzie, ale są zdenerwowani. Oni chcą znów żyć bezpiecznie!” – ocenił na Twitterze prezydent Trump. Wezwał gubernator Michigan Gretchen Whitmer do negocjacji i „zawarcia porozumienia”.
W czwartek gubernator, reprezentująca Partię Demokratyczną, przedłużyła nakaz pozostania w domu w Michigan do 28 maja. Wiążę się z to z dalszym wstrzymaniem działania wielu przedsiębiorstw.


„Covid-19 to wróg, który zabrał więcej mieszkańców Michigan niż wojna w Wietnamie” – napisała w oświadczeniu gubernator Whitmer. „Część członków parlamentu może uważać, że to koniec kryzysu, ale zdrowy rozsądek i wszystkie dane statystyczne mówią, że nie wyszliśmy jeszcze na prostą” – podkreśliła.

Pod budynkiem stanowego parlamentu demonstrowało w czwartek ok. tysiąc osób, głównie zwolenników Trumpa. Kilkuset z nich – część uzbrojona w karabiny – weszła do gmachu. Mało który z demonstrantów miał na sobie maseczkę, nie zachowywano też zalecanego w czasach epidemii dystansu.

Demonstranci próbowali wejść na salę posiedzeń, gdzie trwały obrady, argumentując, że jest to „publiczna izba”. Kilku uzbrojonych manifestantów obserwowało posiedzenie z galerii. „Tuż nade mną są mężczyźni z karabinami, krzyczący na nas” – napisała na Twitterze senator stanowego parlamentu Dayna Polehanki.

Część parlamentarzystów ubrało się w kamizelki kuloodporne. W mediach społecznościowych niektórzy Amerykanie nazywają demonstrantów terrorystami, zarzucając im wywieranie fizycznej presji na polityków.

Łącznie do końca tygodnia – jak szacuje telewizja CNN – 31 amerykańskich stanów rozpocznie otwieranie gospodarki.

Obrazek
(EPA/TANNEN MAURY)

Obrazek
(EPA/TANNEN MAURY)
Obrazek
Protesters from ‚ReOpen California’ demonstrate outside the State Capitol despite being refused a permit by the California Highway Patrol in Sacramento, California, USA, 01 May 2020. Supporters of US President Donald J. Trump were scheduled to hold May Day rallies in numerous states across the country to call for the reopening of the economy and an end of a quarantine during the coronavirus COVID-19 pandemic. (EPA/JOHN G. MABANGLO)

(EPA/TANNEN MAURY)
Obrazek
Truckers gather on Constitution Avenue for a May Day protest to highlight their complaints that brokers are taking advantage of the coronavirus COVID-19 pandemic to cut trucker pay in Washington, DC USA, 01 May 2020. They also protested lack of access to gloves and face masks during the pandemic. (EPA/JIM LO SCALZO)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13452 razy

Re: Coronawirus

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 maja 2020, 15:07

Parlament Michigan nie przegłosował przedłużenia restrykcji koronawirusowych, natomiast przegłosował zaskarżenie demokratycznej pani gubernator w sądzie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ