Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: bow » wtorek 17 lut 2015, 01:02

Mój kolega ma dwie córki obie są lekarkami, a te córki mają łącznie pięcioro dzieci. Tylko najstarsza wnuczka mojego kolegi była szczepiona w pierwszej dobie życia jedna szczepionka. Teraz tylko ta wnuczka ma problemy zdrowotne. Na szczęście niewielkie ale jednak.
Pozostałe cztery wnusie są zupełnie zdrowe nigdy nie chorowały.
Dla mnie to wystarczyło żebym prosił syna o nieszczepienie mojego wnusia Marcela. Urodził się 11.10.2014 roku. Jest śliczny i zdrowy. Niema absolutnie żadnych problemów synowa może wszystko jeść (karmi oczywiście piersią) i nic Marcelka nie uczula.
Mojego kolegi wnuczek 2 tygodnie starszy od mojego był szczepiony na wszystko co lekarze zaproponowali i... uczulenia, swędzące plamy na twarzy, mała waga powolny rozwój.
Cholera, nie rozumiem tych ludzi. dałem im do oglądnięcia kilka filmów w tym rozmowę z Dr. Jerzym Jaśkowskim i nic. Szczepili dziecko i teraz nie chcą rozmawiać na ten temat. Jak jest mowa o szczepionkach to się irytują i ja wiem z jakiego powodu - mają poczucie winy i żal.
Dlaczego ci ludzie idą jak barany na rzeź?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 17 lut 2015, 01:26

Dlaczego ci ludzie idą jak barany na rzeź?


owczy pęd ? ;)
mam pewnosć że wszystkie kłopoty zdrowotne mojej 6-latki były efektem tych trucizn..
Oczywiście w dość sporej rodzinie kiwają potakujaco głowami, za plecami mówią swoje.. ;)
Zaraz będzie rok jak codziennie vitę C przyjmuje - radykalna poprawa, od 4 miesięcy jeszcze D.. a i parę kropelek H2O2 0.5% do nosa psikam (podmieniłem zawartość soli morskiej.. tylko ja wiem ..ciiiiichooo.. :lol: )

Co oprócz tego można tym biednym dzieciom alergicznym ku chelatacji zaordynować ?
Ciekawym Waszych opinii ..?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 17 lut 2015, 17:23

Nafta, powtarzam to niemal jak mantrę ale to chyba jeden z najlepszych, by nie powiedzieć najlepszy chelat, a przy okazji zrobi wiele innych dobrych rzeczy dla organizmu. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 17 lut 2015, 17:29

abcd pisze:Nafta, powtarzam to niemal jak mantrę ale to chyba jeden z najlepszych, by nie powiedzieć najlepszy chelat, a przy okazji zrobi wiele innych dobrych rzeczy dla organizmu. :)

tylko jak to ''sprzedać'' maluchowi ..?
Nie takie to proste.. a jak sie zachłysnie ? .. starszym tak .. i owszem .
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 lut 2015, 17:34

Można, można inaczej, tylko dajcie odsapnąć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 17 lut 2015, 18:00

grzegorzadam pisze:
abcd pisze:Nafta, powtarzam to niemal jak mantrę ale to chyba jeden z najlepszych, by nie powiedzieć najlepszy chelat, a przy okazji zrobi wiele innych dobrych rzeczy dla organizmu. :)

tylko jak to ''sprzedać'' maluchowi ..?
Nie takie to proste.. a jak sie zachłysnie ? .. starszym tak .. i owszem .

Na początek podawaj na cukrze i niech popija ciepłą herbatą.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: bow » środa 18 lut 2015, 00:08

Kiedyś mama mi podawała naftę na cukrze ale to było na robaki. Pamiętam ten nieprzyjemny smak.
Nie mam pojęcia czy nafta jest chelatem ale powinieneś @grzegorzadam zainteresować się protokołem Dr. A. Cutlera. O ile dobrze pamiętam to chelatacją ALA leczył ponad 74% dzieci autystycznych. Inni leczyli również inne choroby przewlekłe poszczepienne dzięki chelatacji.
http://www.pdm.org.pl/index.php?option= ... &Itemid=58
http://www.pdm.org.pl/index.php?option= ... &Itemid=34
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 19 lut 2015, 14:54

Medyczno-korporacyjny sadyzm

Mimo agresywnej proszczepiennej propagandy w korporacyjnych mediach, coraz mniej rodziców szczepi dziś swoje dzieci. ;)
Obrazek
By zwiększyć kurczące się zyski z handlu szczepionkami, kartele farmacji sięgają po coraz bardziej amoralne i przestępcze metody reklam. W USA w stołówkach McDonalda do zestawów dla dzieci Happy Meals dołączają już bezpłatne szczepionki pełne rtęci i aluminium (ich koszt przymusowo pokrywają podatnicy). Szczepionki te będą wstrzykiwane dzieciom przez sprzątaczy półanalfabetów, gdzieś między zlewem a sedesem.

http://www.naturalnews.com/048623_McDon ... ldren.html

Ponieważ reklamy szczepień mają odwrotny od zamierzonego efekt na dorosłych, lobbyści farmacji kierują je teraz bezpośrednio do przedszkolaków. Jest więc prawdopodobne, że paramedyczni najemnicy będą podstępnie okaleczać (czasem zabijać) szczepionkami dzieci w przedszkolach bez wiedzy rodziców, tylko za zgodą niewiele rozumiejących malców. To nic innego jak medyczno-korporacyjna pedofilia. Rodzice powinni dokładnie przepytywać dzieci, co się dzieje w przedszkolach.

http://vaccineliberationarmy.com/2015/0 ... n-puppets/

Z nowości warto też zwrócić uwagę na nową „chorobę” psychiczną wymyśloną przez kartele medyczno-przemysłowe, którą nazwano „orthorexia nervosa”. To nic innego jak
.. dbałość o zdrowe odżywienie. Jeśli ktoś nie chce spożywać trucizn GMO, przemysłowej żywności pełnej toksyn i konserwantów oraz trujących fast food’ów, a szuka zdrowych, naturalnych produktów spożywczych, to według nowej diagnostyki jest psychicznie chory i musi być poddany farmaceutycznemu leczeniu trującymi psychotropami. Podobnie osoby, które nie pozwalają okaleczać lub zabijać szczepieniami siebie i swych dzieci, są klasyfikowane jako psychicznie chore. Osiągnęliśmy więc już etap rozwojowy pełnego orwellizmu.

http://www.blacklistednews.com/Orthorex ... 8/Y/M.html

Prof. Maria Dorota Majewska

Tags : proefsor Majewska, szczepienia, szczepionki


myślałem ze jestem zdrowy, pech w normie ;) , oddech serce gazy w normie - a tu jestem chory psychicznie.. :lol:
- cierpię na „orthorexia nervosa”.
trzeba będzie z rodzinnym podjąć jakieś leczenie ... poważna sprawa ;)
- po feriach trzeba będzie przepytać personel oświatowy - w globalnej wiosce - w 52 stanie - już pewno coś planują ..
i tu już żarty się kończą ...

edit:
w linku pod czerwonym filmy dla dzieci ! :
Przedszkole TV Szczepionka Propaganda: SID NAUKA KID (Jim Henson Kukiełki)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 19 lut 2015, 16:07

bow pisze:Kiedyś mama mi podawała naftę na cukrze ale to było na robaki. Pamiętam ten nieprzyjemny smak.
Nie mam pojęcia czy nafta jest chelatem ale powinieneś @grzegorzadam zainteresować się protokołem Dr. A. Cutlera. O ile dobrze pamiętam to chelatacją ALA leczył ponad 74% dzieci autystycznych. Inni leczyli również inne choroby przewlekłe poszczepienne dzięki chelatacji.
http://www.pdm.org.pl/index.php?option= ... &Itemid=58
http://www.pdm.org.pl/index.php?option= ... &Itemid=34

myślę że ten protokół powinien być początkiem nowego ważnego tematu, bo dotyczy praktycznie wszystkich dzieci i chelatacji ogólnej również - można byłoby tu zamieścić wszystkie ważne informacje dotyczące odtruwania szczepionkowego i innych np. pestycydów, fluoru, ..szeroki temat..
Może udałoby się stworzyć protokół ogólny - a szczegóły są w tematach..
Jeżeli tak - Ty musiałbyś zacząć .. ;)
Albo chociaż dr Cutlera rozwinąć ..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 21 lut 2015, 13:07

Autyzm
Mama córek
Jak córka miała 19 miesięcy zdiagnozowano u niej autyzm wczesnodziecięcy, ja zaczęłam czytać od dietach, suplementach i leczeniu biomedycznym – już na 2 latka byliśmy ponownie na diagnozie, gdzie po wprowadzeniu diety były tak diametralne zmiany, że dano Jej diagnozę CZR (całościowe zaburzenia rozwoju nie zdiagnozowane inaczej). :o
Przez ostatnio rok walczyłam z candidą, odtruwałam szczepienia (jeszcze nie skończyłam) kontynuowałam dietę. Córeczka ma teraz 3 latka i 3 miesiące – chodzi no normalnego przedszkola na rediagnozie we wrześniu specjaliści osłupieli jak ją zobaczyli rozgadaną uśmiechniętą, patrzącą głęboko w oczy, inicjującą zabawę z tekstami na miarę dziecka w swoim wieku. Dodam, że już po 3 tygodniach od wprowadzenia ścisłej diety bg bm bc córka zaczęła mówić, natomiast po 3 dniach diety bg córka zaczęła rozumieć co do niej mówimy – wcześniej były to ciągłe krzyki, bicie i złości. Nie ukrywam, że dieta jest ciężka do utrzymania, bo córka coraz więcej się domaga przechodzi teraz ciężki okres – pytań dlaczego ona nie może jeść jak inni, ale staram się jak mogę tłumaczyć Jej to wszystko i nie dopuszczać do „wpadek glutenowych” które wciąż mają ogromny wpływ choćby na jej brzuszek. pozdrawiam wszystkie pełne obaw Mamy:) cuda się zdarzają:)

dla mamy cud - a to jest ewidentne odtrucie po rtęci i glutenie np. ;)
a jedzenie ma znaczenie 8-)
Ostatnio zmieniony sobota 21 lut 2015, 13:25 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1359 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: belfanior » sobota 21 lut 2015, 13:16


myślałem ze jestem zdrowy, pech w normie ;) , oddech serce gazy w normie - a tu jestem chory psychicznie.. :lol:
- cierpię na „orthorexia nervosa”.
trzeba będzie z rodzinnym podjąć jakieś leczenie ... poważna sprawa ;)
- po feriach trzeba będzie przepytać personel oświatowy - w globalnej wiosce - w 52 stanie - już pewno coś planują ..
i tu już żarty się kończą ...




@GA

Nie przejmuj sie ...tutaj wielu chorych... :D
A istnieje jeszcze "zespol niespokojnych nog",lub"schizofrenia bezobjawowa"!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 21 lut 2015, 13:23

akurat tutaj sami chorzy ! :lol:

spoko: niedługo wymyślą ''zespół zbyt spokojnych nóg'' - i na to będzie tabs .. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

bow
Posty: 32
Rejestracja: środa 04 lut 2015, 12:54
x 4
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 153 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: bow » sobota 21 lut 2015, 14:24

abcd pisze:Nafta, powtarzam to niemal jak mantrę ale to chyba jeden z najlepszych, by nie powiedzieć najlepszy chelat, a przy okazji zrobi wiele innych dobrych rzeczy dla organizmu. :)

Jakie masz doświadczenia z naftą? Dobrze byłoby zamieścić informacje na temat leczniczych właściwości nafty. Oczywiście najbardziej chodzi mi o własne lub bliskich doświadczenia.
Moja synowa dostała wczoraj wezwanie na szczepienie dziecka. Od urodzenia nie był mój wnuk szczepiony. Syn wydrukował wyroki z uzasadnieniami dotyczące wygranych z sanepidem a także zapytał autorkę pisma dlaczego napisała zdania wielkimi literami. Chodzi o groźbę, nękanie, czy utracone przez panią korzyści finansowe?
Nie cierpię jak ktoś pisze wielkimi literami, a już bardzo nie lubię jak ktoś usiłuje zastraszyć moje dziecko.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 21 lut 2015, 16:12

nie maja prawa zmusić z tego co wiem !
ja tez niedlugo dostanę - powalczymy sobie - trzeba prokuratorem postraszyć , chociaz to jedna kamanda :evil: ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 21 lut 2015, 16:31

Można załatwić to spokojnie i bez prokuratora. Moja znajoma dostała kwit.
Lekarz pediatra wystawił zaświadczenie, że dziecko wymaga indywidualnego harmonogramu szczepień.
"Kalendarz szczepień" wprowadzony było nie było Ustawą jest prawem, ale ze względu na.......to i to i tamto można porozdzielać kombajny szczepionkowe i podawać je inaczej. Oczywiście wówczas na własny koszt.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 21 lut 2015, 22:19

Jakie masz doświadczenia z naftą? Dobrze byłoby zamieścić informacje na temat leczniczych właściwości nafty. Oczywiście najbardziej chodzi mi o własne lub bliskich doświadczenia.

@Bow

tu jest szerzej o nafcie, nalewce, Todikampie i innych :

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=723

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=1191&p=26508&hilit=recepty#p26508
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 22 lut 2015, 13:15

>bow<, o nafcie odpisałem Ci tu: viewtopic.php?f=17&t=723&p=33692#p33692
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 25 lut 2015, 14:13

Obrazek
Najlepiej świadczą o tym wyniki porównania występowania autyzmu u dzieci Amiszów 1:10000 – nieszczepiących, z dziećmi szczepionymi wg zaleceń ekspertów z dziedziny epidemiologii i pediatrii 1:100. To porównanie nie wymaga to specjalnego komentarza.

Obrazek
Powyższy wykaz pokazuje zawartość rtęci w innej szczepionce Fluzone. Także tutaj przekroczenie dopuszczalnego stężenia wynosi 300%.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CEUQFjAG&url=https%3A%2F%2Fprawdaxlxpl.wordpress.com%2F2012%2F09%2F13%2Fsezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke%2F&ei=U8jtVLb0ObHe7AbhnYDwAg&usg=AFQjCNGbfWACwgoqTBtLX-RC_8HURjH5Jw&sig2=DCl3JDbz5ehtruMgl2L5WQ

dr Jaśkowski.
reszta w linku.
i to było na tyle ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24256 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 lut 2015, 16:47

Odra wrogiem publicznym no 1. :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 28 lut 2015, 17:10

Mariusz Maxymilian w 2 minuty 37 sekund ośmieszył farmację !
On jeszcze żyje ? ... :lol:

edit:
jak zobaczę lub usłyszę to w me-n-diach.pl - dziennikach glownych uwierzę w demo-krację ! ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 01 mar 2015, 14:21

fragmenty z linku:

[url]https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D332410666927296%26id%3D150053878496310&ei=EwjzVLbYHMi7PerGgdgN&usg=AFQjCNE1O_oe2IhQ8NkKkYJdN_qLZnCXQA&sig2=-voOaS2Qw-5OXO9T-qsPjw
[/url]
Edit: poprawny link : /blueray21
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=332410666927296&id=150053878496310
Na jednym z rosyjskich forów dla dzieci rodziców autystycznych pojawił się anonimowy wpis przedstawiający nową teorię powstawania autyzmu poszczepiennego u dzieci (może nie jest ona całkiem nowa, ponieważ bazuje na kilku znanych już elementach, tzn. obecności licznych poprodukcyjnych zanieczyszczeń biologicznych w szczepionkach). Artykuł porusza też problem bezpłodności u młodych kobiet.
Temat jest o tyle ciekawy, że diagnostyka wegetatywno-rezonansowa (tzw. vega-test) wykazuje u dzieci autystycznych obecność silnej infekcji wirusowej w mózgu. Co więcej, nie są to wirusy, z którymi ma szansę zetknąć się przeciętny człowiek (więc występuje słuszne pytanie, skąd się wzięły). Słownie istnienie takiej zależności potwierdziło nam już dwóch rosyjskich lekarzy (oni mówią, że wiedzą, że tak jest, ale póki co nie ma dowodów mikrobiologicznych, ponieważ, o ile wiadomo, nikt dokładnie nie sprawdzał mózgów dzieci autystycznych pod tym kątem post mortum, czyli po śmierci).
Ale nie wyprzedzajmy faktów, pod spodem pełen tekst bardzo długiego wpisu, który przetłumaczył nasz tłumacz.
Jeśli jest naprawdę tak, jak twierdzi autor postu, oznacza to, że SZCZEPIONKI SĄ BARDZO RYZYKOWNE, jeszcze bardziej, niż zwykło się przypuszczać, i nie chodzi tu tylko o obecność w nich rtęci i innych dodatków chemicznych.
______________________________________________
Czy autyzm ma podłoże wirusowe?
Nowa teoria powstawania autyzmu i związek autyzmu ze szczepionkami
PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ, NAWET JEŚLI NIE JESTEŚ RODZICEM DZIECKA AUTYSTYCZNEGO
Diagnostyka wegetatywno-rezonansowa na tropie przyczyn autyzmu

W pewnym kraju europejskim prezes jednego ze stowarzyszeń rodziców dzieci chorych na autyzm zaprosił operatora testu wegetatywno-rezonansowego (w skrócie: vega-test) z wieloletnim doświadczeniem do przetestowania tą metodą grupy dzieci autystycznych. Operator postanowił zatem, że sprawdzi, jakie wspólne czynniki będą znajdowały się w organizmie dzieci autystycznych. Rodzice tych dzieci byli niezwykle zdeterminowani, ponieważ nikt ze środowiska lekarskiego im nie pomagał. Zostali zostawieni samym sobie, a lekarze odrzucili wątek jakiegokolwiek związku autyzmu ze szczepieniem, chociaż u połowy dzieci nastąpił ewidentny zbieg czasowy z podaniem szczepionki (autyzm został zdiagnozowany przez lekarzy ok. 1,5 do 2 miesięcy po podaniu szczepionki). Stało się to tak późno, ponieważ zmiany w zachowaniu dzieci nie były łatwe do zaobserwowania, ponieważ były małe. Kiedy więc na początku przestały reagować na swoje imiona, rodzice wpierw chodzili z nimi do laryngologów i specjalistów od słuchu, a dopiero na koniec trafiali do neurologa, który diagnozował autyzm i zwracał uwagę rodziców na dziwnie „nieobecny” wzrok maluchów.
Po wykonaniu testu wegetatywno-rezonansowego dzieci na obszernej liście markerów elektromagnetycznych różnych czynników infekcyjnych z selektora medycznego urządzenia, na którym pracował, operator zaczął myśleć nad wynikami. Okazało się, że w teście wegetatywno-rezonansowym dzieci autystyczne nie różnią się od innych zdrowych dzieci praktycznie niczym oprócz stanu zapalnego w układzie nerwowym i występowania w nim kilku egzotycznych wirusów, co było bardzo zaskakujące. Wirusy, które wykrył sprzęt, to: Ebola, Marburg, małpia ospa i Denga. U niektórych występowały również powszechne w populacji wirusy typu Cooksakie, ale nie było to niczym niezwykłym. Jednocześnie nie wszystkie dzieci miały obciążenie rtęcią, co nie sugerowało jej bezpośredniego związku z powstaniem autyzmu. Jednak te 3 wymienione na początku wirusy były aż tak nieprawdopodobne, że nie dało się ich nie zauważyć. Dlaczego? Ponieważ pierwsze dwa były obecne u wszystkich badanych autystyków, a u większości również wirus małpiej ospy.
Zaatakowane wirusami części ciała u badanych dzieci to:
– móżdżek (odpowiada m.in. za mowę, koordynację ruchową, pamięć krótkotrwałą),
– pień mózgu,
– twór siatkowaty – reguluje poziom pobudzenia centralnego układu nerwowego, uwagi, odpowiada m. in. za emocjonalność, czyli to, czego brak dzieciom z autyzmem,
– hipokamp (jego uszkodzenie upośledza pamięć i zdolność do nauki),
– zakręt obręczy (odpowiada m.in. za motywację),
– ciało migdałowate (jego uszkodzenie, potwierdzone przez fachową literaturę, daje następujące objawy: agnozję wzrokową i słuchową – trudności w rozpoznawaniu znanych obiektów, nierozpoznawanie dźwięków otoczenia, nierozpoznawanie bliskich osób. Jakie to charakterystyczne dla dzieci autystycznych!).
– pień trzewny (unerwienie jelita – problemy z jelitami, zapaleniami jelita i perystaltyką są również charakterystyczne dla większości dzieci autystycznych),
– pień współczulny większy,
– kora mózgu, struktury podkorowe,
– płyn mózgowo-rdzeniowy.


całość w linku
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 04 mar 2015, 15:52

Może najcelniej amerykańską debatę o szczepionkach skomentowała Melinda Gates, żona właściciela Microsoftu, która jest zaangażowana w działalność humanitarną na całym świecie. "Kobiety w biednych krajach znają zbawienną moc szczepionek. Idą z dziećmi w upale przez 10 kilometrów, a potem cierpliwie stoją w kolejce po zastrzyk, bo widziały śmierć. My w Ameryce zapomnieliśmy, że odra zabija".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,17360387,Wir ... z3TQFggUYU

cierpliwie stoją w kolejce...
reszta objawień w linku. .
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 04 mar 2015, 16:03

Zapomniała dodać, że jej fundacja tymi samymi zastrzykami sterylizuje dziewczynki, oczywiście bez pytania kogokolwiek o zgodę, po prostu takie 2 w 1 - ograniczamy populację.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 04 mar 2015, 16:10

było gdzieś wcześniej... - bardzo nieprzyzwoita propaganda !
Będzie coraz częściej aż do przymusu ..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 07 mar 2015, 16:28

Pesymistyczna wizja systemu i programu szczepień ochronnych w 2050 roku

https://faktyoszczepieniach.wordpress.c ... ideologia/
0 x



ODPOWIEDZ