Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Watykan za zamkniętymi drzwiami

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 mar 2013, 11:57

Są przecieki z konklawe. Widać rozłam w Watykanie

Obrazek
CreativeCommons/Flickr/averain

Włoska gazeta "La Stampa" dzięki swoim źródłom zza Spiżowej Bramy poznała szczegóły konklawe w chwili gdy ta zmierzała do szczęśliwego (dla Jorge Bergoglio) końca.
Wyłania się z nich obraz Watykanu mocno podzielonego na Kurię Rzymską i Resztę Świata

Poplecznicy "rzymskiego" kandydata, czyli kard. Angelo Scola, byli tak pewni zwycięstwa, że tuż przed ogłoszeniem wyniku trzeciego głosowania telegram z gratulacjami od konferencji biskupów włoskich skierowano do Scoli - donosi tvn24.pl.


TAK WYBRALI PAPIEŻA. TEGO O KONKLAWE NIE WIEDZIELIŚCIE>>

Wpadka byłaby straszna, ale w ostatniej chwili zamiast Scoli wstawiono w tytule Bergoglio. Treść telegramu wskazuje jednoznacznie na wpadkę, bo odwołuje się do słów kardynała Włocha, nie Argentyńczyka. Abp Mediolanu Angelo Scola był "pewny" tego, że zostanie papieżem. Jego plany pokrzyżował ponoć kard. Tracisio Bertone, watykański sekretarz stanu i prawa ręka Benedykta XVI.

To właśnie Bertone po jednym z głosowań miał w czasie obiadu podejść do stołu, przy którym siedział kard. Jorge Bergoglio i zapowiedział mu dość wyraźnie i głośno, że ten "może liczyć na jego poparcie". Miał mu w tym towarzyszyć również inny kardynał z Włoch - Giovanni Battista Re - dodaje serwis.

Konsekwencją tych słów było nagłe ochłodzenie stosunku kardynałów do Scoli.

http://www.sfora.pl/Sa-przecieki-z-konk ... bject_map={%22549803985052142%22%3A139314089573841}&action_type_map={%22549803985052142%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

Bardzo ciekawie ,bardzo ....poczytajcie sobie jeszcze wpisy ludzi na forum
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
koliberek333
Posty: 457
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:18
Podziękował: 62 razy
Otrzymał podziękowanie: 157 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: koliberek333 » wtorek 19 mar 2013, 23:19

Cień Jana Pawła II nad Watykanem

Tytuł jest prowokacyjny, ale w świetle tych rozważań, które tutaj czynię, sprawa wygląda na zaplanowaną jeszcze za życia naszego Papieża Jana Pawła II - reformę Kościoła Katolickiego i Kurii Rzymskiej przez wielu uznawanej za stajnię Augiasza Kościoła Katolickiego i źródło problemów Kościoła. Piszę to jako katolik, świadom kontrowersji jakie może budzić ten wpis. Cień to na użytek wszystkich, którzy życzą KK jak najgorzej, dla nas wierzących to Duch, bo przecież wszystko mogło się potoczyć ... inaczej.

15.03.2013, 09:24 14 comments
Obrazek

Na trop tych rozważań naprowadziło mnie powyższe zdjęcie. W internecie krążące jako 3 papieży, Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. Podobno już zostało to zdementowane niemniej jest bardzo inspirujące może coś jest na rzeczy ... ocenić musicie sami. Historia świat jest wręcz utkana ... "spiskami".
Pontyfikat JPII

Kompletne zaskoczenie kiedy 16 października 1978 roku padły słowa Habemus Papam przerodziło się w szok w krajach komunistycznych kiedy papieżem został kardynał Wojtyła z ... "dalekiego kraju". Pontyfikat Jana Pawła II stał się jednym z najdłużej trwających pontyfikatów w kościele katolickim trwał 26 lat 5 miesięcy 17 dni. I nie chcę tu omawiać całego pontyfikatu, który można sobie przeczytać gdziekolwiek choćby w Wikipedii, skupię się tylko na 4 kwestiach.

Papież przełomu, którego połowa pontyfikatu upłynęła w cieniu walki z wielkim złem nieludzkiego komunizmu. Starcie to wymagało wyjątkowej jedności Kościoła i temu celowi w dużej mierze była podporządkowana pierwsza połowa pontyfikatu Jana Pawła II. Cel ten spychał chyba sporo rzeczy na bok i miał swoje konsekwencje w postaci umocnienia się różnego rodzaju nazwijmy to "dziwnych" frakcji w Kościele.
Drugim ważkim elementem pontyfikatu było, uporanie się z teorią relatywizmu moralnego święcącego triumfy w tym czasie.
Kolejny ważki czynnik to ... długość pontyfikatu trwającego ponad jedno pokolenie. Co zaowocowało tym, że na kolejnym konklawe w 2005 roku spośród elektorów wybierających kolejnego papieża, aż 114 zostało mianowanych przez Jana Pawła II, a tylko 3 przez Pawła VI. Spośród tych 114 elektorów mianowanych przez JPII spora część tych nominacji to był "koszt" zachowania jedności Kościoła na rzecz walki z komunizmem, ale większość to był osobisty wybór takich osobowości.
Nawarstwienie się problemów i ich potęgowanie w łonie Kościoła głównie hierarchii. JPII nie był ślepy dostrzegał te problemy. Skandale pedofilskie, skandale finansowe wstrząsać zaczęły Kościołem pod koniec jego pontyfikatu, gdy wykorzystywano mam wrażenie słabość fizyczną naszego papieża.
Pytanie kluczowe czy JPII wiedział o problemach? Czy był w stanie je w krótkim czasie u zmierzchu swojego pontyfikatu schorowany i osłabiony naprawić? Jak to zrobić? I czy można było to zrobić szybko bez szkody dla jedności Kościoła? To są kluczowe pytania z końcówki tego bogatego, długiego i skomplikowanego pontyfikatu przypadającego nie tylko na zmierzch komunizmu, przełom wieków ale i również na okres ogromnych zmian społecznych.

Postawię tezę ... wokół, której potoczy się dalsza część tego wpisu.
Zdawał sobie sprawę i zrobił wszystko - zaplanował i doprowadził do tego by 13.03.2013 Kościół dostał Papieża Franciszka, który ma podobnie jak wiele wieków temu inny św. Franciszek uratować Kościół.

więcej na:

http://www.mpolska24.pl/blogi/post/4111 ... -watykanem
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 25 mar 2013, 21:45

Krótkie info globalnejświadomości na portalu FB :

Główny egzorcysta Watykanu - Gabriele Amorth ostrzegł papieża Franciszka: "Nie chciałbym, że skończy jak Luciani". Jan Paweł I zmarł po zaledwie 33 dniach pontyfikatu.


pod tym linkiem artykuł,niestety po niemiecku
http://www.kath.net/news/40649
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 25 mar 2013, 21:47

chanell pisze:Krótkie info globalnejświadomości na portalu FB :

Główny egzorcysta Watykanu - Gabriele Amorth ostrzegł papieża Franciszka: "Nie chciałbym, że skończy jak Luciani". Jan Paweł I zmarł po zaledwie 33 dniach pontyfikatu.


pod tym linkiem artykuł,niestety po niemiecku
http://www.kath.net/news/40649

Właściwszym byłoby określenie: "zamordowali go po 33 dniach". :D
No ale cóż, polityka. :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 03 cze 2013, 23:08

http://www.tvn24.pl/ansa-franciszek-i-b ... 274,s.html


...polityka i różne frakcje mimo wielu różnic ideowych...
Do tej pory "czytałem" Benedykta XVI, jako opozycjonistę wobec Jana Pawła II.
Mieli całkowicie odmienną postawę wobec religii i odbioru duchowości, ale...

Teraz okazuje się, że pewne ważne wartości ich łączyły, że obecny Papież, także podziela podobne priorytety.
Okazuje się że mafia klerykalno-finansowa gubi się w poczynaniach, nie może już powybijać wszystkich opozycjonistów jak "kaczki" i w końcu zacznie szukać nowe sposoby na "pasanie owiec".Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 cze 2013, 16:29

Tajny raport Watykanu: gwałty na zakonnicach to codzienność

Obrazek

fot.AFP / Gabriel Bouys
Była włoska zakonnica-misjonarka chce odzyskać swoje dziecko, które urodziła w Wigilię ubiegłego roku i oddała do adopcji. Ojciec dziecka - ksiądz - nie chciał go uznać. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże na misjach, pozostają nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.


Jak donosi włoski dziennik "Il Resto del Carlino", w Macerata - miejscowości w regionie Marche - wybuchł spór sądowy o dziecko oddane do adopcji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że matką rocznej dziewczynki jest była siostra zakonna, a ojcem - ksiądz.

Zakonnica walczy o swoje dziecko

Z informacji włoskich mediów wynika, że sprawa zaczęła się za granicą, na misji. Kiedy siostra zakonna zaszła w ciążę ze swoim przełożonym księdzem, a on nie miał zamiaru ani porzucić posługi kapłańskiej, ani uznać dziecka - pewne włoskie stowarzyszenie pomogło jej dyskretnie "rozwiązać problem". Misjonarka wróciła do Włoch by urodzić dziecko i oddać je do adopcji.

Dziewczynka urodziła się w Wigilię dokładnie rok temu i od razu została oddana do adopcji. Trybunał dla nieletnich w Ankonie wybrał rodzinę zastępczą i niechciany niemowlak trafił do nowej, kochającej rodziny.

Jednak po kilku miesiącach matka biologiczna się rozmyśliła. Opuściła zakon i rozpoczęła walkę w sądzie o dziecko. Przez dziesięć miesięcy pozostawało ono w rodzinie zastępczej, później jednak sąd orzekł, że córka ma wrócić do swojej rodzonej matki. Rodzice adopcyjni, którzy przywiązali się do małej, też rozpoczęli walkę o zatrzymanie dziecka. Sąd apelacyjny postanowił, że córka byłej siostry zakonnej ma pozostać w rodzinie zastępczej, aż do wydania ostatecznego orzeczenia.

Siostry gwałcone na misjach

W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników.

- Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate.

Tajny raport

Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń".

"Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport.

Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.

Specjalnie dla Wirtualnej Polski Agnieszka Zakrzewicz z Rzymu

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?k ... &_ticrsn=3
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 cze 2013, 16:31

Tajny raport Watykanu: gwałty na zakonnicach to codzienność

Obrazek

fot.AFP / Gabriel Bouys
Była włoska zakonnica-misjonarka chce odzyskać swoje dziecko, które urodziła w Wigilię ubiegłego roku i oddała do adopcji. Ojciec dziecka - ksiądz - nie chciał go uznać. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże na misjach, pozostają nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.


Jak donosi włoski dziennik "Il Resto del Carlino", w Macerata - miejscowości w regionie Marche - wybuchł spór sądowy o dziecko oddane do adopcji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że matką rocznej dziewczynki jest była siostra zakonna, a ojcem - ksiądz.

Zakonnica walczy o swoje dziecko

Z informacji włoskich mediów wynika, że sprawa zaczęła się za granicą, na misji. Kiedy siostra zakonna zaszła w ciążę ze swoim przełożonym księdzem, a on nie miał zamiaru ani porzucić posługi kapłańskiej, ani uznać dziecka - pewne włoskie stowarzyszenie pomogło jej dyskretnie "rozwiązać problem". Misjonarka wróciła do Włoch by urodzić dziecko i oddać je do adopcji.

Dziewczynka urodziła się w Wigilię dokładnie rok temu i od razu została oddana do adopcji. Trybunał dla nieletnich w Ankonie wybrał rodzinę zastępczą i niechciany niemowlak trafił do nowej, kochającej rodziny.

Jednak po kilku miesiącach matka biologiczna się rozmyśliła. Opuściła zakon i rozpoczęła walkę w sądzie o dziecko. Przez dziesięć miesięcy pozostawało ono w rodzinie zastępczej, później jednak sąd orzekł, że córka ma wrócić do swojej rodzonej matki. Rodzice adopcyjni, którzy przywiązali się do małej, też rozpoczęli walkę o zatrzymanie dziecka. Sąd apelacyjny postanowił, że córka byłej siostry zakonnej ma pozostać w rodzinie zastępczej, aż do wydania ostatecznego orzeczenia.

Siostry gwałcone na misjach

W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników.

- Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate.

Tajny raport

Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń".

"Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport.

Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.

Specjalnie dla Wirtualnej Polski Agnieszka Zakrzewicz z Rzymu

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?k ... &_ticrsn=3
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 02 lip 2013, 00:18

Kadrowe "trzęsienie ziemi" w banku watykańskim

Dyrektor generalny banku watykańskiego IOR Paolo Cipriani i jego zastępca Massimo Tulli złożyli w poniedziałek rezygnacje w trzy dni po zatrzymaniu w ramach śledztwa ws. tego banku prałata Nunzio Scarano, księgowego w administracji finansowej Watykanu.

Obrazek
Kilka dni temu zatrzymany został prałat Nunzio Scarano
/AFP

Jak podał Watykan, Cipriani i Tulli zrezygnowali "w najlepszym interesie Instytutu Dzieł Religijnych (IOR) i Stolicy Apostolskiej", a dymisja została przyjęta przez komisję kardynałów.

Obowiązki dyrektora generalnego przejmie tymczasowo prezes IOR Ernst von Freyberg. Rolando Marraci został mianowany p. o. zastępcy dyrektora generalnego, a Antonio Monteresiemu powierzono w banku funkcję kierowania sprawami ocen ryzyka. Jednocześnie rozpoczęto już postępowanie konkursowe.
Dyrektorzy wręczyli swe rezygnacje trzy dni po aresztowaniu w Rzymie prałata Scarano oraz funkcjonariusza włoskich tajnych służb Giovanniego Zito i pośrednika finansowego Giovanniego Carenzio.
Według włoskich mediów śledztwo, które doprowadziło do aresztowań, koncentrowało się na próbie nielegalnego wwiezienia do Włoch ze Szwajcarii 20 milionów euro.

Duchowny został zawieszony w obowiązkach już kilka tygodni temu, gdy został objęty innym śledztwem wymiaru sprawiedliwości w swym rodzinnym mieście, Salerno. W ramach tego dochodzenia został oskarżony o pobieranie z konta watykańskiego banku małych sum pieniędzy na łączną kwotę 600 tys. euro. Te pieniądze dawał znajomym, którzy wystawiali mu następnie czeki, deponowane przez duchownego w banku w celu spłacenia hipoteki - informuje agencja Reutera.
Instytut Dzieł Religijnych był wielokrotnie krytykowany za niejasne interesy i zatajanie danych o posiadaczach kont.
Trzej podejrzani zostali aresztowani w ramach szerszego śledztwa w sprawie prania pieniędzy, wszczętego we wrześniu 2010 roku, którym objęci byli ówczesny prezes IOR Ettore Gotti Tedeschi i Cipriani. Śledztwo doprowadziło m.in. do zwolnienia Tedeschiego, którego zastąpił w lutym Von Freyberg.
W środę Watykan poinformował, że papież Franciszek powołał specjalną komisję, która zbada działalność banku IOR, by "zapewnić lepsze zharmonizowanie jego działań z misją Kościoła". Komisja będzie miała wgląd we wszystkie dokumenty i dane.
W maju IOR rozpoczął wprowadzanie polityki jawności. Nowy prezes zapowiedział, że do końca roku IOR otworzy swoją stronę internetową, na której będzie publikował dostępne po raz pierwszy dokumenty dotyczące jego działalności, w tym sprawozdania finansowe. Von Freyberg ogłosił również, że bank będzie miał zapewnione doradztwo jednej z prestiżowych międzynarodowych instytucji certyfikujących.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-kadr ... nId,989461

coś się zaczyna dziać ,ciekawe kto za tym stoi ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12935
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12856 razy
Otrzymał podziękowanie: 19561 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 08 sie 2013, 08:08

Aug 8 BrianKelly'sBlog - Papież ma moc znoszenia wszelkich praw w Stanach Zjednoczonych - 07 sierpnia 2013
Obrazek

BrianKelly'sBlog - Papież ma moc znoszenia wszelkich praw w Stanach Zjednoczonych - 07 sierpnia 2013
Wysłany na 07 sierpnia 2013 przez lucas2012infos |
Papież ma moc znoszenia wszelkich praw w Stanach Zjednoczonych
06 sierpnia 2013
Dzielę ten artykuł tutaj, w świetle wszystkich hype i niedawnej dyskusji o Liście Apostolskim, wydanym przez papieża kilka tygodni temu. List ten został omówiony w artykule wydanym w zeszłym tygodniu, co można przeczytać tutaj . Poniżej jest szybkie blurb z tego postu uszkodzi dlaczego to ogłoszenie jest znaczące.
Najświętszy Francis wydał list apostolski na 11 lipca i skuteczności od 01 września 2013 , które skutecznie zabiera immunitet wszystkim sędziom, adwokatom, urzędnikom państwowym oraz wszystkich podmiotów, ustanowionych w ramach Kurii Rzymskiej wskazówka [: Wszystkie korporacje jakie są ustanowione w Kurii Rzymskiej ] . Wszystkie te "osoby" mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości, [Podpowiedź: Divine Spirit jest ludzkość] , za bezprawne ograniczenia swobód wcielonego Bożego Ducha ,za brak rozliczenia rachunków, na ciąg dalszy Ścigania roszczeń już rozstrzygniętych, itp.
Ponieważ ta historia wybuchła, dostałem dużą ilość maili i komentarzy blog od osób poszukujących dowodów na poparcie przekonania, że ​​USA Inc Brytania i reszta świata będzie nawet realizować przez ten List Apostolski; dowód, że w jakiś sposób w górę łańcucha dowodzenia to wszystkie więzi idą z powrotem do Watykanu. Więc zacząłem szukać więcej dowodów. Cóż, myślę, że może znalazłem kilka. Poniższy artykuł ma mnóstwo ciekawych faktów / roszczeń, z których wszystkie bardzo odkrywcze, ale nie zajrzałem do każdego indywidualnie, jak w czasie tego postu. Główne z nich z uwagi, w tym zwłaszcza historii są # 's 21, 23, 24 i 25. Wzywam wszystkich czytelników, żeby rozerwali i wnikliwie i, a wszystkie szczegóły ustalone w wyniku kopania w to głębiej. Jeśli ktoś znajdzie jakieś dane, które mogą kwestionować roszczenia poniżej tutaj strzelajcie do mnie tą wiadomość. Bardzo interesujące rewelacje rzeczywiście. ~ BK
Original post tutaj .
Te dokumenty nie są tajne. Są one przedmiotem debaty publicznej.
TUTAJ są zgodne z prawdą FAKTY o których większość ludzi nie wie .... Ale powinni ...

1. IRS nie jest agencją rządu USA. Jest to agencja z MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) (Pozyskiwanie metalowe v IRS et al. CV-93-405E-EJE USDCDI, Public Law 94-564, Senat Raport 94-1148 pg. 5967, nr plan reorganizacji 26 , Public Law 102-391)
2. IMF (International Monetary Fund) jest agencją ONZ (Słownik Blacka Law 6th ed. Strona 816)
3. Stany Zjednoczone nie miały Skarbu Państwa od 1921 roku (41 Stat. Ch 214 strona 654)
4. Departament Skarbu USA jest teraz IMF (International Monetary Fund) (Presidential Tom Dokumenty 24-No. 4 strona 113, 22 USC 285-2887)
5. Stany Zjednoczone nie mają pracowników, ponieważ nie ma już Stanów Zjednoczonych! Nie ma więcej reorganizacji. Po ponad 200 latach upadłości to wreszcie koniec. (Executive Order 12803)
6. FCC, CIA, FBI, NASA i wszystkie inne gangi alfabetu nigdy nie były częścią rządu Stanów Zjednoczonych, mimo że "rząd USA", który odbył akcji w agencji. (US v Strang, 254 US491 Lewis v. US, 680 F.2nd, 1239)
7. Numery ubezpieczenia społecznego wydawane przez ONZ za pośrednictwem MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy). Wniosek o numer ubezpieczenia społecznego jest SS5 Form. Departament Skarbu (MFW) wystawia ss5 formy i nie Social Security Administration. Nowe ss5 formy nie określają, który publikuje je, gdy stare państwa tworzą one "Departament Skarbu". (20 CFR (Council on Foreign Relations), rozdz. 111 podpunkt B. 422,103 (b))
8. Nie istnieją sądowe Sądy w Ameryce i nie było od 1789. Sędziowie nie egzekwowali statutu i kody. Administratorzy wykonawczy egzekwowania statutu i kody. (FRC v. GE 281 US 464 Keller v. PE 261 US 428, 1 Stat 138-178)
9. Nie odnotowano żadnych sędziów w Ameryce od 1789. Tam właśnie są administratorzy. (FRC v.
GE 281 US 464 Keller v. PE 261 US 428 1 Stat. 138-178)
10. Według GATT (Układ Ogólny w sprawie Taryf Celnych i Handlu), trzeba mieć numer ubezpieczenia społecznego. (Dom Report (103-826)
11. New York City jest zdefiniowany w Federal Regulations jak ONZ. Rudolph Guiliani stwierdził na C-Span, że "Nowy Jork jest stolicą świata." Po raz powiedział prawdę. (20 CFR (Council on Foreign Relations), rozdz. 111, rozdział B 44,103 (b) (2) (2))
12. Social Security nie jest ubezpieczeniem lub umową, nie ma też funduszu powierniczego. (Helvering v. Davis 301 US 619 Steward Co v. Davis 301 US 548)
13. Twoja Społeczna Kontrola bezpieczeństwa pochodzi bezpośrednio z MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), która jest agendą ONZ. (To mówi "US Department of Skarbu" w lewym górnym rogu, która ponownie jest częścią ONZ jak wskazano powyżej)
14.You własnego NO nieruchomość! Niewolnicy nie mogą być właścicielami nieruchomości. Przeczytaj uważnie czy nieruchomości myślisz, jest twoja. Jesteś na liście jako najemca. (Dokument Senat 43, 73-te Congress 1-te Session)
15. Najmocniejszy sąd w Ameryce nie Stany Zjednoczone Sąd Najwyższy, lecz Sąd Najwyższy Pensylwanii. (42 PA. CSA 502)
16. Król Anglii finansowo wspierał obie strony amerykańskiej wojny rewolucyjnej .. (Traktat Wersalski-16 lipca 1782 traktat pokojowy 8 Stat 80)
17. Nie można korzystać z Konstytucji USA by się bronić, bo nie są stroną w tym! Konstytucja USA dotyczy Corporation w Stanach Zjednoczonych, własnością prywatną osób prawnych (z siedzibą z Waszyngtonu), podobnie jak IBM (International Business Machines, Microsoft, et al), a nie do ludzi z suwerennej Republice Stany Zjednoczone Ameryki. (Padelford Fay & Co przeciwko burmistrz i radny Miasta Savannah 14 Georgia 438, 520)
18. Ameryka jest kolonią brytyjską. Stany Zjednoczone to korporacja, a nie ląd i istniała przed wojną o niepodległość i brytyjskich żołnierzy nie zostawił aż 1796 (Republica v. Sweers 1 Dallas 43 Traktatu o Handlu 8 Stat 116 Traktatu Pokoju 8 Stat 80, IRS Publication 6209, Statut 20 października 1774)
19. http://www.youtube.com/watch?v=lVsMUpPgdT0
20. Brytania jest własnością Watykanu. (Traktat z 1213)

21. Papież może znieść każde prawa w Stanach Zjednoczonych (Elementy Kościelnego Vol. prawa. 1, 53-54)
22. 1040 Forma jest hołdem Brytanii (Publikacja IRS 6209)

23. Papież twierdzi, że właścicielem całej planety poprzez prawa podboju i odkrycia. (Bulle papieskie z 1495 i 1493)

24. Papież zarządził ludobójstwa i zniewolenia milionów ludzi. (Bulle papieskie z 1455 i 1493)

25. Papieża prawa są obowiązkowe na wszystkich. (Bened. XIV., De Syn. Dioec, lib, ix, c. Vii, n. 4. Prati, 1844 Syllabus Prop 28, 29, 44)
26. Jesteśmy niewolnikami i właścicielem absolutnie nic, nawet nie to, co uważamy za nasze dzieci. (Tillman vs Roberts 108 So. 62, Van Koten vs Van Koten 154 NE 146, dokument Senat 438 73-gie Congress 1-cie Session, Wynehammer People v. 13 NY REP 378, 481)
27. Wojskowy dyktator George Washington podzielone państw (nieruchomości) w celu powiatów (komunikaty i pisma Tom prezydentów 1 strona 99 1828 Słownik Estate)
28. "Ludzie" nie obejmuje ciebie i mnie. (Barron vs Burmistrz i Rada Miejska w Baltimore 32 USA 243)
29. To nie jest obowiązkiem policji, by chronić Cię to. Ich zadaniem jest ochrona korporacji i deszyfrantom aresztowania. (SAPP vs Tallahassee, 348 So. 2-ta. 363, Reiff vs Miasto Phila. 477 F. 1262, Lynch vs NC Departament Sprawiedliwości 376 SE 2-ta. 247)
30. Każda rzecz w "USA" jest na sprzedaż: mosty, drogi, wodociągi, szkoły, szpitale, więzienia, lotniska, etc, etc ... Czy ktoś czasu, by sprawdzić, kto kupił Klamath Lake? (Executive Order 12803)
31. "Jesteśmy kapitałem ludzkim" (Executive Order 13037) kabała na świecie zarabia na wykorzystaniu twoich podpisów na kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, karty kredytowe, numer PESEL, itp.
32. ONZ - Organizacja Narodów Zjednoczonych - sfinansowała działalność rządu Stanów Zjednoczonych (korporacja STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI) od ponad 50 lat (US Departament Skarbu jest częścią ONZ patrz wyżej) i obecnie posiada każdego mężczyznę, kobietę i dziecko w Ameryce.
UN posiada również wszystkie grunty Ameryki w Fee dobrej Simple. Ta wiadomość jest to, że nie mają do spełnienia "naszych" fikcyjnych zobowiązań. Można rozładować fikcyjne zobowiązania z cudzego fikcyjnego zobowiązania.
http://www.briankellysblog.blogspot.com / link do oryginalnego artykułu
Podziel się tym:
http://lucas2012infos.wordpress.com/201 ... more-63144


Dekret papieża może spowodować rezygnację masową?


To jest ogromny NEWS! MAKE IT VIRAL! -AK


Czwartek, 25 lipca 2013 http://removingtheshackles.blogspot.com ... -mass.html dekret papieża o spowodować rezygnację masową? Ta wiadomość była tylko wysyłana od naszego przyjaciela do Heather, którą następnie przekazał do mnie. Moje pytanie: Kto jeszcze ma zamiar zrobić biegacza przed wrześniem pierwszy? Zaczniemy przyjmować zakłady? Ben Bernanke zapowiedział, że rezygnuje z Rezerw Federalnych z dniem 1 września 2013 roku. Jeden z Gubernatorów Rezerwy Federalnej zrezygnował z dniem 1 września 2013 roku. Janet Napolitano [Homeland Security] zrezygnowała z dniem 1 września 2013 roku. Najświętszy Francis wydał list apostolski na 11 lipca i skutecznej 01 września 2013 , który skutecznie zabiera immunitet wszystkim sędziom, adwokatom, urzędnikom państwowym oraz wszystkim podmiotom, ustanowionych w ramach Kurii Rzymskiej wskazówkę [: Wszystkie korporacje są ustanowione w Kurii Rzymskiej ] .Wszystkie te "osoby" mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości, [Podpowiedź: Divine Spirit jest ludzkość] , za bezprawne ograniczenia swobód wcielenie boskiego ducha; [nazywamy wiecznej Essence Inbodied-AK ] za brak rozliczenia rachunków; dalszego ścigania roszczeń już rozliczonych,

http://briankellysblog.blogspot.com/201 ... -mass.html


Opublikowano 2 hours ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... zenia.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 22 sie 2013, 10:14

Kościół zakazał papieżowi Franciszkowi kontaktów z mediami

Obrazek

Papież Franciszek, znany ze swojego negatywnego stosunku do przywilejów i bogactw wśród duchowieństwa, 14 czerwca 2013 roku otrzymał od Konferencji Episkopatu Polski kolejne upomnienie i zakaz wypowiadania się w mediach.

Sprawa ciągnie się od początku pontyfikatu, gdy niepokorny papież zaczął otwarcie krytykować bogactwo i luksusy, w jakich żyje polskie duchowieństwo. Jego stwierdzenia, że kościół powinien być ubogi i „dla ludzi” były szeroko komentowane jako niezrozumienie podstawowych zasad i celów kościoła.

- Nie możemy tolerować w naszych szeregach ludzi, którzy osłabiają płynący do kościoła strumień pieniędzy i powodują, że biskupi czują się lekko zakłopotani używając samochodów za ponad 300 tys. zł – mówi rzecznik konferencji episkopatu.

Rzecznik przypomniał także o obowiązującej w kościele zasadzie posłuszeństwa i tym, że dogmaty wiary nie podlegają negocjacjom czy zmianom.

- Przez ostatnie 2000 lat to biedni służyli bogatemu kościołowi, a nie odwrotnie i taka właśnie jest wola boża – dodał.

Papież przyjął zakaz ze spokojem i napisał na Twitterze, że rozważy wysłanie do Torunia prośby o ponowne rozpatrzenie jego sprawy.

http://pospolit.pl/kosciol-zakazal-papi ... bject_map={%2210201073738022945%22%3A379589022142546}&action_type_map={%2210201073738022945%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map

Biedactwa.....nie będą mogli pławić się w luksusach :D :D przeczytajcie komentarze pod tym art.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9309
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13441 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 22 sie 2013, 11:14

Czyżby groziło nam oderwanie "polańskiego" kościoła od głównego nurtu na wzór kościoła anglikańskiego?
Tylko powody są zgoła inne.

Edit{ myślę o buncie naszych hierarchów, oczywiście.

Edit2: Szkoda tylko, że to prawdziwie wymyślona wiadomość, ale komentarze są autentyczne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12935
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 899
x 319
Podziękował: 12856 razy
Otrzymał podziękowanie: 19561 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 22 sie 2013, 11:29

o. "R" na pewno nie stanie się bosonogim zakonnikiem, bo
zakony nie podlegają bezpośrednio zwierzchnictwu Vatykanu, ale pasibrzuchy na kuriach to co innego :shock: :lol:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 22 sie 2013, 20:51

to podobno nie jest prawdą ,nie wiem czy mam usunąc ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 22 sie 2013, 21:13

chanell pisze:to podobno nie jest prawdą ,nie wiem czy mam usunąc ?
:D

Nie usuwaj.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 07 lis 2013, 17:18

Nie wiem czy to smutne czy śmieszne w odniesieniu do przymusowego celibatu księży ale groteskowe na pewno :o :twisted: :lol: ......Obrazek

jednak przysłowia są mądrościom narodu.... ;) :lol: " co wolno wojewodzie......." i "czym skorupka za młodu nasiąkła to pedofilią cuchnie.....
:oops: :?

trzeba coś dodać..... proszę. :!:

Obrazek

jeszcze mamy wątpliwości jaki cel ma obecność wiary katolickiej w kraju?Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 gru 2013, 11:27

Ks. Natanek - Intronizacja Lucyfera w WatykanieWszyscy mieli tego księdza za wariata, łącznie ze mną.Jednak gdy posłucha się wywiadu jaki dla NTV przeprowadziła p.Danusia Sharma ze Stewardem Swerdlowem,to sytuacja robi się poważna. Wiem że to stary materiał i chyba już gdzieś jest ten wywiad.Jednak dzisiaj ,ktos na FB zamieścił ks.Natanka i zaraz skojarzyłam go z tym programem w NTV.

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 07 gru 2013, 23:09

Chanell, dobrze bardzo że wstawiłaś te informacje , bo naprawdę warto je przeanalizować i odkodować prawdę zawartą w nich. Muszę jeszcze raz przesłuchać nagrania ale z grubsza wiem o, co, w nich chodzi. Mało ludzi skupia się na treści , a jeszcze mniej analizuje ja w oparciu o całokształt wiedzy, raczej są to tylko fragmentaryczne wnioski.Nie powinno się nigdy nikogo traktować jako autorytet nie omylny w niczym ! Nie powinno się zawsze opierać swojego zdania na niepodważalności zdaniu cudzego, bowiem wszystko jest zmienne.
Ale wróćmy do treści 1. relacji.

Po pierwsze Szatan i Lucyfer to nie jest jedna i ta sama osoba i nigdy tak nie było i nie będzie!

* http://pl.wikipedia.org/wiki/Szatan

*http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

CHODZIŁO PRZECIEŻ O INTRONIZACJĘ SZATANA, A NIE LUCYFER !!!!

Szatan jest księciem ciemności ,Lucyfer jest amencją jasności. To są całkowicie sprzeczne wartości, wiedza jest światłością, jej brak a raczej ograniczenie dostępu do niej przez zejście w odległą przestrzeń jest ciemnością domeną Szatana. Nie da się więc postawić znaku = miedzy tymi dwoma całkowicie innymi postaciami. Ale.... od dawna kościół katolicki i nie tylko on stara się usilnie , powiedziała bym , bardzo usilnie zniszczyć prawdziwą wiedzę o Lucyfer ( jasność ) i nałożyć na Nią wszelakie obrzydliwe , rytuały , które zniszczą zarówno pierwotną wiedzę o Lucyfer jak i zaciemnią Jej obraz sprowadzając go do postaci o zwyrodniałych i perwersyjnych nawykach.

Na początku swoich relacji ks. Natanek opowiada o ceremonii ( uważam iż ona się odbyła jak najbardziej jest to prawdziwe sprawozdanie , ale ujawnione celowo w formie wielu wątpliwości jak również obudzenia wstrętu do Lucyfer.) na której hołd jest składany Szatanowi ! Nie należy zapominać iż Szatan ( Pan Burzy, Enki, wielu imion jest bogiem nie Stwórcą Wszechrzeczy, a bogiem przestrzeni ciemności!), gra w niej główną rolę postaci , której składa się ofiarę z niewinnej i czystej dziewczynki ale uwaga ! ta dziewczynka symbolizuje zbezczeszczoną , zniesławioną, poniżoną i rytualnie zabitą LUCYFER! Czyli jasność i czystość , amencja miłości Stwórcy w ten sposób jest powstrzymywana pojawieniu się na ziemi , ale też ma być to imię i wszystkie wartości z nim związane na wieki znienawidzone przez Ludzi jako objaw zła i zepsucia.
Lucyfer jest znienawidzona przez religie kk ( bo niesie Ludziom światłość , wiec jest bardzo niebezpieczna, budzi świadomość i przekazuje wiedzę), A to nie jest akceptowane przez żądną władzy elitę.
Zatem jak zwykle manipulacja faktami oraz informacją ( musimy pamiętać i że ta elita jest mistrzami manipulacji!!!, nigdy o tym nie można zapomnieć.), stworzyła pozory wydostania się wiedzy o okrutnej ceremonii ( która poniekąd jest nie do zaakceptowania dla przeciętnego człowieka w kościelnej przestrzeni... ;) :lol: :twisted: ) ale całkowicie do przyjęcia jest jej druga cześć o okrutnym,Lucyferze, ( który do swojego istnienia potrzebuje ofiary z gwałtu na dziecku), w ten sposób przewartościowuje się symbole, zmieniając całkowicie prawdę.

Reszta jest już łatwa, bo zmanipulowane umysły ludzi ( nie znających prawdy o tych dawnych postaciach) bez problemu kupią rozreklamowaną na wielką skalę fałszywą opowieść o Szatanie/ Lucyferze, który potrzebuje takich ofiar. Nie jest ważna prawda dla tej ciemnej przestrzeni ( to nie są ich wartości niezbędne im do istnienia), ważna jest dla nich sama ceremonia , ten wstrętny rytuał i energia czystego, zbezczeszczonego , wystraszonego dziecka ( nie jestem pewna czy również rytualnie nie zabitego? tego nie wiem, nie znam do końca tej historii.

Co dzieje się w Watykanie, kto za tym stoi i co chce uzyskać tym odwiecznym okrucieństwem czynionym pod płaszczykiem miłości i dobra.... czyjej i do kogo????? :evil: :evil:

Natomiast drugi film muszę obejrzeć ponownie i zrobić kilka notatek w tematach , które zwróciły szczególnie moją uwagę.
Życzyła bym sobie ( dla dobra całej rzeszy słuchającej i oglądającej NTV ) żeby ludzie komentujący rożne wywiady, zdarzenia , informacje... byli bardziej uważni, bardziej analityczni i opierali się na zwykłej logice ( nie każdy ma wiedzę całkowitą w każdym temacie, ja tez nie), wówczas o wiele łatwiej jest zauważyć tą manipulacje faktami, informacją ( szytą aż nazbyt grubymi nićmi), przygotowaną na obecne czasy wiele lat wstecz , którą karmi się nas teraz.
Cenię info z NTV , występuje tam wielu bardzo ciekawych ludzi ale.... wymagane jest większe opanowanie przy wyciąganiu wniosków i bardziej wnikliwa analiza faktów.

PS. Nie wiem czy Ks. Natanek wie jaka jest prawda, czy też nie domyśla się jej wcale, a tylko buduje swoje wypowiedzi o falsyfikaty udające ją.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 07 gru 2013, 23:21 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 gru 2013, 23:21

Wiem ,że zarówno jedna ,jak i druga strona mówi nam i ujawnia tyle ile chce i podejrzewam że nami cały czas manipulują.Swerdlow też może być podstawiona osobą w celu wywołania zamieszania.Nie twierdzę że to co mówią ks.Natanek i Swerdlow jest prawdą ,ale zawsze mozna zastanowić się nad tymi wydarzeniami.
No to czekamy na twoje dalsze wnioski Kiaro :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 08 gru 2013, 02:45

Zacznijmy od informacji na temat eksperymentów prowadzonych we współczesnym Programie Montaku, Pan Steward Swerdlow poinformował nas w wywiadzie iż był tam szkolony i brał w nich udział w celu pobierania informacji z super przestrzeni.
Ojjjj do czego zdolni są ludzie żeby dobrać się do wiedzy, a po co im ta wiedza? ano żeby móc władać innymi , którzy jej nie posiadają. Głupoto ludzka i naiwności, nigdy jej nie sięgniesz bo nie tedy droga ! Nie orgazm decyduje o przekroczeniu przestrzeni miedzy wymiarowej , a wyłącznie EKSTAZA , KTÓRĄ OSIĄGA DWOJE LUDZI POŁĄCZONYCH AKTEM MIŁOŚCI A NIE KOPULACJI !!!

Ale poczytajmy uważnie!


PODRÓŻE W CZASIE JUŻ TRWAJĄ!
27 Marzec 2010

Forum teorii niezwykłych

W północnej części wyspy Long Island (Nowy Jork) w Montauk znajduje się wojskowa Baza Lotnicza/Camp Hero. Tam właśnie naukowcy prowadzą tajne badania, wykorzystując nie tylko najnowsze osiągnięcia oficjalnej nauki, ale także odkrycia dokonane przez badaczy zajmujących się kontrowersyjnymi teoriami.

W tamtejszych laboratoriach nikt nie wzrusza ramionami, słysząc o pomysłach Nikoli Tesli czy Wilhelma Reicha, twórcy teorii orgonu. Nikt nie puka się w czoło, rozprawiając o radionice (zwanej magią III tysiąclecia) czy tzw. Eksperymencie Filadelfijskim, zainspirowanym odsuniętymi na bok przez oficjalną naukę teoriami Einsteina. Przypominam, że w tym eksperymencie z 1942 roku chodziło o stworzenie energetycznej osłony okrętu wojennego, która sprawiłaby, że statek stałby się niewidzialny dla wroga. W efekcie okręt zniknął naprawdę i przemieścił się o 400 kilometrów. A gdy wrócił, część załogi postradała zmysły. Oczywiście, całą sprawę utajniono i tylko dzięki niepokornym poszukiwaczom prawdy udało się poinformować opinię publiczną, że coś takiego miało miejsce.
W Montauk zawsze przodowano w dziwnych eksperymentach – to tam np. w latach 60. XX wieku stworzono projekt wysyłania fal elektromagnetycznych, które miały wpływać na umysły niczego niepodejrzewających ludzi z miasteczek Long Island – tzw. Projekt Montauk, zaniechany w 1983 roku na skutek fali protestów. Ostatnio z bazy w Montauk dochodzą wieści, że eksperymentuje się tam z czasem, a dokładnie – z przenoszeniem poprzez czas i przestrzeń żywych ludzi z podręcznym sprzętem, np. bronią czy aparaturą naukową.
Czy to w ogóle możliwe?

Czarna dziura w mózgu
Zaginieni w kosmosie
Chodzą słuchy, że w niektórych tajnych – wcale nie rządowych – laboratoriach prowadzi się eksperymenty z astralnymi podróżami w czasie i przestrzeni. Wysyła się ponoć ciało astralne człowieka na Księżyc lub jeszcze dalej, na Marsa. Podobno wiele z ciał nie wraca, a na Ziemi pozostają pogrążone w “śpiączce” fizyczne ciała.

Są dwie teorie dotyczące podróży w czasie. Jedna z nich zaprzęga do działania tzw. czarne dziury, kosmiczne obiekty, w okolicy których grawitacja rośnie do nieskończoności, a czas spada do zera – ale ten pomysł pozostawmy fizykom teoretykom, jako że na Ziemi ten sposób jest nie do zrealizowania.
Druga metoda polega na wykorzystaniu potęgi ludzkiego mózgu. Jak wiadomo, człowiek wykorzystuje od 2 do 12% potencjału mózgu (te 12% ma do dyspozycji geniusz, przeciętny inteligent może się pocieszyć 4-6%). Wiemy też, że mózg podzielony jest na obszary zawiadujące konkretnymi działaniami. Jest obszar odpowiedzialny za mowę, za zapamiętywanie, za kojarzenie, za emocje itp. Drażnienie za pomocą prądu odpowiednich obszarów wywołuje określone reakcje.
Ale kto by przypuszczał, że są pewne obszary mózgu, których maksymalne pobudzenie może doprowadzić do wyzwolenia się ogromnych energii!
Nie od dziś wiadomo, że niezwykłe wręcz ilości energii powstają podczas aktu seksualnego. Wiedzieli o tym już starożytni wschodni mędrcy. W Montauk podobno zaprzęgnięto tę energię do podróży w czasie.
Na czym to polega?

Temporalne szczytowanie
Przebłysk z poprzedniego wcielenia
Być może dla wielu z Was zamieszczony obok tekst wygląda jak scenariusz kiepskiego filmu science fiction, ale podczas moich wieloletnich dociekań na tematy pokrewne spotkałem się z pewnym niezwykłym zdarzeniem. Działo się to w roku 1983. Pewien 29-letni warszawiak, często uprawiający medytację transcedentalną, w trakcie niezwykle udanego aktu seksualnego z kobietą niespodziewanie dla siebie samego nagle znalazł się – ciałem i duchem – na jakimś wysokim piętrze wieżowca w
Chicago. Nagły skurcz przerażenia spowodował, że w ułamku sekundy wrócił do swego mieszkania, ale wcale nie w to samo miejsce, z którego się przeniósł. Potwierdziła to wszystko jego partnerka, mówiąc że nie ma pojęcia, dlaczego Tadzio nagle zniknął w tak interesującym momencie.
Tadeusz, pragnąc wyjaśnić zagadkę, poddał się regresingowi. Okazało się, że w poprzednim życiu mieszkał w Chicago. Najwyraźniej wstrząśnięta niezwykłymi doznaniami seksualnymi podświadomość przerzuciła go do miejsca zamieszkania jego poprzedniego wcielenia. Niestety, nie było jak sprawdzić, czy nie przerzuciła go także w czasie


Otóż najwięcej energii wyzwala się, gdy orgazm następuje jednocześnie u kobiety i mężczyzny. Męski orgazm jest tożsamy z przekazaniem kobiecie nasienia. W momencie zapłodnienia jajeczka przez plemnik wyzwala się – jak twierdzą badacze z Montauk – energia naruszająca strukturę czasu. Plemnik otrzymuje jej potężny ładunek, pozwalający mu nie tylko na przetrwanie, ale i na sterowanie procesem rozwoju zarodka wraz z pokonywaniem przez niego bariery czasu – dzięki czemu nowa ludzka istota może nie tylko trwać w czasie, ale i podróżować w nim ku przyszłości. Mówiąc prościej – zmieniać się, dojrzewać, dorastać

Psycholodzy z Montauk zauważyli, że eksplozja tej energii następuje nie tylko w trakcie stosunku, ale także w momencie np. samogwałtu, jednak wówczas rozprasza się ona nie powodując żadnych fizycznych efektów. Obecnie radionicy potrafią wychwytywać tę energię i magazynować ją
na dysku twardym komputera.

Ludzkość nie zginie
W Montauk grupa ochotników poddawana jest niesamowitym eksperymentom. Najpierw się ich hipnotyzuje, by “zaprogramować” ich myśli na jakiś moment w przeszłej lub przyszłej historii ludzkości. Potem, za pomocą drażnienia odpowiednich partii mózgu, wywołuje się u nich orgazm. W tym samym momencie niejako “zasila się” ich taką samą energią, wcześniej zmagazynowaną, i
przenosi się ich w czasie i przestrzeni do zaplanowanego miejsca – i to nie jako ciało astralne, ale człowieka z krwi i kości. Kiedy pobrana energia wyczerpie się w temporalnym podróżniku, wraca on automatycznie w miejsce i czas, z którego wyruszył.
Z opisów doświadczeń w Montauk dowiadujemy się, że ciekawscy uczeni wysyłali ochotników w dość odległą przyszłość, by sprawdzali m.in. poziom technicznego zaawansowania naszych potomków. Podobno Ziemia jest nietknięta, co każde nam mieć nadzieję, że katastroficzne przepowiednie zniszczenia cywilizacji przez meteoryt w 2019 roku nie spełnią się


Kazimierz Bzowski


http://paranormalpl.wordpress.com/2010/ ... uz-trwaja/


Czy już wiecie o co chodzi z tą pornografia w necie? czy już wiecie dlaczego chciano stworzyć dzień i godzinę kopulacji maksymalnej ilości ludzi na ziemi? Czy juz wiecie po co jest rozpowszechniana moda na rozwiązalność seksualną, myślę ze wiecie , po przeczytaniu tej informacji rozjaśni wam się umysł iż wszystkie zbiorowe medytacje służą do zbierania energii , która jest wykorzystywana w określonym celu , naprawdę nie dla dobra Czlowieka.

Zapisywanie energii w postaci wiązek energetycznych, przesyłanie jej i deponowanie , oraz rozwijanie , zagęszczanie ( materializacja) rozrzedzanie dematerializacja w dzisiejszych czasach są faktem . Używa się tych technik dla wielu projektów a wielu nieświadomych naiwnych ludzi bierze w nich udział, bo nie wiedzą o , co chodzi. ale tez wielu świadomych z premedytacja okłamuje innych , bo tak są zaprogramowani i sprawia im to przyjemność. Bosa opłacani i korzystają z dobrobytu , bo są w układach i nie mogą się z nich uwolnić, bo są ciekawi i chcą zaspokoić swoje aspiracje na wiedzę.... jest bardzo wiele takich bo....

Ale.... energia seksualna , eksperymenty z nią na olbrzymia skalę to czasy Minojskie na KRECIE, dokonywano ich tam zarówno na mała skale jak i na olbrzymią. Energię tą gromadzono wówczas w kryształach, była zdeponowana w Knossos.W decydującym momencie miano ją również użyć do przekroczenia wymiaru ,stało się inaczej dokonano niekontrolowanego wybuchu z katastroficznymi skutkami dla olbrzymiego terytorium.
Ale o tym mogę opowiedzieć w innym wątku.
Wracając do pana Swerdlowa... przekraczanie eksperymentalne czasu , wejście w hiper przestrzeń odbywa się ( nie mają obecnie innych możliwości) z użyciem energii seksualnej. A energia seksualna to.... tylko i wyłącznie wibracja TRZECIO/WYMIAROWA !!!! zatem gdzie , do jakich poziomów hiperprzestrzeni sięgają nasi "eksperci" od cud informacji??? NIGDZIE DALEJ JAK DO ENERGETYCZNEGO ODPOWIEDNIKA FIZYCZNEGO iii WYMIARU . Jednym słowem robią w balona ludzi , którym opowiadają i wypisują te swoje rewelacje ( nie wiem czy sami wiedzą iż nie przekraczają przestrzeni ponad III wymiar) czy też wiedza to ? Jednak elita , która finansuje i kontroluje te projekty wie o tym , wie doskonale że dali ciała i nic nie zdziałali , bo kręcą się w kolo jak ich poprzednicy z innych wersji III Wymiaru, i tylko do tych innych wersji mogą podróżować i z tych wersji czerpać informację.

Już pisałam nikt nie przekroczył fizycznie granicy IV Wymiaru, jeszcze się to nie wydarzyło , ale się niebawem wydarzy,jednak nie za pomocą energii seksualnej , zatem żadne orgie nie wchodzą w rachubę.
One działają i to całkiem niezłe , gdy intencja jest obniżanie wibracji i schodzenie w niższe poziomy wymiaru, jednak nie w naszych czasach, bo wszystkie portale wykorzystywane do tego SĄ OD DAWNA ZABLOKOWANE! ;) :lol: a szczególnie Portale IRAK, IRAN , SYRIA i nie tylko te. Wcale nie pomogło przejęcie artefaktów służących do ich otwierania, i nic nie pomoże wywoływanie konfliktów zbrojnych , bo to zbyt niska wibracja ( za mała moc) w stosunku do obecnej wibracji ziemi i jej położenia w kosmosie. Oś magnetyczna ziemi jest przywrócona do pierwotnego ustawienia, energia w jądrze na maksa , zestrojenie nawigacyjne gotowe. zatem daremne żale, próżny trud.... to se ne wrati... ;) :lol:

Zatem jaką rolę i dlaczego w Bośni .... Pan Steward Swerdlow... ?
rozważymy to w kolejnym poście... ;)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1409
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 08 gru 2013, 10:20

Kiara pisze:Oś magnetyczna ziemi jest przywrócona do pierwotnego ustawienia, energia w jądrze na maksa , zestrojenie nawigacyjne gotowe.

Tak, czy inaczej, chodzi jednak o energię z jądra :lol:
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 08 gru 2013, 11:54

barneyos pisze:
Kiara pisze:Oś magnetyczna ziemi jest przywrócona do pierwotnego ustawienia, energia w jądrze na maksa , zestrojenie nawigacyjne gotowe.

Tak, czy inaczej, chodzi jednak o energię z jądra :lol:


Kurcze.... bez energii jądra ... to ani rusz... :oops: :oops: :lol:

jak nie wiesz o co , chodzi , to zawsze o energię i o nic więcej , o energię! różnie się ją pozyskuje ale chodzi o energię !!! :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 08 gru 2013, 20:25

Wracając do tematu Steward Swerdlow... ( zaznaczam iż nie czytałam jego książek , nie znam ich analizę prowadzę wyłącznie na podstawie publikowanego wywiadu) ,zacznę od tego co sam o sobie opowiada. Współpracował z KGB ( oni przekazali mu dokumentacje na jego temat.... ), Swerdlow nie jest młodzieniaszkiem , zatem wniosek nasuwa się iż podlegał służbom specjalnym jeszcze z czasów komunizmu. Jak ktoś wchodzi w takie układy ( nie ważny jest czas...) , to nie ma możliwości nigdy uwolnić się z nich, NIGDY! Do końca swoich dni będzie agentem służb specjalnych pełniącym różne role w różnych miejscach. On jest związany z eksperymentem MONTAK nie przypadkowo , jak sam opowiadał dosyć szczegółowo istotnością naszych czasów jest programowanie ludzi!
W Projekcie Montak jest to najważniejszy element ich pracy z ludźmi, chodzi o zaprogramowanie na coś..... !
Zatem Pan Swerdlow nie może być osobą nie zaprogramowaną! A skoro tak raczej jest ( bo jest to warunek bycia w projekcie ) zatem on mówi i może mówić i pisać tylko to co przewiduje program w którym brał udział, a jest to 100% kontrola umysłu ludzi !

Kto finansuje Program Montak? Ten włada umysłami ludzi biorącymi w nim udział i przez tych ludzi ( wieloma sposobami, książki, wykłady przekazuje informacje , które chce żeby ujrzały światło dzienne w takiej formie!
Jak dla mnie info. Swerdlowa nie jest wiarygodne! Nie jest pomimo możliwości bycia w nim również informacji prawdziwych, ale są podane w taki sposób by ukierunkować odbiorcę na zamierzony efekt.

Teraz skonfrontuję się z informacją... " Iluminanti pozwalają na ingerencje w ziemię określonym rasom...." ;) :D Iluminanti nie są na tyle silni i nie mają technicznych możliwości żeby być decydentami takich praw! ale mogą chcieć tworzyć taki mit wokół swojej osoby i rozprzestrzeniać różnymi sposobami tego typu fałszywe informacje, co robią. Gdyby mieli takie nieograniczone możliwości , to doszło by do przebiegunowania ziemi w 12. 12. 2012. i zaczynali byśmy nasze życie ponownie od zera... a tak nie jest! zatem mogą sobie tylko pogadać przez swoich wysłanników ( warto pamiętać iż ci , których nazywamy Iluminanti nie są jedno narodowościowymi osobami! Są to przedstawiciele różnych państw , dlatego w Projekcie Montak brali wyselekcjonowani reprezentanci z rożnych krajów.

Kolejne zagadnienie... kieruje się nasza uwagę na częściową prawdę iż " ziemia ma unikalne położenie w Galaktyce " i to jest powodem jej niesamowitej atrakcyjności dla innych cywilizacji! Owszem ma unikalne położenie, ale jej atrakcyjność i niezmierna wartość nie na tym polega! ziemia jest JEDYNĄ I TAK UNIKALNĄ BIBLIOTEKĄ ŻYCIA Z DEPOZYTEM PIERWOTNEGO KODU DNA, KTÓRY DECYDUJE O EWOLUCJI ŻYCIA W CAŁYM KOSMOSIE LUB PRZEJĘTY BLOKUJE NA DŁUGO MOŻLIWOŚĆ EWOLUCJI!
Kto włada tym depozytem, będącym szkolą rozwoju duchowego całego istniejącego życia, włada jego programem w kosmosie, i o to chodziło , o przejęcie całego wzorca z bankiem genów.
Czy taki eksplorator hiper przestrzeni o tym fakcie nie wiedział? nie jest to możliwe, ale mówi to co stanowi jego program. Inwazja innych cywilizacji od roku do półtora roku.... ( wywiad był w czerwcu), jest to możliwe, ale nie inwazja , której chcieli by z Montak , a ujawnienie się naszych "siewców życia ", którzy absolutnie nie ingerują w wolną wolę ludzi na ziemi.

W pewnym momencie pada stwierdzenie o naszej unikalności biologicznej z której chciały by korzystać inne cywilizacje, ale bez przesady w kosmosie są inne planety , które mają minerały identyczne jak na ziemi w dużo większych zasobach, zatem nie do końca o nie chodzi. Chodzi o unikalność energii , którą tworzą wszystkie istoty żywe na ziemi , o wykorzystanie jej do zupełnie innych celi, czyli ożywiania sztucznie tworzonych systemów, które bez niej nie mogą istnieć.

Gwiezdne wrota z Bliskiego Wschodu były nieczynne nie dla tego iż zostały specjalnie zamknięte, a dla tego iż przesunięta oś magnetyczna ziemi zmieniła parametry nawigacji. Korytarze między wymiarowe straciły całkowicie swoją aktualność , nie można było z nich skorzystać bo nie pokrywały się już z dawnymi namiarami.
Pomimo iż dawne artefakty ( urządzenia namiarowe) dalej były sprawne , działały, to nie mogły wypełniać swojej roli. Zatem ingerencja / wojna w Iraku i kradzież tych urządzeń nie maja celu uruchomienia tych korytarzy, a zablokowanie ich dawnej funkcji , by nie mogło dojść do ponownego uruchomienia dawnych opcji komunikacyjnych w kosmosie. Nasi władcy Iluminanti bardzo boją się odzyskania przez Ludzi dawnych możliwości. Drugiego dnia wojny w Iraku pewne grupy weszły do pałacu Królewskiego ( po ciężkich starciach) ukradły stamtąd artefakty , które spodziewali się tak znaleźć, muzeum było kolejnym aktem wandalizmu , tam były mniej istotne rzeczy. Czy to były wojska USA... ? O tym można dyskutować.... ale tyle wolno ludziom przekazać.

Londyn... inwazja, tak miała by być gdyby udało się przejąć warszawę, ale się nie udało więc plan dał ciała, a teraz gadać można długo i namiętnie.. i nawijać naiwnym makaron na uszy. Walka o Warszawę była ciężka , ale udało nam się nie została przejęta!
O naszej sile zdeponowanej w naszym DNA wspomina Swierdłow na końcu swojego wywiadu,prawdą jest iż umocniły nas wszystkie wydarzenia historyczne , o których wiemy świadomie i które do dzisiaj są jeszcze ukrywane przed nami! Jednak nasze POLSKIE DNA było wielokrotnie wzmacniane przez urodzenie się na naszych terenach i przekaz kilkanaście krotny swojego DNA Energii tej samej , której jedno z wcieleń znamy jako Maria Magdalena. Ta silna dawka mitochondrialnego DNA i moc pokonania trudności wpisała się w nasz narodowy egregor iż staliśmy się najsilniejsi z największymi predyspozycjami ewolucyjnymi w Europie. Pokonanie wszelakich najcięższych trudów i uzależnień, wola przetrwania i wrodzona inteligęcja pomogły nam uwolnić się z tak długo kodowanego archetypu bezwolnej ofiary!
To jest prawda która ujawnił nam Swierdłow, jest to przeolbrzymia moc , która jeszcze drzemie w każdym polaku ale i niesamowita moc gdy się łączymy w pokonywaniu trudności! naprawdę nie ma silniejszych wówczas. Iluminanci juz się o tym przekonali... ;) :lol:

Jezus, a raczej Ezus , Eza na TEJ ziemi ( III WYMIARU) BYŁ TYLKO JEDEN RA URODZONY , BYŁ I NIGDY NIE UMARŁ WIĘC NIKT NIE DYSPONUJE JEGO MATERIAŁEM GENETYCZNYM! zatem opowiadanie bzdur o Jego śmierci i posiadaniu Jego krwi to bzdury, które niebawem zostaną ujawnione. Czy można sklonować jego ciał? Z Jego materiału genetycznego absolutnie NIE! Technicznie było by to możliwe, ale w układach praw zaświatowych nie jest dopuszczalna taka opcja! Można zrobić klona , który wizualnie będzie podobny do niego, ale to tylko kopia Jego wyglądu, a nie Jego klon. Ezus/ Jezus nie był żadnym programem i nie realizował programu myślowego żadnej cywilizacji związanego z żadną religią! Swoim życiem ( jego trudami ), mocą pokonywania ich wpisywał w pole morfogenetyczne ( wpisem energetycznym otwierał mozliwość naśladowania jako prekursor) możliwości ewolucji całej ziemskiej cywilizacji. Przekazywanie wiedzy miłości nie jest zaprogramowanym kodem rozwoju, jest otworzeniem możliwości doświadczania siebie na wyższych poziomach wibracji kosmicznej.
Żadna z ewangelii nie przekazuje prawdy tamtych czasów, wspomina o nich w sposób kodowany w kanonie przekazu , ale nie jest historyczną relacją. zatem nie możną się na nich opierać jak na niepodważalnych argumentach. dużo z nich było zmieniane , a cześć pisana tak by zataić prawdę. Cześć tak by mogła być odczytana tylko przez wtajemniczonych w kod zrozumienia.

Idea pierwotnego Chrześcijaństwa, a raczej Joanitów ( od Jana , nie od oczyszczania wodnego) była zupełnie ina niż rozpowszechniają to od wieków religie, a szczególnie zmanipulował i przekręcił tą dawną wiedzę PAWEŁ Z TARSU! ale to już
zupełnie oddzielny temat.

Czemu służyły i służą nadal watykańskie orgie seksualne już wiemy po ujawnieniu współczesnego działania Projektu Montak, chodzi o energię i to niesamowitą jej ilość z najwyższej możliwie w III wymiarze wibracji , którą jest orgazm seksualny.

Rytuały są satanistyczne , intronizacja Szatana ( nie LUCYFER)przekaz energii Szatanowi w celu obniżenia wibracji ziemi zwolnienia wirowania jądra ziemi i zejście ziemi w niższy fokus III wymiaru, zwyczajne zatrzymanie ewolucji.

KOLORY... jak na razie mamy CZERWONY, Swerdlow nazwał go kolorem wrogości i agresji.... a to ciekawe, bo czerwony zawsze był i jest barwą życia, on je pobudza , stymuluje jego aktywność, nadaje piękna , powabu i dystynkcji! Czy czerwona róża budzi agresję i wrogość , czy czerwone serce to gniew? jak się śmiejemy mamy czerwone policzki , jak rozcieramy zmarznięta buzie wracają rumieńce.. od kiedy to symbole złości? Złość to kolor żółty.. gdy nadużywa się mocy , miłość ze względu na dawanie życia jest kolorem czerwonym znaczona!
Coś w tej hiper przestrzeni zaczynają zmieniać symbolikę barw!!!! Czerwony zwyczajnie pobudza do życia, a jak wykorzystamy to życie , jakimi barwami je każdy sobie namaluje to już inna bajka!

ARCHETYP MYŚLI... wpisywanie go w przestrzeń.... o! to nie taka prosta sprawa, do tego potrzeba olbrzymiej energii i czasu! Każdy może sobie , na swoją miarę i jak wiemy z doświadczeń osobistych nie jest łatwo przekodować nawet swój sposób reakcji na swoje kody myślowe . to wcale nie jest taka łatwa spraw,gdyby tak było to nie powtarzali byśmy wielokrotnie tych samych błędów.Owszem zmieniamy kody ale czym bardziej traumatyczne doświadczenie ( czyli silniejsze energetycznie) tym zmiana może nastąpić szybciej.

A jak to robi system? koduje swoich przedstawicieli , którzy biorą udział w przeróżnych projektach ( MONTAK też), rozsiewa ich po całej ziemi i sponsoruje w różny sposób ich autorytety by inni ich naśladując wpisywali jako prawdy jedyne zaprogramowaną w nich wiedzę jako nowe kody życia! Ot i tyle.
Kontrola umysłu ludzi dzieje się na wszystkich płaszczyznach życia , nie tylko przez nauczycieli duchowych czy kształty geometryczne , anteny , satelity , przekaz wiedzy w szkołach, nauczyciela duchowi , religie, jedzenie, styl życia, itd.... wszystkie te elementy służą programowaniu ludzi, czyli ingerencje w świat ich myśli.

Tworzy się sztucznie autorytety, które 'uruchamia" w odpowiednim czasie , kierując uwagę ogółu na nie, a oni świadomie lub nie programują innych wcześniej wgranym im programem.

Ponieważ spotkałam już wielu takich ludzi wiem co i dlaczego robią, mam doświadczenie dlatego nie jest dla mnie osobą wiarygodną w przekazywaniu informacji Pan Steward Swerdlow. Może dla kogoś być dla mnie nie jest.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11513 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 08 gru 2013, 21:07

Kiaro ,on nie był w KGB ,to jego dziadek ,albo wuj ,już nie pamietam. Jednak biorę taką mozliwosc pod uwagę że i on jest tylko manipulantem.
Wydaje mi się że trzeba zaufać własnej intuicji i nie we wszystko wierzyć .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 08 gru 2013, 21:37

chanell pisze:Kiaro ,on nie był w KGB ,to jego dziadek ,albo wuj ,już nie pamietam. Jednak biorę taką mozliwosc pod uwagę że i on jest tylko manipulantem.
Wydaje mi się że trzeba zaufać własnej intuicji i nie we wszystko wierzyć .


Nie on nie mówi iż był w KGB, twierdzi iż ci z KGB pokazali mu jego dokumenty , a on zrozumiał wiele rzeczy dotyczących jego osoby.... nie myśl iż dokumenty zdeponowane w KGB pokazuje się komuś bo..... ( wpisz co chcesz), te służby się nie ujawniają i nie chodża na spotkania z kimś bo... Pokazuje się komuś jego dokumenty jak nimi grasz i coś chcesz od kogoś.. gdy one są argumentem przetargowym w czymś.
Ja nie jestem naiwna, czytałam wiele relacji o sposobach werbowania.
Ale jak jest jakiś ważny projekt lub akcja na skalę globalną oni się jednoczą, wówczas współpracują razem. Utrata przez nich władzy jest takim hiper ważnym tematem gdzie szkoli się agentów w tym samym celu i jest jeden zarząd. w Polsce tez jest ich mnóstwo..... i co? I NIC!!! ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Watykan za zamkniętymi drzwiami

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 08 gru 2013, 21:46

Dobrze że tego typu informacje wydostają się na zewnątrz, siły czarnego zamordyzmu same się osłabiają sprzedając wiedzę na jakich poziomach trwa nigdy nie kończąca się walka... :shock:

Ale ludzie świadomi już nie walczą :) patrzą i obserwują :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xODPOWIEDZ