Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Satanizm i podobne ugrupowania

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 01 lut 2018, 11:03

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 22 lut 2018, 16:00

Pytanie w temacie. Jak wygląda piekło i kto tam przebywa?
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: św.anna » czwartek 22 lut 2018, 16:33

Na to pytanie niech odpowie ktoś herbu smoła.
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 05 mar 2018, 14:54

św.anna pisze:
czwartek 22 lut 2018, 16:33
Na to pytanie niech odpowie ktoś herbu smoła.
Byłem w "piekle" i wiem co tam jest - ale chodzi o to, że by kto zaczął a ja dodam (Ty będziesz kontynułował a ja po Tobie dokończę :twisted:
Bo Wy chyba zielonego pojęcia nie macie w tym temacie :lol:

Wy naprawdę tylko domniemujecie prawda :lol: :twisted:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 05 mar 2018, 15:13

chodzi o to, że by kto zaczął
ZAczynaj :)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 05 mar 2018, 15:37

grzegorzadam pisze:
poniedziałek 05 mar 2018, 15:13
chodzi o to, że by kto zaczął
ZAczynaj :)
No więc idę czarną drogą i po prawej jest krajobraz i po lewej też - Teraz ty co jest po lewej stronie :?: :twisted:
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 05 mar 2018, 15:38

grzegorzadam pisze:
poniedziałek 05 mar 2018, 15:13
chodzi o to, że by kto zaczął
ZAczynaj :)
No więc idę czarną drogą i po prawej jest krajobraz i po lewej też - Teraz ty co jest po lewej stronie :?: :twisted:
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 05 mar 2018, 16:30

herbusmoła pisze:
poniedziałek 05 mar 2018, 14:54

Bo Wy chyba zielonego pojęcia nie macie w tym temacie :lol:

Wy naprawdę tylko domniemujecie prawda :lol: :twisted:
Prawda (piszę o sobie), dlatego napisałam byś to Ty opisał.
No więc idę czarną drogą..
Smolistą?
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 05 mar 2018, 16:59

św.anna pisze:
poniedziałek 05 mar 2018, 16:30
Smolistą?
Nie chodzi o to byśmy się kłócili - chodzi o fakt - a więc jak wyglądała ta smolista droga :?: Bo nie była smolista w sensie katolickim :!: A więc :?: Mogę prosić o dokładny opis tej "drogi" :?:
Trudno bym wchodził w szczegóły z kimś kto tylko biblię przeczytał :!:
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 05 mar 2018, 17:04

Ależ ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Do kłótni zresztą, potrzeba jakieś wiedzy, której ja nie mam.
A z tą smolistą drogą, to był taki żarcik. Śmiało więc, pisz!
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 05 mar 2018, 17:07

św.anna pisze:
poniedziałek 05 mar 2018, 17:04
Ależ ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Do kłótni zresztą, potrzeba jakieś wiedzy, której ja nie mam.
A z tą smolistą drogą, to był taki żarcik. Śmiało więc, pisz!
Napisałbym ale to jak "hasło" do "sezamu" - jeden zaczyna, drugi coś kontynuuje i tak na przemian. Szkoda, że jest tak mało ludzi którzy tam poszli... :cry:
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 05 mar 2018, 17:14

Rozumiem. Dlaczego żałujesz, że tak mało ludzi tam było? Ze względów badawczych, czy jakich?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 12 mar 2018, 23:05

Drodzy forumowicze ,zwracam wam uwagę że forum to nie czat ,to zaczyna byś irytujące .
herbusmoła we wszystkich tematach w których się pojawiasz ,wstawiasz więcej emotek niż tekstu .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 13 mar 2018, 18:04

Chanell, masz rację. Z łaski swej usuń moje nic nie wnoszące wpisy (łącznie z tym), zwłaszcza, że z satanizmem mam tyle wspólnego co z samochodami drogimi - czyli nic ;)

Dzięki ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 09 mar 2019, 19:32

intronizacja szatana...

https://www.youtube.com/watch?v=U9JrM9lnDH8





Pozdrawiam - THotal :)
0 x



quetzalcoatl888
x 129

synagoga szatana

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 29 mar 2019, 23:17

no wlasnie ciekawy temat...

Obrazek

chazarowie nie sa semitami...wiekszosc zydow nie jest semitami..

https://www.youtube.com/watch?v=95o4odJiIHM


jest tez teoria neandertalska...

https://barnesreview.org/revenge-of-the-neanderthal/

https://zionists.wordpress.com/2011/06/ ... ic-freaks/

i repitalianska..

https://whatilearnedsince911.wordpress. ... rld-order/

cos w tym wszystkim chyba jest..
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 29 mar 2019, 23:43

Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański – Dr Henry Makow

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzie ... ow-2019-03
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 sty 2020, 12:39

daje to tutaj, choć może pasuje gdzieś lepiej.

Poznajcie największego gwałciciela współczesnych czasów o twarzy niewinnego dziecka :o
gwałtów na mężczyznach

https://youtu.be/PEv_eBoWppE
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 08 sty 2020, 13:47

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Olkaaa
Posty: 4
Rejestracja: środa 22 sty 2020, 17:01
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Olkaaa » środa 22 sty 2020, 18:05

Witam wszystkzyskich. Jakiś czasu temu zainteresowalam się duchowym satanizmem. W księdze jest wyraźnie napisane, że to Szatan stworzył ludzi i jest zły, że wszystko to zostało zamiecione pod dywan i zakryte chrześcijańskimi bredniami. Zaczęłam drążyć ten temat, znalazłam milion informacji (wymieszanych, poplatanych i sprzecznych ze soba) od których az pęka mi głowa. Po pierwsze czytałam w waszym wątku czyjąś wypowiedź, ze Enki to zło i dół, a Enlil to gora i światłość. Nie jest to prawda. Są 4 potegi rządzące piekłem.
Ea/Enki - Szatan
Enlil - Belzebub
Innana - Istar / Astaroth
Aszur - Astaroth
Byli oni czterema najpotezniejszymi i najpopularniejszymi Bogami na świecie, oryginalnymi Bogami z Mezopotamii. Wszyscy sa powiązani. Enlil jest bratem przyrodnim Enki, a Innana i Aszur to bliźniacy, wnuki Enlila. Wszystko to odpowiada religii Ugaryckiej czyli Sumeru. Mówicie, ze Enlil i Enki to wrogowie, inne siły ale razem żądza piekłem i pomagają sobie, są sobie bardzo bliscy.
Dalej jest napisane : Gdy judeo-chrześcijaństwo pojawiło się na świecie cała czwórka wylądowała w grimuarach. Ich reputacja została zniszczona, oni zaś byli okrutnie szkalowani, demonizowani i okrzyknieci złymi.
Zastanawiało mnie to, dlaczego w kluczach Salomona jest tak wiele Demonów. O ile Szatana czy Seta rozumiałam (mając jeszcze katolicki obraz w glowie) o tyle nie mogłam pojąć co robi tam Astaroth, Tot czy Bóg słońca Ra. Czy byli oni źli? I dlaczego wszystkie te 'demony', które się tam znajdują sa Bogami Egiptu? Jest Horus, jest Neftyda żona Seta wraz z mężem, jest Nergal inaczej zwany Hades lub Pluton, jest właśnie Amon, Abaddon zwany Apollyon, Anubis, Mulciber architekt Pandoleum, Ozyrys, Raum czyli egipski Khnum, Sesthat żona Tota wraz z mężem, Merkury zwany Hermes. Musiałabym policzyć ile jest tych Demonów, ale kilkadziesiąt. Wszyscy byli 'zli'? Chyba znalazłam odpowiedź. Natknęłam się na artykuł mówiący o tym, ze jahve był po prostu kolejnym kosmita, który przybył na Ziemię i był strasznie zazdrosny o innych Bogów. Zrobił awanturę Salomonowi o to, ze ich czci. Dlatego Salomon spetal wszystkich tych Bogów? Sztuka Goecji (w która wierzy cały świat i wszyscy wiedzą, ze jest prawda i ze można te Demony przyzwac - tak samo jak tabliczka ouija). 'Kabalisci wierzyli, ze Salomon przyzywal Demony i zarazem przypisywali mu autorstwa traktakow magicznych opisujących jak należy to zrobić.

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3157

https://treborok.wordpress.com/kim-jest ... eview=true

https://www.google.com/amp/s/facet.onet ... crkc03.amp

Wg tych artykułów jahve był po prostu kolejnym kosmita, który przy pomocy Salomona spetal wszystkich pozostałych. Salomon później palił i niszczył swiatynie innych Bóstw między innymi Astaroth.
Inne wersje mówią, ze Anannuki zostali ukarani za danie ludziom wiedzy i zeslani w odchlan Ziemi na tysiące lat, ale to się nie trzyma kupy z historią o jahve i Salomonie. Wglebiajac się dalej w Duchowy Satanizm widzimy, że Szatan oczekuje od nas jednego : samoudoskonalania się, medytacji, otwierania czakr i wznoszenia węża kundalini (co można osiągnąć również przez orgazm). Ostatnio pewien katolik zapytał mnie czemu walczę z iluminatami i masoneria skoro to sa moi bracia. Iluminaci zostali zalozeni przez Żyda, a duchowy Satanizm mówi wyraźnie, ze żyd do nasz największy wróg. Ze żaden człowiek, który jest chodź w połowie żydem nie może zostać Satanista, nie może zrobić deklaracji z krwią. Mamy medytować, otwierać trzecie oko (symbol Horusa, jednego z tych niby złych Demonów) i walczyć z iluminatami. Walczyć z nwo i nie pozwolić go wprowadzić, modlić się żeby nie było wojny bo wojna wzbudza ogromną falę energii z której czerpią iluminaci i właśnie dlatego ciągle je wywoluja), mamy wykonywać specjalny rytuał ROT, który osłabia iluminatow i szarakow i reptyli Mówi, ze Katolicyzm powstał po to, żeby nas kontrolować (dotarłam to wywiadu z reptilem, który przyznał że ze Jezus był tylko ich hologramem który specjalnie stworzyli. Brzmi jak wariactwo, ale czy to nie brzmi podobnie ? :
https://stopnwopoznan.wordpress.com/pro ... ceiKwxBZGs

Natrafiłam też na kolejna dziwna rzecz. Z jednej strony wariactwo

https://soulowicz.wordpress.com/categor ... da-asztar/

Z drugiej Asztar czyli Asthar jak się podpisuje ten kosmita to w mitologii ugaryckiej właśnie Azazel! Nigdzie w całym Internecie nie znalazłam tego słowa odnoszacego się do kogoś innego. W dodatku jest jego obraz, a Azazel jest w Duchowym Satanizmie opisany właśnie tak. Długowłosy blondyn. Mówi on też : 'Asthar ma blizniacza duszę zwana Astara (Astaroth!). Ona też jest istotą światła. Kabal starał się wymazać i znieksztalcic jej nauczanie, ale Bogini zwycięży.' Skąd kobieta, która z nim rozmawiała zapewne telepatycznie mogła to wymyślić? Widać, że nie pojęcia że chodzi o jednego z Anunnaki, czyli egipskich Bogów.
Szatan mówi, że katolicyzm powstał zeby nas zniewolic. Modląc się do jahve wysyłamy energię reptilom iluminatom a cała religia i jej przykaznia nauczaja tak, żeby zrobić z nas bezbronne owce. Podobno sami mamy taką moc ze moglibyśmy się uzdrawiać, ale po co skoro jezus nas uzdrowi? Siedzmi i czekajmy. Nadstawiajmy drugi policzek, bądźmy nieszczesliwi, skromni i biedni. Nie uzywajmy magii, czarów, nie wrozmy z tarota bo to grzech !
Każda rasa kosmitów wzajemnie się oskarża. Anunnaki reptili, Plejadzianie oskarżają Anunnaki, szaraki kogoś tam i nie wiadomo komu udać. Nie wiem czy jest wybór między dobrem i złem czy po prostu mniejszym złem jak PiS i Po..
Znalazłam też ciekawy artykuł, którym myślę że warto się podzielić.
0 x



Olkaaa
Posty: 4
Rejestracja: środa 22 sty 2020, 17:01
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Olkaaa » środa 22 sty 2020, 19:40

Witam, jestem duchowa satanistka i wydaje mi się, że moja wiedza może być brakujacym ogniwem :) Czytałam wasze posty i w jednym z nich wyczytałam, ze Enlil to światło, a Enki to dół i ciemność. Nie prawda. W Duchowym Satanizmie (polecam wygooglowac z dopiskiem pdf) czytamy :
Sa 4 największe moce rządzące piekłem :
Ea/Enki - Szatan
Enlil - Belzebub (oryginalny Baal)
Innana - Istar / Astaroth
Aszur - Azazel
Byli 4 najpotężniejszych, najpopularniejszymi Bogami na świecie, oryginalnymi Bogami Mezopotamii. Wszyscy są powiązani. Enlil jest przyrodnim jestem Ea. Innana i Aszur to bliźniacy, wnuki Belzebuba.
Gdy Judeo-chrześcijaństwo pojawiło się na świecie wylądowali oni w grimuarach. Ich reputacja została zniszczona, oni zaś byli okrutnie szkalowani, demonizowani. Bluzniono przeciw nim i okrzyknięto złymi.
Słyszeliście na pewno o sztuce Goecji, o Demonach spetanych przez Salomona. O tym, ze każdy z nas może je przywołać rysujac ich pieczęcie z okregiem dookoła który ma nas chronić. Zastanawiało mnie czemu tych Demonów jest aż tyle i to tak różnorodnych. O ile nie dziwila mnie obecność Szatana czy Seta (w końcu uwazani byli za zlych) to co robi tam Ozyrys czy Ra? I czemu wszystkie te Demony (szkoda że nie policzylam przed pisaniem tego ile ich jest ale naprawdę ogrom, kilkadziesiąt!) To sami bogowie egipscy? Jest Amon Ra, Asmodeusz, Apollyn, Anubis, Khepper, Horus, Mulciber architekt Pandoleum, Nefryda żona Seta wraz z mężem, Hades inaczej zwany Pluton, Ozyrys, Seshat żona Tota wraz z mężem, Merkury inaczej zwany Hermes itp. Mamy wszystkich Bogów, wszyscy byli źli?! Dokopalam się do paru artykułów. Jeden mówił o tym, ze zostali oni zepchnieci w czeluscie Ziemi na wieki za to, ze dali ludziom swoją wiedzę (coś jak Prometeusz), ale znalazłam też cholernie ciekawe artykuły mówiące o tym, ze jahve był kolejnym kosmita, który przybył na ziemię. Był strasznie zazdrosny o innych bogów, zrobił nawet Salomonowi awanturę o to, ze ich czci. Może dlatego to właśnie Salomon ich spetal i wygnal z Ziemi? Sa też opowieści o tym jak Salomon chodził i niszczył ich świątynie np świątynie Astaroth. Jest tez słynny cytat, który uparcie wysyłają mi wszyscy próbujący mnie nawrócić katolicy :
Jakże to spadles z niebios jasniejacy synu jutrzenki
Jakże runales na ziemię, Ty który podbijales narody..
Myślą, ze odnosi się to do Szatana, ale chodzi o Lucyfera (zarówno Lucyfer jak i Jezus znaczy właśnie to samo, tej zagadki jeszcze nie rozszyfrowalam),ale lecimy dalej. Ten cytat pochodzi jeszcze z mitologii ugaryckiej i odnosi się do Lucyfera czyli Nabuchodonozora - króla Babilonu. Podbił on Jerozolime. Jerozolima jako miasto pojawila się ok 1000r.p.n.e. kiedy to miała stać się stolicą Izraela, centrum ich religii monoteistycznej. Sama Góra była symbolem kontaktu jahve - na górze Abraham miał złożyć w ofierze Izaaka, Mojżesz miał dostac 10 przykazań. Dawid miał zbudować pierwsze mury, jego syn Salomon zbudował w mieście świątynie jahve. Nabuchodonozor podbił ja więc został kolejnym ukaranym przez jahve? A dlaczego Żydzi zostali poprowadzeni do Egiptu? Znaleziono zapiski mówiące o tym, ze to wcale nie był biedny lud. Ograbili i okradli Egipcjan.

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3157

https://treborok.wordpress.com/kim-jest ... eview=true

https://www.google.com/amp/s/facet.onet ... crkc03.amp

To wszystko by się zgadzało. Dodatkowo w Duchowym satanizmie przeczytałam, ze satanistyczni kapłani pracowali z demonami by ich uwolnić i faktycznie udało się to w 2003r. A więc 17 lat temu. W jakiś zmiankach o Apokalipsie wyczytałam, ze walka będzie trwała 17 lat. W DS obok opisu Szatana jest napisane : liczbą jego jest 666 co oznacza erę wodnika, w której to znów zacznie panować. Odkryłam jeszcze coś niezwykłego choć na pierwszy rzut oka brzmi jak wariactwo.


https://soulowicz.wordpress.com/categor ... da-asztar/

Ten kosmita podpisuje się jako Asztar. Asztar to nikt inny jak Asthar czyli Azazel. Mówi on : Asthar ma blizniacza duszę zwana Astara (czyli przecież Astaroth ! ). Ona też jest istotą światła. Kabal starał de wymazać i znieksztalcic jej nauczanie, ale Bogini zwycięży.

Widać, ze autorka tekstu, która pewnie dostała te info telepatycznie, nie ma pojęcia że rozmawia z Azazelem, nie mogła sobie więc tego wymyślić. Dodatkowo zdjęcie Asthara pokrywa się idealnie ze zdjęciem i opisem Azazela (długowłosy blondyn, można zobaczyć w DS)

Pewien katolik zapytał mnie ostatnio czemu walczę z iluminatami i masonami skoro to moi bracia. W DS Szatan naucza, ze mamy medytować, wzmacniać czakry i wznosić węża kundalini, uczy jak uzdrawiać samych siebie itp. Jedyne czego on nas wymaga to walka z iluminatami. Głosi, ze chrześcijaństwo powstało zeby zrobić z nas głupie posłuszne owce. Przykład? Sami możemy się uzdrawiać, dlatego został wymyślony Jezus uzdrowiciel, żebyśmy siedzieli z założonymi rękami i czekali az ktoś zrobi wszystko za nas. NWO głosi nawet, żebyśmy pokochali swoje choroby !. Założycielem iluminatow jest żyd. Natomiast w DS obok informacji o tym jak zrobić dedykację z krwią (coś jak cyrograf w wersji katolickiej) jest napisane, ze żaden żyd ani nawet pol-żyd nie może zrobić dedykacji i być satanista. Mamy z nimi walczyć, mamy specjalny rytuał ROT który osłabia i rozwala iluminatow/szarakow/reptili. Mamy go wykonywać jak najczęściej co być może zapobiegnie wojnie, Szatan ostrzega przed wojną, mówi ze to prowadzi do ogromnego wyzwolenia energii którą czerpią reptile, dlatego tak często je wywołują. Myślę, ze ilumimaci sa kojarzeni z Satanizmem po to, żeby ludzie go jeszcze bardziej znienawidzili, a tak naprawdę nie mają z nim nic wspólnego, jesteśmy totalnym przeciwieństwem ! Nawet nazwa 'Lucyferianie' nie ma takiego demona! W żadnym spisie, w całym DS, w goecji nie ma nigdzie lucyfrera, a wystarczy wygooglowac zeby zobaczyć że lucyfer to nie Szatan. W ds zabronione jest nazywanie tak Szatana. A że iluminaci używają takich samych symboli? To sa symbole okultyzmu, białej i czarnej magii znanej na całym świecie pod taką samą postacią, każdy bez bycia Satanista i bez dedykacji może ich używać i czerpać z nich korzyści. A ze dobrali się oni do tych znaków i zaczęli je sami wykorzystywać przy tym zamykając je pod kluczem w Watykanie tak żeby tylko garstka miała do nich dostęp to już inna sprawa. Zastanawiam się czy faktycznie Anunnaki też sa zli, czy to walka między dobrem i złem czy wybór mniejszego zła jak w przypadku pis i po.
Podobno Asztar to dowódca floty federacji galaktycznej i wyczytałam gdzieś skład tych 'dobrych" czyli Allied Light Forces :
Zeta Reticuli
Anunnaki
Modliszkowate (mantis)
Szaraki (greys ) Szaraki byli złymi, a teraz widzę ich w tym wpisie ale podobno zostali oszukani przez reptili. Reptile obiecali szarakom, ze ich dna również zostanie połączone z ludzkim w celu stworzenia nowego gatunku a potem się z tego wycofali, więc może dlatego tamci przeszli ba dobra stronę?
Szatan mówi jeszcze, ze wszystko jest zamienione. Zło na dobro a dobro na zło. Ze anioły to demony od jahve i ze to one dokonywaly opetan. Np opętanie emily Rose w bodajże 196którymś roku (nie chce wszystkiego sprawdzać, bo pisze na tel i za każdym razem boję się ze mnie wyrzuci i skasuje wszystko co tu napisalam) w każdym razie żaden Demon nie mógł tego dokonać, bo były uwięzione i zostały uwolnione dopiero w 2003r. Mam też zapisany cytat :
Mity Kananejskie : Szatan nieobecny w Hebrajskiej Biblii. Wczesny Izraelski sposób wielbienia nie zawierał wzmianki o Szatanie. Jeśli jakaś moc atakowała człowieka, stał za tym jahve.
Bogowie Kananejscy : anioł śmierci to nie Mot ale jahve, który zabił pierworodnych w Egipcie. Był aniołem śmierci, który zabił całą Asyryjska armię. Wierzono, ze Mot miał pomocników jak Lewiatan. (Lewiatan jest oczywiście jednym z goeckich Demonów, czyli każdy kto sprzeciwił się jahve został strącony).
Kananejski mit : duża rodzina Bogów, ok 70 członków (muszę sprawdzić ilu jest tych demonow)
Ugarycki tekst : 70 synów Aszery
Za sprawą An (od An i Ki to 'rodzice' Enlila i Enki )
Powstało 50 bóstw zwanych Anunnaki)
Chociaż znalazłam też podania, które głoszą ze jahve miał żonę Aszere i mieli dzieci. Asztara (podobnie jak lucyfera symbolizuje jutrzenka. Jako asztar-kemosz był narodowym bostwem moabitow. Mit określa go straszliwym, bo składano mu dzieci w ofierze. Na Jezusa też mówi się jasniejaca jutrzenka i syn aszery Asztar był słynnym uzdrowicielem. Mieli też córkę DZIEWICE) więc pasuje to do katolickiej religii. Z kolei mówi się, ze jahve zastąpił Baala, więc może o niego chodzić. Tamten kosmita Aszer z jednej strony mówi żeby ufać Jezusowi i ze wszystko będzie dobrze, z drugiej wspomina swoją bratnia duszę Astare. Więc nie trzyma się to kupy. Ktoś mi pomoże pociągnąć ten temat dalej? Tutaj jeszcze jeden ciekawy link :

https://krystal28.wordpress.com/2015/04 ... CfuKTmcdDE
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 22 sty 2020, 20:23

Strasznie poplątane .Radzę kierować się sercem i zdrowym rozsądkiem i oczywiście nie przyjmować wszystkich znalezionych w necie informacji jako prawdę oczywistą .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 sty 2020, 23:21

Witaj Olkaaa.
Jesteś młodym człowiekiem i szkoda marnowania Twego czasu na zajmowanie się tym co wypisują różni "nawiedzeni" na internecie. Nie są to prawdy oczywiste, więc nie ulegaj przekazom, w których jest wiele kłamstw.
Dawne forum Cheops (powstało na bazie informacji niejakiego Enkiego. To on zmobilizował (przez panią Lucynę z Wrocławia) masę ludzi do ratowania Ziemi przed grożącym nam końcem świata. Według przekazanej wówczas ''wiedzy'' Enki, to był Jezus, a jego brat Enlil to Jahwe, vel Jehowa. Planeta z której przybyli nazywała się Nibiru, a tak naprawdę HEBRA (NI - IBRI, - Ibrahim, Abraham, hebrajczycy). Temat ten ciągnął się od 2003r. - do 2012r.
W 2012 przyszło oświecenie i zrozumienie, że marnowaliśmy energię na mrzonki pani Lucyny i w/w Enkiego, ich czas bajania się skończył, byliśmy wreszcie Wolni.

Bogowie Sumeru - Anunnaki
Ponieważ w/w bogowie mieli rogi, byli szatanami, diabłami z piekła rodem.

Obrazek
Im więcej rogów, tym wyższy rangą bóg.

Obrazek
Synowie bogów - też Anunnaki Widać, że chopaki lubili też wojować - OGNIEM I MIECIEM.

Obrazek
Kapłani Jahwe - Enlila

Szanowna Olu, ludzie tworzący sekty czychają na różnych ''tzw.spotkaniach ezoterycznych'' i łapią w swoje macki szczególnie młodych żądnych wiedzy. Unikaj takich niebezpiecznych ''guru'' i nie daj się złapać na ich "czarowną moc" przekazów. Kieruj się mądrością i bądź wolną od jakichkolwiek uzależnień. Bądź Sobą, istotą wolną, cieszącą się życiem, szukającą piękna tego świata, a nie ciemnych charakterów i czarnych idoli.
0 x



Olkaaa
Posty: 4
Rejestracja: środa 22 sty 2020, 17:01
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: Olkaaa » środa 22 sty 2020, 23:30

'Temat ciągnął się od 2003r' czyli akurat od momentu wyzwolenia Demonów. Sa gdzieś posty tej P Lucyny ?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Satanizm i podobne ugrupowania

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 sty 2020, 23:56

Posty o które pytasz znajdziesz w poniższym linku.
viewforum.php?f=31

Jeszcze mała rada, nie opisuj na forum swoich przeżyć związanych z satanizmem i nie zachwalaj jego bogów. Posty temu poświęcone będą natychmiast usuwane. Nie pozwalamy u nas na działanie żadnych sekt i tworzenia warunków do ich działania.
1 x



ODPOWIEDZ