Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Regresja hipnotyczna - O Hipnozie inaczej

baba
x 129

Re: Okiem hipnotyzera - Piotr Jaczewski

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 15 sie 2014, 12:08

Nie wiem po co ja do Ciebie gadam Przebiśniegu skoro mnie ignorujesz albo nie słyszysz. :roll:
Chyba sobie odpuszczę, jedź dalej po swoich torach dopóki sam nie trafisz na swoją ścianę. :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Okiem hipnotyzera - Piotr Jaczewski

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 15 sie 2014, 17:55

baba pisze:Mówisz to samo. Zadałeś sobie masę trudu, żeby opisać co się dzieje z nami kiedy nie uważamy na to co się dzieje wokół nas. Łykamy jak gęsi. Pan Piotr w swoim blogu w różnych jego wątkach patrząc okiem fachowca od sugestii hipnotycznych takowe właśnie rozpoznaje i demaskuje tam gdzie my nie mając odpowiedniej wiedzy ich nie dostrzegamy ani u innych ani że sami sobie zapodajemy bądź jesteśmy pod ich wpływem.


:D
Szacowna baba :D
Proszę zwykle, prawie zawsze czytam co raczysz pisać czy tez wkleić, chyba, że piszesz w działach w których nie poruszam się lub poruszam się po łebkach :D
Nie ma to jednak nic wspólnego z brakiem szacunku czy tez Słuchania - z ręka na sercu deklaruje, że tak jest.
Jednak teraz ...nie czytałem, bo byłem pewny, że dokopiesz się do istoty sprawy równolegle tak jak ja. :D

Pozwolę sobie wyjaśnić zasadność takiego działania :D
Ponieważ na hipnozie się znam bo kiedyś ją stosowałem tak jak zresztą kilkoro moich znajomych pozwoliłem sobie opisać swoje własne spostrzeżenia, uwagi, wnioski itd...równolegle.
Dlaczego?
Dlatego, że jeżeli ktoś jest z całym szacunkiem teoretykiem to czytając czyjeś wnioski osądzi go na podstawie własnych doświadczeń.
Samemu nie sprawdzając nie stosuje bo zadowoli się tylko odebraniem danej informacji.
Więc ani nie zaadoptuje ją na tzw swój grunt tzn zmodyfikuje ja po swojemu na swój użytek tak by mi pasowała np jak szacowna goratha metodę na oczyszczanie wątroby...
Tylko dowie się od Miecia czy Gucia i tyle.
Oczywiście jak ktoś napisze podobnie tzn oceni, że ten ktoś też dowiedział się też od Miecia i Gucia no bo jak może być inaczej?? :D
By nie mielić ozorem.
Sama możesz sprawdzić szacowna baba, że nie znając się piszemy z ,,panem Piotrem" podobnie.
To jest efekt stosowania wiedzy w praktyce.
Wcześniej ja nie czytałem więc zapewne i on nie czytał.
Nie znam go i nie rozmawialiśmy no przynajmniej na planie fizycznym.
Nie dowiedzieliśmy sie też tego od kogoś tam jakiegoś np Miecia
Stosowaliśmy tylko i wyłącznie tą samą pub podobna metodę ,,ezoteryczną" i zwyczajnie mamy podobne wnioski :)
To tyle.
W PS wyjaśniłem tylko że nie czepiam się ,,pana Piotra" tylko tego co napisał pan Józwiak 8-)
Szacowna by posty pisane prze ze mnie nie były kolubryniaste często je skracam kasuje pewne zdania by to jakoś ogarnąć ich rozmiar i czasem nie mam czasu sprawdzić więc ....
Przepraszam w każdym bądź razie szacowna nie gniewaj się :D ;)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Okiem hipnotyzera - Piotr Jaczewski

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 22 sie 2014, 22:24

Posty dotyczące Antrovis'u wydzieliłem jako niezależny temat: Antrovis - komentarze >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Okiem hipnotyzera - Piotr Jaczewski

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 23 sie 2014, 00:33

Rety Dariuszu ale poszarpałeś tematy. :roll:
Co poniektóre moje wpisy straciły sens bo odnoszą się do postów, które zniknęły. ;)
A poprawić, edytować znaczy żeby ten sens odzyskały oczywiście już nie można. :roll:

A ja byłam dzisiaj po raz pierwszy u zawodowego hipnotyzera, nie pana Piotra, wybrałam starszego, doświadczonego psychologa - szkoła psychiatryczna. Zdecydowałam się bo nie mogę nawiązać bezpośredniego kontaktu ze swoją podświadomością i chcę się tego nauczyć. Bo sama ze sobą mam utrudniony kontakt (skutkiem różnych traum) co niestety skutkuje ogromną ilością chaosu w życiu, podejrzliwością, kombinowaniem, wątpliwościami, trudnościami w podejmowaniu decyzji itd. Nie wiadomo czego się trzymać ciągle cza zgadywać, próbować alibo skakać jak szalony króliczek. :roll: :lol:
Więc po prostu chcę się nauczyć tego nawiązywania kontaktu sama ze sobą bezpośrednio. Czyli nie przez różnorakie choroby/dolegliwości/problemy czy inne dopusty. :roll:
Wyprostować sobie ścieżkę do tego co nazywamy swoją nad świadomością inaczej mówiąc. 8-)

Piszę o tym bo teraz mogę z całą pewnością potwierdzić że.

Sugestie typu hipnotycznego można podawać BEZ utraty świadomości i one oczywiście mogą być dla nas korzystne ALBO bardzo szkodliwe.

I niestety te techniki są wobec nas stosowane od początku naszego życia. Nieświadomie - przez naszych różnorakich rodziców, wychowawców, nauczycieli, blablabla, wszelkie nasze możliwe autorytety którne chcom naszego dobra. :roll:
Bądź całkiem świadomie przez różnych innych, których z grzeczności nie wymienię bo po co sobie nerwy psuć. :D

Właściwie spokojnie można powiedzieć, że każdy człowiek, któremu nadmiernie (czyli bardziej niż sobie i bez odrobiny rezerwy i krytycyzmu) ufamy jest dla nas takim hipnotyzerem, nawiązującym kontakt z naszą podświadomością. To nie znaczy, że mamy przestać ufać totalnie wsiem ludziom i wsiech od razu o coś podejrzewać. Ci, którzy faktycznie nam najbardziej szkodzą to i tak zawsze są Ci, których najmniej albo wcale o to nie podejrzewamy. :lol:
Ci, których podejrzewamy nie są dla nas toksyczni właśnie dlatego że im nie ufamy, czyli nie kupujemy ich bajek. Ale nie trzeba być od razu aż nieufnym, wystarczy mieć odrobinę zdrowego, rozsądnego dystansu i rezerwy. ;)

Nasz własny proces tak czy siak postępuje i żadna krzywda nam się nie dzieje. Chyba że chorujemy. Ale naprawdę nie trzeba jechać po wyznaczonych nam przez innych ludzi torach, choćby byli najwspanialsi to jednak nie są nami i nie wiedzą lepiej od nas samych gdzie chcieliśmy dojechać a można ten proces bardzo uprościć i uczynić łatwiejszym, skuteczniejszym, szybszym i przyjemniejszym kiedy mamy świadomość siebie a także różnorakich mechanizmów które w nas funkcjonują i które nami kierują niezależnie od tego czy zdajemy sobie z nich sprawę czy nie.

Świadomość tego co się z nami dzieje i w łepetynce siedzi naprawdę przywraca nam wolność wyboru i świadomego kierowania swoim życiem zgodnie ze swoim przeznaczeniem a nie tym co sobie sami pod wpływem innych ludzi wkręciliśmy. Bo niestety smutna prawda o nasz jest taka, że to z czym się na ogół wszyscy identyfikujemy jest całym zbiorowiskiem najróżniejszych naszych wcześniejszych autorytetów, które sobie do środka nieświadomie zapodaliśmy i dalej ich słuchamy bardziej niż siebie samych. :roll:
I w zależności od tego jakie były te autorytety możemy być nadmiernie ufni albo nadmiernie nieufni w stosunku do innych ludzi np. Nie mówiąc o wszelkich innych dopustach. :mrgreen:

Tak że jeszcze raz zachęcam do korzystania z wiedzy o tych mechanizmach od różnorakich fachowców, między innymi pana Piotra np lub kogoś innego jeśli ten typ Wam nie odpowiada. (Tylko też trzeba wziąć pod uwagę, że nasz opór i niechęć może być spowodowany naszym wewnętrznym kłębowiskiem dobrze się mających autorytetów/pasożytów :mrgreen: ) Dobrze jest nabrać trochę dystansu do tego z czym się identyfikujemy i co często bezmyślnie niestety nazywamy sobą - JA.

JA jak najbardziej istnieje i jest nam bardzo potrzebne ale niekoniecznie je znamy. ;)
A najczęściej chyba jednak nie z tego co widzę dookoła z wszelkimi "przebudzonymi mistrzami" włącznie (oni po prostu zmienili swój sen na inny :lol: ). Bez żadnej przesady jesteśmy śpiącymi, śniącymi bajki iluzji ludźmi. :mrgreen:

No. To takie mam owoce dnia dzisiejszego. Pobudka kochani, czas się otrząsnąć i wziąć sprawy w swoje ręce. :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Okiem hipnotyzera - Piotr Jaczewski

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 23 sie 2014, 00:50

baba pisze:Rety Dariuszu ale poszarpałeś tematy. :roll:
...


:( Przepraszam.
jednak dzięki temu mamy osobno Antrovis i osobno programowanie nas, a Twój ostatni wpis jest już jak najbardziej w temacie. :D ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 31 sie 2014, 17:25

W życiu nie ma przypadków - tak mówią .Dlatego uważam że nie przypadkiem natrafiłam na jeden z materiałów filmowych na YT ,który pochłonął mnie całkowicie i ” zabrał mi „ dwa dni z życia ( no prawie dwa, bo musiałam pójść do pracy ) . Napisałam „zabrał mi „ w cudzysłowiu ,ponieważ tak naprawdę, to przywraca mnie powoli do normalnego życia. Dzięki temu materiałowi zrozumiałam wiele wydarzeń z mojego życia ,ale nie mam zamiaru dzielić się nimi na publicznym forum ,bo nie mam takiej potrzeby. Polecam wam z całego serca wysłuchanie i obejrzenie tego materiału w całości . Jest to 7 sesji regresji hipnotycznej plus kilka analiz to tych że sesji. Bohaterem jest młody człowiek ,który z niewiadomych przyczyn nagle zapada na zdrowiu i powoli traci wzrok.
Oglądając pierwszą sesję ,wiedziałam od razu że muszę to zamieścić na naszym forum ,wiedziałam że jest to bardzo ważne ,dla mnie i dla was ,tych którzy zechcecie ten materiał obejrzeć w całości i podzielić się wnioskami.



Regresja hipnotyczna cz. 1 - doświadczenie iluzji umysłu, pustki i rozpadu istoty


https://www.youtube.com/watch?v=4ibsLOl6fYo

Analiza regresji hipnotycznej cz. 1 - doświadczenie iluzji umysłu


https://www.youtube.com/watch?v=ckAJzBB1aYE

Regresja hipnotyczna cz. 2 - cierpienie, niewola i poszukiwania Boga


https://www.youtube.com/watch?v=o6Pw_z-E_eo

Analiza regresji hipnotycznej cz . 2


https://www.youtube.com/watch?v=Ig4JK3dMy5g

Regresja hipnotyczna cz. 3 + analiza - radośc życia, miłośc, uzdrowienie


https://www.youtube.com/watch?v=VvaIL31Zr_s

Regresja hipnotyczna cz. 4 - pragnienie miłości, ogromne cierpienie, żal do Boga i do siebie


https://www.youtube.com/watch?v=gaHdBniAjmU

Analiza regresji cz.4


https://www.youtube.com/watch?v=OWnFZHJi69w

REWELACJA !!! Moja regresja pod Hipnozą Nr.5 - Daniel C.


https://www.youtube.com/watch?v=5xqPfRk_qXI

Moja regresja pod Hipnozą Nr.6 - Daniel C.


https://www.youtube.com/watch?v=JYj4HrA2TF0

Analiza regresji cz. 6


https://www.youtube.com/watch?v=ElLx21sihIo

Regresja hipnotyczna cz. 7 ostatnia - matrix, manipulacja i przebudzenie


https://www.youtube.com/watch?v=nN4cV5ozU48
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 31 sie 2014, 17:49

Postaram się w miarę możliwości uporać z tym materiałem dość szybko. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 01 wrz 2014, 19:56

Chwilowo muszę sobie odpuścić. Doszedłem do 30-tej minuty 3-go odcinka i ... to troszkę nie do końca moje klimaty i nie dam rady przerobić tego w formie maratonu. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 01 wrz 2014, 22:53

Dariusz pisze:Chwilowo muszę sobie odpuścić. Doszedłem do 30-tej minuty 3-go odcinka i ... to troszkę nie do końca moje klimaty i nie dam rady przerobić tego w formie maratonu. :D


Pewnie Darku ! nic na siłę ! Mnie jednak to wciągneło ,bo to troche jak serial Star Trek ,a to moje klimaty :D ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

baba
x 129

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 02 wrz 2014, 08:58

Ja też wymiękłam bo to nie mój klimat i do tego wrócił mi jeden ból, który po mojej hipno ustąpił, więc odpuściłam. A w nocy śniły mi się jakieś koszmary, choć już od dawna takich nie miewam. :roll:

Zdecydowanie wolę swojego hipno, który jest, zdaje się ateistą i po prostu opowiada mi bajki. :lol:
W relaksie, bez żadnego usypiania czyli jeszcze bardziej "miękko" niż ta Pani. I nie cofam się sama w przeszłość tylko ją np wyświetlam/oglądam (nawet nie widząc jej w postaci konkretnych obrazów tylko kolorów) co jest dużo bezpieczniejsze niż cofanie się osobiście. I sama decyduję co z nią zrobić - ja akurat powiedziałam sobie, że przeszłość mnie po prostu już nie dotyczy, było minęło, kuniec.

Robimy takie ćwiczenia w formie spaceru w wyobraźni po archetypowych symbolach. I działa świetnie. Przynajmniej mam spokój pracując z ateistą, że mi niczego nie wkręci bo w hipnozie (nawet miękkiej) nawiązuje się połączenie od podświadomości do podświadomości i można dużo rzeczy przekazać/zasugerować nawet tego nie wiedząc, a potem mówić - sam do tego doszedł. A z tego co zauważyłam ona zdecydowanie sugeruje np w ten sposób, że zadając pytanie oczekuje konkretnej odpowiedzi i na nią czeka, do niej dąży, inne - według niej niewłaściwe odrzucając, czyli jakby już "zna" odpowiedź, prawda? To po co tak naprawdę pyta? ;)

Jeśli ta Pani korzysta z przewodnika (wspomina o nim) to znaczy że nie ma bezpośredniego kontaktu z sobą, prawda? Ale nie chcę krytykować czy przestraszyć kogoś bo pewnie wielu ludziom pomaga wyzdrowieć z chorób i jest bardzo potrzebna taka jaka jest i sympatyczna też jest niewątpliwie. Więc wszystko fajnie jeśli Ci to dobrze robi Channel ale się nie przywiązuj zbyt mocno bo na moje "oko" rozwojowo to też jest tylko etap. Iluzje/pułapki mogą być bardzo różne, nie tylko pustki, przyjemne też są i jako takie mogą być jeszcze większymi pułapkami, bo z cierpienia każdy chce się wyrwać a z błogości raczej nikt. :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 02 wrz 2014, 09:20

Słusznie prawisz co do metod stosowanych przez tę panią.
Pierwsze co zauważyłem, a co mnie troszkę zdziwiło to jej niemal "nachalna" postawa do wmówienia mu, że byt, który uczynił tę przestrzeń bez życia musi być przeciwnikiem boga i ma konkretne imię - aż czułem przez skórę, że chce wymusić na nim by powiedział, iż wie, że chodzi o Szatana.
On tym czasem odpowiedział jej, że widzi imię Lucyfer czym się również zadowoliła. :shock: :o
Osobiście nie poddałbym się hipnozie prowadzonej przez tę panią, choć sympatyczna zdaje się być.

To nie znaczy, że nie popieram czy jestem przeciwny hipnozie, jeśli komuś ma pomóc, to niechaj korzysta, podobnie całość filmu moze być całkiem całkiem, jednak pewne niuanse ... ;)

To oczywiście moje spostrzeżenia. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » wtorek 02 wrz 2014, 11:04

Osobiście nie widzę hipnozy regresyjnej - przynajmniej nie w takim wydaniu- jako dobrego narzędzia do odkrywania pamięci przeszłych żyć i o nas samych.

Zarówno pacjent jak i terapeuta żyją wyobrażeniami- tzn mają zakodowane w umyśle swoje własne wyobrażenia na temat pewnych rzeczy- np pojęcie diabła, lucyfera, dobra zła, poprzednich wcieleń- a tutaj widzę całe panteony religijne...wciskane na siłę. Osoba, która prowadzi regresję, NIE MOŻE niczego sugerować.... i musi być ostrożna, czy pytania jakie zadaje, nie są zbyt silną sugestią.

Ludzka podświadomość to jeden wielki zaplątany gąszcz, związany z pamięcią genetyczną( niekoniecznie pokrywająca się z "naszą" historią) i potem mamy opowieści jak gdzieś kogoś w Średniowieczu torturowano ...albo jak się sami pejczowaliśmy za grzechy- bo do bozi nam tęskno było.


- np:
W rolach głównych:

H= "Hypnotyzer profesjonalista" ..... P - Pacjent .... w nawiasach moje uwagi



H- mówiłeś że jesteś na zielonej łące - opowiedz co widzisz

P-teraz widzę latającą krowę

H- jak to latającą ?

P- no leci i się obraca. bardzo szybko leci w moim kierunku

H- jaki kolor ma ta krowa ?

P- nie mogę rozpoznać, wiruje...

H- hmm- to pewnie ma jakies głebokie ukryte znaczenie, to wirowanie to może oznaczać że powinienes coś zmienić w życ...(sugestia)


P- złapałem ją !!! I otwieram !!! i mam ochotę ją zjeść !!!

H- jak to złapałeś? Jest pewnie ciężka (sugestia), a to oznacza ze nazbierałeś ciężką karmę, i teraz, w tym życiu ją świadomie i z własnej woli doświadczasz- symbolicznie jesz...( w cholerę sugestii )

P-Dostałem tą krowę... podarowano mi ją...od

H- tak, mów dalej

P- od kogos bardzo pięknego, kogoś kto mnie bardzo kochał

H- aaaa , pięknego niczym anioł tak ? (kolejna sugestia wynikająca z własnego durnego oprogramowania )

P- tak ! Pięknego ! i bardzo go kocham i chyba rozpozn...

H- Dobrze, Dobrze... wystarczy narazie. Przeanalizujmy, bo to co powiedziałeś jest bardzo ważne( czyli powiem ci jak ja to sobie wyobrażam w swojej małej główce) Widzisz, ten anioł ( uznawanie wlasnych domysłow za fakty..pełen profesjonalizm) podarował ci tą krowę, która symbolizuję twoją karmę z miłoscią, abyś mógl ją przepracować, a rzucił ci ją dlatego bo jesteś oddalony od boga ( kolejna idiotyczna sugestia) a obraca się bo twoje życie jest pełne trudności i zawirowań ...




P- Co pani mi tu pani za głupoty pi....li !!!! przypomniałem sobie !!!!!! Jak byłem dzieckiem to mama rzuciła mi cukierka, krówkę... ja zawsze lubiłem jak mi ktoś coś rzucał, to były moje 4 urodziny. Mama zmarła parę dni potem i ten smutek,ból, pamięć straty matki zaważył na moim życiu, teraz rozumiem dlaczego....ale ona zawsze będzie we mnie, ze mną, więc smutek może odejść.


Gorzej jak jednocześnie, pacjent i hipnotyzer - zamiast wiedzy i poznania siebie - mają jedynie ludzką "wiedzę" i syf podświadomości sklejany potem w bezsensowne interpretacje umysłu.


Nie wiem na ile(procentowo) świadomości znajdujących się w ludzkich ciałach ma połączenie z innymi- albo równoległymi albo "wyjściowymi" pozycjami w innych światach ale nie jest to większość(raczej mniejszość)

Są jednak inne metody- pytanie czy dla kazdego ? Moim zdaniem nie.

Poniższy "regresing" a raczej "viewing", dzieje się w czasie teraźniejszym, podobnie jak sam opisywałem kiedyś o równoległych, teraźniejszych życiach, poziomach. Tylko że u mnie to było/ jest, parę sekund "rażenia prądem" i po prostu wiem - nie ma przesyłu danych i rozpakowywania ich na bieżąco przez umysł. Po prostu wiesz- jakby ktoś przywrócił ci pamięć żywej części ciebie- nierozłącznej ale zapomnianej.

http://www.youtube.com/watch?v=jqv8TJT0Nbs

ps- to nie ja - ale byc może "znajomy" ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wtorek 02 wrz 2014, 11:18 przez Angelrage, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 02 wrz 2014, 11:17

@Angel, szkoda, że ten film jest tylko po tamtemu. :( ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » wtorek 02 wrz 2014, 11:47

W skrócie- facet przy pomocy jakiejś techniki ( czegos w rodzaju indukowanego zdalnego widzenia) - przenosi się do innego układu ( jakas gwiazda - ponizej Betelgezy) i opisuje swoje zycie. Najpierw widzi siebie jako martwe, zastrzelone ciało w jakims hangarze , potem uświadamia sobie ze to tylko jego zastępczy kombinezon - jakby "klon bojowy" a on sam jest dowódcą jakiegoś oddziału( walczą z napastnikami w rożnych układach gwiezdnych). Opisuje swoją broń, towarzyszy broni( wyglądają jak ludzie), obrzydliwe syntetyczne jedzenie w wojskowej "kantynie" , potem swój dom( planetę) żonę.

I TO SIĘ DZIEJE TERAZ.

Jakby nie było- "wymienne ciała do walki" dopasowane tylko do twojej "frekwencji" -to dopiero technologia... a tak sobie co nie którzy pewnie z podziwem myślą - jak bardzo człowiek jest zaawansowany technologicznie...

te wszystkie komputery, satelity, telefony itd :) .... a nie wie ze to TYLKO a nie AŻ i to jeszcze pod kontrolą.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 02 wrz 2014, 12:02

Dzieki za streszczenie. :D
Choć przyznam, ze optymizmem nie bardzo to napawa, skoro gdzieś tam też się tłuką tylko wykorzystując klony czy jak to się zowie. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 02 wrz 2014, 14:42

Dariusz pisze:Choć przyznam, ze optymizmem nie bardzo to napawa, skoro gdzieś tam też się tłuką tylko wykorzystując klony czy jak to się zowie


Szacowny toć dawno zostało powiedziane:,, co na dole to i na górze" 8-)
Przepraszam kogo to u nas wykorzystują do ,,naparzanki" czy aby nie klony 8-)
Co do filmów wyżej zamieszczonych nawet do głowy mi nie przyszło by je obejrzeć 8-)
Nie tylko z lenistwa ot poczekać co inni powiedzą.
Zwyczajnie po ludzku rzec biorąc podobne seanse mają tylko jeden cel nadrzędny 8-)
Dostarczenie pożywki dla intelektu
Jak ktoś chce ponieść konsekwencje zabawy w coś takiego to proszę każdy sobie rzepkę skrobie :)
Byle nie obwiniać później jakiegoś diabła czy jakiegoś dowolnej maści ezoteryka oskarżyć z trybuny miejscowego kościoła o stosowanie czarnej magii :mrgreen:
Oczywiście kieruje te słowa do pacjenta i do pani od hipnozy 8-)
Jak to zwykle bywa dobrze jak jest dobrze, a później słyszy się pretensje i oskarżenia :lol:
Choć dla każdego co innego :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 02 wrz 2014, 17:01

Widzę że poszliście w religię ,w sumie nie o to mi chodziło.Nie rozumiem po co zabierać głos ,jak się nie obejrzało w całości lub w ogóle ,dla mnie to paplanina bez sensu.Lepiej napisać NIE INTERESUJE MNIE ten temat lub po prostu nic nie pisać i po dyskusji.Przynajmniej ja tak robię :roll:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 02 wrz 2014, 19:00

@Channel.może nie tyle w religię co zagadnienia dotyczące techniki jaką wykorzystuje ta pani, a tu bardzo wyraźnie i już od samego początku widać pewne uwarunkowania, które ... siłą rzeczy dotyczą również religii.
Przepraszam, że przyczyniłem się do skrzywienia myśli przewodniej. :(
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 03 wrz 2014, 09:17

Channel przykro mi jeśli mój post sprawił Ci przykrość, nie miałam tego zamiaru. Zazwyczaj kiedy coś zapodajemy i pytamy innych o zdanie to chcemy tą "rzecz" obejrzeć z innych stron (punktów widzenia) po prostu, żeby sobie wyrobić pełne zdanie na jej temat. 8-)

Nie obejrzałam całości bo jak pisałam źle się przy tym czułam i to właśnie starałam się opisać uzasadniając dlaczego. Ale zaznaczyłam w swojej wypowiedzi:
Ale nie chcę krytykować czy przestraszyć kogoś bo pewnie wielu ludziom pomaga wyzdrowieć z chorób i jest bardzo potrzebna taka jaka jest i sympatyczna też jest niewątpliwie.

Nie ma jednego sposobu dobrego dla wszystkich po prostu. Według mnie to co robi Pani Teresa jest czymś w rodzaju instalowania swojego zdrowszego autorytetu niż ma człowiek chory. I to jest jak najbardziej w porządku, kiedy ktoś jest tak ciężko chory, tak bardzo autoagresywny i zaburzony, że aż mu ciało obumiera nie przeskoczy od razu na etap "bez autorytetów", potrzebne mu są stopnie do tego. Więc niejako po drodze instalujemy sobie sami takie właśnie coraz bardziej zdrowe, niż nasze dotychczasowe autorytety. I to jest OK. Tylko przywiązywać się do nich jest niedobrze bo to by nas ograniczyło i zatrzymało we własnym rozwoju. Tak to widzę. 8-)

No i jest jeszcze ten myk, żeby nie przywiązywać się do tych swoich "wizji" bo podświadomość po prostu porozumiewa się z nami za pomocą symboli - takich jakie rozumiemy będąc na tym konkretnym etapie rozwoju. Takich jakie na nas "działają" w tym momencie życia. Jeśli się do nich przywiążemy to na tym etapie na długo utkniemy. To z całą pewnością są tylko symbole i traktowanie ich zbyt dosłowne może zaszkodzić. Tak naprawdę chodzi tylko o odblokowanie uwięzionych emocji i oczyszczenie ich. Można to zrobić na wiele różnych sposobów jak wszystko po prostu. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 03 wrz 2014, 10:48

Baba ,Darek ,nie uraziliście mnie .Wrzucając te filmiki miałam kompletnie co innego na myśli i nie pomyślałam, że ktoś może to odebrać inaczej. Nie chodziło mi o aspekt religijny ,to pominęłam całkowicie .Nie oceniam sposobu prowadzenia regresji ,bo się na tym nie znam.Nigdy nie doświadczyłam hipnozy na sobie.Może powinnam zaznaczyć to na wstępie żebyście pominęli aspekt religii .Sadziłam że pójdziecie w innym kierunku.W zasadzie chodziło mi o kontrolerów umysłu ,matrix i reinkarnację :( :roll:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 03 wrz 2014, 15:55

Dariusz pisze:@Angel, szkoda, że ten film jest tylko po tamtemu. :( ;)

napisy i tłumaczenie włączamy jak zwykle ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 03 wrz 2014, 15:58

songo70 pisze:
Dariusz pisze:@Angel, szkoda, że ten film jest tylko po tamtemu. :( ;)

napisy i tłumaczenie włączamy jak zwykle ;)

Próbowałem i nie chcia :( ło iść.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 03 wrz 2014, 16:05

Dariusz pisze:
songo70 pisze:
Dariusz pisze:@Angel, szkoda, że ten film jest tylko po tamtemu. :( ;)

napisy i tłumaczenie włączamy jak zwykle ;)

Próbowałem i nie chcia :( ło iść.

musi iść- :)
viewtopic.php?f=5&t=39&p=17411&hilit=napisy+w%C5%82%C4%85czamy#p17411
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
magicvortex
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 18 kwie 2016, 18:16
x 2
x 2
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 47 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: magicvortex » piątek 29 kwie 2016, 18:50

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat.

Był okres, że temat reinkarnacji i przeszłych wcieleń bardzo mnie interesował. Miałem nawet wziąć udział w podobnej sesji, ale jakoś wewnętrznie nie byłem do tego pozytywnie nastawiony. Ostatecznie z owej sesji zrezygnowałem. Po jakimś czasie moje zainteresowania zaczęły się bardziej skupiać na zagadnieniach psychologii, pracy z podświadomością. I wtedy nastąpiło olśnienie.


Czytając pewne publikacje doszedłem w zasadzie do podobnych spostrzeżeń oraz wniosków, które zostały już wcześniej przedstawione. W wielu przypadkach mamy do czynienia z zaszczepianiem fałszywych wspomnień (poprzez sugestie terapeuty) lub pamięcią genetyczną. Co mnie najbardziej jednak przeraziło, to, to iż osoby poddane regresji przyjmują bezkrytycznie swoje wizje jako bezsporny fakt i wierzą, że są to ich rzekomo poprzednie wcielenia.


Sam fakt zaszczepiania fałszywych wspomnień może mieć katastrofalne skutku dla pacjenta. Jeżeli są to "wspomnienia" bardzo negatywne, kto wie czy nie pogorszy to jego stanu...
0 x


Pzdr,
Magic Vortex

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » środa 04 maja 2016, 20:30

Miałam przyjemność brać udział w regresji hipnotycznej. Bez żadnych sugestii itd. Nie do końca się udało, ale wiem przynajmniej, że jest prawdopodobieństwo iż byłam tu już za czasów praludzi.
0 x



ODPOWIEDZ