Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Żylaki -Hemoroidy

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 30 sie 2016, 19:48

abcd pisze:Osobiście znam kilka osób, które borykają się z tym problemem od ... wielu lat i nijaki kitlarz nie jest w stanie im pomóc, poza tradycyjnymi "lekami", których celem jest ... utrzymywanie tego stanu w ciągłej kndycji ;) .




ga pisze:Najpierw robisz SSKI (nasycony roztwór jodku potasu) a potem wymieszać wg przepisu:
Mieszaninę rozrobić na ciepło, a potem smarować , jak smalcem.
Robimy mieszaninę 5% DMSO, 5-10% SSKI i reszta olej kokosowy.

http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=17&t=1268&p=42726&hilit=hemoroidy#p42726

Dałem 5/10/85 , naprawdę działa 8-)

Jest to również mieszanina na hemoroidy! Opiszę czy działa za jakiś czas.




Mam z tym przepisem pewien kłopot ponieważ od mieszanki DMSO +SSKI oddziela mi się olej kokosowy. Pomimo rozpuszczenia i wymieszania po zastygnięciu olej jest na wierzchu a reszta na spodzie w postaci płynnej.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 30 sie 2016, 20:20

Możesz zastosować technikę podobną do kręcenia lodów. Mieszasz składniki w naczyńku w temperaturze ponad 30 stopni (wszystko płynne i wstawiasz naczyńko do pojemnika z lodem nadal mieszając. Olej zacznie twardnieć, ale od ciągłego mieszania cząsteczki płynu zostaną zablokowane olejem. Nie będzie to może jednorodna masa, jak z blendera, ale wystarczająco jednorodna do stosowania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
mikok
Posty: 137
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 22:16
Lokalizacja: Poznań
x 7
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podziękowanie: 185 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: mikok » poniedziałek 07 lis 2016, 17:39

Do maści z dodatkiem SSKI i DMSO używacie oleju kokosowego rafinowanego czy nierafinowanego?
0 x



Violett
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2016, 14:14
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Violett » poniedziałek 12 gru 2016, 14:18

Ciekawy sposób będę musiała spróbować. Warto także ograniczyć używanie zwykłego papieru toaletowego, bo może dodatkowo podrażniać. Nawilżone chusteczki są niezłym rozwiązaniem ale są mało wydajne i trochę drogie do codziennej higieny. Przekalkulowałam sobie wszytko i uznałam, że warto zainwestować w jakiś sprzęt myjący. Mam niewielką łazienkę więc zdecydowałam się na zakup Biobidetu. To taka deska myjąca, która ma nawet funkcję suszenia. Po każdej wizycie po prostu myję się, suszę od czasu do czasu nakładam też specjalną maść na hemoroidy.
0 x



Zochna
Posty: 1736
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 3
x 37
Podziękował: 1222 razy
Otrzymał podziękowanie: 1634 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Zochna » wtorek 13 gru 2016, 00:00

Ja podzielę się moim sposobem na hemoroidy.
Mnie również dokuczało to schorzenie.
Mimo stosowania różnych specyfików, dolegliwość ta często powracała.

Już kiedyś wspominałam, że mąż na swoje kłopoty zdrowotne stosuje metodę BSM.
W czasie rozmowy, zwrócił mi uwagę,dlaczego nie używam metody BSM, że powinnam zastosować piątą pozycję.
Po kilku dniach stosowania, już zauważyłam poprawę.
Teraz codziennie po kilkanaście minut stosuję przykładanie rąk na głowę /pozycja V/ i jest dobrze, bez żadnych leków.

Pozdrawiam Zochna
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 gru 2016, 23:14

Unikalny sposób pozbycia się żylaków, pajączków oraz hemorodiów. Nowy preparat bije na głowę wszystkie poprzednie!

Średnio po 42 roku życia już co trzecia kobieta oraz co piąty mężczyzna myślą, o tym w jaki sposób można pozbyć się żylaków. Zwyrodnienie to jest uwarunkowane genetycznie i niestety bardzo często nie mamy większego wpływu na to kiedy się pojawią. Nie uprawianie sportu i zła dieta oczywiście mogą przyspieszyć cały proces powstawania szpecących nogi żył.

Współczesna medycyna przełamała już wiele barier, ale jak bez operacji rozwiązać problem żylaków lub ewentualnych hemoroidów i to w ciągu miesiąca? Jeden z Polskich specjalistów w dziedzinie flebologii A. Janecki postanowił znaleźć rozwiązanie! Okazało się, że rozwiązanie jest dostępne od dawna, z tym, że wielkie koncerny farmaceutyczne go nie oferowały ponieważ:

"im się to nie opłacało"!

Wielkie firmy są nastawione tylko na zysk i nie są w stanie stworzyć preparatu o wysokich stężeniach ponieważ ceny produkcji przekraczałyby ewentualne ceny sprzedaży!

Obrazek

Do tej pory, najbardziej skutecznym sposobem leczenia żylaków była operacja chirurgiczna. Ale nawet ta bardzo kosztowna i bolesna procedura nie daje 100% gwarancji, że problem uda się rozwiązać. W 65% przypadków po 6-12 miesiącach problem wraca, a w jeszcze większej liczbie przypadków pojawiają się różne nieprzyjemne powikłania pooperacyjne. Tym bardziej poruszająca wydaje się historia naszego Polskiego flebologa - stworzył on preparat z myślą o swojej mamie, która sama borykała się z problemem żylaków, a której wcześniejsza operacja tylko pogorszyła stan nóg dotkniętych tym schorzeniem. Na czym polega wyjątkowość tego preparatu? Wszystko bardzo dokładnie opisuje Dr. Janecki na swojej stronie -> http://instytut-pomocy.pl/flebologia/

Obrazek

W samej Polsce skuteczność nowego preparatu zweryfikowało już kilka tysięcy osób i opinia jest jednoznaczna - żel działa i pomaga. Ważne jedynie aby stosować go systematycznie, najlepiej dwa razy dziennie (raz rano i raz wieczorem). Ponad 93% osób, która kupiła preparat dr. Janeckiego jest bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęli. Castiva Varicose przeszła wszystkie możliwe badania gwarantujące, że preparat jest w 100% bezpieczny dla zdrowia oraz otrzymała certyfikat skutecznego produktu wystawiony przez Instytut Specjalizacji Flebologicznej w Massachusetts.

Obrazek

Więcej..... http://instytut-pomocy.pl/?utm_content=fb-castiva-men
0 x



xeal
Posty: 51
Rejestracja: piątek 21 paź 2016, 21:03
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: xeal » poniedziałek 02 sty 2017, 13:12

Można użyć kroppli lugola zamiast SSKI?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 02 sty 2017, 13:20

Możesz, ale się pobrudzisz, to znaczy bardzo prawdopodobne.
Jodek potasu jest bezbarwny, z czasem żółcieje, ale to za krótki czas.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

xeal
Posty: 51
Rejestracja: piątek 21 paź 2016, 21:03
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: xeal » poniedziałek 02 sty 2017, 13:46

Tylko czy można jod stosować jak krwawi z żylaka...?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 02 sty 2017, 14:19

Są opinie. że żylaki jakiekolwiek to działanie rzęsistka (i chlamydii), zacząłbym od kuracji na to, a jeszcze lepiej zdiagnozował to wcześniej vegatestem.
Trzeba zwiększyć ilość kwasu krzemowego.

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... 4%99sistek#p60165
viewtopic.php?f=16&t=1423&p=58633&hilit=rz%C4%99sistek#p58191

żylaki:
viewtopic.php?f=16&t=1642&p=50884&hilit=rz%C4%99sistek#p50884

Jod jest antyseptyczny, doraźnie będzie działać, ale i tak musisz podejśc do tematu całościowo, dołożyłbym MSM:
Rzęsistek:

Środki likwidacyjne:

Rzepik i nalewka z Jeżówki (Echinacea)

– Amerykanie polecają nadtlenek wodoru (WU), kurkumę i olejek z drzewa herbacianego.

Stwierdzono skuteczność przy podawaniu MSM (siarki) (na lamblie również)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

xeal
Posty: 51
Rejestracja: piątek 21 paź 2016, 21:03
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: xeal » piątek 06 sty 2017, 14:32

powiedzcie mi prosze ile dodać lugoli? skoro sski ma 5x więcej jodu niż lugola, mimo wszystko 10%?
0 x



Lisa2017
Posty: 1
Rejestracja: środa 11 sty 2017, 14:22
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Lisa2017 » środa 11 sty 2017, 14:57

Hemoroidy to temat jeszcze tabu o którym trudno mówić
czasami ale to jest przypadłość która ma wiele mam po urodzeniu i ciąży

Nasiadówki w cieplej wodzie, zdrowa dieta , wypróżnianie o tej samej porze dnia
to sa dobre domowe sposoby aby ich sie pozbyc. Tutaj znajdziecie kilka dobrych informacji na ten temat, ciekwe miejsce w necie aby poczytac i dowiedziec sie o wszystkim: http://hemoroidy.blog/
0 x



Yurek
Posty: 117
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 23:08
x 1
x 2
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Yurek » środa 15 lut 2017, 22:53

Jancio pisze:Mam z tym przepisem pewien kłopot ponieważ od mieszanki DMSO +SSKI oddziela mi się olej kokosowy. Pomimo rozpuszczenia i wymieszania po zastygnięciu olej jest na wierzchu a reszta na spodzie w postaci płynnej.


Zrobiłem to w następujący sposób:

1. Naskrobałem łyżką ze słoika 85 gramów oleju kokosowego i włożyłem go do wysokiej szklanki stojącej na wadze. (Ułatwieniem mieszania będzie gdy olej naskrobiesz w takich jakby wiórkach a nie w kawałkach.)
2. Wlałem do tego (kroplomierzem)10 gramów SSKI.
3. Potem dolałem 5 gramów DSMO

Trzymając szklanką w dłoni mieszałem rękojeścią plastikowego widelca. Z początku powoli i delikatnie aby nie wypryskiwało ze szklanki. W miarę jak szklanka z zawartością nagrzewała się od dłoni olej zaczynał się rozpuszczać i płynne składniki zaczynały się jakoś tak wchłaniać/łączyć się z olejem tworząc jednorodną masę. Już po ok. 5 minutach mieszania uzyskałem półpłynną masę z całkowicie połączonymi składnikami.
Jednak ja chciałem zalać nią foremki na czopki i potrzebowałem bardziej płynna konsystencję. Zapaliłem więc świeczką i ciągle trzymając w dłoni i mieszając zawartość szklanki podgrzewałem jej dno nad płomieniem. Robiłem to ostrożnie przez kilka sekund i zdejmowałem z nad płomienia. I tak wiele razy. Uzyskałem taką konsystencję jaka była mi potrzebna aby zalać foremki czopków. Wyszło świetnie.
0 x



Wrona
Posty: 3
Rejestracja: środa 03 maja 2017, 12:07
x 10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: Wrona » środa 03 maja 2017, 13:46

Czy oprócz przepisów, rad i opisów działań, ktoś może poświadczyć o skuteczności? Np. tego, co proponuje bluray21 ktoś próbował? Jakieś świadectwa uleczenia? I czy ktoś wie, ile te specyfiki podane przez blu kosztują?
Niestety przypadek mojej mamy klasyfikuje się już na operacje, genetyczne, ale jest jeszcze młodziutka, bez nadciśnienia i nadwagi.
Myśle, ze najpierw spróbuje zrobić formule Schweitzera, potem przejdziemy na cięższy kaliber kuracji EDTA itd., niezależnie od tego, czy ktoś odpisze. Bedziemy zdawać relacje.

Zaczęłam przygodę z tym forum, przeczytawszy o nafcie destylowanej. Czytałam rownież, że nafta podawana dermalnie nie dojdzie dalej jak do skory, trzeba ja wspomóc. Od razu pomyślałam o żylakach mojej mamy, co myślicie o takim wykorzystaniu? Chyba niezbyt dobry pomysł ze względu na silne działania nafty i wymagające ostrożności w usuwaniu żylaki?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 14 sie 2017, 09:23

Wrona pisze:Np. tego, co proponuje bluray21 ktoś próbował? Jakieś świadectwa uleczenia? I czy ktoś wie, ile te specyfiki podane przez blu kosztują?

Niewielkie koszta, próbowałbym.
Te kuracje działają na wiele objawów, nie tylko na żylaki.

Wit. D:
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewto ... zne#p72451
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
tom1ek
Posty: 44
Rejestracja: środa 05 kwie 2017, 22:40
x 2
x 8
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 119 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: tom1ek » poniedziałek 14 sie 2017, 10:38

Jeszcze wcieranie DMSO pomaga na żylaki - niedrogi środek.
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 14 sie 2017, 10:45

Blu pisał, że nie bardzo, ale wszechstronność jest udowodniona ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 15 sie 2017, 10:38

Oczyszczanie naczyń krwionośnych

Tak jak większość naszych narządów, naczynia krwionośne również wymagają profilaktycznych oczyszczeń. Dzięki takim oczyszczaniom można w znacznym stopniu zahamować rozwój miażdżycy i powstawanie żylaków. Dzięki oczyszczeniu krwi można przeciwdziałać powstawaniu zakrzepów, a co za tym idzie uniknąć zawału serca.

Ja sam miałem kiedyś operację usunięcia żylaka z uda i łydki. Lekarz, który wykonał tę operację, poradził mi, żebym zapisał się już w kolejkę na następną operację za rok. Od tamtego czasu minęło ponad 5 lat. Gdyby dzisiaj zrobił mi badanie USG, nie znalazłby nic nadającego się do usunięcia. Dwa lata zajęło mi zatrzymanie i spore cofnięcie tej podobno nieuleczalnej choroby. Przepisano mi wtedy jakieś syntetyczne lekarstwo z apteki, które jest dość popularne na tę dolegliwość, a które obecnie kosztuje 70 PLN. Nie muszę dodawać, że oczywiście w ogóle nie działa.

Oto co należy zrobić, żeby oczyścić sobie żyły i cofnąć rozwój związanych z nimi chorób:

Podstawowym środkiem na oczyszczenie naczyń krwionośnych i krwi jest ocet jabłkowy.

Można użyć do tego celu dobrej jakości octu jabłkowego ze sklepu, ale najlepiej jest zrobić go samemu, oto przepis:

Ocet jabłkowy robimy z kwaśnych jabłek (np. antonówki, boikeny), najlepiej jest użyć jabłek nie pryskanych. 2 kg jabłek ze skórką opłukać, przepuścić przez maszynkę lub utrzeć na nierdzewnej tarce.

Miazgę umieścić w dużym słoju lub kamionkowym naczyniu i zalać 5-ma litrami ciepłej, przegotowanej wody (najlepiej przefiltrowanej, mineralnej lub źródlanej), dodać ok. 2 szklanek cukru trzcinowego, odrobinę drożdży winnych lub piekarskich oraz sporą skórkę z razowego chleba.

Całość przykryć lnianą lub bawełnianą ściereczką i odstawić w ciepłe miejsce na około 10-12 dni, od czasu do czasu mieszając drewnianą łyżką.
Następnie ocet odcedzamy przez jałową gazę, filtrujemy i dodajemy jeszcze 10 łyżek cukru.

Odstawiamy przykryty ściereczką w ciepłe miejsce na 40 dni.
Następnie ocet przelewamy do butelek z ciemnego szkła i przechowujemy w chłodzie.
Uwaga: nie zrażajmy się pojawiającą się na occie pianą i tym, że jest on mętny, bo taki właśnie ma być.

Na początku kuracji, przez dwa miesiące rano i wieczorem, powinno się też jeść gotowaną cebulę, która bardzo dobrze oczyszcza naczynia krwionośne. Dwie średniej wielkości cebule wrzucamy na wrzątek do małego garnka lub kubka i gotujemy 25-30 min. Z ugotowanej cebuli musimy wyjąć środek, tzw. kiełek, ponieważ w cebuli i czosnku gromadzą się w nim toksyny i zawsze jak używamy tego typu warzyw czy gotowanych czy surowych powinniśmy go usunąć. Cebulę zjadamy na pusty żołądek.

Oprócz octu jabłkowego i cebuli podstawowym środkiem medycznym leczącym naczynia krwionośne jest nalewka VENOFORTON.

Gdy jeszcze jej nie znałem, używałem nalewki z kasztanowca HIPOCASTANICUM, ale VENOFORTON zawiera w swym składzie dodatkowo jeszcze cztery rodzaje ziół i z tego powodu jest o wiele skuteczniejszy. Można nabyć go w każdej aptece. Nie powinno się jednak mieszać tej nalewki z octem jabłkowym, tylko zażywać ją oddzielnie.

Tak jak pisze na etykiecie VENOFORTONu "...jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu". Ja stosowałem tą nalewkę przez dwa lata i dlatego mogę potwierdzić jej skuteczność.

Ćwiczenie na żylaki (stosować podczas kuracji):

Położyć się płasko, podnieść do góry lewą nogę i potrząsać nią przez 10 sek., opuścić nogę, odczekać 10 sek., następnie podnieść prawą nogę i również potrząsać nią przez 10 sek., po czym opuścić. Świeża krew, która napływa do nogi w momencie, gdy jest ona opuszczona, odbudowuje naczynia krwionośne.

Wszyscy, którzy mają problem z naczyniami krwionośnymi, powinni przez całe życie rano na czczo pić jedną łyżkę octu jabłkowego rozrobioną z pół szklanki ciepłej, przegotowanej wody, i co jakiś czas profilaktycznie przyjmować nalewkę VENOFORTON.

Tylko w ten sposób można oczyścić i wzmocnić swoje naczynia krwionośne.


Plus suplementacja wit. C, chlorku magnezu, wit. K2..
1 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 15 sie 2017, 11:27

Jest mnóstwo środków na oczyszczanie krwi, nie mówię o medycynie klasycznej, bo ona nie ma o tym pojęcia, przynajmniej teraz, bo dawno temu, choćby pijawki stosowano.
Najszybszym i najbardziej radykalnym sposobem oczyszczania krwi jest picie nafty, być może również benzyny, czy terpentyny, ale skutki picia nafty znam.
Następny w kolejności jest sok z buraków ćwikłowych, też mocna rzecz.
Kolejno, to działania chemiczne EDTA, tiosiarczan sodu bardziej ukierunkowane na metale ciężkie, ale również na wiele toksyn.
Dalej wywary z korzenia mniszka, lub nawet połykanie samego sproszkowanego korzenia.
Na końcu bardzo łagodne sposoby, które polegają na redukcji i wymywaniu wapnia z krwiobiegu - to jest wspomniany wyżej ocet jabłkowy oraz sok z cytryny. Wystarczy dodawać sok z połówki cytryny do wypijanej rano słonej wody, ktoś się pokusił, aby wyliczyć kilkanaście, jeśli nie ponad 20 zalet takiego sposobu.

Wcieranie DMSO wzmacnia i uelastycznia same naczynia krwionośne czyli żyły w tym przypadku, co oczywiście jest również bardzo korzystne, ale nie daje tak spektakularnych efektów wizualnych.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: devi » piątek 01 wrz 2017, 12:07

Żylaki i pajączki na nogach. Leczenie: leki ziołowe i dieta:

http://oczymlekarze.pl/porady/detektyw- ... we-i-dieta
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 18 lis 2017, 22:38

Zapewne to artykuł sponsorowany ale warto zapoznać się z nim:

medical-knowledge.eu pisze:PRZYCZYNĄ PROBLEMÓW Z HEMOROIDAMI ORAZ WIELU INNYCH DOLEGLIWOŚCI JEST INFEKCJA PASOŻYTNICZA

Obrazek
Piotr Paradowski, specjalista ds. infekcji pasożytniczych
Kierownik Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych. Jest autorem 70 artykułów naukowych i rozpraw na temat parazytologii molekularnej. W tej dziedzinie ma 21 lat doświadczenia.

Krajowe Laboratorium Chorób Pasożytniczych odkryło nową przyczynę problemów z hemoroidami: jest to zarażenie pasożytami. Ostatnio przeprowadzone badania dowodzą, że zbędne produkty przemiany materii są toksyczne i stanowią główną wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Stamtąd z kolei przedostają się do układu krwionośnego – a w konsekwencji do całego organizmu. To właśnie jest przyczyna problemów z hemoroidami u zarażonych osób.

O tym medycznym problemie będziemy rozmawiać ze specjalistą Piotrem Paradowskim, Kierownikiem Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych (KLCP).

— - Panie Piotrze, serdecznie dziękujemy za obecność. Zacznijmy od najważniejszej kwestii. Czy to prawda, że większość ludzi w Polsce jest zarażona pasożytami?

Tak, to prawda. W porównaniu do innych państw, jesteśmy jednymi z krajów o najwyższym stopniu zarażenia chorobami pasożytniczymi. Przyczyn jest wiele. Słabe warunki ekologiczne, brak interwencji ze strony władz czy obojętność ludzi.

— - Panie Piotrze, czy można ufać wynikom badań nad związkiem problemów z hemoroidami i zarażeniem pasożytami?

Jeszcze nie tak dawno temu specjaliści medycyny wierzyli, że problemy z hemoroidami są wynikiem złego przystosowania organizmu do otoczenia. Jednak najnowsze badania wykazują, że to właśnie problemy z żołądkiem i wątrobą (które zawsze towarzyszom chorobom pasożytniczym) oraz ich konsekwencje mogą powodować problemy z hemoroidami. Naukowcy naciskają, żeby tych „normalnych objawów” w żaden sposób nie ignorować. Infekcja pasożytnicza jest w stanie wywołać niemal każdą poważną chorobę.

Osobiście ufam wynikom tych badań. Przeprowadzono je w naszym laboratorium. Wydaje się to zaskakujące, że „pospolite” problemy z hemoroidami zmieniają się w poważną chorobę. Jednakże przyczyną około 92% zgonów jest właśnie zarażenie pasożytami. I nie są to zgony, będące konsekwencją wcześniej przebytych chorób.

- Mówiąc o pasożytach zazwyczaj myślimy o zwykłych robakach. Czy one naprawdę mogą wywołać problemy z hemoroidami… a nawet śmierć?

Założenie, że pasożyty to jedynie robaki jest z założeniem z góry błędnym. Istnieje ogromna liczba rodzajów pasożytów żyjących w naszych organach wewnętrznych – a ich obecność ma różne konsekwencje. Ponadto takie robaki – dokładniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie wyniszczają nasze jelita, powodując ich powolne rozkładanie i w końcu ich obumarcie. Takie robaki dość trudno zlokalizować i wyniszczyć.

Oprócz nich istnieją tysiące różnych pasożytów, które mogą żyć w naszych wątrobach, mózgu, płucach, żołądku czy we krwi. Niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast stają się agresorami i zaczynają niszczyć ludzki organizm. Inne pasożyty żyją niespostrzeżone przez nikogo do momentu, gdy ich liczba jest już tak duża, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi poradzić – wtedy człowiek umiera.

Jednocześnie mogę z całą dozą pewności powiedzieć, że właściwie każdy jest zarażony pasożytami. Największym problemem jest właśnie to, że niektóre z nich bardzo trudno zlokalizować, a gdy efekty zarażenia staja się widoczne – dopiero specjaliści próbują się ich pozbyć. Nawet podczas autopsji obecność pasożytów musi być potwierdzona odpowiednimi testami.

Powtórzę to, co już wcześniej powiedziałem: tysiące pasożytów mogą żerować na naszych wątrobach, mózgach, płucach, żołądkach czy krwi. Zdecydowana większość jest naprawdę śmiercionośna. A zwykle zaczyna się od problemów z hemoroidami.

— - Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów dla zarażenia pasożytami?

Kilka? Mógłbym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej pokazują zagrożenia, które niesie ze sobą zakażenie pasożytnicze.

Po pierwsze, niektóre tasiemce mogą wywołać raka. Poza tym, z formalnego punktu widzenia, to same robaki zaczynają chorować, a nie ich nosiciele. Chore komórki pasożytów rozprzestrzeniają się po organizmie zarażając człowieka. Dzieje się w momencie, w którym larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie przekształcają się one w guzy rakowe, które w bardzo szybkim tempie zatruwają organizm. Śmierć przychodzi w ciągu kilku miesięcy. Jeden z przypadków takiej śmierci miał miejsce w zeszłym tygodniu w klinice przy naszym Laboratorium.

Obrazek
Na zdjęciu: komórki złośliwego guza nabytego w wyniku infekcji pasożytniczej

Kolejny przykład, dość częsty, to zarażenie ludzkiego mózgu. Prowadzi to do upośledzenia, psychoz, nagłych stanów wyczerpania lub utraty przytomności, nadmiernych irytacji oraz wahań nastrojów. W bardziej zaawansowanych stadiach, kiedy mózg jest już wypełniony przez pasożyty, przychodzą poważniejsze choroby, które prowadzą niemal we wszystkich przypadkach do śmierci.

W naszym posiadaniu jest archiwum zdjęć z autopsji, podczas których pasożyty były odnajdywane w różnych organach. Oto kilka zdjęć, ale ostrzegam – są naprawdę przerażające.
http://medical-knowledge.eu/article/?3lpzcy1b
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: Jancio » niedziela 19 lis 2017, 10:22

!!! UWAGA NA DETOXIC !!!



Oświadczam z pełną odpowiedzialnością, że Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego PAN nie uczestniczył w opracowaniu leku przeciwpasożytniczego DETOXIC.

Treści zawarte na stronie internetowej „Polski blog medyczny” nie odpowiadają aktualnemu stanowi wiedzy.
Dodatkowo informuję, że Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych nie figuruje w żadnym wykazie placówek naukowych działających w Polsce.

Dyrektor Instytutu Parazytologii im. Witolda Stefańskiego PAN.
za http://www.ipar.pan.pl/2017/02/14/uwaga-na-detoxic/
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 19 lis 2017, 12:37

Było już kiedyś...
Wciskanie drogich ziołowych piguł, które za 1/100 ceny można w domu przygotować.
Idea dobra, reszta, cóż .. :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Hemoroidy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 15 sty 2018, 20:44

Domowy sposób na hemoroidy

https://youtu.be/UxSjeuM3XCQ
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Omega282
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 12:15

Re: Żylaki

Nieprzeczytany post autor: Omega282 » poniedziałek 17 wrz 2018, 12:17

Ostatnio zastanawiam się nad najlepszym lekiem na problemy żylne, i tak sobie przeglądam internet aż znalazłem Varosin Forte Max. Ktoś z was go zna? Chcę poznać opinie przed zakupem. Opinie o tym leku znalazłem na tej stronie: http://wylecz-zylaki.pl/ Za potencjalną odpowiedź bardzo dziękuje i przepraszam za potencjalny problem, mam nadzieje, że jest to dobry wątek. Tyle się słyszy o tych wszystkich oszustwach, że człowiek się nie chce przejechać - a widzę, że w tym wątku były podawane podobne leki więc może coś wiecie.
0 x



ODPOWIEDZ