Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 10 sie 2018, 19:57

Zdecydowanie nie polecam brać więcej niż 3 łyżeczki(!!!) ziemi okrzemkowej na raz. Można sobie zrobić kuku, trudne do odwrócenia.
Toksyny pochłania jeszcze lepiej poczciwy węgiel, a także chlorella, spirulina bez możliwości "przedawkowania".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » piątek 10 sie 2018, 21:24

Widziales zalecane dawki dla zwierzat? Oczywiscie najlepiej zaczac od malych ilosci zeby za duzego herxa nie wywolac, ale to samo w sobie nie jest toksyczne.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 11 sie 2018, 13:07

Tu nie o herxa chodzi. Możesz sobie brać ile chcesz, ale żeby nie było, że nie ostrzegałem. I nie ma na tą okoliczność żadnych badań.
W końcu to wygląda identycznie jakbyś połykał zmielone szkło.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 11 sie 2018, 18:16

Sa ludzie co po pijaku szklanki jedza i zyja. ;) Ziemie biore od okolo 2 miesiecy regularnie. Od kilku dni zwiekszylem ilosc z 1-1.5 grama do 5-7 gram rano i 3 gram pod wieczor. Scierwojadom sie to nie za bardzo spodobalo. 5-6 gram wychodzi na jedna kopiata lyzeczke. Koniom daje sie cos 170 gram dziennie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 13 sie 2018, 18:56

https://malariaworld.org/blog/vitamin-c ... ria-beware zglupialem po tym do reszty :o

Co do dawkowania ziemi okrzemkowej to czubata lyzeczka przewaznie ma 3 gramy nie 5-6, troche przesadzilem.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 20 gru 2018, 18:38

devi pisze:
czwartek 20 gru 2018, 14:01
Prawdziwa przyczyna chorób autoimmunologicznych oraz przewlekłych:

http://sekretyhipokratesa.pl/2016/07/19 ... ewleklych/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 20 gru 2018, 19:01

Dobry artykuł.
cyt.
Układ termoregulacji – osoby zakażone patogenami wewnątrzkomórkowym, nigdy NIE mają gorączki. Jest to bardzo zły objaw, potwierdzający obecność bakterii lub wirusów. Patogeny wewnątrzkomórkowe ZAWSZE blokują układ termoregulacji, ponieważ gorączka to najmocniejsza broń naszego organizmu
Patogeny wewnątrzkomórkowe „wycwaniły się” i zaraz po zainfekowaniu organizmu, pierwsze co robią, to blokują układ termoregulacji człowieka. Możesz nie mieć objawów żadnej choroby przewlekłej, jednak gdy podczas choroby/przeziębienia nie gorączkujesz, to jest wysoce prawdopodobne, że posiadasz patogeny wewnątrzkomórkowe.
Nie podzielam tego poglądu...możemy nie nazywać tych przypadłości "autoimmunologicznymi" lecz przewlekłymi ale powyżej opisany przypadek nie jest 100 na 100, to się zdarza lecz nie jest warunkiem.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 20 gru 2018, 20:26

sandra pisze:
czwartek 20 gru 2018, 19:01
powyżej opisany przypadek nie jest 100 na 100, to się zdarza lecz nie jest warunkiem.
Wg terapeuty od biorezonansu (Bicom2000), do którego uczęszczam jest to 100/100.

Każdy ból to stan zapalny powodowany drobnoustrojami:
Dr Clark

BÓL
Bóle to stan zapalny z nieodłącznym udziałem bakterii Streptococcus pneumoniae:
(paciorkowiec, chowa się w wątrobie i atakuje przy stanie zapalnym przy udziale chromu)


Jedyną bakterią odpowiedzialna za niemal każdy rodzaj bólu jest Streptococcus pneumoniae,
podstawowym jego pożywieniem jest chrom.

A więc :
garnki, ozdoby, sztućce, biżuteria, zegarek, metal w zębach, bransoletki,
metal w stanikach, paskach, czapkach


Czasem wystarczy już jedna dawka każdego elementu.
Możesz uwolnić się od uzależniających środków przeciwbólowych i na nowo ożywić nadzieję!
Jest to ''warte więcej niż całe złoto tego świata''.
Z tego powodu naprawdę warto jest nie ustawać przy pozyskiwaniu poniższych ziół
:

Środki zapobiegawcze ziołowe:
szczaw polny 1X2 + każdorazowo wit. B6
kora brzozowa 1/4 filiżanki herbaty x3
kocimietka 1x4
kardamon 1x6
imbir 1x6
liść oliwny 1x6
korzeń prawoślazu 1x6
liść miłorzębu 1x6
goździki 1x3
gałka muszkatołowa 1x6
owoce róży 2x6
oman 1x6
ostropest plamisty nasiona 1x6

dzika sałata 1x6

oraz:
EDTA 500 mg, 1x2
notobramycyna ( wkroplach),
noampicylina (w kroplach)
bromelaina 1x6
trioktan 1x5
wit. E 1x6


To najbardziej nieustępliwa ze wszystkich bakterii.
Jest zawsze obecna w wątrobie, nie powodując bólu, gotowa ''rzucić'' się
na najmniejsza dostepną kropelkę krwi. Wydaje się żywic krwią.

W naszym organizmie stale pojawiają sie małe krwawienia.
Płytki krwi to nasi łatacze krążący od krwawienia do krwawienia i naprawiający wszystko dokoła.
Jeśli jednak nie zadziałają wystarczająco szybko, czyhające za kulisami bakterie posila się
i zaczną rosnąć.
Są to Strep pneumoniae.

Małe bóle i duże bóle, złamane kości, skręcone kostki, bóle stawów, bóle mięśni i chroniczne
bóle nieznanego pochodzenia- każdy z nich zaczyna się tak samo.

Nie zbadałam jednak wszystkich rodzajów bólu, takich jak bóle głowy, ból palców przytrzaśniętych drzwiami, ból jelit związany z gazami czy ból porodowy.

Bóle nowotworowe i bóle chorób przewlekłych zawsze wywoływane są przez Strep pneumoniae.
(...)
viewtopic.php?f=17&t=789&p=58336&hilit= ... B3l#p58336
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 06 sty 2019, 20:22

Świerzb - moja historia, czyli o kąpielach z solą i octem

napisał/a: Jafe 2015-07-13 08:52
Witam wszystkich cierpiących, jak również szanownych lekarzy dermatologów oraz pierwszego kontaktu. Przez pół roku męczyłem się ze świerzbem, wiem jakie to upiardliwe i wbijające w ziemię, dlatego postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem, ku pokrzepieniu dotkniętych tą przykrą dolegliwością oraz wyedukowaniu naszych przedstawicieli służby zdrowia.

Świerzba przywlokłem z czterogwiazdkowego hotelu, nazwy nie wymienię, bo dowodów jak zwykle w takich przypadkach brak. Cóż, gdzieniegdzie można jeszcze znaleźć informacje o tym, że świerzb, to "choroba brudnych rąk". Z moich obserwacji wynika, że to nic bardziej mylnego - to dolegliwość rozwijająca się w warunkach przesadnej higieny.
Jest oczywiście zaraźliwa, ale tylko w szczególnych warunkach i na co dzień, przez tzw. podanie dłoni, trudno się nią zarazić. Ja kilka nocy z rzędu spałem w tym samym łóżku hotelowym, jak również korzystałem z okryć na łóżko, kładąc się na nich bez ubrania. To wystarczyło, abym od początku lutego, aż do dziś (lipiec) musiał walczyć z czymś, co aktywowało się w mojej skórze. Zmieniło to moje podejście do spraw higieny, nocowania w hotelach, korzystania z bielizny i wielu innych przyzwyczajeń, jak również do opinii n/t poziomu wiedzy w organizacji służby zdrowia.

Pół roku ciężkiej pracy i konieczności dostosowania życia do cykli wylęgowych pajęczaków... aż wstyd, że nasza świadomość zdrowotna zawodzi w tak trywialnych kwestiach. PORAŻKA!!!

Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to uczulenie.

Dermatologiem nie zawracałem sobie, w związku z tym, głowy, bo i trudno się do niego dostać.

Leczyłem się sam. Octem - bo mniej swędziało.

Przez 6 tygodni trwało bezustanne pasmo popraw i nawrotów. Gdy po tym okresie zaraziła się ode mnie moja żona, a potem dziecko, postanowiłem działać inaczej.

Pojawiłem się w końcu u dermatologa. Diagnoza - świerzb.

Przynajmniej już wiedziałem na czym stoję. Otrzymałem mega drogą maść InfectoScab 5% (angielska wersja to Lyclear), której jedna tubka wystaczyła na 2-3 krotne smarowanie, a których w sumie kupiliśmy za ok. tysiąc złotych i... ciągle było mało. Kolejne 6 tygodni, a infekcja ciągle nawracała. Zacząłem podejrzewać, że 5% Permetryny w maści to za małe stężenie. Zacząłem szukać czegoś mocniejszego.

Znalazłem szampon Sora Forte 10% na wszy (do włosów na głowie). Zaczęliśmy używać szamponu, tyle że nie do końca zgodnie z przepisem stosowania, bo myliśmy w nim całe ciało. Nastąpiła poprawa. Po miesiącu żona i córka odetchnęły, pozostałem jeszcze ja. Było już dużo lepiej, ale ciągle w okresach wylęgowych, miałem kolonie nowych swędzących krost. Kolejna wizyta u dermatologa. Otrzymałem maść do zrobienia w aptece (znana pod nazwą maści Wilkinsona). Miała zrobić definitywny porządek. Niestety nie zrobiła, bo okazało się, że jestem uczulony na któryś ze składników i puchłem od niej. Powinienem był smarować się nią przez 3 kolejne dni, a dałem radę wytrzymać jedynie 12 godzin... stąd pewnie słaby efekt. Kolonie krost pojawiały w nowych miejscach. Swoją drogą, żeby użyć tej maści zgodnie z przepisem, trzeba wziąć kilka dni wolnego i odizolować się od otoczenia. Smierdzi potwornie, w czasie stosowania i jeszcze długo po tym:( Wszystko trzeba potem wyrzucić.

Dochodzimy do puenty.

Gdy wszystko zawiodło, pozostał jeszcze kochany internet:)

Ktoś z internautów pisał, że pomogła mu gorąca kąpiel z dodatkiem soli.

Zacząłem więc stosować taką kąpiel.

2 kg soli + 0,5 litra ocu na wannę gorącej wody (40+ stopni).

Mnie taka woda parzy i jak się okazało świerzba też.

Zajęło mi to ok. kolejny miesiąc, bo leczenie tej dolegliwości jest potwornie czasochłonne (bywało, że i dwie kąpiele dziennie), ale na dziś nie mam nowych krostek. Jeszcze obserwuję skórę i co jakiś czas prewencyjnie biorę gorące kąpiele, jak pisałem wyżej. Słuchajcie, to dopiero działa!

W okresie letnim, kto ma dostęp do plaży i morskiej wody, też można nacierać się piachem i kąpać się w morzu - tak kilka razy w czasie jednego pobytu na plaży. Też działa, sprawdzone;)

Co do spraw organizacyjnych, to moja dzielna żona oczywiście prała wszystko w 60 stopniach i prasowała przez 2 miesiące, ubrania należy zmieniać codziennie, ale po 3 dniach można je znów założyć. Gdy rodzinka wróciła do formy, spałem sam w śpiworach, codziennie innym, aby nie zarażać przez łóżko. Cykle wylęgowe świerzba to ok. 10 dni, więc też można zaplanować, kiedy np. zintensyfikować częstość kąpieli, bądź innych praktyk, eliminujących te żyjątka ze skóry.

Tyle tytułem podsumowania tego przykrego okresu w życiu. Nikomu nie życzę, a jeśli mogę to pomogę. Dlatego się tu uzewnętrzniam, bo szkoda mi słów na to, jak (nie)działa nasza służba (nie)zdrowia.

Aż chciałoby się powiedzieć: ludziska, myjta się w gorącej wodzie ale z solą :)
a po lekarzach nie łaźcie ;)


W razie konieczności skontaktowania się ze mną, podaję adres email: jafeMAŁPAvp.pl. Proszę jednak nie nadużywać mojego czasu i nie pytać o głupoty;)

Czystej skóry życzę:)
Jafe
https://polki.pl/zdrowie/rozmowy,swierz ... iedzi.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 sty 2019, 23:56

Jan Taratajcio - JAK POZBYĆ SIĘ PASOŻYTÓW - Skuteczne oczyszczanie organizmu

https://www.youtube.com/watch?v=atIxQnoVoJw

Opublikowany 11 sty 2019
Jan Taratajcio podaje skuteczny sposób na pozbycie się pasożytów z organizmu oraz podkreśla istotę oczyszczenia wątroby i nerek podczas oczyszczania organizmu.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 12 lut 2019, 18:31

Nie przeczytałem jeszcze całego tematu. Pasożyty ponoć lubią zakwaszony organizm. Czy samo odkwaszenie organizmu mogłoby wytępić pasożyty czy to zbyt piękne aby było prawdziwe ?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 12 lut 2019, 19:41

Tak, słuszne wnioski.
Generalnie tak się dzieje, przy zakwaszeniu zwiększona koagulacja (zlepianie) krwinek itd.,
niedotlenienie i.. Rozwijają się organizmy beztlenowe, nowotwory itd.
Tylko regulacja tego pH z oczyszczaniem organizmu trwa miesiącami albo dłużej,
stąd to forum i wiele sposobów na realizację tego celu ;)

Większość populacji jest zakwaszona (niedotleniona) na poziomie komórkowym, o czym
medycy nie chcą słyszeć, myląc nagminnie zakwaszenie krwi, którego ścisłego zakresu (7.35 -7.45) pilnuje organizm, z zakwaszeniem osocza i płynów ustrojowych, komórek.


Edit:
janusz pisze:
wtorek 12 lut 2019, 20:05
UNIKATOWE ZIOŁA NA PATOGENY - Walentyna Matusz © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=eWNTdw-LxU8

Premiera rozpoczęła się 23 godziny temu
Walentyna Matusz - terapeutka medycyny naturalnej omawia szkodliwość patogenów oraz przybliża zastosowanie ziół na wspomaganie walki z nimi
cedric pisze:
wtorek 12 lut 2019, 20:35
Chlorek diphenyleiodinium jest znany od dawna, oprócz nowotworów wykazuje skuteczność w gruźlicy i malarii, działa antystarzeniowo

https://research.monash.edu/en/publicat ... -imycobact

Broad activity of diphenyleneiodonium analogues against Mycobacterium tuberculosis, malaria parasites and bacterial pathogens

(tłum.: Szeroka aktywność analogów difenylenodioniowych przeciwko Mycobacterium tuberculosis, pasożytom malarii i patogenom bakteryjnym)

translator

Abstrakt
W tym badaniu zsyntetyzowano szereg związków zależnych struktura-aktywność (SAR) opartych na inhibitorze NDH-2 difenylenodiiodem (DPI). Związki oceniano głównie pod kątem skuteczności in vitro wobec bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, powszechnie odpowiedzialnych za zakażenia szpitalne i społeczne. Ponadto ocenialiśmy również aktywność tych związków wobec Mycobacterium tuberculosis (Tuberculosis) i Plasmodium spp. (Malaria). Doprowadziło to do odkrycia bardzo silnych związków aktywnych przeciwko bakteryjnym patogenom i pasożytom malarii w niskim zakresie nanomolowym, z których kilka było znacznie mniej toksycznych dla komórek ssaków.

DPI HAMUJE APOPTOZĘ KOMÓREK ŻOŁĄDKA ZAINFEKOWANYCH HELICOBACTER PYLORI

https://docksci.com/diphenyleneiodonium ... 1919d.html


http://www.biochemsoctrans.org/content/3/2/333

Działanie p/zapalne w ostrym uszkodzeniu płuc przez LPS

https://erj.ersjournals.com/content/46/suppl_59/PA2157
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 17 lut 2019, 09:20

Pewnie była tu mowa o czosnku i soku z kiszonych ogórków chciałem tylko wkleić przepis na sok na pasożyty z czosnku i soku z kiszonych ogórków i ciekawy post pewnej kobiety o pasożytach z innego forum:
Czosnek POLSKI. 10 główek – nie ząbków, jeśli dla większej ilości osób to wiecej. Pokroić/ zmiażdżyć i zalac sokiem z kiszonych ogórków. Odstawić w chłodne, ciemne miejsce na 10 dni i później również tak przechowywać. Sok podawać dzieciom przed snem 5 ml – można trochę rozcieńczyć (niedobre paskudztwo wink, dorosłym 10 ml. Można zjadać również czosnek z tej mikstury( dorośli). Stosować miesiąc. Nie więcej niż 2 razy w roku. Sok może mieć różną barwę, zależy to od czosnku w której porze roku robimy miksturkę. Sok nie może Wam sfermentować, bo zdarzył mi się i taki przypadek, ale chyba było wtedy za ciepło. Cały czas obserwować kał,a jak coś znajdziecie to oddać do badania...

Po kilku latch obserwacji mojej dzieci siebie i męża wiem, że nadpobudliwość u dzieci , nerwowość, kłopoty w nauce - koncentracja, zgrzytanie, złe sny, krosty na pupie, osad na zembach, psujące się zemby, czerwone pieprzyki, kaszel równiez szczekający, w nadmiarze kichanie i bekanie, popękane naczynka, nadmierna otyłość, chudość, podsiniałe oczy, krosty - są od pasożytów. Nie wszystke te obajwy muszą występowac jednocześnie. Dzieci mają coraz więcej tasiemczyc (zbiorowe żywienie w szkołach, przedszkolach, psy i koty). Na tasiemca możecie kupić lek Yomesan/Niclosamide z aptek internetowych za granicą. Bez recepty. Vermox też kupicie . Mi zniknął NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST, krosty, łamliwe paznokcie, grzybica między palcami u nóg, kamień nazębny, mąż mniej chrapie i mówi, że ogólnie czuje się jakis lżejszy...
Dziecko brało zentel 3 dni // 2 tyg. przerwy // Vermox 3 dni //. Nic nie znalazłam w kupie.// znów 2 tyg przerwy i zastosowałam powyższy przepis u swojego dziecka przez kilka dni, potem podałam mu Vermox (ciągle stosując sok z czosnku) i to co zobaczyłam w kupie to był szok... Musicie ostrożnie przeprowadzać odrobaczanie gdyz bardzo silnie zarobaczony organizm może nie poradzić sobie z toksynami po robalach, tzw wstrząs anafilaktyczny. Jedzcie dużo ogórków kiszonych, kapusty kiszonej, cytryny. Robaki uwielbiaja zakwaszony organizm, a nie znoszą środowiska zasadowego. leki, farmaceutyki pomagaja tylko wtedy kiedy wspomagamy je naturalnie, nie jemy słodyczy, mąki itp....Lekarze próbuja wmówic nam rózne choroby, nie wierzcie we wszystko co usłyszycie.

Nieświeży oddech prawdopodobnie = TAsiemiec. Kupcie Niclosamide / Yomesan najlepiej 2 opakowania bo nie zawsze jedno wystarcza. Poczytajcie o tym leku w necie. Kupcie w aptece on line, za granicą, holandia, niemcy, belgia. Chyba, ze macie kogoś znajomego za granicą. Dobrze tez podac pozostałym członkom rodziny...W Polsce lek nie jest dostępny, zakazany przez Ministerstwo Zdrarowia. A ludzie chodzą do lekarzy. Ci diagnozują coraz to nowsze jednostki chorobowe (wrażliwe jelito, Halitoza itp.) tylko nikogo nie mogą wyleczyć i tak dorabiamy koncerny farmaceutyczne dokupując kolejne dawki leków które zamiast leczyć czyszczą nam portwel i powodują kolejne dolegliwości. Jaki mieliby z nas pożytek gdyby szybko nas wyleczyli !??
Mi pomogła w diagnozie Wega Medica w Warszawie, ale od dawna podejrzewałem, że to moze być tasiemiec. Powiedzieli, jaki lek kupić....

dodatkowo, w bardzo wielu przypadkach u dzieci ale nie tylko występuje włosogłówka. To nie prawda, że bytyje tylko w jelicie. Potrafi je przebijać i przenikac do tkanki podskórnej.Powoduje bóle nóg (w szczególności na odcinku między kolanem a stopą, "popękane" naczynka, rozdrażnienie, "złe" sny, niespokojny sen, bladość - powoduje anemię, szczekający kaszel, swędzenie skóry. Lek np. Vermox najlepiej podać w nów (faza księżyca) i robić kąpiele przeciwpasożytnicze z miodu i mąki, po lekach lub w pełni... Trudno ją usunąć samymi lekami bo przenika do organizmu. Nie słuchajcie, że to zabobony, bo tak piszą ludzie których poważne problemy zdrowotne nie dotyczą. Toksokaroza (glista psia, kocia) też może dawać podobne objawy. Choroba z piaskownic. Na to można zrobić badanie krwii w lepszym labolatorium. Pomagajcie SWOIM DZIECIOM bo nikt za Was tego nie zrobi...chyba, że wolicie aby lekarze faszerowali je sterydami, antybiotykami, itd, itd...
Źródło i cały temat: http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,13 ... ZENIE.html
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: Seji » sobota 02 mar 2019, 14:09

grzegorzadam pisze:
środa 19 paź 2016, 12:44

Natomiast mieszanka BWT Clark wskazana:
1. goździki mielone
2. Nalewka na orzechu czarnym (zrobiłem sobie na włoskim, też dobra- słowiańska :D )
(Wyślę Ci buteleczkę w rewanżu.. ;) )
3. piołun
BWT działa na kilkanaście albo więcej różnych pasożytów.
Tzn. trzeba zmieszać goździki z nalewką i piołunem, czy te rzeczy stosować osobno?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 02 mar 2019, 19:08

jak wygodnie, sprzedają gotowe takie BWT, wymieszane.

edit:
zawsze najlepiej wykonać osobiście :)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 04 mar 2019, 19:41

Znakomity artykuł o wpływie pH na mikroorganizmy, zamieszczony kiedyś przez @babę, tutaj
też powinien się znaleźć :)
Pleomorfizm
Z greckiego „pléon” – więcej i „morph” – kształt, a więc wielopostaciowość.
Pojęcie pleomorfizmu wywodzi się od francuskiego chemika i biologa dr Antoine Béchamp’a, który dodatkowo wprowadził pojęcie „mikrozymów”
baba pisze:
niedziela 01 lut 2015, 16:55
Artykuł ze strony pięciu praw natury dr Hamera. Ogólnie dotyczy roli jaką w organizmie pełnią pasożyty.
Mikroby, wartość pH i 5 Praw Natury

Artykuł ze strony: nicolasbarro.info

Wiedza zawarta w poniższym artykule przeglądowym nie jest potwierdzona, należy traktować ją jako teorię, która ​​powinna być dalej badana przez ekspertów.

Po raz pierwszy, od genialnego odkrycia 5 Biologicznych Praw Natury przez dr Hamera, mieliśmy możliwość zobaczyć mikroby, jako rodzaj pomocników pracujących w odpowiednich fazach. Jak dotąd można było tylko z grubsza ustalać ich obecność i sposób działania na podstawie listków zarodkowych oraz prawa o dwufazowości. Skąd jednak pochodzą i jak rozwijają się te małe cuda natury w naszym ciele?

Nic nie powstaje z niczego! I tu do gry wchodzą wnikliwe obserwacje dr Günthera Enderleina prowadzone pod mikroskopem w ciemnym polu. Zainspirowany przez francuskiego chemika i lekarza prof. dr Antoine Bechamp’a, który już w XIX wieku twierdził, że „mikroby są niczym – środowisko jest wszystkim!”, potrafił zauważyć w żywej krwi, jakie mikroorganizmy i w jakich środowiskach, mogą i muszą się rozwijać. Mowa o tzw. wartości pH, dzięki której płyny można sklasyfikować jako zasadowe, neutralne lub kwaśne.

Ta wartość jest w pewnego rodzaju prawem dla całego rozwoju mikrobów. Wystarczy wziąć pod uwagę podstawową, stałą wartość pH krwi, równą 7,36, dzięki której mogą optymalnie przebiegać ważne procesy ustrojowe.

Wszystkie mikroby tego świata, wszystko jedno gdzie się je znajduje, są koloidami białkowymi podlegającymi temu samemu procesowi rozwoju:

1. Stadium prymitywne (biofoton) - wymagające zasadowego pH.
2. Stadium bakteryjne - wymagające lekko zasadowego pH.
3. Stadium grzybowe/drożdżowe (endobiont) - wymagające kwaśnego pH.

Ten proces jest odwracalny, zawsze zależny od dominującego podłoża/pożywki. Grzyby zmieniają się w bakterie, a te z powrotem w biofotony – idealny cykl, który powoduje wzrost mikrobów tylko wtedy, kiedy stają się one potrzebne do naprawy niektórych tkanek. Jak wykazały niedawne badania, różne rodzaje już bytują w każdym organizmie. http://www.plosmedicine.org/article/inf ... ed.1001444

Kolonizację i rozmnażanie się robaków (organizmów wielokomórkowych) oraz pasożytów (jednokomórkowców) jest łatwiej wytłumaczyć biorąc pod uwagę wartość pH. Dr Wilhelm von Brehmer zaobserwował pojawienie się form pasożytniczych tylko w bardzo zasadowym podłożu, podczas gdy „robak lubi kwaśne”. Podobnie jak bakterie i grzyby robaki są optymalnymi wspomagaczami odnowy, jednak w pewnych okolicznościach mogą powodować stany zagrażające życiu. Oba gatunki są mistrzami survivalu. Mogą przetrwać nawet w ekstremalnych warunkach i znowu zasiedlić tkankę.

Prof. dr Günther Enderlein (1872-1968)
Poświecił swoje życie badaniu zmienności mikrobów. Zaobserwował, że rozwój odbywa się od najmniejszych związków białkowych: od biofotonow, poprzez bakterie aż do grzybów. Odkrycia Enderleina są przeciwstawne do tych poczynionych w biologii i medycynie. Za granicą spotkał się z uznaniem i zdobył wiele nagród z renomowanych uniwersytetów. Jednak to chemik Ludwik Pasteur, zwolennik monomorfizmu i teorii zakażenia, zdominował świat nauki przed Enderleinem.

Pleomorfizm
Z greckiego „pléon” – więcej i „morph” – kształt, a więc wielopostaciowość. Pojęcie pleomorfizmu wywodzi się od francuskiego chemika i biologa dr Antoine Béchamp’a, który dodatkowo wprowadził pojęcie „mikrozymów”. Enderlein badał później różne fazy ich rozwoju w żywej krwi, pod mikroskopem w ciemnym polu,
i uznał wartość pH za czynnik decydujący.


Biofoton
Najmniejszą jednostką jest biofoton, czy jak ją nazwał Bechamp – mikrozym.

Te niezniszczalne koloidy białka znajdują się we wszystkich żywych komórkach, wszystko z tego powstaje i ponownie rozpada się do tego prawzoru! Błyskawicznie kontroluje cały metabolizm i zapewnia komunikację międzykomórkową w organizmie.

Wymiana informacji najlepiej następuje w tkance zasadowej, natomiast tkanka kwasowa powoduje ograniczenia, które skutkują niedoczynnością.

Tymczasem medycyna akademicka zakłada, że metabolizm regulują powoli toczące się procesy biochemiczne.


Obrazek
Zdjęcie: Niezniszczalna pierwotna komórka, biofoton (jasne punkty).

Wszystko pochodzi i wraca z powrotem do tego koloidu białka.
( Źródło: Sonderdruck aus Depesche 02/2007, nr 246)

Bakterie, grzyby i mykobakterie
Formy te powstają z biofotonów i mogą przekształcić się w nie z powrotem, jeśli wartość pH na to pozwoli. Większość tych gatunków nie należy do pasożytów.

Mykobakterie są kwasoodporne, ponieważ muszą rozwijać się w środowisku kwaśnym, aby po rozwiązaniu konfliktu rozłożyć nadmiar tkanki sterowanej przez stary mózg.

Pasożyty i robaki
Organizmy jednokomórkowe takie jak Toxoplasma gondii i zarodziec malarii (Plasmodium malariae) oraz wielokomórkowe takie jak nicienie lub robaki są klasycznymi pasożytami.
Robak chętnie osiedla się w kwaśnym środowisku jelitowym, natomiast jednokomórkowce preferują do rozwoju bardziej zasadowe podłoże.

Ekstremalna inwazja zarodźców we krwi jest możliwa tylko przez wzrost pH krwi.

Zasadowica zapewnia najlepsze warunki do ich namnażania. Spadek pH w tkance podczas intensywnego aktywnego SBS-u, obok innych czynników, sprzyja wzrostowi zasadowości we krwi („przesuniecie”).

ObrazekObrazek

Zdjęcie po lewej pokazuje poruszające się paciorkowce we krwi. Zdjęcie po prawej symplast. Rozmaite stadia mikrobów są niezliczone. (Źródło: http://www.dunkelfeld-blutdiagnostik.de)

Z punktu widzenia biologii ewolucyjnej, wielokomórkowce mogły rozwinąć się tylko z jednokomórkowców.

Najnowsze badania wykazały, że proces ten może również przebiegać odwrotnie.

Jednymi z najstarszych mikrobów są jednokomórkowe cyjanobakterie (sinice).
Nieoczekiwanie odkryto, że z ich wcześniejszych wielokomórkowych form ponownie utworzyły się jednokomórkowe, a zatem mają wielokomórkowych przodków – tym samym obalono powszechną tezę biologii ewolucyjnej, według której ewolucja przebiega nieodwracalne.

Patrz: „The origin of multicellularity in cyanobacteria” (BMC Evolutionary Biology 2011) von Bettina. E. Schirrmeister.

Z tych ustaleń powstała na razie następująca grafika obrazująca, w jakim środowisku bakterie, grzyby i pasożyty w zależności od wartości pH najchętniej rozwijają i rozmnażają się. Poza tym pasożyty „wędrują” i docierają do różnych tkanek w organizmie.
Obrazek


Ogólnie wartości pH dla optymalnego rozmnażania i zasiedlania przez mikroorganizmy:

Grzyby, mykobakterie, robaki (środowisko kwaśne, faza aktywna tkanki sterowanej przez pień mózgu):
pH = 5,0 – 6,5
Grzyby, mykobakterie (środowisko kwaśne, faza aktywna tkanki sterowanej przez móżdżek):
pH = 5,0 – 6,5
Bakterie (środowisko zasadowe, faza zdrowienia tkanki sterowanej przez łożysko nowego mózgu):
pH = 7,0 – 7,4
Pasożyty (środowisko bardzo zasadowe, faza zdrowienia tkanki sterowanej przez łożysko nowego mózgu):
pH = 7,5 – 7,8

Wartość pH
Jest miarą kwasowych lub zasadowych właściwości cieczy. Im wyższa jest ta wartość tym bardziej zasadowy roztwór wodny, a im niższa tym bardziej kwasowy.

pH równe 7,0 opisuje obojętne środowisko. Krew ma stałą wartość zasadową – około pH 7,36. Silna zasadowica krwi z pH 7,9 lub kwasica z pH 6,9 są śmiertelne.
Należy odróżnić wartości pH w tkankach – ekstremalne wartości takie jak np. w okrężnicy są klasyfikowane jako normalne.
pH 6,0 zawiera 10-krotnie większe stężenie kwasowe niż pH równe 7,0 i 100-krotnie większe stężenie kwasowe niż pH równe 8,0.
Skala działa w oparciu o logarytm dziesiętny!

http://5prawnatury.pl/wp-content/upload ... B3w_ph.png

WAŻNE
Nie tylko sympatykomimetyki i parasympatykomimetyki wpływają na przebieg dwufazowości, ale także zasady takie jak wodorowęglan sodu (NaHCO3). Jeśli tkanka stanie się bardziej zasadowa rozprzestrzenianie się grzybów i mykobakterii oraz wzrost tkanki sterowanej przez stary mózg w aktywności konfliktu będzie przebiegało wolniej. Z drugiej strony zasadowa tkanka sprzyja rozwojowi bakterii i pasożytów w fazie zdrowienia tkanki sterowanej przez łożysko nowego mózgu. Spadek wartości pH do kwasowego będzie hamował ten rozwój. (Patrz: wartość pH w „Kompasie mikrobów”)

Wypadanie włosów
To przykry problem, który może przytrafić się zarówno mężczyznom, kobietom jak i dzieciom w każdym wieku. W związku z tym chciałbym pokrótce wyjaśnić przyczyny jak dochodzi do tych niewyjaśnionych symptomów.

Jeśli osobnik przeżyje niespodziewaną sytuację rozłąki, to włosy pod wpływem szoku (w fazie aktywności konfliktu), stają się coraz cieńsze i w końcu wypadają.

Nagłe, silniejsze wypadanie włosów ma miejsce w pierwszej fazie po rozwiązaniu konfliktu.

Przejściowy obrzęk powoduje silną niedoczynność.
Po wielokrotnych nawrotach konfliktu pozostają zbliznowacenia.

Odkryłem, że każda niedoczynność wywołana jest przez spadek wartości pH w tkance (w fazie aktywności konfliktu).
Bujne włosy wypadają z następującego powodu.

Czysta limfa, nasza dostarczycielka i utylizatorka komórek, ma w idealnym przypadku pH równe 7,41.

Nierozwiązany konflikt rozłąki powoduje lokalny (!) wzrost kwasowości limfy w skórze głowy. Znajdujące się tam białka zaczynają się utwardzać. Limfa płynie coraz wolniej i nie ma już wydajnej regulacji. Cebulki włosów są stale niedożywione, a substancje odpadowe nie są optymalnie transportowane.

„Nowotwór”
Termin ten odnosi się tylko do obszaru zajmowanego przez rozrost komórkowy lub obrzęk w tkance.

Ni mniej, ni więcej. Dlatego pryszcz również należy do tej kategorii, choć w praktyce traktowany jest całkiem inaczej niż taki sam przypadek komórek w tkankach gruczołu mlecznego.
Każdy proces komórkowy ma ustaloną długość i nie może toczyć się w nieskończoność.

Tylko bardzo duże procesy mogą powodować stany zagrażające życiu. Duży „nowotwór” może powstać zarówno w tkance sterowanej przez stary mózg, np. w miąższu wątroby, po bardzo długiej aktywności konfliktu przez rozrost komórek, jak i w tkance sterowanej przez nowy mózg, np. w kości, przez obrzęk spowodowany odbudową tkanki.

Obserwacje Bechamp‘a i Enderleina zostały po raz pierwszy zintegrowane z 5 Prawami Natury, pokazując dwufazowość Sensownego Programu Biologicznego połączoną z wartością pH, mikrobami i ich aktywnością.
Z tego pomysłu powstał mój „Kompas mikrobów”.

Obrazek

Zachęcam wszystkich lekarzy, biologów, uzdrowicieli i znawców praw natury do rozwijania i uzupełnienia tematu. Biorąc przykład z natury, symbioza wszystkich ekspertów byłaby pożądanym wzorem do naśladowania.
Z góry dziękuje za zaangażowanie!
Serdecznie pozdrawiam
Mr Medicus Neo
http://5prawnatury.pl/mikroby-wartosc-ph-5-praw-natury/
komentarze:
5 odpowiedzi na „Mikroby, pasożyty, wartość pH i 5 Praw Natury”

Legreta 18/11/2014 w 21:16
W świetle powyższego artykułu, picie sody oczyszczonej przyspieszy zdrowienie – odbudowę ubytków na jajniku. Tylko zdrowienie ma dwie fazy, w pierwszej tworzą się cysty – czy więc soda nie wpływa na ich szybkość wzrastania obok zależności od masy konfliktowej? Z literatury, nawet niezwiązanej z GMO wiadomo, że soda zmniejsza duże cysty-torbiele…

Paweł 02/01/2015 w 13:10
powyższy artykuł wskazuje na pozytywne oddziaływanie sody oczyszczonej w aktywności konfliktów sterowanych przez tkanki starego mózgu (mezoderma stara) oraz w fazie zdrowienia (wydaje się że całej) tkanek sterowanych przez łożysko nowego mózgu

Aquita 08/02/2015 w 18:28
Czyli picie zjonizowanej wody zasadowej będzie przyspieszało fazę zdrowienia?

Paweł 09/02/2015 w 13:48
tak, na pewno tkanek sterowanych przez łożysko nowego mózgu,
a jak w przypadku innych tkanek, nie wiem, ale proszę posłuchać chemika przez 9 minut:

https://www.youtube.com/watch?v=KHZUzdULrkU

Leszek 11/11/2015 w 22:42
Jeśli chodzi o mikrozymy to pierwszy zauważył zjawisko pleomorfizmu francuski naukowiec Antoine Béchamp (1816-1908) – patrz link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoine_B%C3%A9champ
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 10 mar 2019, 23:02

Ostatnio zainteresowałem się dietą orkiszową i dietą św. Hildegardy. Ponoć w tej diecie stosowany jest Galgant który działa przeciwpasożytniczo ale też antybakteryjnie, antywirusowo i przeciwzapalnie. Wzmaga też wydzielanie kwasu żołądkowego i nie może być stosowany przy wrzodach żołądka i refluksie. Tu jeden z jego opisów:

https://natur-sklep.pl/sklep/galgant-kapsulki-bio/
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 20 mar 2019, 13:10

Stosował ktoś marchew przeciw pasożytom ? Jeśli tak to w jakiej formie i ilości ? Gotowana, surowa ?
0 x



zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » środa 20 mar 2019, 21:38

Nie wiem jak marchew, ale piolun dobrze robi. Wlasnie rozpoczalem kuracje 3 napary dziennie przez kilka tygodni. Jestem spokojny, w dobrym humorze. Rumianek przestalem, nie wiem dlaczego ale glowa mnie po nim boli. Po WU jednak ten bol przechodzil, ale to sie nie umywa do sily i sposobu dzialania samego piolunu. Robaczki czeka zaglada.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 22 mar 2019, 21:18

Piołunu nie powinno się pić ponoć przez dłuższy czas bo z tego co kojarzę może pogarszać wzrok ale nie tylko to. Można go pić chyba ok. 10 dni. Sam piłem piołun przez dłuższy czas i zauważyłem pogorszenie wzroku choć też sporo czasu przed komputerem wtedy spędzałem to może to też zawiniło ale szukam alternatywy dla piołunu. Z czosnkiem też nie można przesadzać a ostatnio przeczytałem że marchew działa przeciwpasożytniczo i się zastanawiam czy lepsza jest surowa czy gotowana. Ponoć istnieje kuracja polecająca na jedzeniu przez cały dzień marchewki.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 mar 2019, 02:42

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: zdro » sobota 23 mar 2019, 12:43

@pawelz Jest wiele sprzecznych informacji odnosnie stosowania piolunu. Ja robie 28 dniowa kuracje. Jak narazie jest niezle. Jakis czas temu mialem zatrucie pokarmowe(surowe miesko) i nadal walcze z zaparciami. Do tego kal jest drobny, jasny z bialymi jakby robalami. Mialem juz tak nie jeden raz. Czytalem o mozliwych przyczynach. Zolty nie jestem na szczescie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 23 mar 2019, 17:15

Przede wszystkim piołun w dużych dawkach (lub długo brany) jest halucynogenny. Może pogorszenie widzenia to pierwsze tego objawy. ;)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: devi » sobota 23 mar 2019, 17:30

Może zależy, w jakiej formie (np. czy to nie absynt :lol: )

Ja piłam w postaci naparów ok. 3 razy dziennie przez pół roku i niestety nigdzie nie odleciałam ;)
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 23 mar 2019, 17:46

Uuuuu a to rozczarowanie. :lol:
To dość wiarygodna informacja, choć nie potwierdzona autopsją. ;)
Pewnie dawki nie były "wystarczające". :D
0 x


Ascezo minD

ODPOWIEDZ