Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: euroscan » poniedziałek 15 gru 2014, 11:45

- TAK, pulser magnetyczny.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 15 gru 2014, 11:50

euroscan pisze:- TAK, pulser magnetyczny.

jakieś szczegóły - coś co leczy ? jakość ?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: euroscan » poniedziałek 15 gru 2014, 14:10

- poniżej artykuł ze strony vibronika.eu.
- zbudowałem podobny pulser magnetyczny, pozwolił mi na wyleczenie zęba leczonego w przychodni 3 lata.
Załączniki
pulserymagnet.zip
(237.62 KiB) Pobrany 208 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 15 gru 2014, 14:44

Sam zbudowałeś?

Edycja:

Ach tak, teraz dopatrzyłem się instrukcji.
A masz może tę instrukcję, którą on wysyła za pobraniem? ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 15 gru 2014, 15:17

euroscan pisze:- poniżej artykuł ze strony vibronika.eu.
- zbudowałem podobny pulser magnetyczny, pozwolił mi na wyleczenie zęba leczonego w przychodni 3 lata.

z tymi zębiskami to jest kołomyjka - jeszcze niedawno leczenie rozumiałem jako wypełnienie ''ubytku'' próchniczego po uprzednim borowaniu... albo kanałówkę..
wyleczyles to znaczy ? - bo chyba nie jest równoznaczne z eliminacją bólu czy stanu zapalnego ?

a D. Kennedy twierdzi że do tego wystarczy water-pik + soda + sól + jodyna ;)
dla mnie swietna jest soda + h2o2 ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 16 gru 2014, 07:15

- nie wiem czy wyleczyłem, zaleczyłem.
- nie mogłem gryżć na ten ząb.
- po tygodniowej sesji z pulserem, ząb przejął funkcje rozgniatania pożywienia.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 16 gru 2014, 08:17

euroscan pisze:- nie wiem czy wyleczyłem, zaleczyłem.
- nie mogłem gryżć na ten ząb.
- po tygodniowej sesji z pulserem, ząb przejął funkcje rozgniatania pożywienia.

to tak jak ja - ale pominalem pana dentystę
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 gru 2014, 00:02

Dr Warburg odkrył iż podstawową przyczyną raka jest niedotlenienie organizmu. Poczynił masę badań. Wyleczył wielu pacjentów. Odkrył m. in. iż prawidłowo dotleniony organizm pozyskuje energię ze spalania tlenowego.
Gdy organizm jest niedotleniony (i nie chodzi niestety tutaj o głębokie oddychanie), ;) rozpoczyna się wcześniej czy później fermentacja cukrowa... gdy procent energii z fermentacji przekracza pewien próg, mamy, zdaniem dr Warburga, do czynienia z rakiem.
Do niedotlenienia organizmu prowadzi wiele czynnikow. Wspomnę o kilku... Niewłaściwe odżywianie np., ubogie w tzw enzymy oddechowe, powoduje w konsekwencji niedotlenienie. Stąd konieczność zapewnienia organizmowi pożywienia zawierającego "enzymy oddechowe".
Następnym czynnikiem istotnym dla odpowiedniego dotlenienia organizmu jest odpowiednie pH organizmu. I tak, pH organizmu powinno przekraczać 7 - bowiem, generalnie, organizm zakwaszony (mniejsze pH) "nie trzyma tlenu", zaś organizm o odczynie raczej zasadowym - "trzyma" tlen. Dr Warburg wywoływał raka u kilkudziesięciu gatunków zwierząt poprzez... obniżanie pH organizmu!.
Są więc nawet kuracje które nastawione są na podwyższenie pH organizmu poprzez spożywaniu odpowiednio oczyszczonej sody... działają.


pH = soda = pH
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 16 sty 2015, 10:31

Trzeba tu
wspomnieć, że mój kolega - sportowiec jest absolutnym zwolennikiem stosowania
srebra koloidalnego
, tak mnie zresztą znalazł, szukając informacji na temat srebra
koloidalnego. Sporo i z powodzeniem eksperymentował i jest prawdziwym entuzjastą
przyjmowania mega-dawek tego specyfiku (mówimy oczywiście wyłącznie
o produkcie robionym własnoręcznie).

Gdy więc mój kolega zorientował się, że jego
przyjaciel ma raka płuc i jest po pierwszej "chemii", namówił go do zaprzestania
dalszego przyjmowania "chemii", i picia - w zamian - srebra koloidalnego.
Po kilku tygodniach rak był w zasadzie już tylko wspomnieniem. O wszystkim
zostałem poinformowany, i po prostu podaję dalej tę informację.
Jak więc widać, bywają przypadki, gdy spore dawki określonej jakości srebra
koloidalnego
czy wody utlenionej pozwala organizmowi na poradzenie sobie z przyczyną
raka i powrót do zdrowia. To brzmi optymistycznie i nie należy lekceważyć tej
(c) by Roman Nowak http://www.vibronika.eu 4Rak i rak trzustki, co robić: niektóre możliwości
informacji. Oczywiście, naprzemienne zastosowanie obu tych elementów okaże się
jeszcze skuteczniejsze. Nie kolidują ze sobą.


nie za szybko z tym srebrem ?..
chyba WU jest ''szybsza'' ?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 16 sty 2015, 11:04

Obydwa czynniki są utleniaczami wiec nie kolidują w organizmie, brane po kolei w odstępach, natomiast gdyby ktoś wpadł na pomysł pobierania ich jednocześnie to zmarnuje potencję obydwu.
Kolega Roman nie określił tutaj wielkości i dziennej ilości tych "megadawek", przez co zupełnie nie mamy odniesienia, a co jest w terapii bardzo istotne.
Wiemy, że srebra można przyjąć dość dużo zanim staniemy srebrno - niebiescy z powodu argyrii.
Nie jest to zresztą wielki problem, bo tego można pozbyć się dość szybko chelatacją EDTA, a nawet tiosiarczanem sodu.
Druga uwaga jest taka, że srebro koloidalne (jak i inne specyfiki) nie działa jednakowo na wszystkie rodzaje nowotworów, a jego skuteczność zależy również od różnych czynników osobistych, których mechanizmy raczej zupełnie nie są znane i dwie osoby z tym samym schorzeniem reagują zupełnie różnie.
Może ma tu znaczenie grupa krwi, albo inne czynniki, ale nikt nie wyłoży kasy na badania, a Big Pharma nie jest zainteresowana psuciem sobie interesu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 25 sty 2015, 10:24

Czerniak : leczenie wg Tulio Simoncini > „Cancer is a Fungus – A Revolution in Tumor Therapy”
PROTOKÓŁY LECZENIA (dr. Simoncini) wytyczne dla lekarzy.
Informujemy, że podczas leczenia wymagającego jedynie podawania kroplówek, płukania (whashing), picia oraz w przypadku łuszczycy lub raka skóry nadzór lekarza jest wskazany. W przypadku pozostałych typów nowotworów udział lekarza jest obowiązkowy.

Czerniak i rak skóry
Wziąć 7% roztwór jodyny
Nakładać roztwór małym pędzelkiem 20-30 razy nieprzerwanie raz dziennie.
Po kilku dniach pojawi się strup
Gdy zacznie unosić się na brzegach, nie dotykać ani nie odrywać go.
Pozwolić prostu na spływanie jodyny, co pomoże w odpadnięciu strupa
Kontynuować leczenie chorego miejsca aż do odpadnięcia trzeciego strupa
W tym momencie najprawdopodobniej skóra będzie wyleczona
Efekt uboczny: niewielki ból

Rak jamy ustnej
1 łyżeczka wodorowęglanu sodu na 1 szklankę letniej wody
Spróbować palcem, czy jest słona
Położyć się na łóżku
Przepłukać jamę ustną. W międzyczasie wykonać TAT
Dwa razy dziennie przez sześć dni
3 dni przerwy
Cały cykl obejmuje 4-krotne powtarzanie zabiegów
Ostrzeżenie: Po każdym posiłku przepłukać przez chwilę jamę ustną


pozostałe wymagają aplikacji klinicznej.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 26 sty 2015, 09:49

Lekarz-onkolog wyjaśnia, w jaki sposób gotowanie z kurkumą prowadzi do niesamowitych korzyści zdrowotnych.

Obrazek

Jedna rzecz to przeczytać wszystkie badania, aby być poinformowanym w kwestii aktualności i badań w zakresie naturalnego zdrowia, ale co innego usłyszeć to od ludzi, którzy wykorzystują je w praktyce. Kiedy można połączyć praktyczne zastosowania w dziedzinie zdrowia naturalnego z uwzględnieniem podstaw naukowych, wówczas dowody mogą okazać się strasznie przekonywające. A to właśnie się dzieje, gdy onkolog z Johns Hopkins, dr Saraswati Sukumar, przedkłada swoje wyniki, wyjaśniając, w jaki sposób można uzyskać wielkie korzyści ze stosowania niesamowitej przyprawy, kurkumy.

Wielka moc gotowania z użyciem kurkumy

Dr Sukumar jest onkologiem, ale jest także częstym użytkownikiem kurkumy. Wie z pierwszej ręki, jak kurkumina (aktywny składnik kurkumy) może przynosić korzyści zdrowotne i jak można ją łatwo włączyć do swojego codziennego życia. Używa go codziennie w kuchni i zbudowała sporą część swego zawodowego dorobku i reputacji w środowisku w oparciu o przedstawiania zalet tego potężnego korzenia

Korzyści zdrowotnych jest wiele, bardzo dużo. Na przykład dla tych, którzy cierpią z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów, którzy mają bolesne obrzęki w kolanach, kurkuma jest idealnym środkiem leczniczym na stłumienie ogniska zapalnego”, mówi dr Sukumar.

„Kobieca podróż”. „Mamy blisko 300 publikacji (które cytują kurkumę), zawierających dane na temat jej anty-nowotworowych skutków. Wiele chorób, takich jak rak jelita grubego i inne typy nowotworów, są prześledzone aż do ogniska zapalnego„.

Wskazuje ona w swych pracach badawczych, jak kurkumina nie tylko reguluje stan zapalny, który prowadzi do powstania niektórych rodzajów raka, ale również inne rodzaje raka, gdzie kurkumina „rzeczywiście wyplenia komórki nowotworowe i zmienia proces ingerencji w strukturę DNA w celu ich likwidacji” napisano w Natural News.

Jak powiedziała dr Sukumar, korzyści płynących z kurkumy jest wiele – od zapalenia stawów aż po zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka i leczenie cukrzycy. Ale nie wszystkie źródła dostarczania kurkuminy są sobie równe. Jak zauważa dr Sukumar, twoje ciało może uzyskać najwięcej korzyści przy dodawaniu jej do gotowania.

„Problem z pigułką polega na tym, że jest bardzo słabo rozpuszczalna w wodzie”, mówi dr Sukumar. „Lepszym sposobem jest wziąć ją do wykorzystania w kuchni i to bardzo intensywnie. Jeśli masz coś do zjedzenia sauté, to tylko posyp ją swoje danie. W chwili, gdy rozgrzewasz olej i dodajesz do niego kurkumę, staje się ona całkowicie bio-przyswajalna”.

Na szczęście, kurkuma jest wszechstronnego użytku. Ma łagodny, lekko dymny smak mimo jasnego koloru. Smakuje wyśmienicie z opiekanymi warzywami wszelkiego rodzaju, a jeśli jesteś mięsożercą, to można jej używać tartej. Dr Sukumar mówi, że wykorzystuje zaledwie od jednej czwartej do połowy łyżeczki, w zależności od posiłku. Nic złego się nie stanie przy korzystaniu z bardziej intensywnie przyprawionych potraw, takich jak curry.

źródło: Natural Society

źródło: http://www.therebel.org/health/611311-c ... h-benefits


pozdrawiam
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
AdamW
Posty: 119
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 09:21
x 3
Podziękował: 79 razy
Otrzymał podziękowanie: 156 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: AdamW » środa 28 sty 2015, 19:45

Może nastał czas i lekarze zaczynaja się ''budzić''? : Przez kilkadziesiąt lat lekarze źle leczyli niektóre nowotwory. Wszystko z powodu pewnej grupy enzymów, których działanie błędnie interpretowano.

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raport-medycyna-pr ... ign=chrome
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 28 sty 2015, 20:34

Taa, byli kiepscy, ale teraz będą dobrzy. Skąd ja to znam?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: bow » piątek 06 lut 2015, 00:37

W grudniu 2000 r straciłem wzrok. Oczywiście nie z dnia na dzień trwało to kilka miesięcy. Nie rozpoznano wcześniej guza gdyż guz umiejscowiony między przysadką a nerwem wzrokowym był guzem nieczynnym endokrynologicznie. Po rezonansie na Szaserów w Warszawie okazało się, że przyczyną utraty wzroku jest duży guz o średnicy ponad 50mm.
Następnego dnia rano Prof Podgórski z Dok Zielińskim usunęli mi tego guza przez nos.
Odzyskałem wzrok ale zaczęły się poważne problemy zdrowotne. Depresja, bule głowy, spadek sprawności intelektualnej, straciłem smak i węch. Życie nie było przyjemne. Zrobiłem rezonans i okazało się, że "korek" jakim zatkano zatokę klinową (korek wykonany był z mojej tkanki pobranej z uda) prawdopodobnie gnije, a nawet uległ częściowej mineralizacji. Nie mogłem znaleźć lekarza aby mnie zoperował.
Zaznaczam, ze już w tym czasie byłem po lekturze setek książek z tej dziedziny. Wykonałem więc sobie przyrząd z pompy, wężyka silikonowego oraz odpowiedniej dyszy i rozpocząłem płukanie zatoki roztworami soli morskiej, płynu Lugola i kilku innych substancji. Po kilku dniach udało mi się pozbyć części korka. Była to tkanka zupełnie martwa częściowo zmineralizowana. Po kilku kolejnych dniach moich zabiegów usunąłem resztę tego świństwa. Było ryzyko, że przez zatokę klinową zacznie wypływać mózg ale na szczęście tak się nie stało. Ponad sitowiem z powodu martwej tkanki w zatoce klinowej zaczął się tworzyć ropień w mózgu. Doktor Warczyńska z Szaserów nazwała to coś mukocele. Mukocele jednak było prawdopodobnie otorbione a uważam tak ponieważ twór ten miał regularne granice. Proponowano mi usunięcie tego ale gdy opisano mi sposób w jaki będą to usuwać to postanowiłem, że wolę załatwić to sam.
Nie muszę chyba tu opisywać jak się czułem, a czułem się z tym ropniem w mózgu nie najlepiej.
Wprowadziłem rygorystyczną dietę, tzn 0 cukru, 0 skrobi, 0 glutenu, zestawy witamin w tym po 20 - 30 gramów wit C. Wtedy jeszcze nic nie wiedziałem o ALA i wlewach z wit C.
Po kilku miesiącach zrobiłem rezonans aby sprawdzić czy mukocele się zmniejsza. Okazało się, że mukocele nieco się zmniejszyło ale w zatoce klinowej jest duży guz.
Kontynuowałem leczenie jednak czułem się nie najlepiej.
Wreszcie dowiedziałem się o ALA. Kupiłem ALA w postaci soli do iniekcji. Robiłem sobie iniekcje 3x1 Thiogamma 600 jest to sul kwasu alfa liponowego.
Dodatkowo brałem ALA 3x1 600 mg doustnie, po 100 do 120 tyś IU D3, wit C 20 - 30 gramów, witaminy z grupy B, dużo jaj ale głównie żółtka gotowane na wolno. Jedyne pieczywo to chleb na zakwasie. Dużo tłuszczy w tym masło oraz olej tłoczony własnoręcznie z wyselekcjonowanych orzechów. Tak przry okazji nie polecam tej wyciskarki holenderskiej za kilkaset zł jest wykonana z badziewnego metalu i zanieczyszcza olej. Lepiej jest kupić takie urządzenie, które zasadnicze części ma wykonane ze stali nierdzewnej.
Wyzdrowiałem. W 2011 roku rezonans nie wykazał żadnego guza. Czułem się znacznie lepiej chociaż nie do końca dobrze ale to było spowodowane nierównowagą hormonalną. Podczas pierwszej operacji uszkodzono mi przysadkę i z tego powodu szwankowały mi nadnercza oraz inne gruczoły. Teraz to już nie jest takim problem bo wiele się nauczyłem i potrafię kompensować niedoczynność przysadki i nadnerczy.
W 2013 bardzo mi się pogorszyło ze zdrówkiem. Zrobiłem rezonans i... no cóż glejak w płacie czołowym. Duży ponad 50mm i tym razem pełen optymizmu zakopałem się w książkach i sieci.
Och wtedy to ja już miałem znacznie większą wiedzę. Kupiłem kilkanaście kilogramów askorbinianu sodu do iniekcji, kilka kg wit C, Thiogamma 600 chyba 90 kaps, witaminy, płyn Lugola sam zrobiłem,
Jeszcze raz 100 000 IU wit D3 dziennie, super enzymy, betaina HCL, ALA do każdego posiłku, garście wit z grupy B, kurkuma na kanapki z musztardą, wlewy z askorbinianu sodu (wit C), wlewy z Thiogamma 600. Początkowo wlewałem sobie po 50g askorbinianu sodu stopniowo zwiększałem aż doszedłem do 200g dziennie. Praktycznie 8 godzin pod kroplówką. Do tego oczywiście iniekcje z ALA. Stopniowo zmniejszałem dawki aż doszedłem do 100g askorbinianu. Tak trzymałem 6 tygodni.
Później jeszcze chelatacje łącznie kilkanaście cykli. Chelatacje ALA w warunkach domowych. Stosowałem też DMSO ale nie zauważyłem żeby dobrze wpływało na terapię więc odstawiłem.
Teraz w głowie jest niewielka pozostałość po guzie. Mam nadzieję, że już tak zostanie.
Może tylko jedno zdanie na zakończenie. Nigdy nie walczyłem z chorobą. Uważam, że jest to taki przewrotny dar. Tak to dar bo dzięki niemu mam do rozwiązania ciekawe łamigłówki :)
Mimo bardzo złego samopoczucia jakie przeważało zawsze dobrze się bawiłem kurując siebie. Owszem czasem miałem doła ale to dodawało mi motywacji.
Tak więc drodzy przyjaciele jak spotka kogoś choroba to trzeba ją traktować jak zagadkę.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 06 lut 2015, 07:43

Może tylko jedno zdanie na zakończenie. Nigdy nie walczyłem z chorobą. Uważam, że jest to taki przewrotny dar. Tak to dar bo dzięki niemu mam do rozwiązania ciekawe łamigłówki :)
Mimo bardzo złego samopoczucia jakie przeważało zawsze dobrze się bawiłem kurując siebie. Owszem czasem miałem doła ale to dodawało mi motywacji.
Tak więc drodzy przyjaciele jak spotka kogoś choroba to trzeba ją traktować jak zagadkę.

to jest historia na książkę 8-)

pozdrawiam
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 06 lut 2015, 10:13

może Jerzy Zięba opisze ten problem w swojej drugiej cześci książki.
@bow, gdybyś nie napisał że jesteś z Warszawy to bym pomyslał ze pod tym nickiem pisze p. Jerzy Zięba z Rzeszowa. (nie dr Zięba).
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 06 lut 2015, 11:12

0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 20 lut 2015, 13:22

Znowu wygotowaliście, czy wysmażyliście offa, pójdzie do jaj.
Tutaj:
http://cheops.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=1124&p=33526&hilit=JAJA#p33531
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 21 lut 2015, 01:04

Bow: Tak więc drodzy przyjaciele jak spotka kogoś choroba to trzeba ją traktować jak zagadkę.

Jeśli masz takie podejście to może zainteresują Cię metody, które stosuje Nowa Medycyna Germańska, Totalna Biologia itd tego typu.
W tych metodach właśnie traktuje się chorobę jako posłańca wiadomości, który przychodzi do nas z naszej nieświadomości i uważa się, że właściwe odczytanie tej wiadomości ma kluczowe znaczenie dla całkowitego wyzdrowienia. Bo ich zdaniem istnieje ryzyko że jeśli tylko samego posłańca się "uśmierci" tzn wyleczy samą chorobę fizyczną a podłoża jej psychicznej przyczyny nie rozwiąże, nieświadomość może wysyłać kolejnych "posłańców". I nie jestem pewna bo jeszcze tego tematu nie zgłębiałam, czy terapia czaszkowo krzyżowa przypadkiem nie jest właśnie na choroby mózgu nastawiona.

Dzięki za Twoją historię, jest bardzo budująca. Znaczy że można, to co jest możliwe dla jednego człowieka jest potencjalnie możliwe i dla innych, choć pewnie niektóre "elementy" są zawsze indywidualne. :)
0 x



bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: bow » sobota 21 lut 2015, 14:06

Nowa Medycyna Germańska i Totalna Biologia - te i podobne sztuki medyczne bardzo mnie interesowały ale ja nieco inaczej podszedłem do swojego przypadku. Ja nawet nie określiłem chorobą tego co mi się przytrafiło. Prawie od początku traktowałem to jako test, łamigłówkę w każdym razie coś co mogę zaliczyć pozytywnie lub nie.
Każde ciekawe opracowanie z biochemii, badania medyczne, ciekawą rozmowę traktowałem jak wskazówkę. Ja nigdy nie wierzyłem w przypadki ponieważ uważam, że wszystko co się wydarza, wszystko co nas spotyka ma jakiś cel i tylko od nas zależy czy wykorzystamy daną informację.
Ja staram się wrzucać informacje pochodzące z mojego doświadczenia lub z doświadczenia innych. Wrzucam je z nadzieją, że ktoś skorzysta i coś sobie weźmie jeżeli tak się nie stanie to oznacza, że gość nie zaliczy testu albo tak miał zaplanowane życie na tej planecie.
Tak przy okazji wspomnę jeszcze o dwóch drobiazgach.
Przed chelatacjami miałem niewielkiego guza w pobliżu kciuka. Guz ten miał około 7-8mm średnicy. Obecnie ma 3-4mm średnicy i wciąż się zmniejsza. Nie mam pojęcia co to jest bo nie jestem idiotą i nie pójdę robić przecież badania histopatologicznego.
Moja koleżanka miała wysoko na udzie nieciekawą plamkę pokazała ją znajomemu onkologowi. Powiedział, że wygląda groźnie i polecił jej wykonanie badania histopatologicznego. Oczywiście nie wykonała go ale zamiast tego robiła nadal chelatację i smarowała tą plamkę kilka razy dziennie płynem Lugola, który jej dałem. Po tygodniu powstał strupek, który podczas kąpieli odpadł. Po kolejnym tygodniu ponownie powstał strupek i tak odpadło kilka strupków. Obecnie pozostała jedynie lekko brązowa plamka, która z każdym dniem robi się bledsza.
O zabójczych skutkach badań histopatologicznych napiszę następnym razem bo mój Docent (mały Yorczek) okupuje moje ręce i nie pozwoli pisać. Chyba ma jakiś trudny dzień :D
0 x



bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: bow » sobota 28 lut 2015, 00:40

Tym razem napiszę w jaki sposób zabija się masowo pacjentów badaniem histopatologicznym oraz o konieczności suplementacji krzemu.
Na początek fragment postu jaki zamieściłem na innym forum:

Otóż chemioterapia często zmniejsza guz w pierwszej fazie leczenia gdyż zabija komórki jakie organizm wyprodukował w celu ograniczenia wzrostu raka. Komórki te, które są przez onkologów uważane za komórki rakowe to w rzeczywistości wysoce wyspecjalizowane, bogate w krzem komórki mające na celu zablokowanie procesu rozkładu kolejnych zdrowych komórek. Dlatego komórki te są stosunkowo "suche". Onkolog wie o czym piszę.

Innymi słowy pewien rodzaj pleśni (rzeczywisty tzw rak) zaczyna produkować enzym prawdopodobnie jest to MMP-9 lub zbliżony więc enzym ten rozkłada komórki, zdrowe komórki, które stają się płynne na tym płynie żeruje wspomniana złośliwa pleśń. Wzrasta ona i produkuje coraz więcej wspomnianego enzymu taka sytuacja doprowadziłaby do szybkiego zgonu. Organizm jednak otacza obszar zajęty pleśnią - grzybem właśnie tymi specjalnymi komórkami, które są bardziej odporne na działanie enzymu MMP-9. Tak powstaje guz. Czasem złośliwy rak osiąga rozmiar 2 - 4 cm po kilkunastu latach wzrostu. Gdy nie uciska żadnych istotnych organów to jest całkowicie nieszkodliwy.

Badanie histopatologiczne polega na pobraniu niewielkiej próbki tkanki guza, a co za tym idzie zostaje naruszona mozolnie i z wielkim trudem budowana często przez lata bariera mająca na celu odizolowanie obszaru zainfekowanego. Po badaniu histopatologicznym czyli uszkodzeniu bariery guz zaczyna rosnąć setki razy szybciej gdyż pleśń pokonała barierę i rozkłada za pomocą enzymu kolejne obszary. Organizm naprędce buduje nowe komórki blokujące niestety najczęściej brakuje mu szybkości i podstawowego surowca jakim jest krzem.
Znam osobiście przypadek kiedy guz przez około 8 - 10 lat osiągnął rozmiar 35 mm ale uciskał jeden z nerwów przez co chory zmuszony był podczas wsiadania do samochodu unosić rękoma nogę. Chory za namową lekarza poddał się badaniu histopatologicznemu i po 6 tygodniach guz ten ważył kilka kilogramów. Chemioterapia, cierpienie i zgon. W Grecji np przynajmniej usuwają najpierw guza i dopiero wtedy go badają w efekcie mniej zgonów. W Polsce prawdopodobnie przeżywalność wynosi "0" w przypadku złośliwych takich jak fibro sarkoma czy lipo sarkoma. Te bzdury o przeżywalności kilku % to tylko manipulacje statystyczne.

Należy zidentyfikować enzym produkowany przez ową pleśń, a następnie odszukać odpowiedni inhibitor, który skutecznie zablokuje enzym. Prawdopodobnie enzym ten jaki produkuje omawiana pleśń jest identyczny z tym jaki wykorzystywany jest przez nasz organizm w wielu procesach np podczas apoptozy bądź budowy uchyłka w błonie komórkowej podczas przenikania - wpuszczania do niej wirusa albo podczas wydobywania fragmentu DNA z wirusa.

Wniosek nasuwa się sam - trzeba dostarczać krzem.
Chociaż cenię prace Rybczyńskiego bo wiele mi pomogły zrozumieć to całkowicie nie zgadzam się z wyciągniętymi przez niego wnioskami. Oczywiście w guzie jest dużo krzemu ale krzem ten został tam skierowany w celach obronnych. W tym czasie pierwiastka tego brakuje w wielu innych częściach organizmu i następują spowodowane tym poważne dysfunkcje metaboliczne.

Wracając do onkologów np tych z Ursynowa w Warszawie. Oni nie są kretynami, a mimo to nadal wykonują biopsje wiedząc, że w przypadku złośliwego raka skazują chorego na cierpienie i śmierć. Jak myślicie, dlaczego tak postępują ci onkolodzy? Może ktoś ustalił takie procedury jednocześnie dając odpowiednie motywacje? Nigdy nie pozwólcie na biopsję guza. Nie bądźcie baranami idącymi na rzeź.
Zamiast tego zadbajcie o żołądek i jego właściwe pH aby przyswajać białka i pozyskiwane z nich cenne aminokwasy. Jedzcie golonkę, nóżki i wszystko co zawiera dużo krzemu.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 28 lut 2015, 08:54

a przeciw pleśniowo-grzybiczy Bor czyli boraks, który działa w synergii z Krzemem ?
stosuję i jak na razie same pozytywy..
Pisałes gdzieś że, dobrze czteroboran jako nawóz na działkę zastosować..

edit:
a Betaina HCl dla wrzodowców ?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: bow » sobota 28 lut 2015, 09:57

Każdego roku nawożę swój ogród borem ponieważ w polskich glebach już od dawna go niema. Kiedyś było go niewiele a teraz od kilkudziesięcioleci bor spływał do morza. Już od dawna w rolnictwie zrezygnowano z obiegu zamkniętego, a płodów rolnych nie wycenia się na podstawie bogactwa składników mineralnych.
Woreczek trochę kosztuje ale wystarczy na kilka lat.
0 x



baba
x 129

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 28 lut 2015, 10:51

Bow, a mógłbyś kilka szczegółów na ten temat do tego wątku wklepać? 8-)

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=1327&p=34053#p34053

W jakiej postaci ten bor, ilości, w jakim miesiącu ewentualnie, przed wegetacją czy w trakcie?
0 x



ODPOWIEDZ