Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Świadomość i Wierzenia

kobra8
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 10:45
x 1
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 148 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: kobra8 » niedziela 03 lut 2013, 22:55

Jest jeszcze inna optyka tego samego, iż tzw. świadomość wewnętrzna jest na "zewnątrz" nas i odwrotnie, ta zewnętrzna bliżej naszego ciała, czyli jest niejako bardziej wewnątrz.(choć tak naprawdę nie jest wnętrzem :lol: )No, to nieźle teraz zapętliłam :)
0 x



Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » poniedziałek 04 lut 2013, 13:46

Powiem Wam szczerze, że zmiotło mnie trochę po obejrzeniu kilku filmików z Alanem Watts'em albo z Tonym Parsons'em.
I tu pojawia się jakiś strach i obawa przed czymś nie znanym dla mojej 'świadomej' świadomości :) Strasznie to skomplikowane a zarazem proste.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 04 lut 2013, 15:38

Tomasz pisze:I tu pojawia się jakiś strach i obawa przed czymś nie znanym dla mojej 'świadomej' świadomości :) Strasznie to skomplikowane a zarazem proste.


Pozwolę sobie dodać, że im bardziej będzie się nasilało przenikanie Nowej przestrzeni tym bardziej wibracje tej przestrzeni będą nowe więc nieznane :D
Jak to wtedy będzie wyglądała reakcja formy zarządzanej przez intelekt, który nijak nie będzie w stanie rozpoznać nowych bodźców, energii, wibracji wreszcie zjawisk :D
Na razie to na bazie własnych doświadczeń wiem, że dużo dzieje się w nocy :D
Jednak dla każdego co innego więc pożyjemy zobaczymy :D
to pa :D

PS
Wtedy pewnie świadoma świadomość się przyda :lol:
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 04 lut 2013, 17:07

Miałem ostatnio taki dziwny "napad" strachu. Ogarnął mnie nagły lęk, znikąd, nie wywołany żadnym bodźcem zewnętrznym. Czułem się z tym fatalnie, nawet zacząłem się rozglądać wokoło, o co kaman. Zacząłem analizować jakby odłączony od organizmu, co się stało, co jest przyczyną tego nagłego stresu mojego organizmu. Nie znalazłem odpowiedzi, a po chwili nietypowy stan minął i wrócił do normalności.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 04 lut 2013, 17:44

Barni,
mogłeś się "otrzeć" o jakieś niskie energie, nigdy nie panikuj, otaczaj się mentalnie energią milości i pomyśl, czy te niskie wibracje nie potrzebują pomocy. Zazwyczaj tak wlaśnie jest, one nie przychodzą bez powodu.
Dostrzeganie innych wymiarów będzie coraz częstsze, chodzi o świadomość istnienia różnych form energetycznych i jeżeli jest możliwość pomocy, to pomagamy. Nam jest łatwiej mając do dyspozycji umysł i materię.


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 04 lut 2013, 17:59

barneyos pisze:Miałem ostatnio taki dziwny "napad" strachu


Dodam do tego co napisał szacowny hm ,,Barni" :D, że u mnie od czasu do czasu jest podobnie tzn z punktu widzenie formy czuje się nieswojo :)
Niskie energie jak to nazwała szacowny Thotal są mi znane więc niepokoju nie budzą tylko hm niechęć, a tu bęc i tez nie miałem pojęcia ,,o co kaman" :D
Po chwili przeszło no cóz moim skromnym zdaniem było to ,,otarcie się" raczej o nowe wibracje niźli te niskie :D
No ale dla każdego co innego upierał się nie będę :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 04 lut 2013, 18:16

Dołączę się do powyższego postu, ja też raczej z reguły słyszę prośbę o pomoc skierowaną od "niższych", choć i tego nie mogę wykluczyć w tym konkretnym przypadku. I, hi hi, pomagam.

Tym razem odczucie było, jakbym na chwilę "wszedł" w inną atmosferę, a organizm zaczął panikować, gdyż przestały do niego docierać bodźce świata zewnętrznego - rzecz działa się na spacerze (ten mój opis jest mocno niedoskonały, gdyż trudno mi znaleźć odpowiednie słowa opisujące ten stan).

Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie i przyznam rację tym różnym "zapowiadaczom", że spotykać będziemy coś nowego.

A przeca to dopiero początki naszej nowej szkoły ...
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 30 mar 2018, 01:43

Czemu w trakcie operacji pod narkozą ta nasza "świadomość" przestaje istnieć? Jak za nas oddycha automat a nasz mózg jest pod wpływem silnych środków przeciwbólowych i nasennych my tak naprawdę nie istniejemy!
Czy to przypadkiem nie dowodzi racji ateizmu? No bo skoro nic nie widzimy, nic nie doświadczamy, nie mamy snów i nic nie pamiętamy po wybudzeniu to chyba pozostaje nam tylko wiara w te wszystkie rzeczy które sami sobie wmawiamy by łatwiej znieść tą prawdę, że żyjemy tylko raz i tak naprawdę to tylko od nas zależy jak to swoje jedyne życie przeżyjemy.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 30 mar 2018, 06:42

I tu jesteś w błędzie, bo moje postrzeganie zmieniło się całkowicie po narkozie operacyjnej, kiedy to fruwałem sobie przy suficie, a ciało (zupełnie niepotrzebne ) leżało na stole, wiedziałem o czym rozmawiają lekarze i gdy im to opowiedziałem (o czym mówią ) na drugi dzień byli w szoku.
Powiedziałem im o wadliwej narkozie, że następny pacjent "odjeżdża" i że "trzeba coś z tym zrobić"
Prawdopodobnie byłem już trochę dalej niż zwykłe zamroczenie anestezjologiczne i stąd moje wyjście z ciała.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » środa 06 cze 2018, 11:59

Thotal pisze:
piątek 30 mar 2018, 06:42
I tu jesteś w błędzie, bo moje postrzeganie zmieniło się całkowicie po narkozie operacyjnej, kiedy to fruwałem sobie przy suficie, a ciało (zupełnie niepotrzebne ) leżało na stole, wiedziałem o czym rozmawiają lekarze i gdy im to opowiedziałem (o czym mówią ) na drugi dzień byli w szoku.
Powiedziałem im o wadliwej narkozie, że następny pacjent "odjeżdża" i że "trzeba coś z tym zrobić"
Prawdopodobnie byłem już trochę dalej niż zwykłe zamroczenie anestezjologiczne i stąd moje wyjście z ciała.
Pozdrawiam - Thotal :)
Dajesz nadzieję - zawsze coś.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 25 sty 2020, 22:41

Światy wewnętrzne i zewnętrzne – Część 1 – Akasza (IWOW Part 1 Polish)

https://www.youtube.com/watch?v=-dSyXcySVzE

Opublikowany%207%20sty%202020

Światy wewnętrzne i zewnętrzne – Część 2 – Spirala - (IWOW Part 2, Polish)

https://www.youtube.com/watch?v=2qnSW60bhck

Opublikowany 7 sty 2020
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 22 maja 2020, 20:07

Rody Krwi - odc 83

https://www.youtube.com/watch?v=lgkjP1XVfvs

Opublikowany 15 maj 2020
Dlaczego święte księgi są święte? może nie dlatego że zawierają jawne słowa Boga, ale niosą ze sobą szyfr który ludzkość może poznać dopiero na wysoko rozwiniętym etapie duchowości?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 lis 2020, 19:55

Chrześcijaństwo na ziemiach Polski przed Mieszkiem I. Państwo Wielkomorawskie i Ryt Słowiański
1 lis 2020

https://www.youtube.com/watch?v=8jvK-Wn1udY

Historyczny Top

Powszechnie zwykło się mówić, że chrzest Polski miał miejsce 12 kwietnia 966 roku, jednak są to tylko dogmaty przyjęte na potrzeby chronologizacji historii Polski. W tym odcinku zadamy i spróbujemy znaleźć odpowiedź na dwa pytania: czy chrzest Mieszka rzeczywiście był równoznaczny z pojawieniem się chrześcijaństwa na terenie terytorium dzisiejszej Polski i czy faktycznie był to pierwszy chrześcijański akcent w naszej historii.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 gru 2020, 21:56

Kosmos - ramtha - czasy ostateczne - Krzysztof Miciuła
1 gru 2020

https://www.youtube.com/watch?v=V3Lu9FOQea4

niezaleznatelewizja
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 03 lip 2021, 18:09

Czarny Piątek i Dodatki Do Diabelskiego Kotła - Nie Zabijaj Pająków
2 lip 2021

https://www.youtube.com/watch?v=g6ZzassH_Mc

Tajemity

Piątek trzynastego, znany również jako „Czarny Piątek”, według panującej opinii uważany jest za najbardziej pechowy, a nawet niebezpieczny dzień dla zdrowia i naszej przyszłości. W piątek trzynastego, zgodnie z powszechnym przekonaniem, nawet wychodzenie z domu bez specjalnej potrzeby jest w sumie niebezpieczne. Ten piątek, na który wypada liczba 13, nie na darmo nazywa się Czarnym Piątkiem. Rzeczywiście, zgodnie z popularnymi ludowymi wierzeniami, w tym dniu wszystkie złe duchy organizują uroczystość na dużą skalę - zbierają się z całego świata na jeden sabat.
A jeśli w tym dniu będzie pełnia księżyca , to lepiej wyłączyć wszystko, zgasić światło i siedzieć sobie w spokoju w domu bo ponoć jak mówią ludowe przekazy, nawet diabeł boi się takiego zestawienia. Jaką rolę w przesądach odgrywa pająk, podkowa, sól oraz liczba 13 i wiele innych dodatków w diabelskim kotle?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Świadomość i Wierzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 19 maja 2022, 18:02

Ramtha - Życia równoległe.Fluktuacje w polu kwantowym (rozdział 5 ostatni) audiobook pl
14 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ge21LbNH1BI

Annie Czyta

Rozdział 5
“Jaki jest zatem sens życia ."
Przerywając magnetyzm przewidywalności.
Kluczem jest odwrotne działanie mózgu.
0 x



ODPOWIEDZ