Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Egzorcyzmy

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 14 maja 2014, 13:29

"Na jaw wychodzą kolejne fakty po brutalnym zabójstwie do jakiego doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak nieoficjalnie dowiedziało się WP.PL, rodzeństwo pobiło na śmierć swoją 75-letnią matkę. 38-letnia Barbara M. oraz jej o rok starszy brat Piotr M. zostali zatrzymani. Grozi im wieloletnie więzienie.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarło WP.PL, rodzeństwo miało odprawiać nad starszą kobietą egzorcyzmy. W mieszkaniu pełno było krucyfiksów, ołtarzyków i innych religijnych symboli. Piotr M. był zagorzałym katolikiem, który codziennie chodził do kościoła. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna codziennie poił staruszkę wodą święconą i kazał jej całować krzyż. Pytał się jej też codziennie, czy wyrzeka się szatana.."

zrodlo: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title, ... aid=112b95
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 16 lis 2014, 16:16

Małgorzata Ziółkowska pisze:14 listopada 2014

O co chodzi z z egzorcystami?



Temat nurtuje mnie od dziewięciu lat, kiedy to po mojej podróży do Tybetu ktoś stwierdził, że jestem chora, dzieci przeze mnie chorują i muszę się udać do egzorcysty. Pomyślał by ktoś - zwykła manipulacja, bo ksiądz we mnie winy przecież nie znalazł. Również słynny demonolog oo. Posadzki (podobno egzorcysta) uciekł przede mną, gdy na targach książki poprosiłam go o rozmowę. Powodów zewnętrznych naprawdę nie było, bo jako uczciwy dziennikarz katolicki nie miałam żadnych problemów z wchodzeniem do świątyni, a to ponoć jest jeden z objawów opętania. Rzecz jednak znamienna, od tego czasu zaczął się mój rozwój i poszukiwanie kodu do tego wszystkiego co mamy w naszych głowach. Wyraźnie zaczęłam czuć, że coś tu nie gra. Tym bardziej, że ze strony katolików wsparcia nie uzyskałam.

Można by na sprawę popatrzeć tak. Kobieta dość słaba, podróżuje po świecie i szuka nie wiadomo czego, zamiast łapać męża i żyć jak wszyscy. Na życie jak wszyscy mój czas jednak przeminął przez kilkunastoletni okres depresji i bulimii, której nikt nie raczył zauważyć i pomóc. Z mojego punktu widzenia, nie chcąc kopiować cudzych wzorów, idąc za własną intuicją czułam, że trzeba poznawać świat i ludzi, uzupełniając braki z czasu choroby. Na związek nie czułam się gotowa, a przygodne znajomości mnie nie interesowały.

Sama dobrze nie wiedząc o tym, „wyszłam z wioski”, w której się urodziłam. Może i mogłam tam wrócić, wchodząc w schemat moich koleżanek, ale ja zawsze gdy schemat się zbliżał, chorowałam. Miałam poczucie, że ktoś decyduje za mnie o innej drodze. Przyznam, że bardzo się bałam i do tej pory jestem tą samotną drogą bardzo zmęczona. Mam takie dwie cechy rodzinne, które pomagały mi przetrwać: upór i waleczność. Poza tym jestem łagodna, ciepła i często w sposób wyuczony bezradna. Nic dziwnego, że ta mieszanka doprowadza ludzi do szału. Szczególne osobników płci odmiennej. Uciekają nie wiadomo niby dlaczego.

Nawet młody ksiądz, który przyszedł po kolędzie, rozejrzał się po moim pokoju i z przerażeniem w oczach wykrzyknął ”pani podróżuje”. Uciekał szybko, nie biorąc nawet koperty. Od tego dnia wizyta duszpasterska mnie omijała. Było mi przykro. Chciałam nawet zadzwonić do parafii i się upomnieć. Moje poczucie, że jest we mnie coś dziwnego, utwierdzało się. Tym bardziej, że słynnego mnicha jasnowidza oo. Badeniego również zamurowało na mój widok. Kobiety się modliły za mnie, która nie dawałam sobie rady w życiu, ja płakałam, a ten siedział jakby jakąś zjawę zobaczył. Nie czułam się winna żadnych poważnych grzechów, więc byłam zdziwiona o co chodzi.

Jedyną możliwością ucieczki z systemu stały się podróże. Wtedy byłam zdrowa, zaradna i szczęśliwa. Kiedy wracałam, system powodował mój powrót do bezradności i chorób. Gdybym znała dobrze język obcy, pewnie metodą byłoby pozostanie w obcym kraju jakiś czas. Niestety tę ułomność również mam i mój mózg języki przyswaja kiepsko.

Wracając do egzorcystów. Tak mnie temat zainteresował, że gdy zaproponowano nam wejście do świątyni Etiopskiej w czasie egzorcyzmów, zrobiłam to z radością.

Nareszcie zobaczyłam, jak to naprawdę wygląda. Ksiądz wyganiał złego ducha z wijącej się na podłodze ciemnoskórej kobiety. Modlił się, używał specjalnego egzemplarza Biblii i Złotego krzyża. Kobieta po całej ceremonii wstała jakby nigdy nic, pomodliła się obok kilku koleżanek, które przeszły podobne doświadczenie, i spokojnie wyszła.

Wiedziona moim zainteresowaniem tą tematyką, poszłam w niedzielę na film „Matteo” , który opowiada o egzorcyście nieżyjącym od 400 lat. Jego historia jest o tyle niezwykła, że jego siła ponoć ciągle działa i to z o wiele większą mocą. Spojrzałam na kolejkę do miejsca uzdrowień pokazywaną na ekranie i pomyślałam: skąd oni biorą tylu opętanych? Osoby uzdrowione, jak się dowiedziałam, często wypluwają święte przedmioty. Pokazywano długi różaniec i inne rzeczy. Materializacja czy jakaś manipulacja, przeszło mi przez głowę. Przy Said Babie też mówiono o materializacji przedmiotów. Zastanowił mnie ten fenomen.

Wyszłam z kina i oświadczyłam koleżankom, że chętnie obejrzałabym drugą część, w której objaśniano by te niezwykłe zjawiska z punktu widzenia współczesnej wiedzy na temat świadomości, siły modlitwy itd.

Jedna z koleżanek zapewniła mnie o materialnej sile zła, która nie ma nic wspólnego z nauką. Pomyślałam, że faktycznie zło się materializuje. Widać to w ustawieniach systemowych. Uwikłania poprzednich pokoleń i złe czyny wpływają na nas. Rytuał może pomóc w wyleczeniu. Jest to metoda stosowana w wielu kulturach i religiach.

Walka z szatanem czy manipulacja? Jakieś energie czy umysł ludzki?

Jeżeli ludzie tak przede mną uciekają, to może ja też mam jakieś zdolności? W końcu szamanka Inirabi dwa lata temu złożyła pokłon mojemu życiu. Zjawiska synchroniczne są dość częste przy mnie, a ludzie nawet bez ustawienia systemowego często zmieniają życie. Szczególnie kiedy zaczynam mówić. Bardzo ciekawe, bo umiejętności mówienia musiałam się nauczyć sama. Byłam cichutka i tylko się uśmiechałam. A teraz mówię czasami dość dużo, a tym gadulstwem ku mojemu zdumieniu często trafiam w sedno.

Przed całą historią z egzorcystą w moim życiu pojawił się pewien znak.

Gdy byliśmy w świątyni pod Mont Everestem w pewnej chwili wpadł biały gołąb. Jakoś tak pomyślałam, że to o mnie chodzi, ale może to nadmiar pychy. Faktem jest, że nastąpiły potem dziwne wydarzenia zmuszające mnie do zmiany sposobu myślenia i widzenia świata, a wszystko okupione było ogromnym cierpieniem fizycznym i psychicznym.

Piszę tutaj dzisiaj w nadziei, że ktoś mi wyjaśni te zjawiska. Jak na razie drugiej części filmu o egzorcyście Matteo nie zapowiadano. Jedyna nadzieja w Was...

Małgorzata Ziółkowska
http://www.taraka.pl/o_co_chodzi_z
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

stanpiasta.com
Posty: 1
Rejestracja: piątek 05 gru 2014, 18:25

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: stanpiasta.com » piątek 05 gru 2014, 18:53

O co chodzi z z egzorcystami? M Ziółkowska
to jest tak jak ze wszystkim w dzisiejszej nauce KK
totalny chaos i brak zaufania...nawet do egzorcystów.
Znamy kilku mocnych egzorcystow jak fr Amorth czy Clement Machado...
Chodzi o to że Pan Jezus ostrzegał w naukach NT że będą uleczali i wyrzucali złe duchy w Jego Imię ale niektórym potem powie, nie znam was bo dla swej sławy to robiliście...
materializowanie sie przedmiotów to tzw morphizm... i nalezy w to wierzyć, że szatan to potrafi..takie sztuczki magiczne...egzorcyści to potwierdzają...
Bóg czyni cuda a szatan czyni magię, sztuczki...
tak jak w Egipcie kapłani faraona przeciw Mojżeszowi...
tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!
W Polsce jeździ ks Piotr Glas i jest egzorcystą, którego ja poznaję jako prawdziwego wg wiary...
Wielu biskupów nawet w Polsce to fałszywi pasterze...
Modernizm wniknął do wewnątrz KK przez masonerie

Materializm niszczy naszą wiarę!

Tylko Jezus moze nam pomóc, pani pomóc...

polecam też ks Piotra NATANKA, który jest prowadzony prawie bezpośrednio przez Jezusa i Orędzia od roku 2009, GRZECHYNIA kolo Makowa Podchalańskiego, gdzie dzieją się cuda.. ks Piotr nie poszedł na kompromis i odrzucił Modernizm.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 06 gru 2014, 13:02

stanpiasta.com

Bóg czyni cuda a szatan czyni magię, sztuczki...


A jak nazwiesz spryt, ktory wykorzystales uzywajac jednoczenie nicka i reklamy pewnej strony w j. angielskim glownie.
Czyz nie liczyles na pewien chwyt? Przeciez mogles uczciwie podac i polecic ten portal, a nie podstepnie.

Wiesz jest takie stare sprawdzone powiedzenie "Panu Bogu swieczke, a Diablu ogarek..."

Ale jesli masz czyste intencje to witaj w naszej gromadzie.
0 x



Awatar użytkownika
verathe
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 gru 2014, 12:51
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: verathe » sobota 06 gru 2014, 15:42

0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 06 gru 2014, 20:58

stanpiasta.com pisze:tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!

Szatan i piramidy????? :o :shock:
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że mogła je wybudować cywilizacja pochodząca akurat nie z tej Ziemi? :lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 06 gru 2014, 21:47

Przecież w tej konwencji przedstawiciele innych cywilizacji, to właśnie reprezentanci szatana.
Zresztą szkoda słów, temat piramid jest młócony od samych początków pierwszego forum.
Z wiarą nie da się wygrać.

Edit: mogłoby tez przyjść do głowy, że na ziemi istniała wcześniej bardzo zaawansowana cywilizacja ludzka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 07 gru 2014, 00:58

Ramzes3 pisze:
stanpiasta.com pisze:tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!

Szatan i piramidy????? :o :shock:
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że mogła je wybudować cywilizacja pochodząca akurat nie z tej Ziemi? :lol: :lol: :lol:


blueray21 pisze:Przecież w tej konwencji przedstawiciele innych cywilizacji, to właśnie reprezentanci szatana.
Zresztą szkoda słów, temat piramid jest młócony od samych początków pierwszego forum.
Z wiarą nie da się wygrać.

Edit: mogłoby tez przyjść do głowy, że na ziemi istniała wcześniej bardzo zaawansowana cywilizacja ludzka.


Pozwolę sobie na troszkę śmielsze zapytanie:
czy nie przyszło ci do głowy, że owe biblijne postaci to jedna i ta sama postać?
Z obydwiema wcześniejszymi opiniami się zgadzam, jednak rodzą one daleko szersze skojarzenia!
Uznajemy "autorytet" biblii bo ..., no właśnie, bo co?
Bo nam tak kodują od niemowlęctwa, niemalże?!
Bo tak twierdzi klecha z ambony?
Bo tak ... wypada?

Ale to już chyba wypadałoby w innym temacie kontynuować. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 gru 2014, 12:06

"Dobry" był ten autor Biblii jak tysiące lat temu potrafił podyktować ją z pamięci tak, by była zapisana kodem możliwym współcześnie do odczytania komputerowo ! :lol: :twisted: :shock:
To nie jest sztuczka Szatana przypadkiem? A tron papieża J.P.II z krzyżem do góry nogami czy to nie jest satanistyczny symbol, oraz uznanie siebie za satanistycznego namiestnika?

Nadanie imienia J.P.II okretowi wojennemu z natury służącemu do walki i zabijania , czy to nie jest uznanie i gloryfikacja szatańskiego mordu poprzez wojny?

:evil: :evil: walka o pokój..... :twisted: :twisted: raczej wymordowanie opozycji w celu zaprowadzenia swojej władzy :evil:


Lotniskowiec ORP Jan Paweł II
https://www.youtube.com/watch?v=wUIRPVgDtJk

Można więcej, bo jest dużo argumentów współpracy KK z ideologią szatańska, cały aspekt religii nią jest.

Raz wypowiadał się ktoś na forum , kto bliski był bardzo egzorcystom z Watykanu, powiedział sam iż każdy tamtejszy egzorcysta ZAWSZE zawiera pakt z demonem , silniejszym ( jest to, coś za coś) , by mógł dokonywać tych spektakularnych oczyszczeń, które nigdy nie są 100% uwolnieniem ofiary a jedynie zatajeniem przejęcia, z pozorami powrotu do normalności.

Ot cały sekret błogosławionych :lol: egzorcyzmów..... :lol: :twisted:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 07 gru 2014, 16:57

Kiara pisze:"Dobry" był ten autor Biblii jak tysiące lat temu potrafił podyktować ją z pamięci tak, by była zapisana kodem możliwym współcześnie do odczytania komputerowo ! :lol: :twisted: :shock:
To nie jest sztuczka Szatana przypadkiem?


Moim skromnym zdaniem zapisywanie w księgach pewnych przekazów dla przyszłych pokoleń w formie kodu nazywa się wiedzą, której jeszcze po dzień dzisiejszy nie rozumiemy. Już dobre 100 lat wstecz Helena Bławatska twierdziła, że wszystkie starożytne księgi tzw. "święte pisma" pisane były według określonego klucza czyli mówiąc po naszemu kodu. Objaśnienie klucza tj. sposobu odczytania właściwego tekstu, przekazu zawierało się zawsze w odrębnej księdze. Niestety w różnych okresach czasu co poniektórzy władcy te dodatkowe księgi "wycofywali z obiegu" po to by je zniszczyć i nie dopuścić do odczytania prawdziwej wiedzy zawartej w poszczególnych księgach. W czasach umacniania wiary katolickiej pewien biskup, którego nazwiska obecnie nie pamiętam, pochodzenia armeńskiego, określony przez niektórych badaczy historii mianem fałszerza historii doprowadził do zniszczenia lub zmiany tekstów pierwotnych starożytnych dzieł tylko po to by zawarta w nich wiedza była zgodna z jedyną i słuszna prawdą KK.
I w tym miejscu nasuwa się dość oczywiste pytanie czy sztuczką szatana było zapisywanie dla przyszłych pokoleń ludzkich prawdziwej wiedzy w formie kodu czy też zrobienie wszystkiego co możliwe aby ta wiedza nigdy ni ujrzała światłą dziennego? Jak widać poglądy w tej kwestii bywają różne.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 07 gru 2014, 17:12

Czyli niezależnie od sposobu "sztuczką szatana" było zniekształcenie znanych nam zapisów biblijnych i nie tylko.
Problem polega tylko na tym, że póki co większość tego nie widzi. Ale jeszcze nikt nie potrafił udowodnić, że większość zawsze ma rację, choć siłę z pewnością ma.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
x 129

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 10 gru 2014, 22:39

w biblii jest podobno tylko jedna rzecz wykonana reka Boga (poza przybytkiem itd..) a reszta to sa jakies interpretacje ludzkiego ego..:)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 10 gru 2014, 22:40

quetzalcoatl888 pisze:w biblii jest podobno tylko jedna rzecz wykonana reka Boga (poza przybytkiem itd..) a reszta to sa jakies interpretacje ludzkiego ego..:)

A podasz jakie?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 20 lut 2017, 23:14

O egzorcyzmach opowiadają ci, którzy widzieli je na własne oczy ;)
Posted by: Christopher in Duchy demony zjawy 17 grudnia 2016

https://www.youtube.com/watch?v=Jn9Tzq-Qs8M
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 24 lut 2017, 23:19

Jakiś czas temu czytałem artykuł z którego wynikało, że nowy szef MSW czyli Mariusz Błaszczak przed objęciem we władanie swojego upragnionego gabinetu zlecił księdzu przeprowadzenie egzorcyzmów. Może nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że jego poprzedniczka była podobno z zawodu katechetką :lol:
1 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 11 lut 2019, 12:20

Tak nawiązując do biblii - skoro jest ona tak bardzo przeinaczona, to jakim cudem daje się jej kod odczytać komputerowo, jak to Kiara napisała :?:
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 11 lut 2019, 15:01

wszystko zależy kto pisał program, jeśli intencje piszącego są kompatybilne z odbiorcą, to będą jednakowo kiwać się przy aprobacie... ;)




Pozdrawiam - THotal :)
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 11 lut 2019, 18:49

Z tego co pamiętam "Kod Biblii" został po raz pierwszy odczytany z Tory gdzie istnieje bardzo restrykcyjnie przestrzegany zakaz zmieniania czegokolwiek przy przepisywaniu tzw świętego pisma. Co do litery, kropki i wiersza musi powielać pierwowzór.
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 11 lut 2019, 20:00

O ile pamiętam "kod biblii" działa tylko na jednej wersji tory. Niby nie wolno było nic dodawać, ale dalsze kopie nie są identyczne ze tą starszą.
A ogólnie jeśli Torę kodowała sztuczna inteligencja, wiadomo jakiego boga żydów, to i komputery wyłapały umieszczone tam algorytmy, które zbytnio skomplikowane nie są, tylko maja duże przeskoki, co przy odczytywaniu przez człowieka nie rzucało się w oczy, bo Tora jest pisana jednym ciągiem znaków.
Z drugie strony sądzę, że ktoś bardzo mocno się stara wykonać na ziemi zapisane tam programy zdarzeń, aby udowodnić "świętość" księgi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: azo » środa 05 cze 2019, 10:19

Od mniej więcej tygodnia robię Sobie różne "zabiegi mentalne" (energetyczne) mające na celu oczyszczenie od różnych podłączeń. Między innymi było tam odprowadzenie duszy zmarłej bliskiej osoby z rodziny, której pogrzeb był dla Mnie bardzo traumatyczny, jakieś oczyszczanie z pasożytów energetycznych, które miały gniazdo na kręgosłupie na wysokości czakry sakralnej, następnego dnia jakieś ogólne odcinanie. Mam co do tego wszystkiego pewne wątpliwości bo nie wiem kiedy Mnie fantazja ponosi ale efekty są bardzo korzystne i ogólnie pozytywne. Wczoraj w trakcie kolejnego oczyszczania a właściwie już w trakcie doenergetyzowania ciała zobaczyłam, że w tym miejscu gdzie było usunięte wcześniej kłębowisko pasożytów na czakrze sakralnej na plecach mam pieczęć w głębi ciała. W trakcie zwiększania poziomu energii ta pieczęć Mi się rozświetliła. To jest okrągła złota pieczęć z ognistym smokiem. Informacja była taka, że jest to pieczęć ochraniająca sacrum.

Z jednej strony wiem, że do czasu osiągnięcia przez Człowieka pewnego wewnętrznego poziomu energii różne zabezpieczenia w tej rzeczywistości są potrzebne, z drugiej mam trochę mieszane uczucia nawet chyba odnośnie samej idei pieczęci i pieczętowania kogokolwiek czymkolwiek. Czy Ktoś z Was ma jakiś pomysł albo wiedzę na ten temat, którą może się ze Mną podzielić?
0 x


Ascezo minD

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: soma » środa 05 cze 2019, 11:50

GRACZ pisze:
środa 05 cze 2019, 10:19

Z jednej strony wiem, że do czasu osiągnięcia przez Człowieka pewnego wewnętrznego poziomu energii różne zabezpieczenia w tej rzeczywistości są potrzebne, z drugiej mam trochę mieszane uczucia nawet chyba odnośnie samej idei pieczęci i pieczętowania kogokolwiek czymkolwiek. Czy Ktoś z Was ma jakiś pomysł albo wiedzę na ten temat, którą może się ze Mną podzielić?
I dobrze, GRACZU, ze masz watpliwosci.
Skad te mysli, ze potrzeba jakiegos poziomu energetycznego aby nie potrzebowac tych pieczeci i wszelkich innych sond i impalntatow?
Toz to one blokuja poziom energetyczny.
Problem z tymi pieczeciami i impantatami jest taki, ze na jakims poziomie zgodzilismy sie na nie. I teraz gdy chcemy to usunac to jakas czesc nas, ktora widzi to jako ochrone, czy potrzebuje przynaleznosci do jakiejs grupy bedzie tego bronila. I nawet jak sie da to wyjac, to bardzo szybko ta czesc przyciagnie to spowrotem. Tak wiec wyciaganie tych rzeczy wiaze sie z pewna praca ze soba. Porozmawiania ze soba przed czym to chcroni. Dopiero wtedy bedzie to wyciaganie skuteczne. Czlowiek nie potrzebuje zadnych pieczeci, implantatow, sond. One maja za cel, za pomoca mysli z nimi zwiazanych ukierunkowac nas na dana przyszlosc. A to nie jest nasza przyszlosc tylko jednego ze swiatow z przyszlosci, chca miec zagwarantowane, ze ich przyszlosc ma przyszlosc.
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: azo » środa 05 cze 2019, 13:26

Dziękuję za to, że ze Mną rozmawiasz Soma. Nie wiem czy dobrze robię odpowiadając, może lepiej by było po prostu usłyszeć i pobyć z tym przez jakiś czas bo nie chcę żeby rozmowa stała się polemiką - obroną własnych przekonań. Po prostu wypowiadam to co Mi do głowy przychodzi w nadziei, że coś szybciej i więcej się w niej rozjaśni. 8-)
Skad te mysli, ze potrzeba jakiegos poziomu energetycznego aby nie potrzebowac tych pieczeci i wszelkich innych sond i impalntatow?
To jak dla Mnie dość oczywista zasada. Podobnie jak Dziecko, które ma niewykształconą jeszcze aurę potrzebuje ochrony aury Matki (i np sygnalizuje płaczem, że lepiej się czuje noszone na rękach niż wożone w wózku po hipermarkecie gdzie jest masę dość agresywnych pasożytniczych bytów) tak samo wcielający się w tym dość zanieczyszczonym wymiarze Człowiek/Dusza z zaplanowanym programem wielu traum = koniecznych lekcji rozwojowych może potrzebować jakiegoś rodzaju ochrony, żeby Go te traumy nie złamały i nie zniszczyły zanim Sobie z nimi poradzi i dojrzeje energetycznie do możliwości samodzielnej skutecznej i nieagresywnej obrony. Jak słusznie o tym mówi Pan Henryk Marks jedyną słuszną obroną jest transformowanie atakującej energii w w energię miłości z intencją odesłania jej do nadawcy. No to raczej trudno się takiej umiejętności transformacji spodziewać od osoby straumatyzowanej bo zanim tych traum nie ogarnie nie ma dostatecznego dostępu do Swojej energii miłości.

Patrząc na to w ten sposób nie bez znaczenia wydaje Mi się fakt, że jest to to samo miejsce gdzie miałam ogromne nagromadzenie pasożytów energetycznych być może próbujących tą barierę zniszczyć. Zresztą może tylko przylgnęły do wysoko energetycznego miejsca. Ogólnie myślę że to jest proces i już sam fakt iż zaczęłam tą pieczęć widzieć świadczy o tym, że za moment będę ją też mogła np rozpuścić. Ale jakoś Mnie zaintrygował aspekt samej "pieczęci". Pieczęć kojarzy Mi się z tajemnicą. Albo też niestety naznaczeniem.... Jak to mówią "na dwoje Babka wróżyła". Tu kłania się z kolei zaufanie (lub jego brak) do własnego "wyższego wymiaru", który tego naznaczenia - przeznaczenia dokonał lub wyraził na nie zgodę. Np w celu kolejnej lekcji do odrobienia... kto wie jakiej. Jeśli faktycznie jest to tak jak mówisz nadaniem kierunku do określonej przyszłości to przecież i Ja sama w tej przyszłości już egzystując mogłam Sobie ten kierunek nadać.

Dla Mnie samo istnienie barier nie jest niczym złym. W samej aurze są naturalne bariery, które blokują dostęp np do pozazmysłowego widzenia zanim Człowiek nie osiągnie wystarczającej dojrzałości, żeby Sobie z tym widzeniem poradzić. To coś jak skorupka jajka ochraniająca rozwijający się płód, pęka albo samoistnie albo jest rozłupywana od środka, czasem z zewnętrzną pomocą ale na to trzeba już uważać. Myślę, że nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż zaufać nieodpowiednim Ludziom albo energiom choć to też jest w sumie tylko lekcja - Moim zdaniem nie ma błędów "nienaprawialnych" w rzeczywistości o nieograniczonych możliwościach. Tylko faktem też jest, że naprawianie niektórych może trwać przez bardzo wiele inkarnacji... jak np tworzenie samodzielnych bytów energetycznych. Każdy Stwórca odpowiada za to co stworzył i od tego nie ma żadnej ucieczki. Te naturalne bariery np są uszkadzane przez substancje psychoaktywne typu alkohol czy narkotyki, pewnie tytoń też i bariery mogą pęknąć przedwcześnie i z kiepskim efektem przysłowiowych "białych myszek" czy innych demonów, którym się daje dostęp do Siebie będąc samemu jeszcze na niskim poziomie świadomości.

A jeszcze Mi się teraz coś przypomniało. Na ogół patrzymy na różne rzeczy typu np choroby czy uzależnienia z pozycji oceniającej to jako coś negatywnego. Mnie od dawna interesuje znalezienie we wszystkim tego poziomu kiedy dana rzecz czemuś pozytywnemu służy. I w tym kontekście też miałam wczoraj info. Że różnego rodzaju substancje psychoaktywne od których różni Ludzie się uzależniają pełnią funkcję aktywatorów do wzmocnienia w Nich poszczególnych części DNA. Coś jakby to była grupa strażników danej cechy, aspektu, możliwości. Najdziwniejsze info jakie do Mnie dotarło - alkoholicy są strażnikami niezłomnej wiary. Na pozór absurdalne ale coś w tym jest jeśli się spojrzy na totalną lekkomyślność i brak odpowiedzialności osoby pijącej - to z jakiego pozytywu ona wynika?
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 14 lis 2019, 19:30

0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 mar 2022, 12:47

Egzorcyzm Przeciw Szatanowi i Zbuntowanym Aniołom ogłoszony z rozkazu ojca świętego Leona XIII
Data premiery: 28 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=vQfndG7wTgg

VeritasLiberabitVos777

Leon XIII - Egzorcyzm Przeciw Szatanowi i Zbuntowanym Aniołom ogłoszony z rozkazu ojca świętego Leona XIII
0 x



ODPOWIEDZ