Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !


cedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 18 lis 2018, 00:02

Podostre stwardniające zapalenie mózgu

wymieniane jest jednym tchem przez szczepionkowych fundamentalistów, jako powikłanie odry.

A co je cechuje?


J Child Neurol. 2014 Nov;29(11):1448-52. doi: 10.1177/0883073813494475. Epub 2013 Jul 19.
Oxidant and antioxidant status in children with subacute sclerosing panencephalitis.
Caksen H1, Ozkan M2, Cemek M3, Cemek F4.
Author information
Abstract


Przeanalizowaliśmy stężenia alfa-tokoferolu, beta-karotenu, retinolu i poziomu kwasu askorbinowego i malonylodialdehydu oraz obniżone stężenia glutationu w erytrocytach i płynie mózgowo-rdzeniowym u 30 pacjentów z podostrym stwardniającym zapaleniem mózgu i mózgu w celu oceny stresu oksydacyjnego i poziom antyoksydantów. Stwierdzono obniżone stężenia alfa-tokoferolu, beta-karotenu, retinolu, poziomów kwasu askorbinowego w erytrocytach i płynie mózgowo-rdzeniowym zredukowanego stężenia glutationu; jednak poziom malondialdehydu erytrocytów i płynu mózgowo-rdzeniowego w moczu był zwiększony u tych pacjentów. Poziomy malonodialdehydu w płynach mózgowo-rdzeniowych różniły się między stadiami klinicznymi choroby (P <.05). Wyższy poziom malonodialdehydu w płynie mózgowo-rdzeniowym był związany z cięższym etapem klinicznym. Stwierdzono dodatnią korelację pomiędzy poziomem malonodialdehydu w płynie mózgowo-rdzeniowym a etapami klinicznymi (r = 0,42; P <.05) oraz między poziomem malonodialdehydu erytrocytów a stadiami klinicznymi (r = 0,40; P <.05). Nasze odkrycia wykazały obecność uszkodzeń oksydacyjnych w podostrym stwardniającym zapaleniu mózgu i mózgu oraz że zwiększone poziomy antyoksydantów stanowiły mechanizmy obronne organizmu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Komentarz

Jedną z przyczyn stresu oksydacyjnego może być rtęć i aluminium.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29180 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 lis 2018, 22:55

Świat jest inny odc. 94 - Piramida strachu i głupoty

https://www.youtube.com/watch?v=39lGWuW_5Dw

Opublikowany 19 lis 2018
Dopuszczenie eksperymentu badawczego bez zgody osoby, na której jest dokonywany, narusza zasadę demokratycznego państwa prawnego przez pogwałcenie godności człowieka sprowadzanego w tym wypadku do roli obiektu doświadczalnego.
0 xcedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 20 lis 2018, 13:41

https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszen ... __tn__=K-R

Ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin przesłuchiwany przed sądem w USA

W styczniu tego roku w Stanach Zjednoczonych miała miejsce jedno z wielu spraw sądowych pomiędzy rozwodzącymi się rodzicami w sprawie losu ich dzieci.

Jedną z kwestii o którą się spierali była kwestia szczepień, których matka odmówiła.

Branża szczepionkowa postanowiła uczynić ten proces pokazowym i nie tylko opłaciła ojcu dzieci prawników, ale także wysłała jednego z najbardziej wpływowych postaci w tej dziedzinie, wynalazcę szczepionki przeciwko różyczce, Stanleya Plotkina, w roli eksperta.

Ten ruch okazał się dla nich absolutną porażką.

Plotkin, który zgodził się zeznawać jako ekspert, w dniu 11.01.2018 został zmuszony do złożenia przysięgi w procedurze zwanej "deposition" przez osiem kolejnych godzin pod rząd odpowiadać na pytania prawnika reprezentującego matkę.

Podczas tego przesłuchania Plotkin rzeczywiście potwierdził wszystkie oskarżenia i podejrzenia dotyczące szczepień i szczepionek, które przemysł i prasa mają zwyczaj odrzucać z piętnem "teorią spisku".
Specjalista z honorowym dyplomem z UC Berkeley School of Law i doświadczeniem w Konstytucyjnym Sądzie Izraela Aaron Siri przybył, aby przesłuchać Plotkina.

Prawie natychmiast adwokat zmusił eksperta od szczepionek przyznać się do istniejącego konfliktu interesów.

Plotkin potwierdził, że rzeczywiście przyszedł, by zeznawać na korzyść przymusowego wstrzykiwania dziecku produktów farmaceutycznych produkowanych przez Merck, GSK, Sanofi i Pfizer, z których sam Plotkin od kilkudziesięciu lat regularnie otrzymuje miliony dolarów.

Co więcej, Siri, z pomocą zdobytej wcześniej dokumentacji podatkowej, zmusił Plotkina do przyznania, że "pomylił się" twierdząc iż nie dostaje on finansowania od przemysłu farmaceutycznego dla swojej pseudo-publicznej organizacji "Głosy za szczepienie" i potwierdził że podobnie jest na całym świecie gdzie organizacje typu "Rodzice za rozszerzeniem kalendarza szczepień" istnieją dzięki finansowaniu przez przemysł farmaceutyczny.

W następnej rundzie pytań Siri dowiódł, że Plotkin osobiście ucieleśnia wszystkie oznaki "skorumpowanej nauki", jak opisała to Marcia Angell w bardzo znanym artykule na ten temat - byłej redaktor naczelnej New England Journal of Medicine.

Mianowicie:
- Plotkin zapomina wspomnieć o konflikcie interesów, który wynika z jego pracy jako konsultanta w tych samych firmach, których produkty ocenia,
- oprócz "doradztwa" zasiada w radach nadzorczych spółek,
- jest w posiadaniu patentowych i umów royalty,
- zgadzał się podpisać pseudonaukowe publikacje napisane w interesach korporacji przez nieznanych ludzi,
- promuje leki na sponsorowanych przez branżę sympozjach,
- z przyjemnością przyjmuje od firm farmaceutycznych drogie prezenty i podróże.

Siri metodycznie przeszedł każdy z tych punktów z niezbitymi dowodami. I w każdym z nich Plotkin musiał odpowiedzieć "tak".

W części przesłuchania, które było poświęcone rzeczywistemu testowaniu szczepionek, Plotkin, pod presją dowodów dostarczonych przez Siri, był zmuszony przyznać, że:
- wiele szczepionek z obecnego kalendarza dla dzieci zostało przetestowanych pod kątem bezpieczeństwa tylko przez kilka dni!!!!, co jest niewystarczające (i zostało to potwierdzone przez Plotkina) w celu wykrycia uszkodzeń układu odpornościowego,
- opublikowane wyniki badań celowo ukrywają lub nie doceniają danych na temat reakcji niepożądanych, a jednocześnie przeszacowują skuteczność,
- efekt szczepienia jest słaby i trwa zaledwie kilka lat,
- zgłaszanie działań niepożądanych w rejestrach nadzoru po wprowadzeniu do obrotu tylko 1 ze 100 rzeczywistych skutków ubocznych.
Plotkin wykazał, że jest ateistą, z pogardą dla czyjejś wiary i odmawia każdemu prawa do odmowy szczepienia z powodów religijnych.
Następnie izraelski prawnik postanowił zademonstrować poziom humanizmu samego lekarza i przystąpił do pytań które znajdują się w dwuminutowym nagraniu.
„Czy kiedykolwiek wykorzystywałeś sieroty do testowania eksperymentalnych szczepionek?
- Tak
Czy kiedykolwiek wykorzystywałeś ludzi opóźnionych w rozwoju do badań szczepionek
- Nie pamiętam mojego udziału w badaniach z udziałem osób upośledzonych umysłowo. W latach 60. uznano to za powszechną praktykę. Chociaż być może nadal brałem udział w takich badaniach.
- Czy pamiętasz ten artykuł o szczepionce przeciwko różyczce?
- Tak.
- 13 dzieci upośledzonych umysłowo zostało zaszczepionych tą eksperymentalną szczepionką.
- Ok. Tak. W tym przypadku zrobiłem to.
- Czy kiedykolwiek twierdziłeś, że najlepiej jest eksperymentować z tymi, którzy mogą w mniejszym stopniu przyczyniać się do dobrostanu społeczeństwa, na przykład dzieci z niepełnosprawnością?
- Nie pamiętam dokładnie, ale jest całkiem możliwe.
Prawnik cytuje artykuł Plotkina, który zawiera stwierdzenie, że szczepionki powinny być najpierw testowane nie na zdrowych dzieciach i dorosłych, ale na dzieciach i dorosłych, "ludziach w sensie fizycznym, ale nie pod względem potencjału społecznego".
- Tak.
- Czy kiedykolwiek przeprowadzałeś eksperymenty, używając eksperymentalnej szczepionki na niemowlętach, których matki były w więzieniu?
- Tak.
Czy kiedykolwiek używałeś ludzi żyjących w krajach pod rządami kolonialnymi do testowania szczepionek eksperymentalnych?
- Tak
- Przeprowadziłeś te eksperymenty w Belgijskim Kongo?
- Tak.
- Czy w tym eksperymencie wzięło udział ponad milion osób?
- Tak.”
Następnego ranka po tym przesłuchaniu Pan Plotkin oficjalnie odmówił dalszego udziału w tym procesie.
Możesz zobaczyć pełną historię przesłuchania osoby z najwyższej światowej piramidy szczepionkowej
Jest tam jeszcze mnóstwo interesujących rzeczy.
Poniżej kompletny zapis przesłuchania (9 godzin)!
1. https://youtu.be/rGDNsqk0KR0
2. https://www.youtube.com/watch?v=oAkAXkazVlo
3. https://www.youtube.com/watch?v=OdSrykwRXHc
4. https://www.youtube.com/watch?v=tiABomhZm5Q
5. https://www.youtube.com/watch?v=Mzos3GdV2HE
6. https://www.youtube.com/watch?v=LEWAPM9SAEY
7. https://www.youtube.com/watch?v=yDh-JAL_h_Q
8. https://www.youtube.com/watch?v=o06qJA0kjww
9. https://www.youtube.com/watch?v=bJ_2yooGoH0
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29180 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 20 lis 2018, 23:00

"NADCHODZI EPIDEMIA?" - ZANIM ZASZCZEPIĘ... - Janusz Nawolski © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=ffgQuQt5-9E
0 xAwatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2810 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 21 lis 2018, 18:18

Odważny artykuł lekarki. Już zniknął ze strony. Zostało jednak archiwum:

Nie truj dziecka szczepionkami!

https://web.archive.org/web/20181119220 ... tykul.html

Za: https://www.facebook.com/pg/stowarzysze ... nop/posts/
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

cedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 22 lis 2018, 12:53

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
2 godz. ·
Media sieja panikę, szczepionki sieją odrę?

Inspekcja sanitarna informuje, że zachorowania w Polsce są wywołane wirusem z Ukrainy, która ma teraz rekordową w Europie liczbę zachorowań, ponad połowę.

10 lat temu szczepienia zostały tam wstrzymane, gdy 13 maja 2008 roku po indyjskiej szczepionce MMR zmarł 17-letni chłopak Anton Tiszczenko w obwodzie donieckim (błędnie zaszczepiony trzecią, mimo że otrzymał już dwie dawki), a 92 osoby, w tym 87 dzieci było hospitalizowanych we wschodniej Ukrainie.

Deutche Welle donosiła, że w 2014 i 2015 roku ministerstwo nie zakupiło wcale szczepionek, a rodzice bali się powikłań i ich słabej jakości. Poziom zaszczepienia dzieci spadł z 96% do 20%. Rozpoczęto długotrwałe procedury rejestracji preparatów dużych korporacji, bo bez tego rząd ukraiński nie mógł ich kupić i podawać dzieciom.

Teraz utratę zaufania do systemu i brak szczepień przypisuje się fałszywie „ruchom antyszczepionkowym”.

Mara Gebrielle, Daphne Knipping i Door Frankema z holenderskiej organizacji Vaccine Free w artykule opublikowanym w maju 2018 r. przedstawiły dowody, że zachorowania na odrę zaczęły wzrastać wraz z uzupełnianiem szczepień u dzieci. Widać to wyraźnie na wykresach zachorowań opublikowanych na stronie Światowej Organizacji Zdrowia.

Czy zatem przyczyną ogniska zachorowań jest wirus pochodzący ze szczepionek? Możliwość transmisji wirusa szczepionkowego jest opisana w literaturze naukowej.

Źródło:
http://www.who.int/…/surveil…/active/me ... lydata/en/

https://stichtingvaccinvrij.nl/outbreak ... 12000-case…/

Dr Suzanne Humphries – ODRA POSZCZEPIENNA
„Kiedyś uważano, że szczepionki MMR nie rozsiewały wirusa, nie powodowały tych chorób, ale teraz okazuje się, że dla tych wszystkich trzech, nie tylko odpowiedź immunologiczna nie jest taka, jaką oczekiwano, ale również w przypadku różyczki i odry, to te zaszczepione osoby roznoszą wirusa i mogą zakażać innych. […]”

DOWODY NAUKOWE:
1. Spotlight on measles 2010: excretion of vaccine strain measles virus in urine and pharyngeal secretions of a child with vaccine associated febrile rash illness, Croatia, March 2010. Croatian Institute of Public Health, Department of Infectious Disease Epidemiology, Zagreb, Croatia. Eurosurveillance, Volume 15, Issue 35, 02 September 2010
http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx
2. Differentiating the wild from the attenuated during a measles outbreak. Communicable Disease Control, Alberta Health Services. Pediatricians and Child Health, Apr. 2012; 17(4) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23543773
3. Case of vaccine-associated measles five weeks post-immunisation, Eurosurveillance, Volume 18, Issue 49, 05 December 2013
http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx

http://vaccineimpact.com/…/dr-suzanne-h ... m-d-vaccin…/

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

https://www.facebook.com/stowarzyszenie ... _tn__=kC-R
0 xAwatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2810 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: devi » czwartek 22 lis 2018, 13:13

Obecnie kiedy próbujemy na 'polkach' otworzyć link z artykułem Nie truj dziecka szczepionkami!, wczytuje się nam to oto cudo:

Szczepienia i szczepionki – vademecum

https://polki.pl/rodzina/dziecko,nie-tr ... tykul.html

Ciekawa podmianka :lol: :lol: :lol:
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 22 lis 2018, 13:52

szczepionka to minimlna dawka wirusa, więc jak szczepi się całe populacje,-
to roznosi się ten wirus po całych kontynentach. :roll:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 22 lis 2018, 15:19

devi pisze:
środa 21 lis 2018, 18:18
Zostało jednak archiwum:

Nie truj dziecka szczepionkami!
Mogłabyś zamieścić ten tekst?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1112 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 22 lis 2018, 16:06

Ne wiem czy cały to teraz nie przestępstwo decyzje pozostawiam "zielonym"
Nie truj dziecka szczepionkami!

Zastanawiałaś się dlaczego ostatnio tak wiele dzieci cierpi na autyzm, ADHD (syndrom nadpobudliwości psychoruchowej) i ma trudności w nauce? Chciałabyś, aby Twoje dzieci rozwijały się poprawnie i cieszyły się dobrym zdrowiem do późnej starości? Uniknęły depresji, sklerozy, schizofrenii, syndromu chronicznego zmęczenia, artretyzmu i Alzheimera? Głównym winowajcą obecnej sytuacji jest rtęć zawarta m.in. w szczepionkach. Dlatego, gdy zobaczysz kalendarz szczepień dla Twojego dziecka, przeanalizuj go dokładnie.

Rtęć jest drugim, po plutonie, najbardziej toksycznym pierwiastkiem na ziemi.

Rtęć z jednego termometru może zatruć małe jezioro. Zalecenia Agencji Ochrony Środowiska podają za bezpieczną dawkę 0,1 mikrograma/kg masy ciała dorosłego człowieka dziennie.

Tymczasem rtęć była (przed wydaniem odpowiedniego zakazu pod koniec ubiegłego stulecia) dodawana do kropel do oczu, preparatów dla szkieł kontaktowych, sprejów do nosa, kremów antykoncepcyjnych, kremów na hemoroidy, zastrzyków przeciw alergiom i wielu innych substancjach.

Oprócz tego obecna jest w naszym środowisku w dymach z fabryk spalających węgiel, rybach i owocach morza i w takich ludzkich wynalazkach jak żarówki fluorescencyjne, termometry, urządzenia do mierzenia ciśnienia krwi, a nawet w bardzo niebezpiecznych metalowych plombach dentystycznych (zawierają 50% rtęci!).

Pierwszy rok życia dziecka - siatki centylowe

Najbardziej niebezpiecznym źródłem zatrucia rtęcią w obecnych czasach są jednak szczepionki. Do konserwacji wielu z nich używa się środka o nazwie Thimerosal, który zawiera 49,6% etylortęci. Biorąc pod uwagę wzrost ilości szczepień, często wykonywanych jednego dnia, ilość kumulowanej rtęci osiąga poziom nawet 100-krotnie wyższy niż bezpieczny dla dorosłego człowieka. Np. tylko szczepionka Hep B (przeciwko bakterii powodującej m.in. zapalenie opon mózgowych) podawana noworodkom przekracza zalecany limit 36 razy.

Wstrzykiwanie domięśniowe omija jeden z głównych mechanizmów obronnych ludzkiego organizmu - trakt żołądkowo-jelitowy. W przypadku małych dzieci, których układ immunologiczny i nerwowy nie jest jeszcze w pełni dojrzały, jest to bardzo niebezpieczne. Np. proteina Metallothionein (MT) zawarta w każdej komórce ludzkiego ciała i odpowiedzialna za detoksykacje metali ciężkich i opiekę nad układem odpornościowym staje się w pełni rozwinięta dopiero u dziecka 3-letniego. Jak wiele rtęci wstrzykujemy mu do tego czasu skoro pierwsze obowiązkowe szczepienia otrzymuje w pierwszej dobie swojego życia?

Skutki zatrucia rtęcią są bardzo poważne. Rtęć ingeruje w działanie enzymu potrzebnego do trawienia glutenu i kazeiny, stąd nadwrażliwość ludzi zatrutych rtęcią np. na wszystkie produkty mleczne. Rtęć wywołuje również uszkodzenie systemu odpornościowego, który nie radzi sobie z bakteriami naturalnie występującymi w naszym organizmie np. z candidą. Przerost tego grzyba wywołuje tzw. cieknące jelito - stan, w którym uszkodzona powierzchnia jelita przepuszcza niestrawione cząsteczki do obiegu krwi, co wywołuje alergie. Osoby zatrute rtęcią często są alergikami.

Ponadto rtęć osłabia zdolność usuwania infekcji wirusowych i drożdżowych, powoduje wytwarzanie przeciwciał antymózgowych (organizm atakuje samego siebie), zmienia zdolność mózgu do usuwania niepotrzebnych komórek mózgowych lub neuronów i w poważny sposób wpływa na uszkodzenie mózgu. Spustoszenie, które sieje w organizmie ma bardzo poważne konsekwencje w jego funkcjonowaniu. Najważniejsze objawy zatrucia rtęcią, to:

zaburzenia sensoryczne,
drętwienie ciała,
nadwrażliwość na dźwięki, dotyk
osłabione rozpoznawanie twarzy,
nieostre widzenie i zawężenie pola widzenia,
bezsenność,
drażliwość i nagłe wybuchy złości,
unikanie kontaktów społecznych,
niepokój,
utrudnione wysławianie się,
zaburzenia słuchu
zmieniony smak,
osłabienie pamięci krótkotrwałej,
spowolnienie reakcji,
utrudniona koncentracja.

Wymienione wyżej objawy często występują przy takich schorzeniach jak ADHD i autyzm. Potwierdzono, że rtęć jest bardziej toksyczna dla chłopców, co poważnie łączy zatrucie rtęcią z autyzmem. Kiedy w Kalifornii zwiększono w ciągu 20 lat ilość szczepień z 8 do 33, to liczba przypadków autyzmu wzrosła ponad 1000%! Dzięki rodzicom dzieci autystycznych i badaczom zajmujących się tym problemem, rtęć wycofano z wielu produktów (np. roztwór do soczewek kontaktowych wycofano w 1998r.). Urząd ds. Żywności i Leków w USA nałożył na producentów szczepionek obowiązek wyeliminowania thimerosalu ze szczepionek. Co ciekawe, został on usunięty ze szczepionek weterynaryjnych prawie 20 lat temu, gdyż obawiano się, że jest zbyt niebezpieczny. Producenci szczepionek prawdopodobnie wiedzieli o ryzyku zatrucia rtęcią już 40 lat temu.

Niestety, kreatywność producentów szczepionek nie zna granic. Coraz częściej proponują nam połączone szczepionki. Popularną i szczególnie groźną jest MMR (trzy szczepionki podawane naraz: odra, świnka i różyczka). Co jakiś czas ogłaszają też możliwość kupienia szczepionek na 5 czy 6 chorób. Rodzice, nie dajcie się zwieść! Podając taką szczepionkę być może oszczędzicie dziecku kilku ukłuć, ale zaryzykujecie wystąpienie poważnych chorób!

Jak bezpiecznie szczepić dzieci?

Stosować szczepionki nie zawierające thimerosalu - należy dopytywać i żądać!
Unikać szczepionek skojarzonych (zawierają więcej środków konserwujących z rtęcią lub innymi metalami ciężkimi) - podawać pojedyncze szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce, w osobnych zastrzykach w różnych dniach. Można np. podać szczepionkę przeciwko odrze w wieku 15 miesięcy, przeciwko różyczce w 27 miesiącu, przeciwko śwince w 39 miesiącu.
Robić jak najdłuższe przerwy pomiędzy szczepieniami - 6 miesięcy pomiędzy żywymi szczepionkami (odra, świnka, różyczka) to czas idealny, ale 3 miesiące są okresem rozsądnym.
Używać fiolek zawierających pojedynczą dawkę - zawierają znacznie mniej środków konserwujących
Nie szczepić dziecka chorego lub w okresie rekonwalescencji.
Zapewnić zalecaną dzienną dawkę witaminy A przez 3 dni przed i w dzień podania zastrzyku. Niemowlętom podawać witaminę C po 150mg 2 razy dziennie, a małym dzieciom po 300mg 2 razy dziennie przez 3 dni przed i w dzień podania zastrzyku.

Dostosować kolejność szczepień do potrzeb dziecka - np. zakażenie wirusowym zapaleniem wątroby typu B następuje poprzez aktywność seksualną, nadużywanie narkotyków albo poprzez zakażenie od matki przy porodzie. Jeśli matka nie należy do grupy podwyższonego ryzyka, nie ma potrzeby szczepienia dziecka (można opóźnić to szczepienie nawet do 12 roku życia dziecka).
Jeśli to możliwe wykonać badanie wskaźników immunologicznych przed powtórzeniem dawek - obecnie są to dość drogie testy krwi. Wiele dzieci uodparnia się po pierwszej dawce i nie wymaga dawek przypominających.
Nie szczepić powtórnie, gdy wystąpiła negatywna reakcja na konkretną szczepionkę.
Nie szczepić noworodków.

W Polsce niestety bardzo trudno znaleźć pojedyncze szczepionki, warto więc pomyśleć o sprowadzeniu ich z zagranicy. Jeżeli nie możemy tego zrobić, spróbujmy odwlec te szczepienia. Może się to okazać trudne, gdyż w Polsce jest obowiązek wykonywania szczepień - rodzice straszeni są wysokimi mandatami i sprawą w prokuraturze. Najlepiej poproś swojego lekarza pediatrę o napisanie odroczenia.

Ponadto, aby uniknąć zatrucia rtęcią, należy pamiętać, że rtęć przenika z organizmu matki do płodu, a także znajduje się w jej mleku. Dlatego odradza się wszelkie szczepienia w czasie ciąży (np. przeciwko grypie), a także zaleca usunięcie wszystkich metalowych plomb.

Skoro zatrucie rtęcią spowodowane jest szczepionkami, to dlaczego nie wszystkie dzieci są zatrute?
Wrażliwość na rtęć i zdolność organizmu do detoksykacji jest bardzo zróżnicowana i często uwarunkowana genetycznie. Niektóre dzieci szybko pozbywają się rtęci, u innych pozostaje ona na tyle długo w organizmie, że mocno wiąże się z mózgiem i innymi organami.

Co robić, gdy podejrzewasz u swojego dziecka zatrucie rtęcią?

Istnieje wiele różnych testów badających zatrucie rtęcią, jednak

najmniej inwazyjnym i niedrogim testem jest analiza materiałów śladowych czyli badanie włosów.

Badanie to pozwala na ustalenie obecności metali ciężkich w organizmie.
Jeżeli wynik okaże się wysoki, należy rozpocząć odpowiednie leczenie.

Pierwszym krokiem jest usunięcie wszystkim metalowych plomb u dziecka. Dopiero wówczas można rozpocząć chelatyzację (gdyby zacząć podawać dziecku z plombą te substancje, plomba by się rozpuściła i jeszcze bardziej zatruła organizm). Niestety, trudno jest znaleźć lekarza, który będzie posiadał odpowiednią wiedzę na temat chelatyzacji. Można spróbować poszukać wśród niekonwencjonalnych lekarzy np. homeopatów, lub w ostateczności rozpocząć odtruwanie samodzielnie.

Substancje chelatyzujące usuwające rtęć to DMPS (2,3 dimercaptopropanesulfonate sodium), DMSA (2,3 meso DiMercaptoSuccinic Acid) - nazwa rodzajowa :Succimer, nazwa handlowa : Chemet, i ALA (alpha lipoic acid).

Tylko ostatnia substancja pokonuje barierę krew-mózg i umożliwia oczyszczenie mózgu z rtęci.

Aby dziecko czuło się lepiej jeszcze przed i w trakcie chelatyzacji, możesz podawać mu suplementy witaminowe, szczególnie witaminy B i C oraz cynk i magnez.

Chelatyzacja może potrać od 6 miesięcy do 2 lat. Im wcześniej, tym lepsze rezultaty. Po leczeniu dzieci często mogą wrócić do normalnej diety i ustępują im alergie. Co najważniejsze, często ustępują objawy takich chorób jak autyzm czy ADHD.

W razie wątpliwości odnośnie wykonywania szczepień oraz odtruwania warto przejrzeć forum rodziców dzieci na stronie www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi

W opracowaniu tego ciekawnika pomogły mi źródła zamieszczone na powyższym forum a także na stronach grupy Yahoo "Autism - Mercury". Porady dotyczące szczepień pochodzą z publikacji: dr med. Bryan Jepson "Zrozumieć Autyzm - Podstawy fizjologiczne i biomedyczne opcje terapii zaburzeń autystycznego spektrum" (Dziecięce Centrum Biomedyczne stanu Utah, 2003).

Magdalena Prus
Tekst pochodzi z tego linku
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 22 lis 2018, 18:30

Substancje chelatyzujące usuwające rtęć to

DMPS (2,3 dimercaptopropanesulfonate sodium), DMSA (2,3 meso DiMercaptoSuccinic Acid) - nazwa rodzajowa :Succimer, nazwa handlowa : Chemet,

i ALA (alpha lipoic acid).
co do ALA są inne opinie, pisaliśmy w temacie chelatacji.
Bardzo wysokie poziomy toksycznego Glinu
występujące w mózgach autystycznych pacjentów
:

Aluminium Jest Obecne W Wielu Szczepionkach


WYSŁANY DNIA 21 LISTOPADA 2018 RSZCZEPIONKI

Obrazek

Tutaj drukuję streszczenie nowego badania: "Aluminium w tkance mózgowej w autyzmie."
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 2X17308763

Publikacja jest Journal of Trace Elements w medycynie i biologii .
https://naturalblaze.us1.list-manage.co ... b8aff2ed3b
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29180 razy
Otrzymał podziękowanie: 23500 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 23 lis 2018, 23:29

Jerzy Zięba - Kiedy producent szczepionki zabrania jej użycia

https://www.youtube.com/watch?v=uX2S82ZCoqc

Opublikowany 22 lis 2018
www.polacydlapolakow.pl

www.ukryteterapie.pl
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 lis 2018, 09:45

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 lis 2018, 12:55

To nie jest pomyłka, to celowy proces !
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 lis 2018, 13:44

ex właściciel Microsoft to powiedział wprost, czy trzeba coś więcej :?:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1016
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2261 razy
Otrzymał podziękowanie: 2251 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 24 lis 2018, 18:54

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 30 lis 2018, 14:42

0 xcedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 02 gru 2018, 11:23

https://politykapolska.eu/2018/11/18/za ... CHAhmIDYQo

Zaczęły wreszcie padać klocki szczepiennego domina kłamstwa i zbrodni. Zwycięstwo Roberta Kennedy’ego
18 listopada 2018 Redakcja Polityka Polska
Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Oświeconej Zgody na szczepienia pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces. (https://www.naturalnews.com/2018-11-11- ... tions.html

https://twitter.com/robertkennedyjr/sta ... 09?lang=en

https://www.aimintegrativemedicine.com/ ... safety-won).Autorzy pozwu dostarczyli dowodów, że od ponad 30 lat bezpieczeństwo szczepień było skandalicznie zaniedbywane, ponieważ agencje rządowe nie wykonywały swych należytych obowiązków.

Amerykańska ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, która hurtowo zwalnia firmy farmaceutyczne od odpowiedzialności prawnej i karnej za zgony i okaleczenia spowodowane szczepionkami, zobowiązuje DHHS do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek; i obciąża ten departament ciągłym monitorowaniem oraz raportowaniem powikłań poszczepiennych.

DHHS ma też przekazywać Kongresowi co najmniej raz na dwa lata sprawozdania na temat bezpieczeństwa szczepień i wprowadzanych reform, które mają je poprawić.

W toku rozprawy okazało się, że DHHS nie spełniło nawet najbardziej podstawowych aspektów tych ważnych obowiązków, gdyż od 30 lat nie złożyło ani jednego raportu o bezpieczeństwie szczepień.

Wiemy dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków.

Otóż Centrum Kontroli Chorób (CDC) (należące do DHHS) przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), które wykazały, iż obywa rodzaje szczepionek powodują autyzm u dzieci.

Jak wiemy z tajnych posiedzeń CDC/FDA/DHHS, licznych dokumentów i zeznań naukowców, którzy prowadzili te badania (dr Thomas Verstraeten i William Thompson), dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć ich dokumentację naukową.

(http://vaxxedthemovie.com/download-the- ... -thompson/; https://www.focusforhealth.org/dr-brian ... -thompson/; http://putchildrenfirst.org/chapter2.html; http://www.thelibertybeacon.com/deadly- ... m-scandal/; http://putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf; https://www.amazon.com/Thimerosal-Evide ... 1632206013).

Zamiast dbać o bezpieczeństwo szczepionek, CDC zajmowała się fałszowaniem wyników badań, straszeniem ludzi wyssanymi z palca epidemiami i kreowaniem szalbierskiej propagandy proszczepiennej. I z tej działalności nie zamierzała sprawozdawać się ani Kongresowi ani społeczeństwu.

Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina. Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień (wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami) poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie.

Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.

Maria Majewska

Fot. yournewswire.com
1 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 gru 2018, 19:46

cedric pisze:
niedziela 02 gru 2018, 11:23
Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.
To dam na mszę do ojca dyrektora, a jak na razie jakiś pajac rządowy dzisiaj (RMF) powiedział, ze
rodzice nieszczepiący powinni płacić wyższą składkę zdrowotną ! :evil: :lol:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 08 gru 2018, 23:40

HPV prezydencki prezencik...


https://www.facebook.com/groups/OLadoOb ... 271596582/

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12984
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12929 razy
Otrzymał podziękowanie: 19647 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 12 gru 2018, 19:24

Obnażanie Matrixa - szczepionkowcy - pedovore - adrenochrom

https://youtu.be/E88Viswn4zU
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 17 gru 2018, 17:38

https://www.lanacion.com.ar/2202208-par ... -presentar

http://healthimpactnews.com/2018/argent ... hool-more/
14.12.18
Skrót

Senat zatwierdził w środę ustawę, która ustanawia obligatoryjny charakter bezpłatnych szczepień przeciwko możliwym do uniknięcia chorobom dla wszystkich mieszkańców kraju i zastrzega, że pełna karta szczepień będzie wymagana w czasie przetwarzania dow. osobistego, paszportu i prawa jazdy m.in .

Projekt był promowany przez Pablo Yedlina (Front Justicialista, Tucumán) i zastąpi ustawę 22 909, która obowiązuje od 1983 r. Do tej pory obowiązkowe szczepienia dotyczyły tylko dzieci, a nowy projekt zostanie rozszerzony również dla dorosłych. Bezpłatność szczepień odtąd będzie chroniona przez prawo.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 17 gru 2018, 20:35

eskimosi i tam rządzą... ?
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xcedric
Posty: 5396
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 82
x 126
Podziękował: 3150 razy
Otrzymał podziękowanie: 7974 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 18 gru 2018, 16:34

https://prawdaoszczepionkach.pl/kontrow ... i,14,0.htm


Według dr. Ceesa Vermeera, PhD, profesora biochemii na Uniwersytecie Maastricht w Holandii, wiodącego światowego specjalisty zajmującego się witaminą K, „zastrzyki z witaminą K są noworodkom całkowicie niepotrzebne”.
Siły przyrody koncentrują się na udanym porodzie tak mocno, że wydaje się mało prawdopodobne, aby wszystkie niemowlęta cierpiały na niedobór witaminy K. Jeśli chodzi o mnie, zamiast po prostu przyjąć, że natura popełniła błąd co do czynników pobudzających proces krzepnięcia u noworodków, zastanowiłem się nad wszystkimi sposobami, w jakie ingeruje się w normalny fizjologiczny proces rodzenia poprzez okołoporodowe interwencje, mające wpływ na krzepnięcie krwi. Interwencją w najbardziej oczywisty sposób zaburzającą ten mechanizm jest przedwczesne odcięcie pępowiny, które pozbawia noworodka od 25% do 40% objętości krwi fizjologicznej, a więc od 25% do 40% fizjologicznych czynników krzepnięcia zaplanowanych przez naturę. Jako osoba nakłuwająca – w celu wykonania badań przesiewowych – pięty noworodków, którym nie odcięto przedwcześnie pępowiny (i którym ponadto, w niektórych przypadkach, nie podano sztucznej witaminy K), mogę stwierdzić, że takie dzieci nie mają kłopotów z krzepnięciem krwi. To rozwiązuje problem wczesnej lub klasycznej choroby krwotocznej płodu/noworodka.

Chociaż witamina K nie przenika z łatwością z krwiobiegu matki przez łożysko do noworodka, to JEST z łatwością przekazywana dziecku z mlekiem matki. (Czy nie wskazuje to wyraźnie, że natura w istocie zdaje się chronić dziecko, regulując czynniki krzepnięcia w ściśle określony sposób?) Kobiety, które spożywają dużo świeżych, zielonych warzyw liściastych przekazują witaminę K swoim dzieciom, co chroni je przed późnym wystąpieniem choroby krwotocznej.

Może więc natura wie, co robi, a nam pozostaje po prostu wspieranie fizjologicznego zdrowia poprzez odczekanie co najmniej 5 minut po urodzeniu, zanim odetniemy pępowinę, i zachęcanie matek karmiących do jedzenia dużych ilości świeżych, zielonych warzyw liściastych (lub przyjmowania suplementów witaminy K).

Od tej zasady istnieje kilka wyjątków.

Niektóre leki przyjmowane przez matki, na przykład przeciwdrgawkowe, przeciwzakrzepowe i antybiotyki, interferują z witaminą K. (W takim przypadku prenatalna suplementacja matek witaminą K może zapobiec tej postaci choroby krwotocznej). Powstawanie witaminy K jest również hamowane u niemowląt po kuracji antybiotykowej.

U niewielkiej liczby noworodków może występować zaburzenie czynności wątroby uniemożliwiające normalną produkcję witaminy K w jelicie; objawy zwykle pojawiają się powoli.

Inne czynniki ryzyka to: biegunka, zapalenie wątroby, mukowiscydoza (CF), celiakia i niedobór antytrypsyny alfa 1.

Źródło:

http://www.gentlebirth.org/archives/vitktop.html
0 xODPOWIEDZ