Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 27 lip 2016, 08:37

Czas chyba najwyższy zoscylować to w jednym miejscu, zwłaszcza, że ma to wieloaspektowy kontekst.
Nie będę rozwodził się nad tym zlotem bo... artykuły zamieszczane w niezależnych mediach mówią same za siebie o co idzie stawka w ostatnim czasie ;) :lol: :

Nathanel pisze:A co jeśli uczestnicy ŚDM poproszą o azyl w Polsce?
Wtorek, 26 lipiec 2016 05:38

Obrazek

Papież Franciszek przyjedzie do Polski i upomni się o uchodźców, którzy są u bram Europy – mówił kard. Kazimierz Nycz. Tym samym zaapelował o przyjmowanie uchodźców. A co jeśli uczestnicy wezmą sobie takie apele zbyt mocno do serca i zechcą pomóc polskiemu rządowi wywiązać się z obowiązku nakładanego przez hierarchów?

Im bliżej Światowych Dni Młodzieży tym częściej nasi purpuraci mówią o hobby papieża związanego z adopcją muzułmanów okupujących bramy Europy i terroryzujących ja samą. Właśnie dowiadujemy się że jeden z nich zabił Polkę w ciąży. Maczetą. Chodził z nią po mieście i widocznie służyła mu do czyszczenia paznokci.

Obrazek

Przecież takiego narzędzia nie da się ukryć w kieszeni ani za pazuchą. I co? Nikt nie zauważył gostka ze scyzorykiem?

Kardynał Nycz: "Jesteśmy tu, by obudzić naszą wrażliwość na potrzeby ludzi, którzy są wśród nas, ale też tych, którzy są u naszych bram" – mówił kard. Kazimierz Nycz w dolnym kościele Świątyni Opatrzności Bożej. Wezwał, by Polska była bardziej otwarta na uchodźców.

Kard. Nycz mówił też o mocnych gestach papieża Franciszka, który z wyspy Lesbos wziął na pokład papieskiego samolotu rodzinę muzułmańskich uchodźców. – Mamy być miłosierni nie w słowach, ale w konkrecie życia – podkreślił.

Według kardynała, Papież Franciszek zwraca uwagę na uchodźców, którzy są u bram Europy. – Za parę tygodni przyjedzie on do Polski i upomni się o bezdomnych i uchodźców – podkreślił kard. Kazimierz Nycz.

Zaapelował również, by wobec uchodźców, stojących u bram Europy podejmować czyny, wypływające z Ewangelii i zrealizować korytarz humanitarny. Źródło: http://ndie.pl/kard-nycz-papiez-przyjed ... uchodzcow/

Aha! znowu jest mowa o "korytarzu" tym razem humanitarnym. Czemu jednak papież po pierwsze nie zwraca sie o uporządkowanie spraw do tych którzy bałagan i rewolucje w krajach Islamskich wywołali a po drugie czemu nie apeluje do bogatych islamskich krajów arabskich aby pomogły swym braciom.

Nam się tłumaczy o ewangelicznym miłosierdziu? Ale przecież nawet "dobry samarytanin" nie wziął potrzebującego człowieka do swego ale opłacił mu opiekę i hotel. Tak też i kraje "stabilizujące" sytuację w Syrii gdyby pieniądze jakie wydają na akcje militarne, na bombardowania i zbrojenia rebeliantów (także ISIS) przekazały Syryjczykom już dawno byłby w tym kraju dobrobyt.

Czy w Watykanie tego nie wiedzą? Nikt tego nie powiedział papieżowi?

Ale jest świeższa enuncjacja celów przyjazdu papieża w wykonaniu pana Nycza.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 62953.html

Kard. Nycz: Ojciec Święty nas wszystkich zaskakuje

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/wideo/video,vId ... gn=firefox To racja, zaskakuje ale coraz rzadziej bo jest w swej ideologii coraz bardziej przewidywalny.

- Ja słyszę te pytania, co papież powie, na co zwróci uwagę, komu jakoś przygada, natomiast nie, papież będzie głosił swoją eeee.., będzie głosił ewangelię -powiedział metropolita warszawski.

Będzie głosił swoją co? Ideologię? Swoją ewangelię? A to Chrystusowa już się w NWO przeżyła?

Jak dodał kard. Nycz, można również spodziewać się poruszenia przez Franciszka kwestii uchodźców. Nikt nie zagląda do jego przemówień - ale porusza ją wszędzie i byłoby dziwną rzeczą, gdyby jej nie poruszył w Polsce i na to musimy być przygotowani - zauważył metropolita warszawski.

To co? Papież już nie głosi homilii tylko jak polityk wygłasza przemówienia? Teraz w Polsce będzie prał młode mózgi siejąc ewangelię multikulti?

Czy choć słowem wspomni o mordowanych przez swoich protegowanych uchodźców chrześcijanach. Czy będzie mówił o tym że Katolicy są prześladowani w Europie i na całym świecie. Czy będzie protestował przeciwko temu że zmusza się katoliczkę aby zdjęła z szyi łańcuszek z krzyżykiem bo obraża uczucia szyitów ale inna kobieta mająca na głowie urządzenie podobne do skrzynki pocztowej nie obraża nikogo?

Dodał, że "papież będzie głosił naukę Kościoła m.in. o uchodźcach i będzie liczył na to, że znajdzie to swój rezonans u wszystkich, także odpowiedzialnych za sprawy polityczne". Zaznaczył jednak, że "na pewno nie będzie podsuwał żadnych konkretnych rozwiązań".

- Ojciec święty w sposób konsekwentny, nawet wtedy, kiedy próbują mu z tego robić zarzut, mówi o sprawach uchodźców, o sprawach migracji, o sprawach biedy, o sprawach niesprawiedliwości w swój ewangeliczny sposób. Dodał, że "papież będzie głosił naukę Kościoła m.in. o uchodźcach i będzie liczył na to, że znajdzie to swój rezonans u wszystkich, także odpowiedzialnych za sprawy polityczne". Zaznaczył jednak, że "na pewno nie będzie podsuwał żadnych konkretnych rozwiązań".

A może papież jednak podpowie ilu uchodźców powinien pan Nycz zakwaterować w swoim biskupim pałacu.

Co by się działo gdyby zaszczepiona nową religią młodzież której, jak nas przekonują media, tak bardzo Polska się podoba zechciała przemienić się w imigrantów - uchodźców i ubogacić naszą kulturę?

PS. Kiedyś młody ministrant zapytał przyszłego papieża , czy był kiedyś ministrantem. Usłyszał odpowiedź: "Drogi Allesio, tak, byłem ministrantem. Msza nie była wówczas odprawiana po włosku. Ksiądz mówił, ja jednak niczego nie rozumiałem, podobnie jak moi przyjaciele. Tak więc dla zaba­wy przedrzeźnialiśmy księdza, przekręcając nieco słowa, by stwo­rzyć z nich zabawnie brzmiące zdania po hiszpańsku. Nieźle się ba­wiliśmy i naprawdę lubiliśmy służyć do Mszy”.
Takie poczucie humoru chyba jednak mu pozostało.Ja jednak nie przekręcam wypowiedzianych przez kardynała oraz papieża słów. I to co rzeczywiście mówią wcale nie jest zabawne.

Obrazek
http://alexjones.pl/images/nathanel.png
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 lip 2016, 12:55

Znalezione w necie :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 30 lip 2016, 00:50

Kraków sparaliżowany ,przez cały dzień tłumy na ulicach. Godzinę wracałam do domu z czego połowę pieszo.Atmosfera jest wspaniała ,ale nie dla Krakowian. Nie mają jak dojechać do pracy i nie mają jak wrócić . Ech.......jeszcze tylko dwa dni .

https://www.youtube.com/watch?v=-Wj2koPoDAo

https://www.youtube.com/watch?v=wjVf-d5B-pE
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 31 lip 2016, 11:41

Nathanel pisze:Syryjka z Aleppo obala papieski mit o potrzebie impregnacji Polski Islamem
Niedziela, 31 lipiec 2016 07:22

Obrazek

Pan Bóg jest miłosierny i zesłał na ŚDM do Brzegu Rand Mittri, która przemawiając do pielgrzymów ukazała że impregnacja Polski, Europy i świata islamistami wcale nie jest najważniejszym nakazem. Otacza nas śmierć, lecz wiara jest silniejsza - mówiła. Prosiła nie o to aby ja wyrwać z ojczyzny ale o modlitwę.

Rand Mittri i tysiące katolików w umęczonym Aleppo nie zakłada jak Islamczycy nowiutkich addidasów, nie wkłada do kieszeni wypasionego iphona, nie zakłada ergonomicznego plecaka i nie wybiera się w podróż do Cioci Merkel po niemiecki socjal. Marzenie o osiedleniu się w Polsce to nieznany im mit powtarzany jak mantra przez papieża Franciszka. Watykańska masoneria musi być mocno zawiedziona. Obudziła nas podczas czuwania.

Obrazek Obrazek

Dziwni to partyzanci uzbrojeni w czołgi i rakiety. Kto im je daje?


Aleppo (arab. حلب Halab, tur. Haleb) – miasto w północno-zachodniej Syrii, około 50 km na południe od granicy z Turcją, na krańcach Pustyni Syryjskiej. Największe miasto Syrii - 2,1 mln mieszkańców (dane z 2004 roku). Jedno z najstarszych nieprzerwanie zamieszkanych miast Bliskiego Wschodu - od co najmniej 1800 p.n.e. Zamieszkane głównie przez Arabów, dość liczni są Turcy i Ormianie, oprócz nich mieszkają w Aleppo Grecy, Kurdowie i Żydzi. Ośrodek przemysłu włókienniczego i spożywczego, ośrodek tkactwa dywanów. Jedno z większych centrów handlowych Bliskiego Wschodu. Węzeł komunikacyjny - skrzyżowanie szlaków kolejowych i drogowych, międzynarodowy port lotniczy, przez miasto przebiega rurociąg z Homsu do Latakii. Ośrodek nauki i kultury - uniwersytet, muzułmańska szkoła teologiczna, szkoła muzyczna.

Tradycja muzułmańska i judaistyczna podają, że podczas wędrówki z Ur do Kanaanu na fortecznym wzgórzu odpoczywał biblijny patriarcha Abraham.

Miasto w wyniku zewnętrznej interwencji w Syrii zamienione jak Warszawę w kupę gruzów. Pozwoliło to (a także interwencje w innych krajach Islamskich) rozpocząć eksport Islamu głównie do Europy.

Jednym z promotorów tego przedsięwzięcia stał się papież Franciszek. Już prawie uległem, poddając się mistyce zawartej w religijnej części ŚDM, monologom o potrzebie miłosierdzia nad setkami tysięcy zalewających Europę wyznawcami Islamu, z których część usiłują nam przymusowo implantować do Polski.

Ale nagle wysłuchałem co mówi 26 letnia Syryjka, Rand Mittri.

Mocny akcent na początek czuwania z papieżem, wychodzi młoda Syryjka. Przemawia w Brzegach do uczestników ŚDM. Mówi tak:
sem wspominała swoich zmarłych przyjaciół

"Nazywam się Rand Mittri, mam 26 lat, pochodzę z Aleppo, z Syrii. Jak pewnie wiecie, nasze miasto zostało zniszczone, zrujnowane, nasze życie zostało pozbawione znaczenia. Jesteśmy zapomnianym miastem.

Dla wielu z was może być trudne poznać i zrozumieć to wszystko, co dzieje się w moim ukochanym kraju, w Syrii. Mnie będzie bardzo trudno opisać w kilku zdaniach życie w bólu, ale postaram się podzielić z wami kilkoma aspektami naszej rzeczywistości. Codziennie nasze życie otacza śmierć. Żyjemy życiem, które jest otoczone przez śmierć. Ale tak jak wy, zamykamy za sobą drzwi, gdy co rano wychodzimy do pracy lub do szkoły. Chwyta nas wtedy strach, że nie wrócimy do naszych domów, tak jak je zostawiliśmy. Może tego dnia zostaniemy zabici. Albo może zginą nasze rodziny. To trudne i bolesne uczucie, wiedzieć, że otacza nas śmierć i zabijanie, że nie ma jak uciec, nie ma nikogo, kto pomoże.

Czy to możliwe, że to koniec? Moje doświadczenie z tej wojny jest trudne i przykre. Ale spowodowało, że dojrzałam przed czasem i widzę rzeczy z innej perspektywy. Coraz silniej wierzę, że Bóg istnieje.

Moje skromne doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że moja wiara w Chrystusa jest silniejsza niż okoliczności. Ta prawda nie wymaga życia w pokoju, wolnego od niedoli. Coraz silniej wierzę, że Bóg istnieje, wbrew całemu naszemu cierpieniu. Wierzę, że czasami przez nasz ból uczy nas prawdziwego znaczenia miłości. Moja wiara w Chrystusa jest powodem mojej radości i nadziei. Nikt nigdy nie zdoła odebrać mi tej prawdziwej radości".

Prosiła zgromadzonych o modlitwę za jej kraj.

Mittri, służąca w ośrodku Jana Bosko w Aleppo, mówiła, że do centrum "przyjmuje dziennie ponad 700 młodych mężczyzn i kobiet, którzy przychodzą z nadzieją, że zobaczą uśmiech i usłyszą słowo otuchy i zachęty". "Szukają także czegoś, czego brakuje w ich życiu: autentycznego humanitarnego traktowania. Ale jest mi bardzo trudno dawać radość i wiarę innym, kiedy mnie samej brakuje tych rzeczy".

Ale ona nie ucieka ze swojego kraju, mimo że już tu w Polsce, w Europie jest. Ona wróci do Syrii gdzie prawdziwie będzie pomagać prawdziwie potrzebującym wsparcia i pomocy. I modlitwy też.

Ale ona nie jest wyjątkiem.

Youth in Aleppo, Syria, host their own WYD simultaneously with Poland


To nieustająca radość 1200 syryjskiej młodzieży, która nie przyjechała na spotkanie z młodzieżą w Krakowie. Uczestnicy tego spotkania i obecni wśród nich księża i biskupi wysłali specjalne pozdrowienia dla papieża Franciszka przebywającego w Polsce. Są szczęśliwi i radośni, mimo warunków w jakich żyją na co dzień z powodu wojny. Wierzą że Bóg jest miłosierny i do ich kraju powróci pokój, dlatego z niego nie uciekają.

Przytoczę tylko dwa z komentarzy do tego wydarzenia.

*

Wiecie ci jest najgorsze? To że kobiety i ich dzieci umierają każdego dnia w Syrii, a setki tysięcy młodych muzułmanów z bezpiecznych krajów takich jak np Tunezja, Maroko, Algieria płynie do Europy. Merkel islamizuje Europe pod pretekstem pomocy, zamiast pomagać tym którzy tego najbardziej potrzebują.Tylko dzisiaj wyłowiono i przetransportowano 4 tysiące młodych, zdrowych byków na Sycylię. A dzieciaki w Syrii giną bo rodzice są za biedni na podróż do Europy... dlatego niech mi załgane, zdradzieckie lewactwo i masoneria nie prawi żadnych cholernych morałów.

*
Dzielne syryjskie chrześcijanki wrócą do swojego kraju a proszą tylko o modlitwę. A muzułmanie z bezpiecznych krajów takich jak Maroko, Algieria płyną do nas tysiącami i żądają kasy, kobiet, i darmowego wifi, a jak się nudzą to molestują europejki lub biegają z bombami lub maczetami po europejskich miastach.

Nie dajmy sobą manipulować. Import terroryzmu do Polski i Europy nie jest dla nas żadnym rozwiązaniem. Nie możemy ulec najbardziej wiarygodnie brzmiącym słowom o potrzebie empatii. Nawet gdy mówi pasterz, nie musimy zachowywać się jak barany. Saperzy z Watykanu nie moga podminowywać kultury chrześcijańskiej w Europie implantując tu tykającą bombę radykalnego Islamu.
Nie wręczajmy kluczy do naszych domów przyszłym egzekutorom naszych księży i naszych dzieci i wnuków.
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spole ... ki-islamem
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 02 sie 2016, 01:41

Chłodna ocena ;)

Boże, widzisz, i grzmisz !

Dokładnie taki widok zobaczyłem wczoraj na własne oczy, kiedy po katolickiej Mszy św. bez una cum z heretykiem Bergoglio, na ul. Sarego 18/2, w Rzymsko-katolickim oratorium Matki Boskiej Królowej Polski, udałem się najpierw na niedzielny obiad ze znajomymi, na Stare Miasto, a następnie, z czystej ciekawości, poszliśmy na ul. Franciszkańską, na plac przed bazyliką św. Franciszka z Asyżu, na przeciwko Pałacu Arcybiskupów Krakowskich. Udaliśmy się tam aby na własne oczy zobaczyć największego heretyka naszych czasów, postać bez wątpienia wyjątkową i historyczną, która zapisze się niczym Luter czy Kalwin na czarnych kartach historii świata


"Blisko godz. 16 Franciszek pojawił się w oknie. Wśród pielgrzymów wybuchła euforia. "Do widzenia" - powiedział po polsku. W tym momencie uderzył piorun i niebo rozbłysło. Następnie rozpętała się burza. Jeszcze chwilę ludzie stali pod parasolkami, potem bardzo szybko zaczęli opuszczać Franciszkańską. Część z nich schroniła się w auli pobliskiej bazyliki franciszkańskiej". Za: PAP/bp
Obrazek
„Blisko godz. 16 Franciszek pojawił się w oknie. Wśród pielgrzymów wybuchła euforia. „Do widzenia” – powiedział po polsku. W tym momencie uderzył piorun i niebo rozbłysło. Następnie rozpętała się burza. Jeszcze chwilę ludzie stali pod parasolkami, potem bardzo szybko zaczęli opuszczać Franciszkańską. Część z nich schroniła się w auli pobliskiej bazyliki franciszkańskiej”.
Za: PAP/bp

Widać było od razu przede wszystkim pogardliwe wręcz podejście modernistów do swoich wiernych
Ludzie gromadzili się na placu już ok godz. 13, kiedy jeszcze szliśmy na obiad. Cały teren był ogrodzony barierkami i strzeżony przez policję i wojsko. Kraków wyglądał w tym dniu niczym oblężone, lub okupowane miasto
Aby dojść przed Bazylikę, trzeba była zrobić dużą pętlę przez planty, i przejść przez policyjną kontrolę, prawie jak przy wejściu na stadion czy inne tego typu miejsce
Wejście frontowymi drzwiami do bazyliki było w ogóle nie możliwe, aby móc wejść się pomodlić należało iść przez krużganki klasztorne, wejściem od strony pl. Wszystkich Świętych.
My przyszliśmy na plac przed pałacem ok godz. 15 , gdyż w telewizji sugerowali że o tej porze Bergoglio powinien się pojawić w oknie
Jednakże moderniści jak zwykle mieli gdzieś wiernych oczekujących swojego „papieża”
Mimo okrzyków, klaskania i innych oznak, którymi tłum próbował wywabić swego idola, nie było przez dłuższy czas żadnej reakcji. Zresztą wielkich tłumów nie było. Krakowianie byli widocznie całkowicie nie zainteresowani spotkaniem z arcyheretykiem. Plac nie był wypełniony nawet w połowie. Było tam może z tysiąc osób, może nawet mniej. Wyglądało to jak festyn dożynkowy w remizie strażackiej, a nie jak spotkanie z rzekomą Głową Kościoła
Gdyby to był prawdziwy Papież, wierni oczekiwali by na niego w modlitwie i zadumie, ewentualnie na śpiewie pobożnych pieśni religijnych, a atmosfera tam panująca przypominała raczej mecz piłkarski. Na środku stał prowadzący, niczym jak na stadionowej żylecie, który skandował okrzyki, a cała reszta darła się za nim jak opętana. Ciężko było w ogóle stwierdzić co oni krzyczą, przez dobre pół godziny wrzaski były całkowicie nie zrozumiałe, tak że trzeba było się domyślać, z marnym skutkiem, ich treści

Za każdym razem, kiedy ludzie ze zniechęcenia zaczynali się rozchodzić, moderniści robili jakiś głupi gest żeby ich zatrzymać. Najpierw w oknie obok zaczęli rozstawiać kamery, potem pokazał się na chwilę Dziwisz, później zapalili światło, a następnie, gdy już powoli zaczynało kropić, otwarli okno
Łącznie moderniści przeciągali akcję aż do godz. 16, kiedy już padało, Luter naszych czasów pokazał się łaskawie w oknie. Kiedy tylko się pokazał, deszcz zaczął lać coraz mocniej, a pioruny grzmiały w całej okolicy. Jak zwykle nie powiedział nic ciekawego, łącznie mówił ok 2 minuty, i ani razu w jego wypowiedzi nie padło słowo „Bóg”
Kiedy udzielał „błogosławieństwa”, żaden z wiernych, którzy uznają go za „papieża”, nawet nie przyklęknął
Na koniec Bergoglio oczywiście nie pożegnał się po katolicku, tradycyjnym, polskim „Szczęść Boże”, czy „Z Panem Bogiem”, lecz jak poganin, powiedział „do widzenia”
W tym samym dokładnie momencie, w sam środek Pałacu Arcybiskupów Krakowskich uderzył piorun, jasna błyskawica rozświetliła całe niebo, a ogromny huk rozległ się po całej okolicy. Wokół zapadła totalna cisza, a z nieba zaczęła lać się struga deszczu. Tłum zaczął w pośpiechu uciekać z Placu Franciszkańskiego, a deszcz stawał się coraz silniejszy. W parę minut zmienił się w burzę stulecia, która rozpętała się w całej południowej Polsce, i zakończyła się podtopieniem wielu miast i miasteczek, zalanymi drogami i budynkami, połamanymi drzewami, i wieloma innymi zniszczeniami
.

Tylko ślepy lub głupi nie widział by tych oczywistych znaków Bożego gniewu
Za wszystkie świętokradztwa i bluźnierstwa popełnione w czasie ŚDM, za demoralizacje i ogłupianie młodzieży, za robienie z Rzymskiego Katolicyzmu fałszywej, heretyckiej, modernistycznej, liberalnej, ekumeniackiej, katolicko-reformowano-rozrywkowej sekty Novus Ordo, która z katolicyzmem nie ma nic wspólnego poza nazwą
Za te wszystkie tańce w kościele, i w czasie tzw. „mszy” novus ordo, za demoralizacje i zgorszenie moralne, popieranie zboczeń i dewiacji, za relatywizm moralny, niszczenie tradycyjnego, nierozerwalnego małżeństwa i ideału rodziny katolickiej, namawianie do przyjmowania imigrantów i szerzenie multikulturalizmu oraz marksizmu i innych zboczeń dzisiejszego świata
Dzisiejszy zepsuty, zachodni, liberalny świat zalewa fala islamu. Nie jest mi ani trochę żal zachodniej Europy.
Odrzuciła Chrześcijaństwo, czyli fundament na którym wyrosła, a więc teraz zaleje ją islam. Jest to miecz Bożej sprawiedliwości za jej grzechy
Oby ta sama kara nie spadła jednak również i na nas, i naszą Ojczyznę, za to że gościliśmy tutaj największego obecnie heretyka, i wroga Kościoła Chrystusowego i całego Chrześcijaństwa. Oby jednak Bóg zlitował się nad nami, gdyż nie są winni ci biedni, młodzi, ogłupieni ludzie, którzy przyszli tam w dobrej wierze, lecz fałszywa hierarchia, wilcy w owczych skórach, którzy ich ogłupili i zwodzili
Niech ten mały przedsmak Bożego gniewu, jaki mogliśmy wczoraj zobaczyć w Krakowie, będzie dla nas czytelnym znakiem, i przestrogą, czym może skończyć się zaprzaństwo całych Narodów przeciw Wierze Świętej Katolickiej i prawdziwemu, Świętemu Kościołowi. Nie ma bowiem przypadków, są tylko znaki
To że Bergoglio dwa razy przewrócił się, raz na Jasnej Górze, kiedy „nie potrafił” przyklęknąć przed Naszą Panią w Jej cudownym wizerunku, i raz podczas odprawiania „mszy”, kiedy „nie potrafił” przyklęknąć przed ołtarzem, to również był wyraźny znak od Pana Boga, który sam rzucił go na ziemię przed swym Majestatem! Tak samo z tym piorunem i burzą, ktoś może powiedzieć: „przypadek”, „przecież to tylko burza
”. Jednak człowiek taki jest człowiekiem małej wiary

My wiemy bowiem, że nie ma czegoś takiego jak „przypadek”. Wszystko dzieje się tylko z woli Bożej lub z dopustu Bożego.
Bez Jego woli lub dopustu nic na tym świecie nie mogło by się wydarzyć
Pan Bóg przez takie znaki jasno pokazuje nam swoją Świętą Wolę. Ewangelia jasno mówi nam, że kiedy przyjdzie wielkie odstępstwo od wiary, będą też liczne znaki na niebie i na ziemi. Nie wątpliwie te czasy własnie nastały, a my jesteśmy świadkami tego. Musimy wytrwać w prawdzie, bo jak mówi Chrystus Pan – „kto wytrwa do końca, ten zbawiony będzie”. Zbawiciel zastanawiał się, czy „gdy przyjdzie Syn Człowieczy, czy znajdzie Wiarę na Ziemi.”. Mówił też, że „zwiedzeni zostaną, jeśli być może, także i wybrani
”. Módlmy się, aby te słowa nie nas dotyczyły, trwajmy w Świętej Wierze i Tradycji Katolickiej, nie dajmy się zwieść modernistycznej sekcie, podszywającej się pod nasz Święty, Katolicki Kościół!
Niech Najświętsza Maryja Panna, nasza Pani i Królowa, która „wszystkie herezje sama zniszczyła na całym świecie”, wstawia się za nami u Boga, i nie pozwoli naszemu Narodowi na całkowite odejście od Wiary Świętej i Kościoła Bożego! A Bóg Wszechmogący niech się da przebłagać za wszystkie świętokradztwa i bluźnierstwa, jakie miały miejsce w naszym Kraju w ostatnich dniach.
Kyrie eleison !!!
Michał Mikłaszewski
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2 ... zmisz.html
Data publikacji: 1.08.2016

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/boze- ... sz-2016-08
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 11 sie 2016, 10:08

Tak się cały czas zastanawiam (w świetle informacji publikowanych przez koleżankę @Kiara), co dokładnie robił Papież na Jasnej Górze, i czy to przypadkiem nie był główny cel jego wizyty w Polsce.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sie 2016, 10:39

barneyos pisze:Tak się cały czas zastanawiam (w świetle informacji publikowanych przez koleżankę @Kiara), co dokładnie robił Papież na Jasnej Górze, i czy to przypadkiem nie był główny cel jego wizyty w Polsce.


Podaj link to tej informacji barney ,nie wiem o co chodzi z tą J.G. i Frankiem ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 11 sie 2016, 10:54

Chodzi mi o to, że według Kiary znajdujemy się w centrum wydarzeń (Polska Izrael Francja), a najważniejszym czakramem jest Jasna Góra. Stąd też takie moje teorie, czy aby znów ktoś nie chce położyć na tym swojej religijnej łapy.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sie 2016, 12:49

barneyos pisze:Chodzi mi o to, że według Kiary znajdujemy się w centrum wydarzeń (Polska Izrael Francja), a najważniejszym czakramem jest Jasna Góra. Stąd też takie moje teorie, czy aby znów ktoś nie chce położyć na tym swojej religijnej łapy.


Dzieki :) No tak ,Kiara o tym pisała i coś jest na rzeczy ,pewnie pojechał odprawiać rytuały :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 12 sie 2016, 14:17

barneyos pisze:Tak się cały czas zastanawiam (w świetle informacji publikowanych przez koleżankę @Kiara), co dokładnie robił Papież na Jasnej Górze, i czy to przypadkiem nie był główny cel jego wizyty w Polsce.


Na Jasnej Gorze..... to chyba niewiele robił.. ale POD Jasna góra jest olbrzymi portal, TERAZ zamknięty ale pewnie chcieli go ponownie otworzyć....

Odbyły się jakieś rytuały , to jedno, a drugie jest to jedno z europejskich miejsc , które ma ukryte połączenie 'koleją' magnetyczną. Nie wiem tylko czy to nadal działa jak działa jak działało.

Do podziemi możne wjechać i wjeżdża kilka tirów równocześnie, ale żeby przejść dalej.... to ... posługują się zakonnicy symboliką energetyczna, albo ktoś woli magią.

W każdym bądź razie są w stanie zidentyfikować czyjąś obecność w ciele astralnym.
Nie każdy może przejść przez ten wir, Franek też nie mógł tego zrobić tak naprawdę, to on nic już nie może, przyjechał do Polski pociągnąć od naszej młodzieży trochę energii, bo jadą na oparach... teraz potrzebują energii o wyższej wibracji, bo wibracja ziemi, jej pole magnetyczne zmieniło się bardzo.

To z czego korzystali do tej pory to jak pyr, pyr pyr.... starej syrenki w stosunku do wyścigowego bolidu ....


Skąd wziąć ENERGIĘ.... TYLKO od tych co mają DNA i RNa z predyspozycjom tworzącą uczuciami najwyższą wibrację.

Zwyczajnie wszystko im siadło... brak zasilania.. nie udało się również ponownie zmienić pracy systemu energetycznego ziemi i kierunku wirowania wirów ziemi na ich dawne modły..
I co dalej? Nic wielkiego, proces ich upadku, chcą jeszcze bomby plazmowe odpalić w jonosferze żeby ponownie wsadzić nas w energetyczną konserwę...

NIC z tego , każdy kto TYLKO tknie ten temat , po prostu odejdzie z ziemi.
Pamiętajcie że JPII pracował w tej samej instytucji dla tych samych zwierzchników , doskonale wiedział co, i jak jest planowane, partycypował w tych planach i udupił nie tylko POLSKĘ ale całą Europę i świat.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 sie 2016, 11:32

Franciszek zadowolony z przebiegu i organizacji Światowych Dni Młodzieży

Watykaniści zachwyceni organizacją

Watykaniści, wysłannicy największych mediów z kilkunastu krajów świata towarzyszący papieżowi w podróży byli pod wrażeniem znakomicie funkcjonującej machiny organizacyjnej i systemu bezpieczeństwa, które dostrzegali na każdym kroku. W relacjach zwracali uwagę na imponujące wręcz pod względem liczby rozmieszczenie sił porządkowych. Zdumienie tej grupy dziennikarzy było największe, gdy autokarem jechali z Krakowa do Częstochowy. Na poboczach na całej trasie, którą jechał też papież, stały setki policjantów, niekiedy w odległości kilku metrów od siebie.
Zwracano także uwagę na wyjątkowo skrupulatne kontrole, co dziennikarze przyjmowali ze zrozumieniem czy nawet podziwem dla pracy wszystkich zaangażowanych służb. Niewielka grupa wysłanników mediów została na przykład bardzo dokładnie sprawdzona przed wejściem do tramwaju, którym pojechała wraz z papieżem na krakowskie Błonia.
Ta przejażdżka była dla Franciszka wielkim przeżyciem i zarazem niezwykłą atrakcją, która sprawiła mu radość. Mówiono, że uśmiechnięty, zadowolony papież mógł przez chwilę znów poczuć się tak, jak jeszcze kilka lat temu w Buenos Aires, gdzie chętnie jako metropolita stolicy korzystał ze środków komunikacji miejskiej.
Widać było, że siedząc w tramwaju, który przejeżdżał wśród tysięcy wiwatujących młodych ludzi, pozdrawiających go piskiem i krzykiem, ale i wzruszeniem, Franciszek był szczęśliwy. Wcześniej, zanim wygodnie usiadł na siedzeniu, długo i serdecznie witał się z podróżującymi pojazdem chorymi i niepełnosprawnymi oraz ich opiekunami. To był jeden z tych momentów wizyty o wyjątkowo dużym natężeniu emocji; radości ze zwykłej - dla papieża niedostępnej - przejażdżki, a także spotkania z cierpieniem i chorobą.


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... ign=chrome


Potwierdzam ,organizacja była świetna.Dużo policji,wojska i służb BOR . Mysz nie miała prawa się prześliznąć.Na drodze przejazdu papieża ,całe osiedla były pozamykane .Sama czekałam godzinę żeby wyjechać i na nic moje błagania że spóxnię się do pracy a i z [powrotem do domu też były trudności z powodu wielkiego pochdu pielgrzymów na spotkanie z Frankiem.
Mieszkańcy obawiali się ataków terrorystycznych i całe szczęście że do nich nie doszło .Wielkie podziękowania dla wszystkich służb !
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 14 sie 2016, 12:03

Ktoś gdzieś skomentował, że nie mogło dojść do zamachów, bo cała pro-nachodźcowa
narracja Franka mogłaby sie posypać. .. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 14 sie 2016, 15:05

Też tak uważam. Teraz po czasie myślę że to straszenie ludzi ewentualnymi atakami terrorystycznymi było po to aby wzbudzić strach. Organizacja szczytu NATO i ŚDM była jakoś wspólnie powiązana na wyższym szczeblu. Nie robi się ataków na własne "imprezy"....
1 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Co slychac w Kosciele Katolickim w Polsce i na swiecie?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 05 gru 2016, 18:24

Kto zapłaci długi po ŚDM? My zapłacimy!




Władze Krakowa poinformowały, że za nocleg pielgrzymów w szkołach zapłaciło właśnie Ministerstwo Edukacji Narodowej, miasto otrzymało też „refundację za organizację wydarzenia” – rzecz jasna od rządu.

„Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo płaci” – ale nie Kościół. Za noclegi pielgrzymów MEN miało wyłożyć 6,7 mln zł, a Kościół 1,2. Kościół zapłaci jednak tylko 78 tysięcy za „bieżące użytkowanie” 11 spośród 182 szkół, które były wykorzystywane podczas imprezy. Bo minister Zalewska jest hojna i postanowiła dorzucić Kościołowi więcej niż potrzeba. To ona zapłaci za remonty szkół.

Kraków otrzymał również 30 mln zł od rządu jako refundację. Miasto bardzo potrzebowało tych pieniędzy, ponieważ krakowska kuria ociągała się z opłaceniem rachunków za wykorzystanie Tauron Areny oraz wynajem akademików dla uczestników ŚDM.

Kraków w sumie na katolicki zlot wydał ponad 61 mln zł, przy czym przekonywał przez cały czas, że samorząd wykonuje tylko swoje zwykłe zadania. W pewnym momencie jednak się złamał i poprosił o 100 mln zł od państwa. Według danych, które podaje portal Oko.press, na przygotowanie noclegów pielgrzymów w szkołach z miejskiego budżetu przeznaczono 9,6 mln zł. Na uruchomienie dodatkowych pojazdów komunikacji miejskiej w czasie ŚDM – 3,5 mln. Na wynajęcie przenośnych toalet – 3 mln zł. Na rozstawienie dodatkowych śmietników – 2 mln zł itd. 7 mln wydano na promocję imprezy.

Ogromne koszty poniosły sąsiednie gminy. Np. Wieliczka na inwestycje potrzebne do tego, by odbyła się tam jedna uroczysta msza, wydała 29 mln zł. Nawet Chorzów wydał prawie 400 tys. Samorządy szły na rękę Kościołowi w każdej sprawie, nieodpłatnie użyczały swoich obiektów, choć to Kościół pobierał od pielgrzymów opłaty. Teraz długi po ŚDM również spłaca państwo.

WK



Źródło: Strajk.eu



Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Co slychac w Kosciele Katolickim w Polsce i na swiecie?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 05 gru 2016, 19:12

Eeeee tam czepiacie się !! Przecież społeczeństwo zarabia średnią krajową ( 4 tys.) to może dać na pokrycie długów kościoła "parę groszy " :evil:
A'propos ŚDM ,restauratorzy do tej pory nie zobaczyli żadnej kasy z krakowskiej kurii. Jedyna korzyść dla miasta ,to kilka nowiutkich ,komfortowych tramwai .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: ŚDM - Światowe Dni Młodzieży w Polsce

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 05 gru 2016, 19:51

Było minęło, aktów terrorystycznych nie było - ponoć nasze służby są niezastąpione i w porę ukręciły łeb hydrze, w... Łodzi. Co prawda to prężny ośrodek jeśli nie stolica Jezuitów w Polsce ale owe dni były organizowane w Krakowie no ale bazy mogą mieć wszędzie. ;)
Ale nie o tym. Terror ukrócili, wszystko dobrze zorganizowali tylko po imprezie niesmak pozostał, bo:

strajk.eu pisze:Kto zapłaci długi po ŚDM? Zalewska. Czyli my.
05/12/2016

autor: WK

Władze Krakowa poinformowały, że za nocleg pielgrzymów w szkołach zapłaciło właśnie Ministerstwo Edukacji Narodowej, miasto otrzymało też “refundację za organizację wydarzenia” – rzecz jasna od rządu.

Obrazek

“Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo płaci” – ale nie Kościół. Za noclegi pielgrzymów MEN miało wyłożyć 6,7 mln zł, a Kościół 1,2. Kościół zapłaci jednak tylko 78 tysięcy za “bieżące użytkowanie” 11 spośród 182 szkół, które były wykorzystywane podczas imprezy. Bo minister Zalewska jest hojna i postanowiła dorzucić Kościołowi więcej niż potrzeba. To ona zapłaci za remonty szkół.

Kraków otrzymał również 30 mln zł od rządu jako refundację. Miasto bardzo potrzebowało tych pieniędzy, ponieważ krakowska kuria ociągała się z opłaceniem rachunków za wykorzystanie Tauron Areny oraz wynajem akademików dla uczestników ŚDM.

Kraków w sumie na katolicki zlot wydał ponad 61 mln zł, przy czym przekonywał przez cały czas, że samorząd wykonuje tylko swoje zwykłe zadania. W pewnym momencie jednak się złamał i poprosił o 100 mln zł od państwa. Według danych, które podaje portal Oko.press, na przygotowanie noclegów pielgrzymów w szkołach z miejskiego budżetu przeznaczono 9,6 mln zł. Na uruchomienie dodatkowych pojazdów komunikacji miejskiej w czasie ŚDM – 3,5 mln. Na wynajęcie przenośnych toalet – 3 mln zł. Na rozstawienie dodatkowych śmietników – 2 mln zł itd. 7 mln wydano na promocję imprezy.

Ogromne koszty poniosły sąsiednie gminy. Np. Wieliczka na inwestycje potrzebne do tego, by odbyła się tam jedna uroczysta msza, wydała 29 mln zł. Nawet Chorzów wydał prawie 400 tys. Samorządy szły na rękę Kościołowi w każdej sprawie, nieodpłatnie użyczały swoich obiektów, choć to Kościół pobierał od pielgrzymów opłaty. Teraz długi po ŚDM również spłaca państwo.
http://strajk.eu/kto-zaplaci-dlugi-po-s ... -czyli-my/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ