Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Znaleziono 2 wyniki

autor: MaPi
wtorek 05 lis 2019, 15:26
Forum: Medytacje
Temat: Czakram we Wrocławiu i Wszewilkach (Milicz)
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1103

Czakram we Wrocławiu i Wszewilkach (Milicz)

Witam was, Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś tutaj był i medytował w okolicach Ostrowa Tumskiego? Chodzi mi o błędne informacje dotyczące kościoła św Marcina, tutaj jest podany kościół świętego Mikołaja link , ale w tym temacie i na facebookowej stronie, chodzi o kościół Marcina facebook i focuspl ...
autor: MaPi
środa 27 lut 2019, 11:57
Forum: Wynalazki - wolna energia
Temat: Nikola Tesla - wyklęty czarodziej techniki
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 23829

Re: Nikola Tesla - wyklęty czarodziej techniki

Tu macie wyjaśnione jak Wesley użył cewki Tesli by zwiększyć prąd za pomocą rezonansu Schumanna https://www.youtube.com/watch?v=zE4GjB1cWLQ . Jak widzicie w minucie 10:30 przedstawione jest tak zwane wirtualne odbicie lub przeciw materialny doplikat. W cewce Tesli ten kondensator sferyczny jest też ...