Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wspaniałe cytaty i zdania godne Masowej Pamięci

Ashaman
Posty: 4
Rejestracja: piątek 24 maja 2019, 17:14
Lokalizacja: Kielce
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Kontakt:

Wspaniałe cytaty i zdania godne Masowej Pamięci

Nieprzeczytany post autor: Ashaman » niedziela 23 cze 2019, 15:51

Chciałbym stworzyć temat o zdaniach i cytatach wagi historycznej i zawierające wiele w swym znaczeniu. Jeśli o mnie chodzi to autor zdania/cytatu jest nie istotny do podpisania, lecz wypadałoby dodać podpis autora :)


Oto kilka z tych które zapadły mi głęboko w sercu w życiu:

[1]
" Ten Kto to Wie , nie pomoże , gdyż On wie , że w tym nic pomóc nie może "
~~~~ Głowne zdanie i wstęp pod piramidą Majów na tamtejszym kalendarzu. Autor ksiegi jeśli pamięć mnie nie myli pisał ją równo 33 lata badając starożytne texty na ponad 3 kontynentach jak np. również na Wyspach Wielkanocnych aby rozszyfrować majański kalendarz. Księgę tą czytałem ponad rok gdyż to był najcięższy text do zrozumienia jaki czytałem w życiu i nosiła nazwę "Łapa Jaguara" czy jakoś podobnie (nie jestem w stanie od 2 lat znaleść wzmianki w internecie o tej księdze ponownie co jest bardzon zaskakujące".


[2]
" Powstawajcie Raz za Razem , aż Owieczki staną się Lwami "
~~~~ Piękny cytat z filmu "Prawdziwa Historia Robin Hooda"


[3]
" Każda Twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą "


[4]
" Najłatwiej pojmuję prawo przyciągania, kiedy myślę o sobie jak o magnesie; wiem że przyciągnie on inny magnes"
~~~~ John Assaraf


[5]
" Wielu ludzi nie rozumie , że określona myśl ma własną częstotliwość. Możemy zmierzyć myśl. A więc jeśli bezustannie masz tę myśl w głowie, jeśli wyobrażasz sobie, że masz nowy samochód, że masz pieniądze, że tworzysz firmę, znajdujesz nowego partnera... jeśli sobie wyobrażasz, jak to wygląda, to emitujesz tę częstotliwość z określoną regularnością."
~~~~ John Assaraf

[6]
"Jeśli myślisz, dlaczego jeden procent ludzkości zarabia 96% wszystkich pieniędzy? Uważasz, że to przypadek? Nie, tak musi być. Oni coś rozumieją. Rozumieją SEKRET, a teraz kolej na CIEBIE"
~~~~ Bob Proctor


[7]
"Od dawna znamy moc efektu placebo. Placebo to coś, co przypuszczalnie nie ma wpływu na ciało, jak na przykład kostka cukru"
~~~~ Dr John Demartini



I oto kilka słów od ulicznych poetów prawdziwego czystego Rapu Polskiego z Przekazem bez żadnej Komercji!!!

" Sam na Sam z płytami , nikt Mi nie da tego co to właśnie da Mi"
" Milionami na przestrzeni rozsiani, obcują tu obcy wyobcowani"

" JEŚLI JUŻ WSZYSCY W CIEBIE ZWĄTPILI, POKAŻ ŻE! SIĘ MYLILI! NIE CZEKAJ ANI CHWILI DŁUŻEJ ŻYCIE TO TEATRZYK RAZ NA DOLE RAZ NA GÓRZE"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ku pamięci najwiekszego polskiego rapera który w swój hip hop wkładał każdą cząstke serca ! Ku Pamięci Magika !


" Czuję smak chwili choć była bardzo krótka, smak jak ciepła wódka z plastikowego kubka, kto pił życia nektar zna ten smak, to CHWILA, PAMIĘTASZ JAK PACHNIAŁ WTEDY SMAK, ZNASZ!!! GĘSTOŚĆ POWIETRZA! ODCIEŃ CZERNI! lecz nieliczni nie mają uczuć bo je zabili i zjedli zęby na p*** takiej chwili !!! "
~~~~ WWO - W witrynach Odbicia


" Delikatny wiatr siadł mi na kartce, dotknął w palce, pachniało emocją z dziecięcych lat, a ja tak mocno poczułem strach, jak w walce..... I WIDZE GWIAZDY , SŁYSZĘ KOSMOS .... "
"Gdziebym był Gdziebym nie był, Gdybym wiedział co się zdarzy, co wydarzy się tej nocy, w męcu zaufaj sercu bo życie nadal kroczy, SPÓJRZ MU W OCZY, a ujrzysz wodospady, Rap w Potoku, nie prorokuj toku , pozostaw spokój jaki niesie czworokątny ciemny pokój"

~~~~ Pijani Powietrzem Fokus,Śliwa




"
0 x


Ten Kto " TO " wie, nie pomoże, gdyż On wie, że pomóc NIE MOŻE.
Milionami na przestrzeni ziemi rozsiani obcójemy tu obcy wyobcowani.
Tysiąc lat za jeden rok bez dni, nienawiści, i bez tych, którzy dla korzyści zdradzą swych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12006 razy

Re: Wspaniałe cytaty i zdania godne Masowej Pamięci

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 23 cze 2019, 17:52

Witaj na forum Ashaman :) temat taki już istnieje ;)

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... &start=675
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ