Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 kwie 2020, 21:05

długopis musi wygrać :roll:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 72
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 1
x 6
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 86 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Dams » sobota 18 kwie 2020, 21:13

Ile to już chorób będzie które leczą szczepionki podawane dzieciom? 25 ? Szkoda, że często po szczepieniach jakimś cudem na nie zapadają -.-
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 20 kwie 2020, 19:41

Obrazek

2:
„Ponieważ szczepionka zawiera MRC-5 (przerwane/ abortowane komórki płodu lub inne formy DNA), jest to sprzeczne z moimi przekonaniami (religijnymi) i z szacunkiem odmawiam”.
3:
„Ponieważ istnieje możliwość reakcji jatrogennej (reakcja niepożądana spowodowana przez wiele związków lub leków oddziałujących ze sobą) ze szczepionki, z szacunkiem odmawiam”.
0 xkupfer
Posty: 280
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 294
x 29
Podziękował: 777 razy
Otrzymał podziękowanie: 490 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 21 kwie 2020, 08:35

witam,wszystko ładnie i pięknie,tylko co zrobisz jak przyjdą z kaftanikiem i lekarz-judasz(dziś mało kto jest nim z powołania),powie jak nie chce pan szczepionki i chce zarażać wszystkich to znaczy że pan oszalał i musimy pana zabrać do wariatkowa,a tam już z tobą zrobią porządek :D .
Druga opcja w którą nie za bardzo wierzę jest: ok,nie chce pan szczepionki musi pan cały czas zapierdzielać w masce,długo nie wytrzyma nikt presji jak naród całkowicie ogłupiony i prawie wszyscy dadzą się zaszczepić a ciebie będą palcami wytykać,nie wykluczone że cię u kamieniują wszak to będą roboty zdalnie sterowane :shock: .Moim zdaniem szczepionka a nie 5 Dżi nas wykończy,bo do mało zaludnionej wsi tak szybko nie dotrą,choć nie wiadomo co w tych "chorych głowach" siedzi,na pewno mają na tyle gotówki. ;) pozdrawiam.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 21 kwie 2020, 09:00

kupfer pisze:
wtorek 21 kwie 2020, 08:35
jak nie chce pan szczepionki i chce zarażać wszystkich to znaczy że pan oszalał i musimy pana zabrać do wariatkowa,a tam już z tobą zrobią porządek :D .
Kolega zapodał elementy prawne, ale w warunkach ''pandemii'' wszystko możliwe.
Konstytucja, karta praw pacjenta (ustawa!) istnieją.
to że powszechnie nie znamy ''prawa'' nie oznacza, że w końcu nie zaczniemy z niego korzystać!
oni się tego boją, jedyne czego się boją i tłumów na ulicach.
paragraf za paragraf i są zrobieni :D

właśnie to przerabiamy, choć jest światło w tunelu, białe kapelusze ;)

z http://ram.neon24.pl/post/154642,pierws ... gral-trump
Pierwszą rundę z Gates'em wygrał Trump!
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Obrazek
«Amerykańska task force ds. koronawirusa porzuciła "predykcyjne" modele epidemii WHO – zdominowanej przez Billa Gatesa...»


Obrazek
RAM 17 kwiecień 2020


General surgeon, Jerome Adams, tj. najwyższy autorytet ds. zdrowia w Siłach Zbrojnych USA, ogłosił komunikat o sile bomby – pisze Maurizio Blondet.

Amerykańska task force ds. koronawirusa porzuciła "predykcyjne" modele epidemii WHO (zdominowanej przez Billa Gatesa), zalecane przez głównego epidemiologa USA, Anthony'ego Fauci i zamiast nich adoptuje rzeczywiste dane uzyskane na podstawie faktycznie przeprowadzonych testów.

Motywacja: "Zawyżone i bazujące na chęci wzbudzenia strachu, modele WHO przepowiadają śmierć milionów ludzi na całym świecie i setek tysięcy osób w Ameryce". Zostały one wykorzystane jako podstawa tego, co wielu ekspertów określiło jako "reakcję skrajnie nieproporcjonalną".


Obrazek
https://en.wikipedia.org/wiki/Jerome_Adams

Oświadczenie jest torpedą skierowana przeciwko Billowi Gatesowi i jego wspólnikowi Fauci'emu, którzy gorączkowo łażą po wszystkie kanałach telewizyjnych, grożąc społeczeństwu blokadą przedsiębiorstw przez sześć miesięcy lub nawet rok, albo do czasu, gdy rządy kupią szczepionkę.

Obrazek

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci

A ponieważ w ciągu kilku tygodni kwarantanny, 22 miliony Amerykanów złożyło wniosek o zasiłek dla bezrobotnych, można zrozumieć, jak perspektywa ta postrzegana jest przez tzw. rednecks, którzy głosowali na Trumpa, po to, by zaczął walkę z Deep State'm.

Wydaje się, że szarpanina Billa Gatesa z Donaldem Trumpem w sprawie pandemii zakończyła się na razie porażką Gatesa. Jest to paradoksalna wojna, która podzieliła polityków i opinię publiczną jak chodzi o konflikt natury farmaceutycznej.

Krótko mówiąc, chlorochina przeciwko szczepionkom – czyli, kto jest za chlorochiną, jest za Trumpem, więc "jest prawicowy",

podczas gdy, kto jest za szczepionkami, jest za Gatesem i jest «postępowy».

Walka Gates-Trump rozszerzyła konflikt również na Francję, gdzie mikrobiolog Didier Raoult, za stwierdzenie, że wyleczył chorych chlorochiną (która notorycznie stosowana jest w Chinach i Korei), został zaatakowany przez «Komitet Naukowy» powołany przez Macrona. Najwyraźniej dlatego, że Raoult nie posiada cech mandaryna naukowego i dlatego, że zakłócił już wcześniej ustaloną narrację, mówiącą, że jedynie szczepionka pozwoli na powrót do wolności.


Zjawisko mandarynów naukowych mogliśmy obserwować również we telewizji włoskiej – przypomina mediolański dziennikarz-bloger.

https://en.wikipedia.org/wiki/Didier_Raoult

Tyle że w Stanach Zjednoczonych trwa walka, także przy użyciu ciosów poniżej pasa, wielokrotnie tragikomicznych, typowo epicko-amerykańskich.

Gubernatorzy stanów Michigan i Nevady, czyli demokraci anty-Trump, podjęli działania mające na celu ograniczenie stosowania chlorochiny i wydłużenie kwarantanny. W odpowiedzi, mieszkańcy Michigan, przede wszystkim robotnicy widzący przed sobą koszmar bezrobocia – chcąc poprzeć Trumpa i chlorochinę oraz przeciwstawić się gubernatorce radical chic, Gretchen Whitmer – zorganizowali kolosalną demonstrację z użyciem samochodów osobowych, SUV-ów i ciężarówek, na rzecz powrotu do pracy i do zarobków.

Obrazek


VIDEO: Protestors rally against Gov. Whitmer and her executive orders at state capitol
https://www.wxyz.com/news/coronavirus/p ... -wednesday

Obrazek


Obrazek

VIDEO: Armed protesters demand an end to Michigan's coronavirus lockdown orders – video
https://www.theguardian.com/global/vide ... ders-video


Przypomnijmy, że Gates planuje szerokie zastosowanie tatuażu kwantowego.

http://ram.neon24.pl/post/153825,zostan ... dot-tattoo

Wynalazek, ogłoszony z wielką pompą przez MIT w grudniu 2010, został sfinansowany przez Gatesa za pośrednictwem Jeffreya Epsteina, pedofila zamordowanego w więzieniu, który, jak być może pamiętacie w pewnym momencie swego życia, rozwinął w sobie nagłe, «filantropijne» zainteresowanie nauką, której zaoferował liczne darowizny. Słynnych naukowców zaś, zapraszał często do odwiedzenia swej wyspy, gdzie wielokrotnie bywał także Gates.

Dziś staje się jasne, dlaczego Anthony Fauci walczył z chlorochiną podczas wszystkich talk show, wyolbrzymiając jej skutki uboczne i powtarzając, że aby udowodnić jej przydatność w leczeniu Covid-19 należy poczekać na badania i testy.

Wiarygodność Fauci'ego pogorszył oficjalny raport NIH (National Institute of Health) z 2005 roku, w którym stwierdza się:"Chlorochina jest silnym inhibitorem jak chodzi o rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS".

Z czego wynika, że przydatność leku jest Fauci'emu dobrze znana.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1232869/


Skrót:
https://www.maurizioblondet.it/the-dona ... -vittoria/

***

VIDEO z roku 2017: «WHO w szponach lobbystów» - film dokumentalny
L’OMS dans les griffes des lobbyistes - Documentaire ARTE
http://www.informaction.info/video-gouv ... lobbyistes

Video: «O wszystkim tym, co jest ukrywane»

https://youtu.be/RsoG7pZifTw

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 21 kwie 2020, 09:36

Ci sami ludzie/komputery podają przerażające modele ocieplenia klimatu. :P
0 x


panta rhei

kupfer
Posty: 280
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 294
x 29
Podziękował: 777 razy
Otrzymał podziękowanie: 490 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: kupfer » wtorek 21 kwie 2020, 22:50

to co napisałem to nie niestety realne scenariusze a nie opowieści wariata którego trzeba zamknąć :geek: . Zaszczepić się nie dam,liczę się z tym że muszę opuścić mój dom i cały dorobek życia,w Reichu też pewnie z czasem wprowadzą nakaz szczepień tak jak zrobili ze szczepionką na odrę,szwajcarom też nie wierzę od kiedy zamknęli doktorka za mówienie prawdy w wariatkowie,więc studiuję teraz Syberię,bo nic innego mi nie pozostało i nie jest taka zła jak nam media zwłaszcza polskie przedstawiają ;) ,teraz wiem jak dobrze jest znać język tam gdzie mieszkasz bądź zamieszkasz :D .Jak bym miał parę milionów gotówki to wybrałbym Kanadę,ale nie mam, a na sybirze na pewno tak szybko nie dotrą z fajf dżi i szczepionką,pozdrawiam.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 21 kwie 2020, 23:48

kupfer pisze:
wtorek 21 kwie 2020, 22:50
Zaszczepić się nie dam,liczę się z tym że muszę opuścić mój dom i cały dorobek życia
też mam taki plan :D
Jak bym miał parę milionów gotówki to wybrałbym Kanadę,ale nie mam, a na sybirze na pewno tak szybko nie dotrą z fajf dżi i szczepionką
Kanada? czym się różni od usrahella?

Sybir to ciekawa opcja- duże przestrzenie bez 5G :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 kwie 2020, 15:52

Czy czeka nas czas powszechnych szczepień? Co się kryje za koronawirusem? Justyna Socha wRealu24!

https://www.youtube.com/watch?v=jodwzarC3Nk

Nadawane na żywo 2 godziny temu

wRealu24
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 kwie 2020, 18:18

Prezydent szczerze o wyszczapianiu

https://youtu.be/rCjymPucnHA
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 27 kwie 2020, 00:54

niech się zaszczepi z żoną, córką, familią, poczekamy na ''badania kliniczne'' :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 27 kwie 2020, 06:57

niech się z/czepi z czym chce, mam tylko małą prośbę, niech wyborcy wybiorą medyczny produkt z ogólnej puli, a nie wodą ...Pozdrawiam - THoTal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 kwie 2020, 14:54

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 28 kwie 2020, 18:00

ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO Artur Borowski STUDIO WIEŚCI 2020

https://www.youtube.com/watch?v=M-lEUVr_MwU

Data premiery: 26 kwi 2020

#ZdrowyKanał 😀
ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO Artur Borowski STUDIO WIEŚCI 2020
NOWY PROGRAM INFORMACYJNY - BEZ KOMENTARZA
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1016
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 90
Podziękował: 2261 razy
Otrzymał podziękowanie: 2251 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 28 kwie 2020, 22:39

0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 29 kwie 2020, 15:01

Obrazek
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1411
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 29 kwie 2020, 16:02

SDZ56/1 Cejrowski o "wyszczepianiu" populacji 2020/4/27 Radio WNET

https://www.youtube.com/watch?v=JjPq2OIb4l8
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 maja 2020, 23:23

6 czerwca 2020 - ZatrzymajMY tę opresję - rozmowa z Justyną Sochą
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=ZhI3-F2_e5A&t=697s

Nadawane na żywo 1 maj 2020
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 03 maja 2020, 00:21

Nasz wspaniały filantrop zaczyna się uginać .Chyba za dużo szumu się robi .

Bill Gates przyznaje że szczepionka na Covid-19 może mieć wady


https://chnnews.pl/zdrowie/item/4558-bi ... zOu5ljBjrA
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 maja 2020, 15:08

W RFN ludzie na ulicach a w Polandzie??

https://youtu.be/9I2nibS2iLQ
0 x


panta rhei


Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 07 maja 2020, 19:20

Prasa Izraela przypomina aferę szczepionkową. "Cyniczne wykorzystywanie ludności" - A. Zell
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=kyJbyMG8hWg

Opublikowany 7 maj 2020
Poważne zaniepokojenie, w tym w USA, jak pisze prasa Izraela, wywołała afera szczepionkowa w Izraelu, którą przypomina teraz prasa Izraela. "Etycznym trzęsieniem ziemi", które wymaga natychmiastowego zaprzestania eksperymentów medycznych na żołnierzach i innych osobach – określili lekarze ds. Praw Człowieka w Izraelu sytuację, która zakończyła się komisją śledczą i raportem oraz obostrzeniem prawa. "Cyniczne wykorzystywanie ludności żołnierskiej, wykorzystywanie jej podporządkowania się systemowi wojskowemu i jej wysokiej motywacji patriotycznej, „ miażdżenie filarów etyki, moralności i medycyny" – w tych słowach wyrażał się PHR-Israel (Physicians for Human Rights Israel – Lekarze na rzecz Praw Człowieka w Izraelu).

Jesrusalem Post:"Co to za tajny instytut, który znalazł przeciwciało na koronaawirusa?"::
https://www.jpost.com/health-science/...

"MoD zawiódł w sprawie nadzoru nad testami na szczepionkę wąglikową
Dziesiątki wciąż narzekają na uporczywe skutki uboczne; Ministerstwo nie sprzeciwi się dochodzeniu":
https://www.jpost.com/health-and-sci-...

Haaretz:
Wywoływanie do tablicy blefu koronawirusa Netanjahu: dlaczego Izrael nie jest w stanie opracować szczepionki w najbliższym czasie
Naukowcy z Instytutu Badań Biologicznych wiedzą, że rozkaz premiera, aby rozpocząć „projekt szczepień” w następstwie wybuchu epidemii w Chinach, jest w najlepszym razie spinem:
https://www.haaretz.com/israel-news/....

New York Times – Archiwalny Tekst o katastrofie samolotu w Amsterdamie:
„To że latamy z cukrem, nie oznacza, że latamy z ciastem, które jest zrobione z cukru” - powiedział przedstawiciel linii lotniczych El Al.
„Cztery osoby w samolocie zginęły natychmiast w kuli ognia, która pochłonęła budynki”.
https://www.nytimes.com/1992/10/06/wo...

Haaretz:
"Co dzieje się za murami Izraelskiego Instytutu Badań Biologicznych?
Sprawa, w której pracownik zostaje skierowany przeciwko dyrektorom instytutu, grozi zniesieniem zasłony tajemnicy w ściśle tajnej instytucji.
https://www.haaretz.com/1.5011051

Wywiad archiwalny z Davidem Icke dla NTV: o Syntetycznym człowieku:
https://www.youtube.com/watch?v=Ut40I...
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 maja 2020, 09:42

ZABÓJCZE SZCZEPIENIA, BIZNES PRZEZ PRZYMUS
- PROF. ZW. DR HAB. STANISŁAW WIĄCKOWSKI


https://youtu.be/7i_mTrtUHqg
0 x


panta rhei

soma
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 45
Podziękował: 683 razy
Otrzymał podziękowanie: 740 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 10 maja 2020, 21:49

Gates chce wszczepić ludziom Lucyferazę. Enzym w postaci kropki kwantowej.

https://www.youtube.com/watch?v=eSRAQ0ZC_mA
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 10 maja 2020, 22:02

chanell pisze:
niedziela 03 maja 2020, 00:21
Bill Gates przyznaje że szczepionka na Covid-19 może mieć wady
on sam jest wadliwy, co jest coraz bardziej widoczne dla wielu, oby dla większości.
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ