Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Regresja hipnotyczna - O Hipnozie inaczej

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 lis 2018, 20:04

WIELKA MOC HIPNOZY © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=B9gJuthxRao

Opublikowany 3 lis 2018
WIELKA MOC HIPNOZY - Konkurs w programie
HIPNOZA najczęściej kojarzy się ze zdumiewającym widowiskiem, mostem kataleptycznym i innymi efektownymi sztuczkami. Jednak hipnoza to przede wszystkim naturalny stan, w który wchodzimy całkowicie spontanicznie nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jest to stan głębokiego relaksu, który osiągamy podczas medytacji, słuchania relaksacyjnej muzyki a nawet czytania książki.
Jest to też stan, który można świadomie wykorzystać do zmiany przekonań, do pozbywania się nałogów, uwalniania się od lęków, niwelowania przewlekłego bólu, zwiększania motywacji a nawet poprawiania osiągnięć sportowych.
Ludzki umysł jest instrumentem, z którego wciąż nie potrafimy w pełni korzystać. Wszystkie decyzje, które podejmujemy w ciągu całego życia, próbujemy wytłumaczyć przy pomocy naszego myślącego umysłu. Niestety, jak mówi dr Zdzisław Sybilski – prowadzący warsztaty hipnozy w Instytucie Wiedzy Waleologicznej w Poznaniu, tenże umysł to wyłącznie rzecznik prasowy naszej podświadomości – naszego centrum zarządzania. Dopiero właściwe zrozumienie mechanizmów działania podświadomości, pozwoli nam nie tylko wpływać na jakość życiowych doświadczeń i ale też projektować je zgodnie z własnymi oczekiwaniami.
O ile świadomy mózg podejmuje racjonalne decyzje w oparciu o znane mu wcześniej fakty i niechętnie poddaje się sugestiom, o tyle podświadomość pod wpływem odpowiedniego komunikatu zachowuje się jak komputer wykonujący zaprogramowane zadania. Właśnie tą swoistą reakcję na komendy wykorzystuje się podczas HIPNOZY. Podając podświadomości odpowiednią sugestię, można wpłynąć na czynność niezależnego układu nerwowego, sterującego wszystkimi gruczołami i narządami, a tym samym uruchomić określone reakcje chemiczne i elektryczne.
Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, poprzez odpowiednią sugestię hipnotyczną można wpłynąć na obniżenie ciśnienia krwi, spowolnienie pracy serca, obniżenie lub podniesienie temperatury ciała, zatrzymanie krwawienia a nawet na skrócenie czasu gojenia się rany.
Wprowadzanie w stan hipnotyczny nie jest wcale tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jednak profesjonalne stosowanie hipnozy wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności praktycznych. Kwalifikacje te można uzyskać w trakcie organizowanych warsztatów hipnozy i autohipnozy.
Kurs, który rozpocznie się już 16 listopada 2018 r. organizowany jest z myślą o psychologach, trenerach motywacyjnych, terapeutach, lekarzach a także o osobach chcących poznać hipnozę dla własnych celów prywatnych.
Z doświadczeń absolwentów tego typu szkoleń wynika, że stają się oni nie tylko bardziej pomocni dla swoich pacjentów i osób bliskich, ale również dla samych siebie. Hipnoza i autohipnoza oferuje fascynujące możliwości. Czasem w ciągu zaledwie kilku sesji można rozwiązać wieloletnie problemy.
Zapisz się już dziś na PROFESJONALNY KURS HIPNOZY I AUTOHIPNOZY, który prowadzi dr Zdzisław Sybilski - adiunkt Katedry Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalizujący się w psychologii emocji, sportu, seksuologii i psychoterapii behawioralno kognitywnej. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów Medycznych, przedstawicielem Stowarzyszenia Terapii Deprywacyjnej na Europę Środkową.
Uczestnicy szkolenia otrzymują ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU NA DRUKACH MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ
Zapisy na ten wyjątkowy kurs: http://www.biletdozdrowia.pl/pl/bilet...
0 x



Iskierka
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 26 lut 2019, 18:16
x 3
x 2
Otrzymał podziękowanie: 35 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Iskierka » wtorek 26 lut 2019, 19:13

Angelrage pisze:
wtorek 02 wrz 2014, 11:04
Osobiście nie widzę hipnozy regresyjnej - przynajmniej nie w takim wydaniu- jako dobrego narzędzia do odkrywania pamięci przeszłych żyć i o nas samych.

Zarówno pacjent jak i terapeuta żyją wyobrażeniami- tzn mają zakodowane w umyśle swoje własne wyobrażenia na temat pewnych rzeczy- np pojęcie diabła, lucyfera, dobra zła, poprzednich wcieleń- a tutaj widzę całe panteony religijne...wciskane na siłę. Osoba, która prowadzi regresję, NIE MOŻE niczego sugerować.... i musi być ostrożna, czy pytania jakie zadaje, nie są zbyt silną sugestią.


Gorzej jak jednocześnie, pacjent i hipnotyzer - zamiast wiedzy i poznania siebie - mają jedynie ludzką "wiedzę" i syf podświadomości sklejany potem w bezsensowne interpretacje umysłu.


Poniższy "regresing" a raczej "viewing", dzieje się w czasie teraźniejszym, podobnie jak sam opisywałem kiedyś o równoległych, teraźniejszych życiach, poziomach. Tylko że u mnie to było/ jest, parę sekund "rażenia prądem" i po prostu wiem - nie ma przesyłu danych i rozpakowywania ich na bieżąco przez umysł. Po prostu wiesz- jakby ktoś przywrócił ci pamięć żywej części ciebie- nierozłącznej ale zapomnianej.
PODPISUJĘ SIĘ POD TYM POSTEM OBIEMA RĘKOMA + mój przyjaciel zawodowy psycholog (choć nie parający się hipnozą), również wytknął te jak to określił "nieprofesjonalności" w ramach regresji prowadzonych przez te Panie. Podkreślam nie oceniam ich intencji, a jedynie zwracam uwagę na słaby warsztat.
HIPNOTYZER NIE MOŻE NICZEGO SUGEROWAĆ w zadawanym pytaniu czy ponagleniu odpowiedzi.

Miałam regresję hipnotyczną i to w bardzo głębokiej hipnozie, pamiętam że Pan który ją prowadził był jak najmniej inwazyjny, cierpliwie czekał na zaistnienie wizji, przekonania, doświadczenia, czuwał nad techniczna stroną indukcji i samego transu. Zdawał sobie sprawę z tego jak wielki to wysiłek, jak dużo skupienia potrzebuje zahipnotyzowany by pochwycić te subtelne doświadczenie/wrażenie, nie przeszkadzał i nie interpretował za mnie niczego, nie wkładał cienia sugestii w swoje pytania. Jedynie prosił o opis tego co widzę, słyszę, czuję - JEGO TON GŁOSU RÓWNIEŻ BYŁ BEZNAMIĘTNY - czyli też sama barwa głosu nie niosła emocjonalnej sugestii. Z przebiegu i efektów mojej regresji jestem zadowolona bardzo.
Wiem natomiast, że zaprezentowane przez obie Panie sposoby pracy z pacjentem - są nie do zaakceptowania i przykro powiedzieć ale nie poleciłabym bliskim osobom tak prowadzonej regresji hipnotycznej.

ps. podkreślam że w tej krytycznej opinii nie odniosłam się do intencji obu Pań
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Seji » wtorek 26 lut 2019, 22:43

A ja miałam kiedyś regresję niehipnotyczną (jako osoba niesłysząca nie mogłam mieć hipnotycznej). W trakcie tej sesji miałam pewne obrazy (wizje), ale nie potrafiłam ich w ogóle zinterpretować, może dziś bym w jakimś przynajmniej stopniu potrafiła, gdyż mam pewne doświadczenia z interpretowaniem snów, ale wtedy ich jeszcze nie miałam, było to już dosyć dawno, bo kilkanaście lat temu.
Regreserka odebrała przekaz dotyczący mojego przeszłego życia od mojego przewodnika duchowego, a mnie nie pozostawało nic innego jak tylko jej uwierzyć...
0 x



Pietro
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 10:59
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Nieprzeczytany post autor: Pietro » środa 21 sie 2019, 15:31

magicvortex pisze:
czwartek 05 maja 2016, 13:34
AgaJaga pisze:Sesja trwała koło 30min, docelowo miało przerzucić mnie do któregoś ważnego dla mnie wcielenia. Tymczasem w połowie drogi niemal siłą wypchnęło mnie w środek wysokiego lasu (sosnowego?). Byłam bosym mężczyzna o wpół owłosionych stopach 8-) prawie jak hobbit... Czułam, że myśli on inaczej niż ja obecnie, że nie wie co ze sobą zrobić, gdzie iść... Tak jakby ktoś postawił go w zupełnie nieznanym świecie i kazał sobie radzić.
Dzięki AgaJaga. Ale chciałbym teraz zapytać Ciebie, czy rozpatrujesz tą wizje wielopłaszczyznowo? I od razu chcę zaznaczyć, że moim zamiarem nie jest zaprzeczanie istnieniu reinkarnacji. Osobiście rozpatrzyłbym następujące możliwości:
1. Jest to rzeczywiście epizod z mojego wcześniejszego wcielenia,
2. Możliwe, że moja wyobraźnia jest bardzo kreatywna i to wszystko, co widzę, jest jej tworem,
3. Pamięć genetyczna - widzę i czuję, to co mój przodek,

Oczywiście, jest to moje podejście do tematu, z którym nie musisz się zgadzać ;)
Albo może tak :)
4. Nie zintegrowany, "odrzucony" męski pierwiastek.
5. Brak męskich wzorców, konflikt, uraz ze strony ojca.
Tak się odbiło we mnie :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 wrz 2019, 22:28

Hipnoza i regresing. Wywiad z jaszczurem - Barbara Taube

https://www.youtube.com/watch?v=G_4htN18hvA

Data premiery: 22 wrz 2019
Barbara Taube opowiada o prowadzonych przez siebie sesjach hipnozy. Mowa jest o ogromnym znaczeniu sesji hipnotycznych w procesie rozszerzania świadomości i pozbywania się traum, które wiążą człowieka w zamkniętym kole reinkarnacji.
Barbara Taube również przedstawia najciekawsze wątki zaczerpnięte z rozmów z jaszczurem i Demiurgiem. To bardzo poruszające i pouczające treści wpływające na uświadomienie sobie sytuacji człowieka w matriksie.
Namiary na panią Barbarę :
YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC3SX...
Strona :https://transformacjaumyslu.wordpress...
Email: ramonasuper@wp.pl
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 20 lis 2019, 22:53

KLĄTWY, UROKI, ZŁORZECZENIA W PRACY Z IMAGOTERAPIĄ! - dr A. Kaczorowski i M. Anderson © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=zjIl6fI3GlQ

Data premiery: 19 lis 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 26 wrz 2020, 23:39

MOC HIPNOZY, ROZWIĄZANIE ZAGADKI ZAGINIĘCIA SPRZED 21 LAT-M. Gaś, dr A. Kaczorowski, J. Filipek© VTV
Premiera rozpoczęła się 3 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=pxD6j5e0gy8
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 paź 2020, 16:08

Eksperyment hipnotyczny - zaginieni z MOW w Rewalu.
1 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=6VD_wBJgZa8

Marek Szwedowski

Eksperyment hipnotyczny odbył się 18 września we Wrocławiu. Seans miał pomóc uzyskać więcej szczegółów w sprawie zaginionych w 1999 roku wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Hipnozę poprowadził znany hipnotyzer - dr Andrzej Kaczorowski. Udział w seansie wzięli : Marek Szwedowski, Małgorzata Gaś , Jarosław Filipek oraz Dorota Czerwińska. Część materiału zostało ocenzurowane ze względu na dobro prowadzonego śledztwa. Film jest dla osób dorosłych.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 lut 2021, 10:17

Auto – Hipnoza Odkryj swoją moc -stan Alfa 936 hz

Kochani
Przygotowałem dla Was ten materiał na bazie swojej sprawdzonej metody ,którą stosowałem wiele lat zajmując się hipnozą i mam nadzieje ,że wielu z Was będzie mogło to wykorzystać. Technik jest wiele i każdy może mieć swoją sprawdzoną ale gwarantuje ,że jest skuteczna może nie przejdziecie od razu do stanu fal Alfa .które są pomostem pomiędzy falami delta theta beta i gamma ale napewno zbliżycie się choć do fal alfa ,które to materializują nasze myśli dużo szybciej i skuteczniej automatycznie sa bramą do zrozumienia wielu nurtujących nas kwestii życiowych i sprawią, że będziesz mógł poznać siebie samego kim tak naprawdę jesteś stan alfa to pomost - brama zbliżając się do stanu alfa można powiedzieć zbliżasz się do swego ducha. To najlepszy stan aby wizualizować wszystko to co chcesz osiągnąć co chcesz odkryć kim się stać. Ten stan ma ogromną siłę sprawczą:)
Pamiętajcie aby dobrze zrozumieć jak ułożyć ręce skierować dłonie do siebie a łokcie przylegają do podłoża i ciała - stosując się do głosu w nagraniu wcześniej czy później poczujecie energie pomiędzy rękoma, która się zagęszcza a to już będzie oznaka ,że zbliżacie się do stanu fal mózgowych ALFA. Można powiedzieć ,że fizycznie poczujecie swoje ciało duchowe co nie jest takie zwyczajne i wielu z Was to zdziwi 🙂
Częstotliwość nagrania ustawiłem na 936 Hz co pomaga aktywować szyszynkę i sprawić aby wszystko razem się wzmocniło - także życzę powodzenia w swoich odkryciach i dajcie znać o swoich odczuciach.
Życzę powodzenia w odkrywaniu nowego.
Grzegorz Skwarek https://www.facebook.com/profile.php?id=100011437847119
https://akariaryaca.com/2021/02/12/auto ... fa-936-hz/

w linku ,muzyka ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 20 kwie 2021, 13:44

165-PL Michał, Protokół Badawczy: Historia Świata - Hipnoza Regresyjna Aneta Pietrzak
18 kwi 2021

https://www.youtube.com/watch?v=7cQYA1fz7pA

Aneta Pietrzak Team Grifasi 19-PL-H18

Przypominamy, że hipnotyczna sesja badawcza w naukowym znaczeniu tego słowa nie istnieje. Informacje pochodzące z sesji hipnotycznej mogą być zanieczyszczone, ponieważ przechodzą przez wiele wymiarów/ gęstości, świadomości i struktur mentalnych. Wpływają na nie przekonania oraz wierzenia, przez które są przefiltrowane, tak samo jak przez wszystkie istoty, które ją pozyskują interpretują i rozwijają.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 07 cze 2021, 22:39

Użycie regresji hipnotycznej we wglądach do własnego ciała - Renata Baran…

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 8584130139

Niezależna telewizja
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Regresja hipnotyczna - O Hipnozie inaczej

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 02 kwie 2023, 22:55

Cześć wszystkim :)

Proszę o podanie namiarów na kogoś kto zajmuje się hipnozą i uwalnianiem od wgranych programów .
Najlepiej gdyby kontakt był blisko Warszawy . Może też być drogą mailową lub telefoniczną . Zależy mi jak najszybciej .

Może ktoś ? Coś ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ